Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Jánský Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23303:354TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromiaková Andrea
Nováková Monika
 
 
Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
-7-76-8 1301
2.Hromiaková AndreaStrnadová Karolína-6-2-7  0302
3.Holubová KlaudieFraneková Věra-6-7-6  0303
4.Nováková MonikaMaršíková Martina-95-6-9 1304
5.Holubová KlaudieStrnadová Karolína9-9-6-3 1305
6.Hromiaková AndreaMaršíková Martina108-43 3115
7.Nováková MonikaFraneková Věra8106  3025
8.Holubová KlaudieMaršíková Martina-9949 3135
9.Nováková MonikaStrnadová Karolína-5-877-42336
10.Hromiaková AndreaFraneková Věra-4-9-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hromiaková Andrea12Strnadová Karolína30
Holubová Klaudie12Franeková Věra21
Nováková Monika12Maršíková Martina12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Vyletová Helena ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20385:386nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošková Marta
Bydžovská Hana
 
 
Plachá Liliana
Pokorná Eva
 
 
8-768 3110
2.Mašková NicolePokorná Eva-589-3-92311
3.Poláková PavlínaJebavá Lucie4-6-11-5 1312
4.Bydžovská HanaPlachá Liliana-105-7983222
5.Poláková PavlínaPokorná Eva-10-448-52323
6.Mašková NicolePlachá Liliana-11-4-5  0324
7.Bydžovská HanaJebavá Lucie894  3034
8.Bartošková MartaPlachá Liliana5710  3044
9.Bydžovská HanaPokorná Eva-1178-6-102345
10.Mašková NicoleJebavá Lucie-66-7793255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mašková Nicole12Pokorná Eva30
Poláková Pavlína02Jebavá Lucie12
Bydžovská Hana21Plachá Liliana12
Bartošková Marta10   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Trnka Tadeáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10365:271TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
Černá Lenka
Meškánová Andrea
 
 
-7-6-8  0301
2.Smejkalová BlankaČerná Lenka8-7-8763211
3.Horká RadkaLevaiová Tereza1043  3021
4.Ďurišová KateřinaMeškánová Andrea479  3031
5.Horká RadkaČerná Lenka9-11-76-92332
6.Smejkalová BlankaMeškánová Andrea457  3042
7.Ďurišová KateřinaLevaiová Tereza7125  3052
8.Horká RadkaMeškánová Andrea7-3-9453262
9.Ďurišová KateřinaČerná Lenka155  3072
10.Smejkalová BlankaLevaiová Tereza289  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smejkalová Blanka30Černá Lenka12
Horká Radka21Levaiová Tereza03
Ďurišová Kateřina30Meškánová Andrea03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:Bartoňová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Polcar Vojtěch
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Schoberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30259:366TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Schoberová Martina
 
 
Sobková Martina
Lupínková Lucie
 
 
4-12-8-9 1301
2.Mrázková LiaLupínková Lucie-9-3-9  0302
3.Schoberová MartinaPisárová Kateřina7-85-2-72303
4.Bartoňová TerezaSobková Martina-0-4-7  0304
5.Schoberová MartinaLupínková Lucie48-7-12-92305
6.Mrázková LiaSobková Martina-5-5-2  0306
7.Bartoňová TerezaPisárová Kateřina-9-10-8  0307
8.Schoberová MartinaSobková Martina-6-5-6  0308
9.Bartoňová TerezaLupínková Lucie-2-10-8  0309
10.Mrázková LiaPisárová Kateřina-6-8-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mrázková Lia03Lupínková Lucie30
Schoberová Martina03Pisárová Kateřina30
Bartoňová Tereza03Sobková Martina30
Počet diváků: 10
V čase 15:20-16:00 hod. pomalý chod systému REGISTR pro zadávání online výsledků.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS