Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:38774:720nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
94-87 3110
2.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-1075-8-92311
3.Borůvka JakubLebeda Michal ml.-7-5-7  0312
4.Čamr FrantišekBuben Vlastimil10-898 3122
5.Vaculovič LiborHort Tomáš-5-9512-102323
6.Zlámal JaromírMokrejš Jan871  3033
7.Čamr FrantišekLebeda Michal ml.10-9-911-42334
8.Vaculovič LiborBuben Vlastimil3-8-10-6 1335
9.Zlámal JaromírHort Tomáš87-95 3145
10.Borůvka JakubMokrejš Jan9-136-1243255
11.Vaculovič LiborLebeda Michal ml.-510-99-102356
12.Zlámal JaromírBuben Vlastimil-6-106553266
13.Borůvka JakubHort Tomáš-5-9611-92367
14.Čamr FrantišekMokrejš Jan-5-157-6 1368
15.Zlámal JaromírLebeda Michal ml.-954-883278
16.Borůvka JakubBuben Vlastimil-9665 3188
17.Čamr FrantišekHort Tomáš-6976 3198
18.Vaculovič LiborMokrejš Jan-9-977-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub22Lebeda Michal ml.31
Čamr František22Buben Vlastimil13
Vaculovič Libor04Hort Tomáš22
Zlámal Jaromír40Mokrejš Jan22
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34546:578TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
6710  3010
2.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
-9-7-10  0311
3.Klimek VojtěchSmýkal Tomáš6-9-7-7 1312
4.Rozínek VojtěchSkála Radek-6-810-12 1313
5.Málek TomášYaremchuk Dmytro885  3023
6.Obešlo MarekHandl Petr-8-8-5  0324
7.Rozínek VojtěchSmýkal Tomáš9-698 3134
8.Málek TomášSkála Radek-88-5793244
9.Obešlo MarekYaremchuk Dmytro274  3054
10.Klimek VojtěchHandl Petr-79-8-5 1355
11.Málek TomášSmýkal Tomáš-9-86-6 1356
12.Obešlo MarekSkála Radek6-9148 3166
13.Klimek VojtěchYaremchuk Dmytro79-7-11-62367
14.Rozínek VojtěchHandl Petr-12-1-11  0368
15.Obešlo MarekSmýkal Tomáš-7-7-8  0369
16.Klimek VojtěchSkála Radek-7-88-12 13610
17.Rozínek VojtěchYaremchuk Dmytro-523  21  
18.Málek TomášHandl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimek Vojtěch04Smýkal Tomáš31
Rozínek Vojtěch12Skála Radek22
Málek Tomáš21Yaremchuk Dmytro12
Obešlo Marek22Handl Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18533:431SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
924  3010
2.Seibert Jakub
Šilhán Petr
 
 
Schwarzer Antonín
Hoferik Petr
 
 
7712  3020
3.Borůvka LukášMesaroš Jakub3-989 3130
4.Seibert JakubPavlovský Lukáš546  3040
5.Blinka MichalSchwarzer Antonín-8-10-6  0341
6.Šilhán PetrHoferik PetrŽ-96-13163251
7.Seibert JakubMesaroš Jakub10-5112 3161
8.Blinka MichalPavlovský Lukáš-7971 3171
9.Šilhán PetrSchwarzer Antonín-11-6-12  0372
10.Borůvka LukášHoferik Petr-10586 3182
11.Blinka MichalMesaroš Jakub9-99-6-42383
12.Šilhán PetrPavlovský Lukáš657  3093
13.Borůvka LukášSchwarzer Antonín7-97-10-92394
14.Seibert JakubHoferik Petr986  30104
15.Šilhán PetrMesaroš Jakub         
16.Borůvka LukášPavlovský Lukáš         
17.Seibert JakubSchwarzer Antonín         
18.Blinka MichalHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borůvka Lukáš21Mesaroš Jakub12
Seibert Jakub30Pavlovský Lukáš03
Blinka Michal12Schwarzer Antonín30
Šilhán Petr21Hoferik Petr03
Počet diváků: 2
Pritomen komisar Ales Kovar



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Vincek Jindřich
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Kratochvíl Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34402:499SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
102-815 3110
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
9-8-6-5 1311
3.Pavlík TiborBako Radim10-77-783221
4.Kowal RenéKarabec Ivan-4-6-5  0322
5.Kratochvíl MichalGorecki Jan-2-6-5  0323
6.Javůrek JiříMikolašík Michal-8-9-10  0324
7.Kowal RenéBako Radim-7-8-6  0325
8.Kratochvíl TomášKarabec Ivan-5-9-8  0326
9.Javůrek JiříGorecki Jan73-712 3136
10.Pavlík TiborMikolašík Michal8-88-9-82337
11.Kratochvíl TomášBako Radim-6-2-5  0338
12.Javůrek JiříKarabec Ivan7-9-59-82339
13.Pavlík TiborGorecki Jan-99-5-6 13310
14.Kowal RenéMikolašík Michal         
15.Javůrek JiříBako Radim         
16.Pavlík TiborKarabec Ivan         
17.Kowal RenéGorecki Jan         
18.Kratochvíl TomášMikolašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlík Tibor12Bako Radim21
Kowal René02Karabec Ivan30
Kratochvíl Michal01Gorecki Jan21
Javůrek Jiří12Mikolašík Michal20
Kratochvíl Tomáš02   
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35557:589TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Štalzer Adam
Grela Marek Pawel
 
 
-911-9-7 1301
2.Wawrosz Pavel
Mihailovič Luka
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
-8-10-5  0302
3.Wawrosz PavelPřistál Tomáš-3-7-6  0303
4.Wasilewski DamianOnderka František6810  3013
5.Pisarczyk TomekGrela Marek Pawel-88-9593223
6.Mihailovič NikolaŠtalzer Adam6-1244 3133
7.Wasilewski DamianPřistál Tomáš59-5-4-92334
8.Pisarczyk TomekOnderka František89-4-6-52335
9.Mihailovič NikolaGrela Marek Pawel-7-86-8 1336
10.Wawrosz PavelŠtalzer Adam-5510-16-112337
11.Pisarczyk TomekPřistál Tomáš-8-5-10  0338
12.Mihailovič NikolaOnderka František710-7-7-92339
13.Wawrosz PavelGrela Marek Pawel-10688 3149
14.Wasilewski DamianŠtalzer Adam-9588 3159
15.Mihailovič NikolaPřistál Tomáš-9-66-5 13510
16.Wawrosz PavelOnderka František         
17.Wasilewski DamianGrela Marek Pawel         
18.Pisarczyk TomekŠtalzer Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wawrosz Pavel12Přistál Tomáš40
Wasilewski Damian21Onderka František21
Pisarczyk Tomek12Grela Marek Pawel12
Mihailovič Nikola13Štalzer Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bohdanecký Jakub
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29631:612DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Šlapák Miloš
 
 
Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
-7-561193210
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Hlaváček Tomáš
Thang Do Trong
 
 
-78109 3120
3.Foff LukášHrnčiřík Jan85-75 3130
4.Ševec JakubLaboutka Luděk-3-47-9 1331
5.Šlapák MilošHlaváček Tomáš988  3041
6.Koldas TomášThang Do Trong479  3051
7.Ševec JakubHrnčiřík Jan-758-2-52352
8.Šlapák MilošLaboutka Luděk-8-8-16  0353
9.Koldas TomášHlaváček Tomáš-8-9-7  0354
10.Foff LukášThang Do Trong75-76 3164
11.Šlapák MilošHrnčiřík Jan410-5-8-72365
12.Koldas TomášLaboutka Luděk8-67-6-92366
13.Foff LukášHlaváček Tomáš87-7-783276
14.Ševec JakubThang Do Trong-59109 3186
15.Koldas TomášHrnčiřík Jan9510  3096
16.Foff LukášLaboutka Luděk5-8-47-52397
17.Ševec JakubHlaváček Tomáš673  30107
18.Šlapák MilošThang Do Trong         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foff Lukáš31Hrnčiřík Jan22
Ševec Jakub22Laboutka Luděk40
Šlapák Miloš12Hlaváček Tomáš13
Koldas Tomáš22Thang Do Trong03
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:Slavík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Absolon Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:20563:381KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 

 
 
WO    3010
2.Čopián Ondřej
Dostál Jan
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
-49-94-92311
3.Čopián OndřejŽaloudík Jan-5-98-6 1312
4.Dostál JanŽák Jan-7-914-9 1313
5.Štrof VojtěchHobl Lukáš1161  3023
6.Bělohlávek DominikWO    3033
7.Dostál JanŽaloudík Jan-7-98-8 1334
8.Štrof VojtěchŽák Jan474  3044
9.Bělohlávek DominikHobl Lukáš762  3054
10.Čopián OndřejWO    3064
11.Štrof VojtěchŽaloudík Jan474  3074
12.Bělohlávek DominikŽák Jan94-8-6-72375
13.Čopián OndřejHobl Lukáš-797-643285
14.Dostál JanWO    3095
15.Bělohlávek DominikŽaloudík Jan-8-8-6  0396
16.Čopián OndřejŽák Jan2911  30106
17.Dostál JanHobl Lukáš-12-8   02  
18.Štrof Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čopián Ondřej21Žaloudík Jan31
Dostál Jan02Žák Jan22
Štrof Vojtěch30Hobl Lukáš03
Bělohlávek Dominik12   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS