Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Bednářová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12448:354SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Mikolašík Michal
 
 
Čopián Ondřej
Dostál Jan
 
 
10109  3010
2.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
107-10-1073220
3.Gorecki JanŠtrof Vojtěch78-8-6-52321
4.Mikolašík MichalBělohlávek Dominik494  3031
5.Mynář VojtěchDostál Jan8811  3041
6.Bako RadimČopián Ondřej648  3051
7.Mikolašík MichalŠtrof Vojtěch-527-693261
8.Mynář VojtěchBělohlávek Dominik789  3071
9.Bako RadimDostál Jan532  3081
10.Gorecki JanČopián Ondřej87-101 3191
11.Mynář VojtěchŠtrof Vojtěch-8-9-6  0392
12.Bako RadimBělohlávek Dominik9-857 31102
13.Gorecki JanDostál Jan         
14.Mikolašík MichalČopián Ondřej         
15.Bako RadimŠtrof Vojtěch         
16.Gorecki JanBělohlávek Dominik         
17.Mikolašík MichalDostál Jan         
18.Mynář VojtěchČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gorecki Jan11Štrof Vojtěch21
Mikolašík Michal20Bělohlávek Dominik03
Mynář Vojtěch21Dostál Jan02
Bako Radim30Čopián Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20566:411TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Martinko Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
Foff Lukáš
Koldas Tomáš
 
 
97-10-9-82311
3.Štalzer AdamFoff Lukáš12-8-9-8 1312
4.Onderka FrantišekKoldas Tomáš-3-65093222
5.Martinko Tomᚊevec Jakub-86710 3132
6.Přistál TomášWO    3042
7.Onderka FrantišekFoff Lukᚎ10714  3052
8.Martinko TomášKoldas Tomáš9-12-5793262
9.Přistál Tomᚊevec Jakub4-7-5-10 1363
10.Štalzer AdamWO    3073
11.Martinko TomášFoff Lukáš8-59-8-82374
12.Přistál TomášKoldas Tomáš727  3084
13.Štalzer AdamŠevec Jakub5-2-8-9 1385
14.Onderka FrantišekWO    3095
15.Přistál TomášFoff Lukáš4910  30105
16.Štalzer AdamKoldas Tomáš-9-8   02  
17.Onderka FrantišekŠevec Jakub         
18.Martinko Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štalzer Adam02Foff Lukáš22
Onderka František20Koldas Tomáš03
Martinko Tomáš21Ševec Jakub21
Přistál Tomáš21   
WO40WO04
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Skála Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2345:145TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Mihailovič Luka
Pisarczyk Tomek
 
 
969  3010
2.Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Yaremchuk DmytroMihailovič Luka7411  3030
4.Skála RadekPisarczyk Tomek74-69 3140
5.Handl PetrWawrosz Pavel647  3050
6.Smýkal TomášWO    3060
7.Skála RadekMihailovič Luka-7686 3170
8.Handl PetrPisarczyk Tomek695  3080
9.Smýkal TomášWawrosz PavelWO    3090
10.Yaremchuk DmytroWO    30100
11.Handl PetrMihailovič Luka         
12.Smýkal TomášPisarczyk Tomek         
13.Yaremchuk DmytroWawrosz Pavel         
14.Skála Radek         
15.Smýkal TomášMihailovič Luka         
16.Yaremchuk DmytroPisarczyk Tomek         
17.Skála RadekWawrosz Pavel         
18.Handl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Yaremchuk Dmytro10Mihailovič Luka02
Skála Radek20Pisarczyk Tomek02
Handl Petr20Wawrosz Pavel01
WO40WO04
Počet diváků: 26



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Ondříšková Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21502:467TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Lapčík Ondřej
 
 
Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
-12-3-6  0301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
9-9511 3111
3.Mesaroš JakubKratochvíl Michal-11-43-4 1312
4.Schwarzer AntonínPavlík Tibor8-79-693222
5.Růžička FilipJavůrek Jiří-8-4-10  0323
6.Lapčík OndřejKowal René525  3033
7.Schwarzer AntonínKratochvíl Michal8-910-653243
8.Pavlovský LukášPavlík Tibor-13-8-5  0344
9.Lapčík OndřejJavůrek Jiří-7996 3154
10.Mesaroš JakubKowal René71014  3064
11.Pavlovský LukášKratochvíl Michal-4957 3174
12.Lapčík OndřejPavlík Tibor39-610 3184
13.Mesaroš JakubJavůrek Jiří4-998 3194
14.Schwarzer AntonínKowal René792  30104
15.Lapčík OndřejKratochvíl Michal         
16.Mesaroš JakubPavlík Tibor         
17.Schwarzer AntonínJavůrek Jiří         
18.Pavlovský LukášKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub21Kratochvíl Michal12
Schwarzer Antonín30Pavlík Tibor12
Růžička Filip01Javůrek Jiří12
Lapčík Ondřej30Kowal René03
Pavlovský Lukáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Novák Ladislav
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Čamr Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40617:690SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
979  3010
2.Vaculovič Libor
Janča Miroslav
 
 
Seibert Jakub
Šilhán Petr
 
 
-119-58-62311
3.Janča MiroslavSeibert Jakub-11-3-7  0312
4.Vaculovič LiborBlinka Michal69-68 3122
5.Čamr FrantišekBorůvka Lukáš10-3711 3132
6.Zlámal JaromírŠilhán Petr-102-6893242
7.Vaculovič LiborSeibert Jakub-9-6-3  0343
8.Čamr FrantišekBlinka Michal67-1-8-42344
9.Zlámal JaromírBorůvka Lukáš7-9107 3154
10.Janča MiroslavŠilhán Petr-12-7-7  0355
11.Čamr FrantišekSeibert Jakub-3-9-9  0356
12.Zlámal JaromírBlinka Michal-79-7653266
13.Borůvka JakubBorůvka Lukáš89-4-2-82367
14.Vaculovič LiborŠilhán Petr96-46 3177
15.Zlámal JaromírSeibert Jakub89-7-763287
16.Borůvka JakubBlinka Michal-7-4-6  0388
17.Vaculovič LiborBorůvka Lukáš48-5-7-92389
18.Čamr FrantišekŠilhán Petr-9-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janča Miroslav02Seibert Jakub31
Vaculovič Libor22Blinka Michal22
Čamr František13Borůvka Lukáš22
Zlámal Jaromír40Šilhán Petr22
Borůvka Jakub02   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Brát Karel ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Hort Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34476:521SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Lebeda Matyáš
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-4-125-7 1301
2.Mokrejš Jan
Brát Karel ml.
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
-9-92-4 1302
3.Mokrejš JanObešlo Marek-47-710-92303
4.Lebeda MatyášKlimek Vojtěch-4-5-9  0304
5.Brát Karel ml.Rozínek Vojtěch-7-1095-52305
6.Buben VlastimilMálek Tomáš116-58 3115
7.Lebeda MatyášObešlo Marek-5-7-12  0316
8.Hort TomášKlimek Vojtěch-8-6-3  0317
9.Buben VlastimilRozínek Vojtěch3-858 3127
10.Mokrejš JanMálek Tomáš-9-6-6  0328
11.Hort TomášObešlo Marek-8767 3138
12.Buben VlastimilKlimek Vojtěch47-105 3148
13.Mokrejš JanRozínek Vojtěch-6-9510-72349
14.Lebeda MatyᚎMálek Tomáš9-7-9-5 13410
15.Buben VlastimilObešlo Marek         
16.Mokrejš JanKlimek Vojtěch         
17.Lebeda MatyášRozínek Vojtěch         
18.Hort TomášMálek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mokrejš Jan03Obešlo Marek21
Lebeda Matyáš03Klimek Vojtěch21
Brát Karel ml.01Rozínek Vojtěch21
Buben Vlastimil30Málek Tomáš21
Hort Tomáš11   
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS