Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Mečl Jan ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:39536:600SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-11-6-3  0301
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
46-3-763211
3.Blinka MichalObešlo Marek9-8-4-7 1312
4.Borůvka LukášKlimek Vojtěch84-4-993222
5.Medek JosefRozínek Vojtěch5-78-5-72323
6.Šilhán PetrMálek Tomáš-8-9-2  0324
7.Borůvka LukášObešlo Marek5-7-7-7 1325
8.Medek JosefKlimek Vojtěch-8111-8-52326
9.Šilhán PetrRozínek Vojtěch-77-8-8 1327
10.Blinka MichalMálek Tomáš-710-8773237
11.Medek JosefŽObešlo Marek-129-42-82338
12.Šilhán PetrKlimek Vojtěch-10-6-3  0339
13.Blinka MichalRozínek Vojtěch89-9-653249
14.Borůvka LukášMálek Tomáš86-910 3159
15.Šilhán PetrObešlo Marek-6-10-5  03510
16.Blinka MichalKlimek Vojtěch95-4  21  
17.Borůvka LukášRozínek Vojtěch         
18.Medek JosefMálek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blinka Michal21Obešlo Marek40
Borůvka Lukáš21Klimek Vojtěch21
Medek Josef03Rozínek Vojtěch21
Šilhán Petr04Málek Tomáš12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33402:466TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Hanák Martin
Kowal René
 
 
-6-7-7  0301
2.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
-5-106443211
3.Borůvka JakubHanák Martin-6-6-6  0312
4.Vaculovič LiborJavůrek Jiří-10-3-9  0313
5.Čamr FrantišekPavlík Tibor-5-774-62314
6.Zlámal JaromírKowal René4911  3024
7.Vaculovič LiborHanák Martin-9-68-7 1325
8.Čamr FrantišekJavůrek Jiří-3-9-7  0326
9.Zlámal JaromírPavlík Tibor-7-7144-72327
10.Borůvka JakubKowal René107-84 3137
11.Čamr FrantišekHanák Martin-10-5-12  0338
12.Zlámal JaromírJavůrek Jiří-7-10-9  0339
13.Borůvka JakubPavlík Tibor-7-9-8  03310
14.Vaculovič LiborKowal René-1211   11  
15.Zlámal JaromírHanák Martin         
16.Borůvka JakubJavůrek Jiří         
17.Vaculovič LiborPavlík Tibor         
18.Čamr FrantišekKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub12Hanák Martin30
Vaculovič Libor02Javůrek Jiří30
Čamr František03Pavlík Tibor30
Zlámal Jaromír12Kowal René02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Jirásek Martin ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20477:452TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Lebeda Michal ml.
 
 
Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
-4-3-8  0301
2.Buben Vlastimil
Mokrejš Jan
 
 
Mihailovič Luka
Wawrosz Pavel
 
 
989  3011
3.Hort TomášMihailovič Luka7-78-593221
4.Mokrejš JanWawrosz Pavel67-910 3131
5.Lebeda Michal ml.Wasilewski Damian-7-9-4  0332
6.Buben VlastimilPisarczyk Tomek666  3042
7.Mokrejš JanMihailovič Luka6-6-6683252
8.Lebeda Michal ml.Wawrosz Pavel-9-2WO  0353
9.Buben VlastimilWasilewski Damian-77912 3163
10.Hort TomášPisarczyk Tomek-59108 3173
11.Lebeda Michal ml.Mihailovič Luka4-11-11-7 1374
12.Buben VlastimilWawrosz Pavel7511  3084
13.Hort TomášWasilewski Damian49-95 3194
14.Mokrejš JanPisarczyk Tomek377  30104
15.Buben VlastimilMihailovič Luka         
16.Hort TomášWawrosz Pavel         
17.Mokrejš JanWasilewski Damian         
18.Lebeda Michal ml.Pisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hort Tomáš30Mihailovič Luka12
Mokrejš Jan30Wawrosz Pavel12
Lebeda Michal ml.03Wasilewski Damian12
Buben Vlastimil30Pisarczyk Tomek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Baur Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35663:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
8411  3010
2.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Koldas Tomáš
Šlapák Miloš
 
 
911-97 3120
3.Handl PetrKoldas Tomáš910-926 3130
4.Skála RadekFoff Lukáš3-95-3-102331
5.Yaremchuk DmytroŠevec Jakub-8-8-5  0332
6.Smýkal Tomᚊlapák Miloš10106  3042
7.Skála RadekKoldas Tomáš-9-6-9  0343
8.Yaremchuk DmytroFoff Lukáš-3-1110-2 1344
9.Smýkal Tomᚊevec Jakub10-8-6-8 1345
10.Handl PetrŠlapák Miloš4-10110 3155
11.Yaremchuk DmytroKoldas Tomáš-96-6-5 1356
12.Smýkal TomášFoff Lukáš7-32-6113266
13.Handl PetrŠevec Jakub-37512 3176
14.Skála RadekŠlapák Miloš4-8-9-8 1377
15.Smýkal TomášKoldas Tomáš-81-8-4 1378
16.Handl PetrFoff Lukáš11-8-54-62379
17.Skála RadekŠevec Jakub85-38 3189
18.Yaremchuk DmytroŠlapák Miloš5-169 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Handl Petr31Koldas Tomáš31
Skála Radek13Foff Lukáš31
Yaremchuk Dmytro13Ševec Jakub22
Smýkal Tomáš22Šlapák Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Ondříšková Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33398:480KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Lapčík Ondřej
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
-8-6-8  0301
2.Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
-6-1210-8 1302
3.Lapčík OndřejŠtrof Vojtěch-9-8-7  0303
4.Mesaroš JakubLiška Libor-77-5-10 1304
5.Pavlovský LukášBělohlávek Dominik-8-13-6  0305
6.Schwarzer AntonínČopián Ondřej127-11-273215
7.Mesaroš JakubŠtrof Vojtěch3-9-5-2 1316
8.Pavlovský LukášLiška Libor-5-7-8  0317
9.Schwarzer AntonínBělohlávek Dominik59-58 3127
10.Lapčík OndřejČopián OndřejŽ-5710-8-92328
11.Pavlovský Lukᚊtrof Vojtěch-14-6-8  0329
12.Schwarzer AntonínLiška Libor782  3039
13.Lapčík OndřejBělohlávek Dominik-7-2-5  03310
14.Mesaroš JakubČopián Ondřej-118   11  
15.Schwarzer AntonínŠtrof Vojtěch         
16.Lapčík OndřejLiška Libor         
17.Mesaroš JakubBělohlávek Dominik         
18.Pavlovský LukášČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lapčík Ondřej03Štrof Vojtěch30
Mesaroš Jakub02Liška Libor21
Pavlovský Lukáš03Bělohlávek Dominik21
Schwarzer Antonín30Čopián Ondřej11
Počet diváků: 12
Domácí družstvo neodehrálo celè utkání v jednotných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Bednářová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16475:405SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Bako Radim
 
 
Hlaváček Tomáš
Laboutka Luděk
 
 
9-11-9633210
2.Gorecki Jan
Mikolašík Michal
 
 
Krameš Jan ml.
Šedivý Zdeněk
 
 
85-54 3120
3.Mikolašík MichalLaboutka Luděk-8-66-4 1321
4.Gorecki JanHlaváček Tomáš7712  3031
5.Mynář VojtěchKrameš Jan ml.-10589 3141
6.Bako RadimŠedivý Zdeněk-9-7511103251
7.Gorecki JanLaboutka Luděk1087  3061
8.Mynář VojtěchHlaváček Tomáš-109-8-4 1362
9.Bako RadimKrameš Jan ml.737  3072
10.Mikolašík MichalŠedivý Zdeněk6-937 3182
11.Mynář VojtěchLaboutka Luděk-6-8-2  0383
12.Bako RadimHlaváček Tomáš799  3093
13.Mikolašík MichalKrameš Jan ml.477  30103
14.Gorecki JanŠedivý Zdeněk         
15.Bako RadimLaboutka Luděk         
16.Mikolašík MichalHlaváček Tomáš         
17.Gorecki JanKrameš Jan ml.         
18.Mynář VojtěchŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikolašík Michal21Laboutka Luděk21
Gorecki Jan20Hlaváček Tomáš12
Mynář Vojtěch12Krameš Jan ml.03
Bako Radim30Šedivý Zdeněk02
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12477:289TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Tomáš
Štalzer Adam
 
 

 
 
WO    3010
2.Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
3-1169 3120
3.Přistál Tomᚎaloudík Jan363  3030
4.Onderka FrantišekČernota Filip7-1064 3140
5.Štalzer AdamŽák Jan-11484 3150
6.Martinko TomášWO    3060
7.Onderka FrantišekŽaloudík Jan46-134 3170
8.Štalzer AdamČernota Filip-128-12-5 1371
9.Martinko Tomᚎák Jan-8856 3181
10.Přistál TomášWO    3091
11.Štalzer AdamŽaloudík Jan9-10-810-92392
12.Martinko TomášČernota Filip4-486 31102
13.Přistál Tomᚎák Jan         
14.Onderka František         
15.Martinko Tomᚎaloudík Jan         
16.Přistál TomášČernota Filip         
17.Onderka FrantišekŽák Jan         
18.Štalzer Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přistál Tomáš10Žaloudík Jan12
Onderka František20Černota Filip12
Štalzer Adam12Žák Jan02
Martinko Tomáš20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS