Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Jakubský Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32618:607TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Janovský Dan
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
10-78-2-92301
2.Buben Vlastimil
Mokrejš Jan
 
 
Hanák Martin
Kowal René
 
 
9610  3011
3.Janovský DanHanák Martin-7-3-9  0312
4.Hort TomášPavlík Tibor5-476 3122
5.Mokrejš JanJavůrek Jiří-8789 3132
6.Buben VlastimilKowal René488  3042
7.Hort TomášHanák MartinŽ6-869 3152
8.Mokrejš JanPavlík Tibor-7-6-4  0353
9.Buben VlastimilJavůrek Jiří-6269 3163
10.Janovský DanKowal René11-14-9-10 1364
11.Mokrejš JanHanák Martin9-855 3174
12.Buben VlastimilPavlík Tibor-779-343284
13.Janovský DanJavůrek Jiří-8-12-5  0385
14.Hort TomášKowal René-9-9-10  0386
15.Buben VlastimilHanák Martin1065  3096
16.Janovský DanPavlík Tibor-9-4-8  0397
17.Hort TomášJavůrek Jiří-7-128-5 1398
18.Mokrejš JanKowal René8-9102 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janovský Dan04Hanák Martin13
Hort Tomáš22Pavlík Tibor22
Mokrejš Jan31Javůrek Jiří22
Buben Vlastimil40Kowal René22
Počet diváků: 48



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:20591:525ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Wasilewski Damian
Pisarczyk Tomek
 
 
1169  3010
2.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Mihailovič Luka
Wawrosz Pavel
 
 
-75213 3120
3.Borůvka JakubMihailovič Luka-710-5983230
4.Čamr FrantišekWasilewski Damian8-99-9-92331
5.Vaculovič LiborWawrosz Pavel91011  3041
6.Zlámal JaromírPisarczyk Tomek1347  3051
7.Čamr FrantišekMihailovič Luka-713-99-82352
8.Vaculovič LiborWasilewski Damian-657-7-32353
9.Zlámal JaromírWawrosz Pavel475  3063
10.Borůvka JakubPisarczyk Tomek6912  3073
11.Vaculovič LiborMihailovič Luka-6-9-7  0374
12.Zlámal JaromírWasilewski Damian-1015112 3184
13.Borůvka JakubWawrosz Pavel668  3094
14.Janča MiroslavPisarczyk Tomek-10-765-42395
15.Zlámal JaromírMihailovič Luka-31184 31105
16.Borůvka JakubWasilewski Damian         
17.Janča MiroslavWawrosz Pavel         
18.Vaculovič LiborPisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borůvka Jakub30Mihailovič Luka22
Čamr František02Wasilewski Damian21
Vaculovič Libor12Wawrosz Pavel03
Zlámal Jaromír40Pisarczyk Tomek12
Janča Miroslav01   
Počet diváků: 3
Hosté neměli k dispozici soupisku. Totožnost zkontrolována dle osobních dokladů.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Ondříšková Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34646:606TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Pavlovský Lukáš
 
 
Šlapák Miloš
Ševec Jakub
 
 
-85-6-2 1301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Foff Lukáš
Koldas Tomáš
 
 
-310712 3111
3.Mesaroš JakubŠlapák Miloš-10-4-4  0312
4.Pavlovský LukášFoff Lukáš-84-7-9 1313
5.Lapčík OndřejŠevec Jakub510-117 3123
6.Schwarzer AntonínKoldas TomášWO    3033
7.Pavlovský Lukᚊlapák Miloš87-88 3143
8.Lapčík OndřejFoff Lukáš-63-9-6 1344
9.Schwarzer AntonínŠevec Jakub79-7-363254
10.Mesaroš JakubKoldas Tomáš-8-45-8 1355
11.Lapčík OndřejŠlapák Miloš-12-5-12  0356
12.Schwarzer AntonínFoff Lukáš10-55-1073266
13.Mesaroš JakubŠevec Jakub10-9-4383276
14.Pavlovský LukášKoldas Tomáš8812  3086
15.Schwarzer AntonínŠlapák Miloš-7-8-7  0387
16.Mesaroš JakubFoff Lukáš-8912-7-32388
17.Pavlovský Lukᚊevec Jakub114-72 3198
18.Lapčík OndřejKoldas TomášWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub13Šlapák Miloš31
Pavlovský Lukáš31Foff Lukáš31
Lapčík Ondřej12Ševec Jakub04
Schwarzer Antonín21Koldas Tomáš11
WO20WO02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Skála Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32699:649TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
-5-4101063210
2.Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
-9-115-5 1311
3.Smýkal Tomᚊtrof Vojtěch-676-6-92312
4.Yaremchuk DmytroLiška Libor-91093 3122
5.Skála RadekBělohlávek Dominik-1054-10-92323
6.Handl PetrČopián Ondřej577  3033
7.Yaremchuk DmytroŠtrof Vojtěch-98-14-8 1334
8.Skála RadekLiška Libor8610  3044
9.Handl PetrBělohlávek Dominik58-108 3154
10.Smýkal TomášČopián Ondřej5-109-1083264
11.Šmerda MarekŠtrof Vojtěch-78-12-10 1365
12.Handl PetrLiška Libor-10922 3175
13.Smýkal TomášBělohlávek Dominik76-74 3185
14.Yaremchuk DmytroČopián Ondřej-698-7-52386
15.Handl PetrŠtrof Vojtěch8-7-6-8 1387
16.Smýkal TomášLiška Libor9-9-4693297
17.Yaremchuk DmytroBělohlávek Dominik89-37 31107
18.Šmerda MarekČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš31Štrof Vojtěch40
Yaremchuk Dmytro22Liška Libor04
Skála Radek11Bělohlávek Dominik13
Handl Petr31Čopián Ondřej12
Šmerda Marek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Skála Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27615:558TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Tomáš
Grela Marek Pawel
 
 
Šedivý Zdeněk
Krameš Jan ml.
 
 
-6-55-7 1301
2.Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
7-87-8-122302
3.Grela Marek PawelLaboutka Luděk-76-87-92303
4.Onderka FrantišekHlaváček Tomáš-78-42103213
5.Martinko Tomᚊedivý Zdeněk5-998 3123
6.Přistál TomášKrameš Jan ml.854  3033
7.Onderka FrantišekLaboutka Luděk-9-6-8  0334
8.Martinko TomášHlaváček Tomáš811-6-973244
9.Přistál Tomᚊedivý Zdeněk999  3054
10.Grela Marek PawelKrameš Jan ml.-629-11-92355
11.Martinko TomášLaboutka Luděk47-910 3165
12.Přistál TomášHlaváček Tomáš-8547 3175
13.Grela Marek PawelŠedivý Zdeněk768  3085
14.Onderka FrantišekKrameš Jan ml.-8475 3195
15.Přistál TomášLaboutka Luděk-5-9-1  0396
16.Grela Marek PawelHlaváček Tomáš-51476 31106
17.Onderka FrantišekŠedivý Zdeněk7-76-4 22  
18.Martinko TomášKrameš Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grela Marek Pawel22Laboutka Luděk31
Onderka František21Hlaváček Tomáš04
Martinko Tomáš30Šedivý Zdeněk03
Přistál Tomáš31Krameš Jan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:Skála Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:35Rozhodčí:Svobodová Vlasta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:24617:538SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Hobl Lukáš
Černota Filip
 
 
6-98-1043210
2.Gorecki Jan
Mynář Vojtěch
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
-9108-9-32311
3.Mikolašík MichalŽaloudík Jan-7-956-82312
4.Gorecki JanČernota Filip499  3022
5.Mynář VojtěchŽák Jan14-810-7103232
6.Karabec IvanHobl Lukáš995  3042
7.Gorecki JanŽaloudík Jan8-10-6-1 1343
8.Mynář VojtěchČernota Filip5-108-5-62344
9.Karabec IvanŽák Jan589  3054
10.Mikolašík MichalHobl Lukáš462  3064
11.Mynář VojtěchŽaloudík Jan-53-51133274
12.Karabec IvanČernota Filip57-10-4-112375
13.Mikolašík MichalŽák Jan877  3085
14.Gorecki JanHobl Lukáš8-857 3195
15.Karabec IvanŽaloudík Jan91-10-8532105
16.Mikolašík MichalČernota Filip         
17.Gorecki JanŽák Jan         
18.Mynář VojtěchHobl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikolašík Michal21Žaloudík Jan22
Gorecki Jan21Černota Filip21
Mynář Vojtěch21Žák Jan03
Karabec Ivan31Hobl Lukáš03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS