Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19543:471TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Jan
Onderka František
 
 
Gorecki Jan
Mynář Vojtěch
 
 
-88-10-7 1301
2.Štalzer Adam
Martinko Tomáš
 
 
Mikolašík Michal
Rusnák Aleš
 
 
8-129-9-52302
3.Štalzer AdamGorecki Jan-8-79-5 1303
4.Martinko TomášMikolašík Michal9-95-683213
5.Onderka FrantišekMynář Vojtěch369  3023
6.Valenta JanRusnák Aleš2211  3033
7.Martinko TomášGorecki Jan-611710 3143
8.Onderka FrantišekMikolašík Michal1047  3053
9.Valenta JanMynář Vojtěch7-1088 3163
10.Štalzer AdamRusnák Aleš-8-75-8 1364
11.Onderka FrantišekGorecki Jan-9999 3174
12.Grela Marek PawelMikolašík Michal768  3084
13.Štalzer AdamMynář Vojtěch-14-37463294
14.Martinko TomášRusnák Aleš3108  30104
15.Grela Marek PawelGorecki Jan         
16.Štalzer AdamMikolašík Michal         
17.Martinko TomášMynář Vojtěch         
18.Onderka FrantišekRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štalzer Adam12Gorecki Jan12
Martinko Tomáš30Mikolašík Michal03
Onderka František30Mynář Vojtěch03
Valenta Jan20Rusnák Aleš12
Grela Marek Pawel10   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32412:460TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Thang Do Trong
 
 
Yaremchuk Dmytro
Šmerda Marek
 
 
-5-63-12 1301
2.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Handl Petr
Smýkal Tomáš
 
 
-89-7-9 1302
3.Krameš Jan ml.Handl Petr-2-6-9  0303
4.Thang Do TrongSmýkal Tomáš-6-97-6 1304
5.Hlaváček TomášYaremchuk Dmytro-4-5-6  0305
6.Laboutka LuděkŠmerda Marek435  3015
7.Thang Do TrongHandl Petr-9-4-6  0316
8.Hlaváček TomášSmýkal Tomáš-12-108-8 1317
9.Laboutka LuděkYaremchuk Dmytro-8799 3127
10.Krameš Jan ml.Šmerda Marek4-875 3137
11.Hlaváček TomášHandl Petr4-10-8-9 1338
12.Laboutka LuděkSmýkal Tomáš2-6-5-6 1339
13.Krameš Jan ml.Yaremchuk Dmytro-119-4-12 13310
14.Šedivý ZdeněkŠmerda Marek-69-4  12  
15.Laboutka LuděkHandl Petr         
16.Krameš Jan ml.Smýkal Tomáš         
17.Šedivý ZdeněkYaremchuk Dmytro         
18.Hlaváček Tomᚊmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krameš Jan ml.12Handl Petr30
Thang Do Trong02Smýkal Tomáš30
Hlaváček Tomáš03Yaremchuk Dmytro21
Laboutka Luděk21Šmerda Marek02
Utkání byl přítomen komisař Aleš Kovář.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Volf Oldřich
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
19:25Rozhodčí:Gavlas Anton st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36600:609TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Květon Ondřej
 
 
Lapčík Ondřej
Pavlovský Lukáš
 
 
-8-5-4  0301
2.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
7-48-6-92302
3.Květon OndřejSchwarzer Antonín83-8-5-92303
4.Žák JanLapčík Ondřej-7-8-7  0304
5.Žaloudík JanPavlovský Lukáš-73-10563214
6.Polák MichalMesaroš Jakub776  3024
7.Žák JanSchwarzer Antonín11-69-8-62325
8.Žaloudík JanLapčík Ondřej7-6-6-6 1326
9.Polák MichalPavlovský Lukáš1151  3036
10.Květon OndřejMesaroš Jakub-10-69583246
11.Žaloudík JanSchwarzer Antonín10-15-8-6 1347
12.Polák MichalLapčík Ondřej37-104 3157
13.Květon OndřejPavlovský Lukáš-69-811-82358
14.Žák JanMesaroš Jakub9-886 3168
15.Polák MichalSchwarzer Antonín-7-574-82369
16.Květon OndřejLapčík Ondřej-8-7-8  03610
17.Žák JanPavlovský Lukáš         
18.Žaloudík JanMesaroš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Květon Ondřej13Schwarzer Antonín40
Žák Jan12Lapčík Ondřej31
Žaloudík Jan12Pavlovský Lukáš12
Polák Michal31Mesaroš Jakub03
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21554:508DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševec Jakub
Šlapák Miloš
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-6-11-10  0301
2.Foff Lukáš
Koldas Tomáš
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
10514  3011
3.Foff LukášBorůvka Jakub-1198-12-102312
4.Koldas TomášZlámal Jaromír-9-54973222
5.Ševec JakubČamr František10-8611 3132
6.Šlapák MilošVaculovič Libor697  3042
7.Koldas TomášBorůvka Jakub-8948 3152
8.Ševec JakubZlámal Jaromír-2-55-4 1353
9.Šlapák MilošČamr František854  3063
10.Foff LukášVaculovič Libor885  3073
11.Ševec JakubBorůvka Jakub310-7-8-42374
12.Šlapák MilošZlámal Jaromír-9-4-9  0375
13.Foff LukášČamr František8104  3085
14.Koldas TomášVaculovič Libor1069  3095
15.Šlapák MilošBorůvka Jakub-11810-3932105
16.Foff LukášZlámal Jaromír-9-9   02  
17.Koldas TomášČamr František         
18.Ševec JakubVaculovič Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš21Borůvka Jakub22
Koldas Tomáš30Zlámal Jaromír21
Ševec Jakub12Čamr František03
Šlapák Miloš31Vaculovič Libor03
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Absolon Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36626:645TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
Hort Tomáš
Lebeda Michal ml.
 
 
8-5-77103210
2.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Buben Vlastimil
Mokrejš Jan
 
 
11-4513 3120
3.Liška LiborLebeda Michal ml.-8-58-5 1321
4.Čopián OndřejBuben Vlastimil-10-18-10  0322
5.Bělohlávek DominikMokrejš Jan8-12-910-52323
6.Štrof VojtěchHort Tomáš253  3033
7.Čopián OndřejLebeda Michal ml.810-7-7-102334
8.Bělohlávek DominikBuben Vlastimil-8-78-9 1335
9.Štrof VojtěchMokrejš Jan66-88 3145
10.Liška LiborHort Tomáš-5-1048-82346
11.Bělohlávek DominikLebeda Michal ml.-5-4-8  0347
12.Štrof VojtěchBuben Vlastimil-6-687-102348
13.Liška LiborMokrejš Jan5-11-3-5 1349
14.Čopián OndřejHort Tomáš7-8119 3159
15.Štrof VojtěchLebeda Michal ml.5-11810 3169
16.Liška LiborBuben Vlastimil-12-97-9 13610
17.Čopián OndřejMokrejš Jan         
18.Bělohlávek DominikHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Liška Libor04Lebeda Michal ml.31
Čopián Ondřej12Buben Vlastimil40
Bělohlávek Dominik03Mokrejš Jan21
Štrof Vojtěch31Hort Tomáš12
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Kratochvíl Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38693:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Martin
Kowal René
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-67-9-7 1301
2.Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
Rozínek Vojtěch
Stach Matěj
 
 
-98810 3111
3.Pavlík TiborObešlo Marek-1-9-12  0312
4.Javůrek JiříRozínek Vojtěch-10-106-8 1313
5.Kratochvíl MichalMálek Tomáš10-11810 3123
6.Hanák MartinStach Matěj9-8-9763233
7.Javůrek JiříObešlo Marek-6-7-6  0334
8.Kratochvíl MichalRozínek VojtěchŽ-467-10-72335
9.Hanák MartinMálek Tomáš856  3045
10.Pavlík TiborStach Matěj7-8-13243255
11.Kratochvíl MichalŽObešlo Marek-585-6-62356
12.Hanák MartinRozínek Vojtěch6-6-8-9 1357
13.Pavlík TiborMálek Tomáš59-108 3167
14.Javůrek JiříStach MatějŽ810-9-973277
15.Hanák MartinObešlo Marek-9-9-13  0378
16.Pavlík TiborRozínek Vojtěch4-6-1983288
17.Javůrek JiříMálek Tomáš6-10-10-6 1389
18.Kratochvíl MichalStach Matěj9811  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlík Tibor31Obešlo Marek40
Javůrek Jiří13Rozínek Vojtěch31
Kratochvíl Michal22Málek Tomáš13
Hanák Martin22Stach Matěj04
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38595:663SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Mihailovič Luka
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-713-3873210
2.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Šilhán Petr
Pařízek Martin
 
 
9-118-983220
3.Wawrosz PavelŠilhán Petr5-5-6-7 1321
4.Wasilewski DamianBlinka Michal-59-11-9 1322
5.Pisarczyk TomekBorůvka Lukáš4-6-52-82323
6.Mihailovič LukaPařízek Martin-6-9-7  0324
7.Wasilewski DamianŠilhán Petr5-99-873234
8.Pisarczyk TomekBlinka Michal-8-12109-82335
9.Mihailovič LukaBorůvka Lukáš8-699 3145
10.Wawrosz PavelPařízek Martin-10-39-12 1346
11.Pisarczyk TomekŠilhán Petr7912  3056
12.Mihailovič LukaBlinka Michal-1110-3-1 1357
13.Wawrosz PavelBorůvka Lukáš-7-1013-7 1358
14.Wasilewski DamianPařízek Martin8-477 3168
15.Mihailovič LukaŠilhán Petr-10-5-10  0369
16.Wawrosz PavelBlinka Michal-58-6-5 13610
17.Wasilewski DamianBorůvka Lukáš-7    01  
18.Pisarczyk TomekPařízek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel04Šilhán Petr22
Wasilewski Damian21Blinka Michal40
Pisarczyk Tomek12Borůvka Lukáš21
Mihailovič Luka13Pařízek Martin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS