Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34460:516TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
Yaremchuk Dmytro
Šmerda Marek
 
 
658  3010
2.Polák Michal
Květon Ondřej
 
 
Handl Petr
Smýkal Tomáš
 
 
-7-6-8  0311
3.Květon OndřejSmýkal Tomáš107-510 3121
4.Žák JanHandl Petr-7-5-8  0322
5.Žaloudík JanYaremchuk Dmytro569  3032
6.Polák MichalŠmerda Marek61-3-10-32333
7.Žák JanSmýkal Tomáš-612-8-8 1334
8.Žaloudík JanHandl Petr-8-7-8  0335
9.Polák MichalYaremchuk Dmytro7-561 3145
10.Květon OndřejŠmerda Marek-4-9-5  0346
11.Žaloudík JanSmýkal Tomáš-7-4-7  0347
12.Polák MichalHandl Petr-6-7-6  0348
13.Květon OndřejYaremchuk Dmytro-10-8-8  0349
14.Žák JanŠmerda Marek-9-53983259
15.Polák MichalSmýkal Tomáš147-7-8-823510
16.Květon OndřejHandl Petr-4-10   02  
17.Žák JanYaremchuk Dmytro         
18.Žaloudík JanŠmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Květon Ondřej12Smýkal Tomáš31
Žák Jan12Handl Petr30
Žaloudík Jan12Yaremchuk Dmytro12
Polák Michal13Šmerda Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23551:486TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thang Do Trong
Fausek Matěj
 
 
Lapčík Ondřej
Pavlovský Lukáš
 
 
-9-95-7 1301
2.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Mesaroš Jakub
Schwarzer Antonín
 
 
-8-10-10  0302
3.Fausek MatějSchwarzer Antonín-8-6-8  0303
4.Hlaváček TomášLapčík OndřejŽ-84107 3113
5.Thang Do TrongMesaroš Jakub410-69 3123
6.Laboutka LuděkPavlovský Lukáš1045  3033
7.Hlaváček TomášSchwarzer Antonín-7127-613243
8.Thang Do TrongLapčík Ondřej87-95 3153
9.Laboutka LuděkMesaroš Jakub798  3063
10.Fausek MatějPavlovský Lukáš-9-6-8  0364
11.Thang Do TrongSchwarzer Antonín7-410-9-42365
12.Laboutka LuděkLapčík Ondřej678  3075
13.Fausek MatějMesaroš Jakub59-912 3185
14.Hlaváček TomášPavlovský Lukáš8-995 3195
15.Laboutka LuděkSchwarzer Antonín6-943 31105
16.Fausek MatějLapčík Ondřej-7-9   02  
17.Hlaváček TomášMesaroš Jakub         
18.Thang Do TrongPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fausek Matěj12Schwarzer Antonín22
Hlaváček Tomáš30Lapčík Ondřej03
Thang Do Trong21Mesaroš Jakub03
Laboutka Luděk40Pavlovský Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Příhoda Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17519:418KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
10-94-1083210
2.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
9-1067 3120
3.Čopián OndřejZlámal Jaromír9-5-9-11 1321
4.Bělohlávek DominikBorůvka Jakub-43119 3131
5.Liška LiborČamr František-7423 3141
6.Štrof VojtěchVaculovič Libor634  3051
7.Bělohlávek DominikZlámal Jaromír1058  3061
8.Liška LiborBorůvka Jakub1069  3071
9.Štrof VojtěchČamr František-8343 3181
10.Čopián OndřejVaculovič Libor-14510-6-62382
11.Liška LiborZlámal Jaromír-6-48-10 1383
12.Štrof VojtěchBorůvka Jakub492  3093
13.Čopián OndřejČamr František128-9-8732103
14.Bělohlávek DominikVaculovič Libor-9-811  12  
15.Štrof VojtěchZlámal Jaromír         
16.Čopián OndřejBorůvka Jakub         
17.Bělohlávek DominikČamr František         
18.Liška LiborVaculovič Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čopián Ondřej12Zlámal Jaromír21
Bělohlávek Dominik20Borůvka Jakub03
Liška Libor21Čamr František03
Štrof Vojtěch30Vaculovič Libor11
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Šlapák Miloš st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15475:363DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Koldas Tomáš
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
9711  3010
2.Ševec Jakub
Šlapák Miloš
 
 
Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
422  3020
3.Šlapák MilošMokrejš Jan68-68 3130
4.Ševec JakubBuben Vlastimil-79-6-9 1331
5.Foff LukášHort Tomáš68-99 3141
6.Koldas TomášWO    3051
7.Ševec JakubMokrejš Jan4-110-363261
8.Foff LukášBuben Vlastimil-8-8-6  0362
9.Koldas TomášHort Tomáš-8856 3172
10.Šlapák MilošWO    3082
11.Foff LukášMokrejš Jan118-79 3192
12.Koldas TomášBuben Vlastimil-138-79-92393
13.Šlapák MilošHort Tomáš876  30103
14.Ševec Jakub         
15.Koldas TomášMokrejš Jan         
16.Šlapák MilošBuben Vlastimil         
17.Ševec JakubHort Tomáš         
18.Foff Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlapák Miloš20Mokrejš Jan03
Ševec Jakub11Buben Vlastimil30
Foff Lukáš21Hort Tomáš03
Koldas Tomáš11   
WO20WO02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:35348:485SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-9-6-1  0301
2.Wawrosz Pavel
Mihailovič Luka
 
 
Rozínek Vojtěch
Stach Matěj
 
 
8-68-893211
3.Wawrosz PavelMálek Tomáš-68-8-5 1312
4.Wasilewski DamianRozínek Vojtěch-9-3-3  0313
5.Pisarczyk TomekObešlo Marek-7-6-14  0314
6.Mihailovič LukaStach Matěj-7975 3124
7.Wasilewski DamianMálek Tomáš-6-48-8 1325
8.Pisarczyk TomekRozínek Vojtěch-77-5953235
9.Mihailovič LukaObešlo Marek-78-10-11 1336
10.Wawrosz PavelStach Matěj-6-7-6  0337
11.Pisarczyk TomekMálek Tomáš-3-5-10  0338
12.Mihailovič LukaRozínek Vojtěch-9-9-5  0339
13.Wawrosz PavelObešlo MarekWO    03310
14.Wasilewski DamianStach Matěj         
15.Mihailovič LukaMálek Tomáš         
16.Wawrosz PavelRozínek Vojtěch         
17.Wasilewski DamianObešlo Marek         
18.Pisarczyk TomekStach Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel02Málek Tomáš30
Wasilewski Damian02Rozínek Vojtěch21
Pisarczyk Tomek12Obešlo Marek20
Mihailovič Luka12Stach Matěj11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Kratochvíl Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36691:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Martin
Kratochvíl Michal
 
 
Šilhán Petr
Pařízek Martin
 
 
-6109-973210
2.Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-39-65-72311
3.Hanák MartinŠilhán Petr5314  3021
4.Pavlík TiborBlinka Michal-9-13-6  0322
5.Javůrek JiříBorůvka Lukáš88-114 3132
6.Kratochvíl MichalPařízek Martin-10-7-5  0333
7.Pavlík TiborŠilhán Petr-71-11883243
8.Javůrek JiříBlinka Michal-8-9-7  0344
9.Kratochvíl MichalBorůvka Lukáš-9-67283254
10.Hanák MartinPařízek Martin265  3064
11.Javůrek JiříŠilhán Petr-1076-7-82365
12.Kratochvíl MichalBlinka Michal9-7-1-7 1366
13.Hanák MartinBorůvka Lukáš5-874 3176
14.Pavlík TiborPařízek Martin-84116 3186
15.Kratochvíl MichalŠilhán Petr956  3096
16.Hanák MartinBlinka Michal-7511-7-92397
17.Pavlík TiborBorůvka Lukáš-95-6-5 1398
18.Javůrek JiříPařízek Martin-97-107-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Martin31Šilhán Petr13
Pavlík Tibor22Blinka Michal40
Javůrek Jiří13Borůvka Lukáš13
Kratochvíl Michal22Pařízek Martin22
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS