Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Valenta Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:36377:522TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wasilewski Damian
Pisarczyk Tomek
 
 
Hanák Martin
Kratochvíl Michal
 
 
-154-8-9 1301
2.
 
 
Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
WO    0302
3.Wawrosz PavelHanák MartinŽ-5810-843212
4.Bezdíček MilanKratochvíl Michal-910-9-8 1313
5.Wasilewski DamianJavůrek Jiří4-1-2813223
6.Pisarczyk TomekPavlík Tibor-810-8-6 1324
7.Bezdíček MilanHanák MartinWO    0325
8.Wasilewski DamianKratochvíl Michal-99-6-5 1326
9.Pisarczyk TomekKowal René-6-76-7 1327
10.Wawrosz PavelPavlík Tibor96-2-793237
11.Wasilewski DamianHanák Martin-145-3-8 1338
12.Pisarczyk TomekKratochvíl Michal39-8-7-22339
13.Wawrosz PavelKowal RenéWO    03310
14.Bezdíček MilanPavlík Tibor         
15.Pisarczyk TomekHanák Martin         
16.Wawrosz PavelKratochvíl Michal         
17.Bezdíček MilanKowal René         
18.Wasilewski DamianPavlík Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Wawrosz Pavel20Hanák Martin11
Bezdíček Milan01Kratochvíl Michal30
Wasilewski Damian12Javůrek Jiří01
Pisarczyk Tomek03Pavlík Tibor11
   Kowal René10
WO03WO30
Počet diváků: 6
Hráč Bezdíček Milan nastoupil k utkání nižší soutěže, hráč Wawrosz Pavel vzdal pro zranění zad



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Ezr Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9467:395SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Foff Lukáš
Koldas Tomáš
 
 
6978  3010
2.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
Ševec Jakub
Šlapák Miloš
 
 
566  3020
3.Rozínek VojtěchKoldas Tomáš1086  3030
4.Klimek VojtěchŠlapák Miloš-8-38473240
5.Málek TomášFoff Lukáš-7728 3150
6.Obešlo MarekŠevec Jakub7-859 3160
7.Klimek VojtěchKoldas Tomáš9-595 3170
8.Málek Tomᚊlapák Miloš-9-5-7  0371
9.Obešlo MarekFoff Lukáš8106  3081
10.Rozínek VojtěchŠevec Jakub1296  3091
11.Málek TomášKoldas Tomáš88-515 31101
12.Obešlo MarekŠlapák Miloš9143  30  
13.Rozínek VojtěchFoff Lukáš         
14.Klimek VojtěchŠevec Jakub         
15.Obešlo MarekKoldas Tomáš         
16.Rozínek VojtěchŠlapák Miloš         
17.Klimek VojtěchFoff Lukáš         
18.Málek Tomᚊevec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozínek Vojtěch20Koldas Tomáš03
Klimek Vojtěch20Šlapák Miloš11
Málek Tomáš21Foff Lukáš02
Obešlo Marek20Ševec Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Masák Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34587:613KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
-8-96-9 1301
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
-108-10-6 1302
3.Medek JosefŠtrof Vojtěch-49-6-9 1303
4.Šilhán PetrBělohlávek Dominik-8-5-10  0304
5.Borůvka LukášLiška Libor-95-118-122305
6.Blinka MichalČopián Ondřej986  3015
7.Šilhán PetrŠtrof Vojtěch-49-5-6 1316
8.Borůvka LukášBělohlávek Dominik6-13-10693226
9.Blinka MichalLiška Libor-65104 3136
10.Medek JosefČopián Ondřej476  3046
11.Borůvka Lukᚊtrof Vojtěch9-5-98-52347
12.Blinka MichalBělohlávek Dominik684  3057
13.Medek JosefLiška Libor-10-3-5  0358
14.Šilhán PetrČopián OndřejŽ79-1122 3168
15.Blinka MichalŠtrof Vojtěch9-8-4-4 1369
16.Medek JosefŽČBělohlávek Dominik-5412-6-623610
17.Šilhán PetrLiška Libor998  30  
18.Borůvka LukášČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Medek Josef13Štrof Vojtěch40
Šilhán Petr12Bělohlávek Dominik22
Borůvka Lukáš12Liška Libor21
Blinka Michal31Čopián Ondřej03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191 KolinRozhodčí:Novák Ladislav
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Čamr Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18543:467ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Thang Do Trong
Fausek Matěj
 
 
456  3010
2.Yoshida Kaito
Borůvka Jakub
 
 
Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
-8568 3120
3.Borůvka JakubLaboutka Luděk10-12-69-82321
4.Čamr FrantišekHlaváček Tomáš16-6-8-5 1322
5.Yoshida KaitoThang Do Trong89-144 3132
6.Zlámal JaromírFausek Matěj553  3042
7.Čamr FrantišekLaboutka Luděk-10-77-6 1343
8.Yoshida KaitoHlaváček Tomáš-8576 3153
9.Zlámal JaromírThang Do Trong878  3063
10.Borůvka JakubFausek Matěj109-144 3173
11.Yoshida KaitoLaboutka Luděk-5848 3183
12.Zlámal JaromírHlaváček Tomáš14-888 3193
13.Vaculovič LiborThang Do Trong-48-6-7 1394
14.Čamr FrantišekFausek Matěj4118  30104
15.Zlámal JaromírLaboutka Luděk-6    01  
16.Vaculovič LiborHlaváček Tomáš         
17.Čamr FrantišekThang Do Trong         
18.Yoshida KaitoFausek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borůvka Jakub11Laboutka Luděk21
Čamr František12Hlaváček Tomáš12
Yoshida Kaito30Thang Do Trong12
Zlámal Jaromír30Fausek Matěj03
Vaculovič Libor01   
Počet diváků: 6
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Janovský Dan
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Pauliš František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18471:324TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Lebeda Michal ml.
 
 
Žaloudík Jan
Černota Filip
 
 
-6-9-4  0301
2.Mokrejš Jan
Hort Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Hort Tomᚎaloudík Jan-9956 3121
4.Mokrejš JanČernota Filip8-5-9493231
5.Buben VlastimilNikeng Ngwe Emmanuel539  3041
6.Lebeda Michal ml.    WO3051
7.Mokrejš JanŽaloudík Jan-1038-5-72352
8.Buben VlastimilČernota Filip438  3062
9.Lebeda Michal ml.Nikeng Ngwe Emmanuel-87-11-10 1363
10.Hort TomášWO    3073
11.Buben VlastimilŽaloudík Jan77-71 3183
12.Lebeda Michal ml.Černota FilipWO    0384
13.Hort TomášNikeng Ngwe Emmanuel-594-333294
14.Mokrejš JanWO    30104
15.Lebeda Michal ml.Žaloudík JanWO    03  
16.Hort TomášČernota Filip         
17.Mokrejš JanNikeng Ngwe Emmanuel         
18.Buben Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hort Tomáš20Žaloudík Jan12
Mokrejš Jan11Černota Filip02
Buben Vlastimil30Nikeng Ngwe Emmanuel12
Lebeda Michal ml.1101
WO31WO13
Počet diváků: 5
Přítomnost komisaře ČAST Hosté neodehráli utkání v jednotných dresech



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Baur Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27598:577TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
5-98-9113210
2.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
-107-79113220
3.Skála RadekKarabec Ivan-9107-1263230
4.Smýkal TomášBako Radim-68-10-4 1331
5.Yaremchuk DmytroMikolašík Michal855  3041
6.Handl PetrGorecki Jan911-79 3151
7.Smýkal TomášKarabec Ivan7-8-74-92352
8.Yaremchuk DmytroBako Radim-10-89-7 1353
9.Handl PetrMikolašík Michal-98810 3163
10.Skála RadekGorecki Jan75-8-773273
11.Yaremchuk DmytroKarabec Ivan6-3-4-3 1374
12.Handl PetrBako Radim976  3084
13.Skála RadekMikolašík Michal-189-593294
14.Smýkal TomášGorecki Jan6-10-6-6 1395
15.Handl PetrKarabec Ivan379  30105
16.Skála RadekBako Radim9-5   11  
17.Smýkal TomášMikolašík Michal         
18.Yaremchuk DmytroGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skála Radek30Karabec Ivan22
Smýkal Tomáš03Bako Radim21
Yaremchuk Dmytro12Mikolašík Michal03
Handl Petr40Gorecki Jan12
Počet diváků: 50



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Matlach Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31320:421TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Lukáš
Lapčík Ondřej
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
8-9-5-5 1301
2.Růžička Filip
Schwarzer Antonín
 
 
Grela Marek Pawel
Martinko Tomáš
 
 
-4-10-10  0302
3.Pavlovský LukášPřistál Tomáš-6-3-2  0303
4.Růžička FilipMartinko Tomáš-2-310-7 1304
5.Lapčík OndřejOnderka František9-4-4-8 1305
6.Schwarzer AntonínGrela Marek Pawel-4684 3115
7.Růžička FilipPřistál Tomáš-12-8-9  0316
8.Lapčík OndřejMartinko Tomáš-10-79-5 1317
9.Schwarzer AntonínOnderka František-7-76-9 1318
10.Pavlovský LukášGrela Marek Pawel-9-7-8  0319
11.Lapčík OndřejPřistál Tomáš-10-958-623110
12.Schwarzer AntonínMartinko Tomáš-14-6-4  03  
13.Pavlovský LukášOnderka František         
14.Růžička FilipGrela Marek Pawel         
15.Schwarzer AntonínPřistál Tomáš         
16.Pavlovský LukášMartinko Tomáš         
17.Růžička FilipOnderka František         
18.Lapčík OndřejGrela Marek Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlovský Lukáš02Přistál Tomáš30
Růžička Filip02Martinko Tomáš20
Lapčík Ondřej03Onderka František20
Schwarzer Antonín11Grela Marek Pawel11
Přítomen komisař ČAST

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS