Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Nguyen Adam
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Kopecký Stanislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38575:649TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
4-9-2-7 1301
2.Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
8-4-118113211
3.Kowal RenéBuben Vlastimil6-9-48-62312
4.Pavlík TiborLebeda Michal ml.10-6-9-5 1313
5.Javůrek JiříMokrejš Jan-96-98103223
6.Kratochvíl MichalHort Tomáš8-10-9-7 1324
7.Pavlík TiborBuben Vlastimil-8-89-6 1325
8.Javůrek JiříLebeda Michal ml.10-3178 3135
9.Kratochvíl MichalMokrejš Jan-10979 3145
10.Kowal RenéHort Tomáš6-13-8-6 1346
11.Javůrek JiříBuben Vlastimil-6-37-5 1347
12.Kratochvíl MichalLebeda Michal ml.5-6-10683257
13.Kowal RenéMokrejš Jan7-2-12-7 1358
14.Pavlík TiborHort Tomáš699  3068
15.Kratochvíl MichalBuben Vlastimil-4-7-5  0369
16.Kowal RenéLebeda Michal ml.-6-6-8  03610
17.Pavlík TiborMokrejš Jan569  30  
18.Javůrek JiříHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kowal René04Buben Vlastimil40
Pavlík Tibor12Lebeda Michal ml.22
Javůrek Jiří21Mokrejš Jan12
Kratochvíl Michal22Hort Tomáš21
Počet diváků: 19
Zápas Pavlík-Mokrejš byl dohrán před zápasem Kowal-Lebeda ml.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34338:513ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-26-97-72301
2.
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
WO    0302
3.Pisarczyk TomekZlámal Jaromír11-2-1-4 1303
4.Wasilewski DamianVaculovič Libor5210  3013
5.Borůvka JakubWO    0314
6.Wawrosz PavelŽČamr František-9675 3124
7.Wasilewski DamianZlámal Jaromír8-9-10-9 1325
8.Vaculovič LiborWO    0326
9.Wawrosz PavelBorůvka Jakub8-4410 3136
10.Pisarczyk TomekČamr František-7-49-8 1337
11.Zlámal JaromírWO    0338
12.Wawrosz PavelVaculovič Libor6-997 3148
13.Pisarczyk TomekBorůvka Jakub-7-10-1  0349
14.Wasilewski DamianČamr František74-26 3159
15.Wawrosz PavelZlámal JaromírWO    03510
16.Pisarczyk TomekVaculovič Libor         
17.Wasilewski DamianBorůvka Jakub         
18.Čamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pisarczyk Tomek03Zlámal Jaromír20
Wasilewski Damian21Vaculovič Libor02
Wawrosz Pavel30Borůvka Jakub11
   Čamr František12
WO05WO50
Počet diváků: 2
Hráč Wawrosz vzdal pro zranění v rozehrávce zápasu č. 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Pauliš František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19554:403DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Růžička Filip
Lapčík Ondřej
 
 
-8-986-72301
2.Koldas Tomáš
Šlapák Miloš
 
 
Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
 
 
69-79 3111
3.Foff LukášMesaroš Jakub7-7-9333221
4.Šlapák MilošLapčík Ondřej-109814 3131
5.Ševec JakubJanoušek Přemek5WO   3041
6.Koldas TomášRůžička Filip4-887 3151
7.Šlapák MilošMesaroš Jakub-8-107-7 1352
8.Ševec JakubLapčík Ondřej-5-9-9  0353
9.Koldas TomášJanoušek PřemekWO    3063
10.Foff LukášRůžička Filip12512  3073
11.Ševec JakubMesaroš Jakub6-9107 3183
12.Koldas TomᚎLapčík OndřejŽ3-9-64-92384
13.Foff LukášJanoušek PřemekWO    3094
14.Šlapák MilošRůžička Filip125-83 31104
15.Koldas TomášMesaroš Jakub         
16.Foff LukášLapčík Ondřej         
17.Šlapák MilošJanoušek Přemek         
18.Ševec JakubRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš20Mesaroš Jakub12
Šlapák Miloš21Lapčík Ondřej21
Ševec Jakub21Janoušek Přemek01
Koldas Tomáš11Růžička Filip03
WO20WO02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Trkal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:36509:591TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
-8-4-9  0301
2.Čopián Ondřej
Dostál Jan
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
-4-9-11  0302
3.Bělohlávek DominikYaremchuk Dmytro-14135-583212
4.Čopián OndřejSkála Radek-6-8-6  0313
5.Dostál JanSmýkal Tomáš-6-9-3  0314
6.Štrof VojtěchŠmerda Marek5119  3024
7.Čopián OndřejYaremchuk Dmytro-610-6-7 1325
8.Dostál JanSkála Radek-8-9-10  0326
9.Štrof VojtěchSmýkal Tomáš989  3036
10.Bělohlávek DominikŠmerda Marek9811  3046
11.Dostál JanYaremchuk Dmytro-7-6-4  0347
12.Štrof VojtěchSkála Radek9-93-143257
13.Bělohlávek DominikSmýkal Tomáš-69-9-4 1358
14.Čopián OndřejHandl Petr-101069 3168
15.Štrof VojtěchYaremchuk Dmytro-8785 3178
16.Bělohlávek DominikSkála Radek-4-2-6  0379
17.Čopián OndřejSmýkal Tomáš-5-10-7  03710
18.Dostál JanHandl Petr-5-1-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bělohlávek Dominik22Yaremchuk Dmytro22
Čopián Ondřej13Skála Radek31
Dostál Jan03Smýkal Tomáš31
Štrof Vojtěch40Šmerda Marek02
   Handl Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11432:265TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thang Do Trong
Krameš Jan ml.
 
 
Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
6-6-88-52301
2.Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
Grela Marek Pawel
Přistál Tomáš
 
 
WO    3011
3.Thang Do TrongGrela Marek Pawel789  3021
4.Krameš Jan ml.Plachta Jakub5-11-31483231
5.Hrnčiřík JanVybíral Filip153  3041
6.Laboutka LuděkPřistál TomášWO    3051
7.Krameš Jan ml.Grela Marek Pawel-5-9-5  0352
8.Hrnčiřík JanPlachta Jakub7515  3062
9.Laboutka LuděkVybíral Filip-3513 3172
10.Thang Do TrongPřistál TomášWO    3082
11.Hrnčiřík JanGrela Marek Pawel10-45-963292
12.Laboutka LuděkPlachta Jakub335  30102
13.Thang Do TrongVybíral Filip-7-87  12  
14.Krameš Jan ml.Přistál Tomáš         
15.Laboutka LuděkGrela Marek Pawel         
16.Thang Do TrongPlachta Jakub         
17.Krameš Jan ml.Vybíral Filip         
18.Hrnčiřík JanPřistál Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Thang Do Trong10Grela Marek Pawel12
Krameš Jan ml.11Plachta Jakub03
Hrnčiřík Jan30Vybíral Filip02
Laboutka Luděk20   
WO30WO03
Vedouci Pristal nezná heslo



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39652:695SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Černota Filip
 
 
Karabec Ivan
Gorecki Jan
 
 
-9-7-3  0301
2.Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
3-966 3111
3.Žák JanKarabec Ivan-75-79-72312
4.Černota FilipBako Radim10-9-9-7 1313
5.Žaloudík JanGorecki Jan6-66-283223
6.Polák MichalMynář Vojtěch87-78 3133
7.Černota FilipKarabec Ivan-4-7-17  0334
8.Žaloudík JanBako Radim-9889 3144
9.Polák MichalGorecki Jan-8-5-6  0345
10.Žák JanMynář Vojtěch-7-4-10  0346
11.Žaloudík JanKarabec Ivan-915-87-82347
12.Polák MichalBako Radim-58810 3157
13.Žák JanGorecki Jan-11910-673267
14.Černota FilipMynář Vojtěch-8788 3177
15.Polák MichalKarabec Ivan959  3087
16.Žák JanBako Radim-8-8-6  0388
17.Černota FilipGorecki Jan8-10-3-7 1389
18.Žaloudík JanMynář Vojtěch-8-8127-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Jan13Karabec Ivan31
Černota Filip13Bako Radim22
Žaloudík Jan22Gorecki Jan22
Polák Michal31Mynář Vojtěch22
Počet diváků: 15
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS