Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Masák Jan
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Klimenta Matouš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31337:433DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Šlapák Miloš
Ševec Jakub
 
 
-10-576-62301
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Foff Lukáš
Koldas Tomáš
 
 
116-55 3111
3.Šilhán PetrFoff Lukáš-9-4-9  0312
4.Medek JosefŠlapák Miloš-4-3-8  0313
5.Borůvka LukášKoldas Tomáš-2-114-6 1314
6.Blinka MichalŠevec Jakub-4-6-7  0315
7.Medek JosefFoff Lukáš-7-75-4 1316
8.Borůvka Lukᚊlapák Miloš-10-58-4 1317
9.Blinka MichalKoldas Tomáš-2-6117-102318
10.Šilhán PetrŠevec Jakub-69-8-9 1319
11.Borůvka LukášFoff Lukáš-76-6-11 13110
12.Blinka MichalŠlapák Miloš96-8  21  
13.Šilhán PetrKoldas Tomáš         
14.Medek JosefŠevec Jakub         
15.Blinka MichalFoff Lukáš         
16.Šilhán PetrŠlapák Miloš         
17.Medek JosefKoldas Tomáš         
18.Borůvka Lukᚊevec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr02Foff Lukáš30
Medek Josef02Šlapák Miloš20
Borůvka Lukáš03Koldas Tomáš20
Blinka Michal02Ševec Jakub20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Novotný Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6378:175SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
-6-87853220
3.Rozínek VojtěchBělohlávek Dominik1212-26 3130
4.Málek TomášLiška Libor-710106 3140
5.Klimek VojtěchČopián Ondřej4WO   3050
6.Obešlo MarekWO    3060
7.Málek TomášBělohlávek Dominik355  3070
8.Klimek VojtěchLiška Libor5-94-873280
9.Obešlo MarekČopián OndřejWO    3090
10.Rozínek VojtěchWO    30100
11.Klimek VojtěchBělohlávek Dominik         
12.Obešlo MarekLiška Libor         
13.Rozínek VojtěchČopián Ondřej         
14.Málek Tomáš         
15.Obešlo MarekBělohlávek Dominik         
16.Rozínek VojtěchLiška Libor         
17.Málek TomášČopián Ondřej         
18.Klimek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínek Vojtěch10Bělohlávek Dominik02
Málek Tomáš20Liška Libor02
Klimek Vojtěch20Čopián Ondřej01
WO40WO04
Hráč hostí Ondřej Čopian odstoupil pro zranění.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Tesolin Riccardo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19475:414TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Hort Tomáš
 
 
Hlaváček Tomáš
Fausek Matěj
 
 
9-10-8823210
2.Buben Vlastimil
Mokrejš Jan
 
 
Laboutka Luděk
Thang Do Trong
 
 
-8937 3120
3.Mokrejš JanLaboutka Luděk-3-4-6  0321
4.Brát Karel ml.Hlaváček Tomáš8-6-8893231
5.Hort TomášThang Do Trong684  3041
6.Buben VlastimilFausek Matěj564  3051
7.Brát Karel ml.Laboutka Luděk-4-69-5 1352
8.Hort TomášHlaváček Tomáš-7-4-2  0353
9.Buben VlastimilThang Do Trong838  3063
10.Mokrejš JanFausek Matěj695  3073
11.Hort TomášLaboutka Luděk-11-96-8 1374
12.Buben VlastimilHlaváček Tomáš749  3084
13.Mokrejš JanThang Do Trong-975-573294
14.Brát Karel ml.Fausek Matěj634  30104
15.Buben VlastimilLaboutka Luděk         
16.Mokrejš JanHlaváček Tomáš         
17.Brát Karel ml.Thang Do Trong         
18.Hort TomášFausek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokrejš Jan21Laboutka Luděk30
Brát Karel ml.21Hlaváček Tomáš12
Hort Tomáš12Thang Do Trong03
Buben Vlastimil30Fausek Matěj03
Počet diváků: 15
Hosté neodehræli utkání v jednotných dresech



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, KolínRozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23575:517ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Žaloudík Jan
Černota Filip
 
 
3-8-9-7 1301
2.Yoshida Kaito
Borůvka Jakub
 
 
Květon Ondřej
Nikeng Ngwe Emmanuel
 
 
668  3011
3.Borůvka JakubŽaloudík Jan-4-612-6 1312
4.Čamr FrantišekČernota Filip-895-593222
5.Yoshida KaitoKvěton Ondřej6-996 3132
6.Zlámal JaromírNikeng Ngwe Emmanuel798  3042
7.Čamr FrantišekŽaloudík Jan-6-7-12  0343
8.Yoshida KaitoČernota Filip997  3053
9.Zlámal JaromírKvěton Ondřej79-78 3163
10.Borůvka JakubNikeng Ngwe Emmanuel7-95-6-102364
11.Yoshida KaitoŽaloudík Jan6-328 3174
12.Zlámal JaromírČernota Filip9-8-11963284
13.Vaculovič LiborKvěton Ondřej98-910 3194
14.Čamr FrantišekNikeng Ngwe Emmanuel26-8-8-92395
15.Zlámal JaromírŽaloudík Jan379  30105
16.Vaculovič LiborČernota Filip         
17.Čamr FrantišekKvěton Ondřej         
18.Yoshida KaitoNikeng Ngwe Emmanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub02Žaloudík Jan22
Čamr František12Černota Filip03
Yoshida Kaito30Květon Ondřej03
Zlámal Jaromír40Nikeng Ngwe Emmanuel21
Vaculovič Libor10   
Počet diváků: 6
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Matlach Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39641:672SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Lukáš
Lapčík Ondřej
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-12-66-10 1301
2.Schwarzer Antonín
Růžička Filip
 
 
Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
-893-6-62302
3.Pavlovský LukášKarabec Ivan-139-59-72303
4.Růžička FilipBako Radim-6-89-7 1304
5.Lapčík OndřejMikolašík Michal9-7-13763214
6.Schwarzer AntonínGorecki Jan974  3024
7.Růžička FilipKarabec Ivan-10-8-9  0325
8.Lapčík OndřejBako Radim-41145 3135
9.Schwarzer AntonínMikolašík Michal-7-35343245
10.Pavlovský LukášGorecki Jan9-7-107173255
11.Lapčík OndřejKarabec Ivan48-99 3165
12.Schwarzer AntonínBako Radim110-410 3175
13.Pavlovský LukášMikolašík Michal-6-87-8 1376
14.Růžička FilipGorecki Jan-6-7-7  0377
15.Schwarzer AntonínKarabec Ivan-9-8-3  0378
16.Pavlovský LukášBako RadimŽ-3811-7-92379
17.Růžička FilipMikolašík Michal-9-79-4 13710
18.Lapčík OndřejGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlovský Lukáš13Karabec Ivan31
Růžička Filip04Bako Radim22
Lapčík Ondřej30Mikolašík Michal22
Schwarzer Antonín31Gorecki Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:35533:572TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
-96-7-9 1301
2.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Martinko Tomáš
Grela Marek Pawel
 
 
77-6-1363211
3.Skála RadekMartinko Tomáš-89-7-9 1312
4.Smýkal TomášOnderka František-66-84-22313
5.Yaremchuk DmytroPřistál Tomáš-1-4-10  0314
6.Handl PetrGrela Marek Pawel-8799 3124
7.Smýkal TomášMartinko Tomáš-58-6-7 1325
8.Yaremchuk DmytroOnderka František4-10-107-112326
9.Handl PetrPřistál Tomáš-1-910433236
10.Skála RadekGrela Marek Pawel6-8-8-8 1337
11.Yaremchuk DmytroMartinko Tomáš9-1110-7-102338
12.Handl PetrOnderka František634  3048
13.Skála RadekPřistál Tomáš-710-3-3 1349
14.Smýkal TomášGrela Marek Pawel11-4-89-1023410
15.Handl PetrMartinko Tomáš87   20  
16.Skála RadekOnderka František         
17.Smýkal TomášPřistál Tomáš         
18.Yaremchuk DmytroGrela Marek Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Radek03Martinko Tomáš30
Smýkal Tomáš03Onderka František21
Yaremchuk Dmytro03Přistál Tomáš21
Handl Petr30Grela Marek Pawel21
Počet diváků: 30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS