Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Ondříšková Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36585:609TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
-66-11-5 1301
2.Pavlovský Lukáš
Lapčík Ondřej
 
 
Yaremchuk Dmytro
Šmerda Marek
 
 
-6-78-9 1302
3.Mesaroš JakubSkála Radek9-5-5-11 1303
4.Pavlovský LukášSmýkal Tomáš-12-9-8  0304
5.Lapčík OndřejYaremchuk Dmytro687  3014
6.Schwarzer AntonínŠmerda Marek7124  3024
7.Pavlovský LukášSkála Radek-9-9-4  0325
8.Lapčík OndřejSmýkal Tomáš111010  3035
9.Schwarzer AntonínYaremchuk Dmytro-810-105-72336
10.Mesaroš JakubŽŠmerda Marek8-785 3146
11.Lapčík OndřejSkála Radek-7-11-4  0347
12.Schwarzer AntonínSmýkal Tomáš-5-1WO  0348
13.Mesaroš JakubYaremchuk Dmytro10-841 3158
14.Pavlovský Lukᚊmerda Marek-9-71343268
15.Schwarzer AntonínSkála RadekŽ2-7-91093278
16.Mesaroš JakubSmýkal Tomáš-5-259-72379
17.Pavlovský LukášYaremchuk Dmytro6-14-8-4 13710
18.Lapčík OndřejŠmerda Marek10-10   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mesaroš Jakub22Skála Radek31
Pavlovský Lukáš13Smýkal Tomáš31
Lapčík Ondřej21Yaremchuk Dmytro22
Schwarzer Antonín22Šmerda Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26592:549SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
10-66-6-112301
2.Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
Yoshida Kaito
Zlámal Jaromír
 
 
6-1244 3111
3.Karabec IvanYoshida Kaito8-6-7-8 1312
4.Gorecki JanZlámal Jaromír11-976 3122
5.Mikolašík MichalBorůvka Jakub-9-88-7 1323
6.Bako RadimVaculovič Libor10615  3033
7.Gorecki JanYoshida Kaito-8-6-5  0334
8.Mikolašík MichalZlámal Jaromír7-7-6973244
9.Bako RadimBorůvka Jakub698  3054
10.Karabec IvanVaculovič Libor927  3064
11.Mikolašík MichalYoshida Kaito-7-10-2  0365
12.Bako RadimČamr František9-7-13533275
13.Karabec IvanBorůvka Jakub766  3085
14.Gorecki JanVaculovič Libor6-10-6-5 1386
15.Bako RadimYoshida Kaito105-7-653296
16.Karabec IvanČamr František6118  30106
17.Gorecki JanBorůvka Jakub11    10  
18.Mikolašík MichalVaculovič Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karabec Ivan31Yoshida Kaito31
Gorecki Jan12Zlámal Jaromír02
Mikolašík Michal12Borůvka Jakub12
Bako Radim40Vaculovič Libor12
   Čamr František02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Křenek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11427:349TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Tomáš
Grela Marek Pawel
 
 
Mokrejš Jan
Janovský Dan
 
 
7-7-4673210
2.Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
61010  3020
3.Přistál TomášMokrejš Jan-1011-11563230
4.Grela Marek PawelHort Tomáš-3811-873240
5.Onderka FrantišekBuben Vlastimil12105  3050
6.Martinko TomášJanovský Dan777  3060
7.Grela Marek PawelMokrejš Jan6-868 3170
8.Onderka FrantišekHort Tomáš578  3080
9.Martinko TomášBuben Vlastimil7-4-7-7 1381
10.Přistál TomášJanovský Dan454  3091
11.Onderka FrantišekMokrejš Jan9-795 31101
12.Martinko TomášHort Tomáš39   20  
13.Přistál TomášBuben Vlastimil         
14.Grela Marek PawelJanovský Dan         
15.Martinko TomášMokrejš Jan         
16.Přistál TomášHort Tomáš         
17.Grela Marek PawelBuben Vlastimil         
18.Onderka FrantišekJanovský Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přistál Tomáš20Mokrejš Jan03
Grela Marek Pawel20Hort Tomáš02
Onderka František30Buben Vlastimil11
Martinko Tomáš11Janovský Dan02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36566:628SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Krameš Jan ml.
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
-109-4-7 1301
2.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
1066  3011
3.Hlaváček TomášRozínek Vojtěch8-5-2-10 1312
4.Fausek MatějMálek Tomáš-6-4-3  0313
5.Krameš Jan ml.Klimek Vojtěch-2-7-3  0314
6.Laboutka LuděkStach Matěj1153  3024
7.Fausek MatějRozínek Vojtěch10-11-410-92325
8.Krameš Jan ml.Málek Tomáš-8-9-11  0326
9.Laboutka LuděkKlimek Vojtěch-5-98553236
10.Hlaváček TomášStach Matěj8-10-85103246
11.Krameš Jan ml.Rozínek Vojtěch-514-10-7 1347
12.Laboutka LuděkMálek Tomáš999  3057
13.Hlaváček TomášKlimek Vojtěch-8-9-7  0358
14.Fausek MatějStach Matěj7-611-7-82359
15.Laboutka LuděkRozínek Vojtěch-757-1193269
16.Hlaváček TomášMálek Tomáš-18-313-10 13610
17.Fausek MatějKlimek Vojtěch-9-4   02  
18.Krameš Jan ml.Stach Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Tomáš13Rozínek Vojtěch31
Fausek Matěj03Málek Tomáš31
Krameš Jan ml.03Klimek Vojtěch21
Laboutka Luděk40Stach Matěj12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Volf Oldřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Průcha Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35552:580SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Hobl Lukáš
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-7-8-8  0301
2.Černota Filip
Levora Vojtěch
 
 
Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
1094  3011
3.Levora VojtěchBlinka Michal-7-8-9  0312
4.Hobl Lukᚊilhán Petr-7-6-5  0313
5.Černota FilipBorůvka Lukáš7-3-8663223
6.Polák MichalMedek Josef-10819 3133
7.Hobl LukášBlinka Michal982  3043
8.Černota FilipŠilhán Petr375  3053
9.Polák MichalBorůvka Lukáš464  3063
10.Levora VojtěchMedek Josef9-4-115-82364
11.Černota FilipBlinka Michal6-118-4-52365
12.Polák MichalŠilhán Petr-4-5-3  0366
13.Levora VojtěchBorůvka Lukáš-8-6-6  0367
14.Hobl LukášMedek Josef-9-10-6  0368
15.Polák MichalBlinka Michal69-8-463278
16.Levora VojtěchŠilhán Petr6-49-4-92379
17.Hobl LukášBorůvka Lukáš-89-48-523710
18.Černota FilipMedek Josef798  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levora Vojtěch04Blinka Michal22
Hobl Lukáš13Šilhán Petr31
Černota Filip21Borůvka Lukáš22
Polák Michal31Medek Josef21
Počet diváků: 18



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39636:707nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Ševec Jakub
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
10-2107 3110
2.Šlapák Miloš
Foff Lukáš
 
 
Kratochvíl Michal
Hanák Martin
 
 
8-99-673220
3.Koldas TomášPavlík Tibor-10-0-7  0321
4.Šlapák MilošHanák Martin-7-67983231
5.Ševec JakubJavůrek Jiří8-8-10-5 1332
6.Foff LukášKratochvíl Michal852  3042
7.Šlapák MilošPavlík Tibor-9-7-9  0343
8.Ševec JakubHanák Martin-9-2-3  0344
9.Foff LukášJavůrek JiříŽ-913109 3154
10.Koldas TomášKratochvíl Michal-111398 3164
11.Ševec JakubPavlík Tibor129-5-9103274
12.Foff LukášHanák Martin8-9-5443284
13.Koldas TomášJavůrek Jiří8-9-7-11 1385
14.Šlapák MilošKratochvíl Michal-6-18-4 1386
15.Foff LukášPavlík Tibor-6-12-7  0387
16.Koldas TomášHanák Martin-8-5-3  0388
17.Šlapák MilošJavůrek Jiří-1110108 3198
18.Ševec JakubKratochvíl Michal-713-43-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koldas Tomáš13Pavlík Tibor31
Šlapák Miloš22Hanák Martin22
Ševec Jakub13Javůrek Jiří22
Foff Lukáš31Kratochvíl Michal22
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Absolon Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8424:299KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
563  3010
2.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Wawrosz Pavel
Mihailovič Luka
 
 
457  3020
3.Bělohlávek DominikMihailovič Luka-5-15-10  0321
4.Štrof VojtěchWasilewski Damian464  3031
5.Čopián OndřejWawrosz Pavel-9-94-9 1332
6.Liška LiborPisarczyk Tomek81010  3042
7.Štrof VojtěchMihailovič Luka4132  3052
8.Čopián OndřejWasilewski Damian694  3062
9.Liška LiborWawrosz Pavel6514  3072
10.Bělohlávek DominikPisarczyk Tomek288  3082
11.Čopián OndřejMihailovič Luka-4-106853292
12.Liška LiborWasilewski Damian1089  30102
13.Bělohlávek DominikWawrosz Pavel         
14.Štrof VojtěchPisarczyk Tomek         
15.Liška LiborMihailovič Luka         
16.Bělohlávek DominikWasilewski Damian         
17.Štrof VojtěchWawrosz Pavel         
18.Čopián OndřejPisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělohlávek Dominik11Mihailovič Luka12
Štrof Vojtěch20Wasilewski Damian03
Čopián Ondřej21Wawrosz Pavel11
Liška Libor30Pisarczyk Tomek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS