Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33625:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Martinko Tomáš
 
 
Vaculovič Libor
Zlámal Jaromír
 
 
8116  3010
2.Grela Marek Pawel
Štalzer Adam
 
 
Yoshida Kaito
Borůvka Jakub
 
 
9-6-86-102311
3.Martinko TomášYoshida Kaito-6-968-82312
4.Grela Marek PawelZlámal Jaromír5115  3022
5.Štalzer AdamBorůvka Jakub-8-5-7  0323
6.Onderka FrantišekVaculovič Libor94-87 3133
7.Grela Marek PawelYoshida Kaito-5-8-10  0334
8.Štalzer AdamZlámal Jaromír-11-68-5 1335
9.Onderka FrantišekBorůvka Jakub766  3045
10.Martinko TomášVaculovič Libor45-84 3155
11.Štalzer AdamYoshida Kaito-9-7-8  0356
12.Onderka FrantišekZlámal Jaromír-910-6-7 1357
13.Martinko TomášBorůvka Jakub-9566 3167
14.Grela Marek PawelVaculovič Libor1111-4-563277
15.Onderka FrantišekYoshida Kaito-9-9-8  0378
16.Martinko TomášZlámal Jaromír976  3088
17.Grela Marek PawelBorůvka Jakub-1-67-6 1389
18.Štalzer AdamVaculovič Libor7-1164 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš31Yoshida Kaito40
Grela Marek Pawel22Zlámal Jaromír22
Štalzer Adam13Borůvka Jakub22
Onderka František22Vaculovič Libor04
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Petrovová Nikita
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10416:330SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Gorecki Jan
 
 
Mokrejš Jan
Janovský Dan
 
 
-96-8793210
2.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
1069  3020
3.Gorecki JanMokrejš Jan-810-910123230
4.Mynář VojtěchJanovský Dan8-899 3140
5.Mikolašík MichalBuben Vlastimil87-17 3150
6.Bako RadimHort Tomáš74-9-993260
7.Mynář VojtěchMokrejš Jan12-796 3170
8.Mikolašík MichalJanovský Dan5-969 3180
9.Bako RadimBuben VlastimilWO    3090
10.Gorecki JanHort Tomáš899  30100
11.Mikolašík MichalMokrejš Jan         
12.Bako RadimJanovský Dan         
13.Gorecki JanBuben Vlastimil         
14.Mynář VojtěchHort Tomáš         
15.Bako RadimMokrejš Jan         
16.Gorecki JanJanovský Dan         
17.Mynář VojtěchBuben Vlastimil         
18.Mikolašík MichalHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gorecki Jan20Mokrejš Jan02
Mynář Vojtěch20Janovský Dan02
Mikolašík Michal20Buben Vlastimil01
Bako Radim10Hort Tomáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Haluška Pavel
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Kadavý Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:35328:501SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černota Filip
Polák Michal
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
-7-10-9  0301
2.
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
WO    0302
3.Klimek VojtěchWO    0303
4.Černota FilipMálek Tomáš5-46-4-32304
5.Žák JanRozínek Vojtěch-11104-9-62305
6.Polák MichalObešlo Marek10-6-41093215
7.Černota FilipKlimek Vojtěch-9-8-2  0316
8.Žák JanMálek Tomáš3-11-11-5 1317
9.Polák MichalRozínek Vojtěch54-127 3127
10.Obešlo MarekWO    0328
11.Žák JanKlimek Vojtěch-12-4-5  0329
12.Polák MichalMálek Tomáš-88-710123239
13.Rozínek VojtěchWO    03310
14.Černota FilipObešlo Marek         
15.Polák MichalKlimek Vojtěch         
16.Málek Tomáš         
17.Černota FilipRozínek Vojtěch         
18.Žák JanObešlo Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černota Filip02Klimek Vojtěch20
Žák Jan03Málek Tomáš21
Polák Michal30Rozínek Vojtěch11
   Obešlo Marek01
WO04WO40
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:38539:589SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Krameš Jan ml.
 
 
Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
-46-33103210
2.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
-5577 3120
3.Hlaváček TomášBlinka Michal-8-4-5  0321
4.Krameš Jan ml.Šilhán Petr-9-10-3  0322
5.Fausek MatějMedek Josef-9-5-8  0323
6.Laboutka LuděkBorůvka Lukáš5-5-4763233
7.Krameš Jan ml.Blinka Michal-10-8-6  0334
8.Fausek MatějŠilhán Petr9-7-5-9 1335
9.Laboutka LuděkMedek Josef-10397 3145
10.Hlaváček TomášBorůvka Lukáš-107-71253255
11.Fausek MatějBlinka Michal-7-13-8  0356
12.Laboutka LuděkŠilhán Petr272  3066
13.Hlaváček TomášMedek Josef6105  3076
14.Krameš Jan ml.Borůvka Lukáš-9-8-9  0377
15.Laboutka LuděkBlinka Michal6611  3087
16.Hlaváček Tomᚊilhán Petr-7-8-1  0388
17.Krameš Jan ml.Medek Josef-5-5-5  0389
18.Fausek MatějBorůvka Lukáš-7-7-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Tomáš22Blinka Michal31
Krameš Jan ml.04Šilhán Petr31
Fausek Matěj04Medek Josef22
Laboutka Luděk40Borůvka Lukáš22
Počet diváků: 6
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:Příhoda Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39676:705TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
910-5-1043210
2.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Hanák Martin
Kowal René
 
 
439  3020
3.Bělohlávek DominikPavlík Tibor-6-3-4  0321
4.Čopián OndřejHanák Martin-4-6-5  0322
5.Liška LiborJavůrek Jiří-98107 3132
6.Štrof VojtěchKratochvíl Michal-47611 3142
7.Čopián OndřejPavlík Tibor-79-76-52343
8.Liška LiborHanák Martin-6-92-9 1344
9.Štrof VojtěchJavůrek Jiří4-9128 3154
10.Bělohlávek DominikKratochvíl Michal6-11-106-92355
11.Liška LiborPavlík Tibor-3-5911-72356
12.Štrof VojtěchHanák Martin13-9116 3166
13.Bělohlávek DominikJavůrek Jiří9-8-9-6 1367
14.Čopián OndřejKratochvíl Michal7-11-6853277
15.Štrof VojtěchPavlík Tibor-85119 3187
16.Bělohlávek DominikHanák Martin8-8-13-5 1388
17.Čopián OndřejJavůrek Jiří-558-9-42389
18.Liška LiborKratochvíl Michal-7-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělohlávek Dominik04Pavlík Tibor31
Čopián Ondřej13Hanák Martin31
Liška Libor13Javůrek Jiří22
Štrof Vojtěch40Kratochvíl Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12462:360DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Ševec Jakub
 
 
Wasilewski Damian
Pisarczyk Tomek
 
 
91010  3010
2.Šlapák Miloš
Foff Lukáš
 
 
Mihailovič Luka
Wawrosz Pavel
 
 
965  3020
3.Ševec JakubMihailovič Luka-17-4-8 1321
4.Koldas TomášWasilewski Damian249  3031
5.Šlapák MilošWawrosz Pavel579  3041
6.Foff LukášPisarczyk Tomek777  3051
7.Koldas TomášMihailovič Luka678  3061
8.Šlapák MilošWasilewski DamianŽČ-410-99103271
9.Foff LukášWawrosz PavelŽ-8-6119-82372
10.Ševec JakubPisarczyk Tomek64-77 3182
11.Šlapák MilošMihailovič Luka-11-89-8 1383
12.Foff LukášWasilewski Damian575  3093
13.Ševec JakubWawrosz PavelWO    30103
14.Koldas TomášPisarczyk Tomek         
15.Foff LukášMihailovič Luka         
16.Ševec JakubWasilewski Damian         
17.Koldas TomášWawrosz Pavel         
18.Šlapák MilošPisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševec Jakub11Mihailovič Luka21
Koldas Tomáš20Wasilewski Damian03
Šlapák Miloš21Wawrosz Pavel11
Foff Lukáš21Pisarczyk Tomek02
WO10WO01
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS