Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Příhoda Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:31603:586DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
8129  3010
2.Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
Lučan Martin
Ševec Jakub
 
 
5510  3020
3.Štrof VojtěchFoff Lukáš953  3030
4.Čopián OndřejŠlapák Miloš-99-11-13 1331
5.Bělohlávek DominikŠevec Jakub10-7910 3141
6.Liška LiborLučan Martin9410  3051
7.Čopián OndřejFoff Lukáš6-9-76-82352
8.Bělohlávek DominikŠlapák Miloš-7-76-5 1353
9.Liška LiborŠevec Jakub-8-28-8 1354
10.Štrof VojtěchLučan Martin973  3064
11.Bělohlávek DominikFoff Lukáš-9-35-11 1365
12.Liška LiborŠlapák Miloš-14-10104-72366
13.Štrof VojtěchŠevec Jakub-8-679-72367
14.Čopián OndřejLučan Martin844  3077
15.Liška LiborFoff Lukáš-7-98-7 1378
16.Štrof VojtěchŠlapák Miloš-8-9-8  0379
17.Čopián OndřejŠevec Jakub-3-8-8  03710
18.Bělohlávek DominikLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štrof Vojtěch22Foff Lukáš31
Čopián Ondřej13Šlapák Miloš40
Bělohlávek Dominik12Ševec Jakub31
Liška Libor13Lučan Martin03
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9406:282TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
Fausek Matěj
Šedivý Zdeněk
 
 
-9-93793210
2.Hanák Martin
Kratochvíl Michal
 
 
Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
77-33 3120
3.Hanák MartinFausek Matěj4-748 3130
4.Pavlík TiborKrameš Jan ml.554  3040
5.Javůrek JiříDvořák Petr-9-8-10  0341
6.Kratochvíl MichalŠedivý Zdeněk-91198 3151
7.Pavlík TiborFausek Matěj755  3061
8.Javůrek JiříKrameš Jan ml.756  3071
9.Kratochvíl MichalDvořák Petr641  3081
10.Hanák MartinŠedivý Zdeněk-9774 3191
11.Javůrek JiříFausek Matěj6810  30101
12.Kratochvíl MichalKrameš Jan ml.5    10  
13.Hanák MartinDvořák Petr         
14.Pavlík TiborŠedivý Zdeněk         
15.Kratochvíl MichalFausek Matěj         
16.Hanák MartinKrameš Jan ml.         
17.Pavlík TiborDvořák Petr         
18.Javůrek JiříŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák Martin20Fausek Matěj03
Pavlík Tibor20Krameš Jan ml.02
Javůrek Jiří21Dvořák Petr11
Kratochvíl Michal20Šedivý Zdeněk02
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Blucha Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30625:502TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Černota Filip
 
 
WO    3010
2.Wawrosz Pavel
Musil Milan
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
-7-76-8 1311
3.Wasilewski DamianŽaloudík Jan-87-9-6 1312
4.Pisarczyk TomekČernota Filip7-797 3122
5.Wawrosz PavelŽák Jan-89-58-52323
6.Musil MilanWO    3033
7.Pisarczyk TomekŽaloudík Jan87-10-5123243
8.Wawrosz PavelČernota Filip-8-15-7  0344
9.Musil MilanŽák Jan-4-6-4  0345
10.Wasilewski DamianWO    3055
11.Wawrosz PavelŽaloudík Jan-81091 3165
12.Musil MilanČernota Filip-59-11-5 1366
13.Wasilewski DamianŽŽák Jan-98-7-7 1367
14.Pisarczyk TomekWO    3077
15.Musil MilanŽaloudík Jan-7-57-5 1378
16.Wasilewski DamianČernota Filip557  3088
17.Pisarczyk TomekŽák Jan9-8-8673298
18.Wawrosz PavelWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Wasilewski Damian12Žaloudík Jan22
Pisarczyk Tomek30Černota Filip22
Wawrosz Pavel12Žák Jan31
Musil Milan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Ezr Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:17403:312SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Petr
Rozínek Vojtěch
 
 
Mikolašík Michal
Bako Radim
 
 
-119-10353210
2.Klimek Vojtěch
Ezr Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Rozínek VojtěchBako Radim-107-4-7 1321
4.Klimek VojtěchMikolašík Michal634  3031
5.Ezr VáclavKarabec IvanWO    0332
6.Kaucký PetrWO    3042
7.Klimek VojtěchBako Radim-3458 3152
8.Ezr VáclavMikolašík MichalWO    0353
9.Kaucký PetrKarabec Ivan-91077 3163
10.Rozínek VojtěchWO    3073
11.Ezr VáclavBako RadimWO    0374
12.Kaucký PetrMikolašík Michal785  3084
13.Rozínek VojtěchKarabec Ivan-7797 3194
14.Klimek VojtěchWO    30104
15.Kaucký PetrBako Radim         
16.Rozínek VojtěchMikolašík Michal         
17.Klimek VojtěchKarabec Ivan         
18.Ezr Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínek Vojtěch11Bako Radim11
Klimek Vojtěch20Mikolašík Michal02
Kaucký Petr20Karabec Ivan02
WO43WO34
Počet diváků: 8
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Veselka Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37615:630TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
-6-236-22301
2.Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 
Vybíral Filip
Martinko Tomáš
 
 
-68-8763211
3.Borůvka LukášMartinko Tomáš7-9-6-6 1312
4.Medek JosefOnderka František-9-93-8 1313
5.Pařízek MartinVybíral Filip128-96 3123
6.Šilhán PetrPřistál Tomáš-4-3-11  0324
7.Medek JosefMartinko Tomáš-59-2-3 1325
8.Pařízek MartinOnderka František-3-6-6  0326
9.Šilhán PetrVybíral Filip1039  3036
10.Borůvka LukášPřistál Tomáš7-6-71543246
11.Pařízek MartinMartinko Tomáš9-7-7-7 1347
12.Šilhán PetrOnderka František-86-7993257
13.Borůvka LukášVybíral Filip545  3067
14.Medek JosefPřistál TomášWO    3077
15.Šilhán PetrMartinko Tomáš8-108-5-52378
16.Borůvka LukášOnderka František-5-83-8 1379
17.Medek JosefVybíral Filip8138  3089
18.Pařízek MartinPřistál Tomáš-11-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Lukáš22Martinko Tomáš40
Medek Josef12Onderka František31
Pařízek Martin13Vybíral Filip04
Šilhán Petr22Přistál Tomáš21
WO10WO01
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191 KolinRozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31375:433TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
85-5-8-42301
2.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
-9-9-8  0302
3.Borůvka JakubSmýkal Tomáš-12-78-9 1303
4.Čamr FrantišekSkála Radek4-3-9-4 1304
5.Vaculovič LiborHandl Petr-9-6-6  0305
6.Zlámal JaromírYaremchuk Dmytro864  3015
7.Čamr FrantišekSmýkal Tomáš3-9-9-6 1316
8.Vaculovič LiborSkála Radek-7-7-9  0317
9.Zlámal JaromírHandl Petr-613103 3127
10.Borůvka JakubYaremchuk Dmytro-55-12-8 1328
11.Vaculovič LiborSmýkal Tomáš-6-7-2  0329
12.Zlámal JaromírSkála Radek-88-8-10 13210
13.Borůvka JakubHandl Petr-11-6-6  03  
14.Čamr FrantišekYaremchuk Dmytro         
15.Zlámal JaromírSmýkal Tomáš         
16.Borůvka JakubSkála Radek         
17.Čamr FrantišekHandl Petr         
18.Vaculovič LiborYaremchuk Dmytro         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borůvka Jakub02Smýkal Tomáš30
Čamr František02Skála Radek30
Vaculovič Libor03Handl Petr11
Zlámal Jaromír21Yaremchuk Dmytro11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Jakubský Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21518:476TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Hort Tomáš
 
 
Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
8-96-1163210
2.Mokrejš Jan
Buben Vlastimil
 
 
Schwarzer Antonín
Lapčík Ondřej
 
 
611-59 3120
3.Lebeda Michal ml.Lapčík Ondřej-5-18-7 1321
4.Hort TomášSchwarzer Antonín8-8-4353231
5.Mokrejš JanMesaroš Jakub-6653 3141
6.Buben VlastimilPavlovský Lukáš5-12714 3151
7.Hort TomášLapčík OndřejŽ11-10-87-112352
8.Mokrejš JanSchwarzer AntonínŽ995  3062
9.Buben VlastimilMesaroš Jakub787  3072
10.Brát Karel ml.Pavlovský Lukáš-5-5-6  0373
11.Mokrejš JanLapčík Ondřej-88107 3183
12.Buben VlastimilSchwarzer Antonín11-475 3193
13.Brát Karel ml.Mesaroš Jakub-6-9-3  0394
14.Hort TomášPavlovský Lukáš547  30104
15.Buben VlastimilLapčík Ondřej         
16.Brát Karel ml.Schwarzer Antonín         
17.Hort TomášMesaroš Jakub         
18.Mokrejš JanPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lebeda Michal ml.01Lapčík Ondřej21
Hort Tomáš21Schwarzer Antonín03
Mokrejš Jan30Mesaroš Jakub12
Buben Vlastimil30Pavlovský Lukáš12
Brát Karel ml.02   
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS