Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Gembala Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29507:541TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Šedivý Zdeněk
Fausek Matěj
 
 
867  3010
2.
 
 
Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
WO    0311
3.Wasilewski DamianFausek Matěj2-62-1193221
4.Pisarczyk TomekKrameš Jan ml.10512  3031
5.Dvořák PetrWO    0332
6.Wawrosz PavelŠedivý Zdeněk9-965 3142
7.Pisarczyk TomekFausek Matěj-125-158-112343
8.Krameš Jan ml.WO    0344
9.Wawrosz PavelDvořák Petr253  3054
10.Wasilewski DamianŠedivý Zdeněk-5-6-4  0355
11.Fausek MatějWO    0356
12.Wawrosz PavelKrameš Jan ml.45-89 3166
13.Wasilewski DamianDvořák Petr7-764 3176
14.Pisarczyk TomekŠedivý Zdeněk-5-48-7 1377
15.Wawrosz PavelFausek Matěj716  3087
16.Wasilewski DamianKrameš Jan ml.12-698 3197
17.Pisarczyk TomekDvořák Petr-128-95332107
18.Bezdíček MilanŠedivý Zdeněk-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wasilewski Damian31Fausek Matěj12
Pisarczyk Tomek22Krameš Jan ml.03
Wawrosz Pavel40Dvořák Petr03
   Šedivý Zdeněk21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Šlechta Roman
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:266TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 

Černota Filip
 
 
WO    3010
2.Hanák Martin
Kratochvíl Michal
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
4-8-6973220
3.Pavlík TiborŽaloudík Jan11-877 3130
4.Javůrek JiříČernota Filip10-9-9-7 1331
5.Kratochvíl MichalŽák JanŽ-98107 3141
6.Hanák MartinWO    3051
7.Javůrek JiříŽaloudík Jan-710101 3161
8.Kratochvíl MichalČernota Filip57WO  3071
9.Hanák MartinŽák Jan4-946 3181
10.Pavlík TiborWO    3091
11.Kratochvíl MichalŽaloudík Jan-6-66-10 1392
12.Hanák MartinČernota FilipWO    30102
13.Pavlík TiborŽák Jan         
14.Javůrek Jiří         
15.Hanák MartinŽaloudík Jan         
16.Pavlík TiborČernota Filip         
17.Javůrek JiříŽák Jan         
18.Kratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlík Tibor10Žaloudík Jan12
Javůrek Jiří11Černota Filip11
Kratochvíl Michal21Žák Jan02
Hanák Martin10   
WO40WO04
Počet diváků: 14
Černota skreč pro zranění.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Veselka Jiří st.
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Smetana Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:26326:333SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
Karabec Ivan
Bako Radim
 
 
-7-11-9  0311
3.Borůvka LukášBako Radim-125-8-8 1312
4.Medek JosefKarabec Ivan8-4-8-8 1313
5.Pařízek MartinMikolašík Michal1WOWO  3023
6.Šilhán PetrWOWOWO  3033
7.Medek JosefBako Radim-5-8-7  0334
8.Pařízek MartinKarabec Ivan-46-8-8 1335
9.Šilhán PetrMikolašík Michal1WOWO  3045
10.Borůvka LukášWOWOWO  3055
11.Pařízek MartinBako Radim-8-9-2  0356
12.Šilhán PetrKarabec Ivan-64-9753266
13.Borůvka LukášMikolašík Michal1WOWO  3076
14.Medek JosefWOWOWO  3086
15.Šilhán PetrBako Radim-3-2-11  0387
16.Borůvka LukášKarabec Ivan-9-9-11  0388
17.Medek JosefMikolašík MichalWOWOWO  3098
18.Pařízek MartinWOWOWO  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Borůvka Lukáš12Bako Radim40
Medek Josef02Karabec Ivan31
Pařízek Martin12Mikolašík Michal03
Šilhán Petr21   
WO60WO06
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Václav
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Ezr Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32686:541SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Šálený David
 
 
Martinko Tomáš
Onderka František
 
 
-97-105-72301
2.Klimek Vojtěch
Rozínek Vojtěch
 
 

 
 
WO    3011
3.Rozínek VojtěchMartinko Tomáš-13-6-8  0312
4.Klimek VojtěchOnderka František6-69-6-82313
5.Obešlo MarekPřistál Tomáš-9-89-9 1314
6.Šálený DavidWO    3024
7.Klimek VojtěchMartinko Tomáš-7-97-12 1325
8.Obešlo MarekOnderka František6-8-96-62326
9.Šálený DavidPřistál Tomáš-8-4-10  0327
10.Rozínek VojtěchWO    3037
11.Obešlo MarekMartinko Tomáš-76-712103247
12.Šálený DavidOnderka František9-8-21063257
13.Rozínek VojtěchPřistál Tomáš55-711 3167
14.Klimek VojtěchWO    3077
15.Šálený DavidMartinko Tomáš-17-6-9 1378
16.Rozínek VojtěchOnderka František8-928 3188
17.Klimek VojtěchPřistál Tomáš-11-911673298
18.Obešlo MarekWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínek Vojtěch21Martinko Tomáš31
Klimek Vojtěch12Onderka František22
Obešlo Marek12Přistál Tomáš22
Šálený David12   
WO50WO05
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Stachová Olesja
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38546:595TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Matyáš
Hort Tomáš
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
-8-885-152301
2.Buben Vlastimil
Mokrejš Jan
 
 
Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
95-5-893211
3.Hort TomášHandl Petr-7-6-8  0312
4.Lebeda MatyášSkála Radek-4-5-5  0313
5.Mokrejš JanSmýkal Tomáš12-9-96-92314
6.Buben VlastimilYaremchuk Dmytro365  3024
7.Lebeda MatyášHandl Petr-3-6-3  0325
8.Mokrejš JanSkála Radek-77-127-42326
9.Buben VlastimilSmýkal Tomáš47-7-753236
10.Hort TomášYaremchuk Dmytro-9-10-11  0337
11.Mokrejš JanHandl Petr-7-67893247
12.Buben VlastimilSkála RadekŽ-103-9593257
13.Hort TomášSmýkal Tomáš-11-9-4  0358
14.Lebeda MatyᚎYaremchuk Dmytro9-98-5-32359
15.Buben VlastimilHandl Petr6-7-8-6 13510
16.Hort TomášSkála Radek         
17.Lebeda MatyášSmýkal Tomáš         
18.Mokrejš JanYaremchuk Dmytro         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hort Tomáš03Handl Petr31
Lebeda Matyáš03Skála Radek21
Mokrejš Jan12Smýkal Tomáš21
Buben Vlastimil31Yaremchuk Dmytro21
Počet diváků: 20
Začátek utkání posunut kvůli předchozímu dlouhému utkání extraligy žen.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191 KolinRozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33475:519TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
7-6-4-9 1301
2.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Pavlovský Lukáš
Lapčík Ondřej
 
 
-5-118-11 1302
3.Borůvka JakubLapčík Ondřej-9-6-9  0303
4.Bárta DanielPavlovský Lukáš65-6-6-42304
5.Čamr FrantišekMesaroš Jakub9611  3014
6.Zlámal JaromírSchwarzer Antonín-7-37-8 1315
7.Bárta DanielLapčík Ondřej-85-9-9 1316
8.Čamr FrantišekPavlovský Lukáš-9-10-8  0317
9.Zlámal JaromírMesaroš Jakub886  3027
10.Borůvka JakubSchwarzer Antonín-12-8-9  0328
11.Čamr FrantišekLapčík Ondřej-12-7853238
12.Zlámal JaromírPavlovský Lukáš-7588 3148
13.Vaculovič LiborMesaroš Jakub8-7-8-7 1349
14.Bárta DanielSchwarzer Antonín-58-710-623410
15.Zlámal JaromírLapčík Ondřej6    10  
16.Vaculovič LiborPavlovský Lukáš         
17.Bárta DanielMesaroš Jakub         
18.Čamr FrantišekSchwarzer Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borůvka Jakub02Lapčík Ondřej21
Bárta Daniel03Pavlovský Lukáš21
Čamr František21Mesaroš Jakub12
Zlámal Jaromír21Schwarzer Antonín30
Vaculovič Libor01   
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS