Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:30601:529ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Buben Vlastimil
Mokrejš Jan
 
 
59-8-5-32301
2.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
-63-9573211
3.Borůvka JakubMokrejš Jan-845-8103221
4.Vaculovič LiborLebeda Matyáš10-6-9683231
5.Čamr FrantišekBuben Vlastimil-5-910-5 1332
6.Zlámal JaromírHort Tomáš-1195-823242
7.Vaculovič LiborMokrejš Jan7-7-71133252
8.Čamr FrantišekLebeda Matyáš-3458 3162
9.Zlámal JaromírBuben Vlastimil-7826 3172
10.Borůvka JakubHort Tomáš-6-8-4  0373
11.Čamr FrantišekMokrejš Jan7-10-9-9 1374
12.Zlámal JaromírLebeda Matyáš82WO  3084
13.Borůvka JakubBuben Vlastimil-11-9-6  0385
14.Vaculovič LiborHort Tomáš9-2-8-5 1386
15.Zlámal JaromírMokrejš Jan493  3096
16.Borůvka JakubLebeda MatyášWO    30106
17.Vaculovič LiborBuben Vlastimil         
18.Čamr FrantišekHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub12Mokrejš Jan13
Vaculovič Libor21Lebeda Matyáš03
Čamr František12Buben Vlastimil21
Zlámal Jaromír40Hort Tomáš21
WO10WO01
Počet diváků: 3
V rozlosování soutěže měl být jako domácí Sokol HK. Utkání bylo hráno po dohodě v Kolíně. Ve STISu však byl zadán jako domácí ST Kolín. Po dohodě vedoucích družstev byl rozpis zápasů dle STISu zachován.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Kačer Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:19507:454TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-5-13-6  0301
2.Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
Klimek Vojtěch
Rozínek Vojtěch
 
 
786  3011
3.Smýkal TomášObešlo Marek-6847 3121
4.Skála RadekRozínek VojtěchŽ989  3031
5.Yaremchuk DmytroKlimek Vojtěch6-766 3141
6.Handl PetrMálek Tomáš568  3051
7.Skála RadekObešlo Marek-7-9-6  0352
8.Yaremchuk DmytroRozínek Vojtěch7108  3062
9.Handl PetrKlimek Vojtěch-9-585-92363
10.Smýkal TomášMálek Tomáš49-97 3173
11.Yaremchuk DmytroObešlo Marek-5-10-3  0374
12.Handl PetrRozínek Vojtěch859  3084
13.Smýkal TomášKlimek Vojtěch-109-9-9 1385
14.Skála RadekMálek Tomáš978  3095
15.Handl PetrObešlo Marek78-68 31105
16.Smýkal TomášRozínek Vojtěch358  30  
17.Skála RadekKlimek Vojtěch         
18.Yaremchuk DmytroMálek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš21Obešlo Marek22
Skála Radek21Rozínek Vojtěch03
Yaremchuk Dmytro21Klimek Vojtěch21
Handl Petr31Málek Tomáš03
Počet diváků: 55
Přítomen komisař ČAST.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Matlach Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35508:568SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Blinka Michal
Pařízek Martin
 
 
-769-633210
2.Pavlovský Lukáš
Lapčík Ondřej
 
 
Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
-6-107-6 1311
3.Mesaroš JakubBlinka Michal710-93 3121
4.Pavlovský Lukᚊilhán Petr1134  3031
5.Lapčík OndřejMedek JosefWO    0332
6.Schwarzer AntonínPařízek Martin244  3042
7.Pavlovský LukášBlinka Michal-8-9-8  0343
8.Lapčík OndřejŠilhán PetrWO    0344
9.Schwarzer AntonínMedek Josef-6-8127-62345
10.Mesaroš JakubPařízek Martin-107-7-10 1346
11.Lapčík OndřejBlinka MichalWO    0347
12.Schwarzer AntonínŠilhán Petr3910  3057
13.Mesaroš JakubMedek Josef-7-11-7  0358
14.Pavlovský LukášPařízek Martin1042  3068
15.Schwarzer AntonínBlinka Michal-784-9-62369
16.Mesaroš JakubŠilhán Petr98-3-863279
17.Pavlovský LukášMedek Josef-45-4-10 13710
18.Lapčík OndřejPařízek Martin4-105  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub22Blinka Michal21
Pavlovský Lukáš22Šilhán Petr03
Schwarzer Antonín22Medek Josef30
   Pařízek Martin12
WO03WO30
Počet diváků: 9
V čase 16.10 navštívil utkání komisař pan Kotil Miloslav



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Čihák Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:33439:510TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
127-610 3110
2.Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
Hanák Martin
Kratochvíl Tomáš
 
 
-11-9-5  0311
3.Mynář VojtěchHanák Martin-8-8108-82312
4.Rusnák AlešPavlík Tibor-6-116-7 1313
5.Mikolašík MichalKratochvíl Michal-11-4-12  0314
6.Karabec IvanKowal René0-74-6103224
7.Rusnák AlešHanák Martin-6-7-6  0325
8.Mikolašík MichalPavlík Tibor-12-9-5  0326
9.Karabec IvanKratochvíl Michal6106  3036
10.Mynář VojtěchKowal René-10-310-8 1337
11.Mikolašík MichalHanák MartinWO    0338
12.Karabec IvanPavlík Tibor636  3048
13.Mynář VojtěchKratochvíl Michal657  3058
14.Rusnák AlešJavůrek Jiří-6-11-9  0359
15.Karabec IvanHanák Martin-3-4-4  03510
16.Mynář VojtěchPavlík Tibor-8    01  
17.Rusnák AlešKratochvíl Michal         
18.Mikolašík MichalJavůrek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mynář Vojtěch12Hanák Martin30
Rusnák Aleš03Pavlík Tibor21
Mikolašík Michal02Kratochvíl Michal12
Karabec Ivan31Kowal René11
   Javůrek Jiří10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Křenek Tomáš
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Vicherková Šárka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14487:370TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Wasilewski Damian
Pisarczyk Tomek
 
 
6114  3010
2.Grela Marek Pawel
Štalzer Adam
 
 
Wawrosz Pavel
Sikora Filip
 
 
-15-7283220
3.Plachta JakubWawrosz Pavel6-1876 3130
4.Štalzer AdamWasilewski Damian712-99 3140
5.Přistál TomášPisarczyk Tomek-8527 3150
6.Grela Marek PawelSikora Filip559  3060
7.Štalzer AdamWawrosz Pavel98-10-7-92361
8.Přistál TomášWasilewski Damian478  3071
9.Grela Marek PawelPisarczyk Tomek-9-8-14  0372
10.Plachta JakubSikora Filip-7487 3182
11.Přistál TomášWawrosz PavelWO    3092
12.Grela Marek PawelWasilewski Damian-149-810632102
13.Plachta JakubPisarczyk Tomek8-8-9-4 13  
14.Štalzer AdamSikora Filip556  30  
15.Grela Marek PawelWawrosz Pavel         
16.Plachta JakubWasilewski Damian         
17.Štalzer AdamPisarczyk Tomek         
18.Přistál TomášSikora Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachta Jakub20Wawrosz Pavel11
Štalzer Adam11Wasilewski Damian03
Přistál Tomáš20Pisarczyk Tomek11
Grela Marek Pawel21Sikora Filip02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32453:506DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Dvořák Petr
 
 
Koldas Tomáš
Ševec Jakub
 
 
55-5-5-82301
2.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
9711  3011
3.Hlaváček TomášFoff Lukáš958  3021
4.Dvořák PetrŠlapák Miloš-8-6-9  0322
5.Krameš Jan ml.Koldas Tomáš-13-8-7  0323
6.Laboutka LuděkŠevec Jakub5-976 3133
7.Dvořák PetrFoff Lukáš-6-1039-112334
8.Krameš Jan ml.Šlapák Miloš-6-4-5  0335
9.Laboutka LuděkKoldas Tomáš-11-66-1 1336
10.Hlaváček Tomᚊevec Jakub-84127 3146
11.Krameš Jan ml.Foff Lukáš-10-7-6  0347
12.Laboutka LuděkŠlapák Miloš51010  3057
13.Hlaváček TomášKoldas Tomáš-5-8-8  0358
14.Dvořák PetrŠevec Jakub-5-6-10  0359
15.Laboutka LuděkFoff Lukáš-7-6-2  03510
16.Hlaváček Tomᚊlapák Miloš-8    01  
17.Dvořák PetrKoldas Tomáš         
18.Krameš Jan ml.Ševec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Tomáš21Foff Lukáš31
Dvořák Petr03Šlapák Miloš21
Krameš Jan ml.03Koldas Tomáš30
Laboutka Luděk22Ševec Jakub12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33354:449KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
11-9-10-8 1301
2.Žák Jan
Černota Filip
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
6-8-6-4 1302
3.Žák JanŠtrof Vojtěch-9-2-4  0303
4.Černota FilipLiška Libor-9-10-8  0304
5.Žaloudík JanBělohlávek Dominik35-11-473214
6.Polák MichalČopián Ondřej6-6-99-82315
7.Černota FilipŠtrof Vojtěch-4-8-6  0316
8.Žaloudík JanLiška Libor-9-68-4 1317
9.Polák MichalBělohlávek Dominik-4588 3127
10.Žák JanČopián Ondřej-6-7-5  0328
11.Žaloudík JanŠtrof Vojtěch-7-11-3  0329
12.Polák MichalLiška Libor-4-11-11  03210
13.Žák JanBělohlávek Dominik         
14.Černota FilipČopián Ondřej         
15.Polák MichalŠtrof Vojtěch         
16.Žák JanLiška Libor         
17.Černota FilipBělohlávek Dominik         
18.Žaloudík JanČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žák Jan02Štrof Vojtěch30
Černota Filip02Liška Libor30
Žaloudík Jan12Bělohlávek Dominik02
Polák Michal12Čopián Ondřej20
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS