Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Ondříšková Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35406:506SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
-8101111 3110
2.Pavlovský Lukáš
Šafařík Jan
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-8-5-2  0311
3.Pavlovský LukášObešlo Marek-878-7-132312
4.Mesaroš JakubKlimek Vojtěch-27-5-5 1313
5.Šafařík JanStach Matěj-2-1-8  0314
6.Schwarzer AntonínRozínek Vojtěch-9-710-5 1315
7.Mesaroš JakubŽObešlo Marek-6-8-10  0316
8.Šafařík JanKlimek Vojtěch-3-4-7  0317
9.Schwarzer AntonínStach Matěj6-5-9543227
10.Pavlovský LukášRozínek Vojtěch-7-98-6 1328
11.Šafařík JanObešlo Marek-7-6-3  0329
12.Schwarzer AntonínKlimek Vojtěch8-108-1013239
13.Pavlovský LukášStach Matěj7-73-3-923310
14.Mesaroš JakubRozínek Vojtěch-5    01  
15.Schwarzer AntonínObešlo Marek         
16.Pavlovský LukášKlimek Vojtěch         
17.Mesaroš JakubStach Matěj         
18.Šafařík JanRozínek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlovský Lukáš03Obešlo Marek30
Mesaroš Jakub02Klimek Vojtěch21
Šafařík Jan03Stach Matěj21
Schwarzer Antonín21Rozínek Vojtěch20
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Kačer Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17502:400TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
Blinka Michal
Pařízek Martin
 
 
2-93-863210
2.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
1032  3020
3.Smýkal Tomᚊilhán Petr-4-7-8  0321
4.Yaremchuk DmytroBlinka Michal-611-910-122322
5.Skála RadekMedek Josef834  3032
6.Handl PetrPařízek Martin-9-84863242
7.Yaremchuk DmytroŠilhán Petr411-96 3152
8.Skála RadekBlinka Michal-126-8563262
9.Handl PetrMedek Josef9-2-9563272
10.Smýkal TomášPařízek Martin7-1049 3182
11.Skála RadekŠilhán Petr6128  3092
12.Handl PetrBlinka Michal11-938 31102
13.Smýkal TomášMedek Josef116-8  21  
14.Yaremchuk DmytroPařízek Martin         
15.Handl PetrŠilhán Petr         
16.Smýkal TomášBlinka Michal         
17.Yaremchuk DmytroMedek Josef         
18.Skála RadekPařízek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš11Šilhán Petr12
Yaremchuk Dmytro11Blinka Michal12
Skála Radek30Medek Josef02
Handl Petr30Pařízek Martin02
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Křenek Tomáš
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Vicherková Šárka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32631:607TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karczmarczyk Michal
Martinko Tomáš
 
 
Javůrek Jiří
Pavlík Tibor
 
 
-4-115-7 1301
2.Onderka František
Přistál Tomáš
 
 
Hanák Martin
Kratochvíl Michal
 
 
75-95 3111
3.Karczmarczyk MichalHanák Martin-7-4-7  0312
4.Přistál TomášPavlík Tibor-9658 3122
5.Onderka FrantišekJavůrek Jiří986  3032
6.Martinko TomášKratochvíl Michal6-8-69-112333
7.Přistál TomášHanák Martin3-8-6-6 1334
8.Onderka FrantišekPavlík Tibor13-8-5-9 1335
9.Martinko TomášJavůrek Jiří1010-33 3145
10.Karczmarczyk MichalKratochvíl Michal-7-3-10  0346
11.Onderka FrantišekHanák Martin-8-4-8  0347
12.Martinko TomášPavlík Tibor8-985 3157
13.Grela Marek PawelJavůrek Jiří48-5-443267
14.Přistál TomášKratochvíl Michal4-6-57-52368
15.Martinko TomášHanák Martin879  3078
16.Grela Marek PawelPavlík Tibor79-6-1033288
17.Přistál TomášJavůrek Jiří676  3098
18.Onderka FrantišekKratochvíl Michal867  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karczmarczyk Michal02Hanák Martin31
Přistál Tomáš22Pavlík Tibor13
Onderka František22Javůrek Jiří04
Martinko Tomáš31Kratochvíl Michal31
Grela Marek Pawel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Čihák Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14483:318SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Rusnák Aleš
Mynář Vojtěch
 
 
Wasilewski Damian
Pisarczyk Tomek
 
 
4-889 3120
3.Mynář VojtěchWasilewski Damian6108  3030
4.Mikolašík MichalPisarczyk Tomek-510-9-1 1331
5.Rusnák AlešWawrosz Pavel356  3041
6.Karabec IvanWO    3051
7.Mikolašík MichalWasilewski Damian-42910 3161
8.Rusnák AlešPisarczyk Tomek-799-8-42362
9.Karabec IvanWawrosz Pavel6-85-10-82363
10.Mynář VojtěchWO    3073
11.Rusnák AlešWasilewski DamianWO    3083
12.Karabec IvanPisarczyk Tomek-7756 3193
13.Mynář VojtěchWawrosz Pavel-49-126832103
14.Mikolašík Michal         
15.Karabec IvanWasilewski Damian         
16.Mynář VojtěchPisarczyk Tomek         
17.Mikolašík MichalWawrosz Pavel         
18.Rusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mynář Vojtěch20Wasilewski Damian02
Mikolašík Michal11Pisarczyk Tomek21
Rusnák Aleš11Wawrosz Pavel12
Karabec Ivan11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:39425:588DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
WO    0301
2.Žaloudík Jan
Žák Jan
 
 
Koldas Tomáš
Ševec Jakub
 
 
-3-9-4  0302
3.Šlapák MilošWO    0303
4.Žák JanFoff Lukáš57-8-9-72304
5.Žaloudík JanKoldas Tomáš-9-11-7  0305
6.Polák MichalŠevec Jakub-10-7-6  0306
7.Žák JanŠlapák Miloš-3610-773216
8.Žaloudík JanFoff Lukáš-117-9563226
9.Polák MichalKoldas Tomáš79-8-583236
10.Ševec JakubWO    0337
11.Žaloudík JanŠlapák Miloš-79128 3147
12.Polák MichalFoff Lukáš-99-11893257
13.Koldas TomášWO    0358
14.Žák JanŠevec Jakub6-6-63-52359
15.Polák MichalŠlapák Miloš11-8-7-7 13510
16.Foff Lukáš         
17.Žák JanKoldas Tomáš         
18.Žaloudík JanŠevec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žák Jan12Šlapák Miloš12
Žaloudík Jan21Foff Lukáš12
Polák Michal22Koldas Tomáš11
   Ševec Jakub20
WO04WO40
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34468:524KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Bělohlávek Dominik
Štrof Vojtěch
 
 
10-9-11-3 1301
2.Šedivý Zdeněk
Thang Do Trong
 
 
Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
-10-1-8  0302
3.Hlaváček Tomᚊtrof Vojtěch-875-8-102303
4.Šedivý ZdeněkLiška Libor710-8-8-82304
5.Thang Do TrongBělohlávek Dominik-5-13-9  0305
6.Laboutka LuděkČopián Ondřej535  3015
7.Šedivý ZdeněkŠtrof Vojtěch-7-5-6  0316
8.Thang Do TrongLiška Libor-8-2-7  0317
9.Laboutka LuděkBělohlávek Dominik-878-12113227
10.Hlaváček TomášČopián Ondřej-136-6983237
11.Thang Do TrongŠtrof Vojtěch12-11-3-7 1338
12.Laboutka LuděkLiška Libor6-8-105-172339
13.Hlaváček TomášBělohlávek Dominik-9-7-9  03310
14.Šedivý ZdeněkČopián Ondřej         
15.Laboutka LuděkŠtrof Vojtěch         
16.Hlaváček TomášLiška Libor         
17.Šedivý ZdeněkBělohlávek Dominik         
18.Thang Do TrongČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Tomáš12Štrof Vojtěch30
Šedivý Zdeněk02Liška Libor30
Thang Do Trong03Bělohlávek Dominik21
Laboutka Luděk21Čopián Ondřej02
Počet diváků: 7

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS