Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Průcha Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36657:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
Laboutka Luděk
Průša David
 
 
-577-793210
2.Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
-9-966-42311
3.Hobl LukášLaboutka Luděk-7-3-6  0312
4.Levora VojtěchHlaváček Tomáš3107  3022
5.Žaloudík JanPrůša David99-8-5-112323
6.Polák MichalŠedivý Zdeněk4-8-1110103233
7.Levora VojtěchLaboutka Luděk-10-11-9  0334
8.Žaloudík JanHlaváček Tomáš4-10-7873244
9.Polák MichalPrůša David455  3054
10.Hobl Lukᚊedivý Zdeněk955  3064
11.Žaloudík JanLaboutka Luděk-510-9-3 1365
12.Polák MichalHlaváček Tomáš7186  3075
13.Hobl LukášPrůša David-58-8783285
14.Levora VojtěchŠedivý Zdeněk-9-8-7  0386
15.Polák MichalLaboutka Luděk108-10-7-52387
16.Hobl LukášHlaváček Tomáš-6-1-12  0388
17.Levora VojtěchPrůša David3-7-4-5 1389
18.Žaloudík JanŠedivý Zdeněk-7766 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hobl Lukáš22Laboutka Luděk40
Levora Vojtěch13Hlaváček Tomáš13
Žaloudík Jan22Průša David22
Polák Michal31Šedivý Zdeněk13
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Bohdanecký Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35504:558SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Koldas Tomáš
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
9-7-58-72301
2.Šlapák Miloš
Lučan Martin
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-7-6-4  0302
3.Šlapák MilošBako Radim-910-145123212
4.Lučan MartinKarabec Ivan-2-5-6  0313
5.Foff LukášMynář Vojtěch2-86-643223
6.Koldas TomášMikolašík Michal769  3033
7.Lučan MartinBako Radim-5-8-8  0334
8.Foff LukášKarabec Ivan8-1087 3144
9.Koldas TomášMynář Vojtěch-47-11-9 1345
10.Šlapák MilošMikolašík Michal7-9-69-82346
11.Foff LukášBako Radim-66-7-8 1347
12.Koldas TomášKarabec Ivan-9-910-13 1348
13.Šlapák MilošMynář Vojtěch9-146-8-102349
14.Lučan MartinMikolašík Michal-4-9-7  03410
15.Koldas TomášBako Radim         
16.Šlapák MilošKarabec Ivan         
17.Lučan MartinMynář Vojtěch         
18.Foff LukášMikolašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlapák Miloš12Bako Radim21
Lučan Martin03Karabec Ivan21
Foff Lukáš21Mynář Vojtěch21
Koldas Tomáš12Mikolašík Michal21
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - malý sálekRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Kršiak Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32268:420TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
WO    0301
2.Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
Martinko Tomáš
Vybíral Filip
 
 
4-89-763211
3.Bělohlávek DominikOnderka František-5-88-5 1312
4.Čopián OndřejMartinko Tomáš-8-10-6  0313
5.Přistál TomášWO    0314
6.Liška LiborVybíral Filip343  3024
7.Čopián OndřejOnderka František-7-10-7  0325
8.Martinko TomášWO    0326
9.Liška LiborPřistál Tomáš-3-8411-82327
10.Bělohlávek DominikVybíral Filip59-9-7-82328
11.Onderka FrantišekWO    0329
12.Liška LiborMartinko Tomáš-8-7-6  03210
13.Bělohlávek DominikPřistál Tomáš8-6   11  
14.Čopián OndřejVybíral Filip         
15.Liška LiborOnderka František         
16.Bělohlávek DominikMartinko Tomáš         
17.Čopián OndřejPřistál Tomáš         
18.Vybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bělohlávek Dominik02Onderka František20
Čopián Ondřej02Martinko Tomáš20
Liška Libor12Přistál Tomáš10
   Vybíral Filip11
WO04WO40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Šlechta Roman
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Tichý Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32458:518TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Martin
Kratochvíl Michal
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
8-144-4-72301
2.Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
-56-89-72302
3.Pavlík TiborSkála Radek-6-6-8  0303
4.Javůrek JiříSmýkal Tomáš759  3013
5.Kratochvíl MichalYaremchuk Dmytro-8-9-4  0314
6.Hanák MartinHandl Petr-3-8-9  0315
7.Javůrek JiříSkála Radek5-12-610-92316
8.Kratochvíl MichalSmýkal Tomáš8-11138 3126
9.Hanák MartinYaremchuk Dmytro-97108 3136
10.Pavlík TiborHandl Petr-6-2-11  0337
11.Kratochvíl MichalSkála Radek-9-11-5  0338
12.Hanák MartinSmýkal Tomáš1228  3048
13.Kowal RenéYaremchuk Dmytro10-3-9-7 1349
14.Javůrek JiříHandl Petr-12-5-6  03410
15.Hanák MartinSkála Radek7    10  
16.Kowal RenéSmýkal Tomáš         
17.Javůrek JiříYaremchuk Dmytro         
18.Kratochvíl MichalHandl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlík Tibor02Skála Radek30
Javůrek Jiří12Smýkal Tomáš03
Kratochvíl Michal12Yaremchuk Dmytro21
Hanák Martin21Handl Petr30
Kowal René01   
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:37594:632TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Lapčík Ondřej
Pavlovský Lukáš
 
 
-97-6-13 1301
2.Wawrosz Pavel
Mihailovič Luka
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
-6710-7-92302
3.Wawrosz PavelLapčík Ondřej8-8-5-10 1303
4.Wasilewski DamianSchwarzer Antonín-3-946-102304
5.Pisarczyk TomekPavlovský Lukáš84-78 3114
6.Mihailovič LukaMesaroš Jakub4-967 3124
7.Wasilewski DamianLapčík Ondřej-9-95-6 1325
8.Pisarczyk TomekSchwarzer Antonín8-107-6-112326
9.Mihailovič LukaPavlovský Lukáš815-99 3136
10.Wawrosz PavelMesaroš Jakub-49-8793246
11.Pisarczyk TomekLapčík Ondřej-7711-693256
12.Mihailovič LukaSchwarzer Antonín3-3-107-32357
13.Wawrosz PavelPavlovský Lukáš-11-7-8  0358
14.Wasilewski DamianMesaroš Jakub-58-4-3 1359
15.Mihailovič LukaLapčík Ondřej-77-6-14 13510
16.Wawrosz PavelSchwarzer Antonín2-7-11-8 13  
17.Wasilewski DamianPavlovský Lukáš         
18.Pisarczyk TomekMesaroš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wawrosz Pavel12Lapčík Ondřej31
Wasilewski Damian03Schwarzer Antonín30
Pisarczyk Tomek21Pavlovský Lukáš12
Mihailovič Luka22Mesaroš Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30607:587nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-7-83-6 1301
2.Stach Matěj
Málek Tomáš
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
11-4-9-8 1302
3.Stach MatějČamr František1598  3012
4.Rozínek VojtěchZlámal Jaromír-4-6-3  0313
5.Málek TomášBorůvka Jakub9-9-9-9 1314
6.Klimek VojtěchVaculovič Libor489  3024
7.Rozínek VojtěchČamr František353  3034
8.Málek TomášZlámal Jaromír10-6-611-52335
9.Klimek VojtěchBorůvka Jakub78-98 3145
10.Stach MatějVaculovič Libor4-368 3155
11.Málek TomášČamr František963  3065
12.Klimek VojtěchZlámal Jaromír-6-6-6  0366
13.Stach MatějBorůvka Jakub-986-8-122367
14.Rozínek VojtěchVaculovič Libor9-6616 3177
15.Klimek VojtěchČamr František678  3087
16.Stach MatějZlámal Jaromír-7-8-4  0388
17.Rozínek VojtěchBorůvka Jakub772  3098
18.Málek TomášVaculovič Libor-7-65-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stach Matěj22Čamr František04
Rozínek Vojtěch31Zlámal Jaromír40
Málek Tomáš13Borůvka Jakub22
Klimek Vojtěch31Vaculovič Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Blinka Michal
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Šilhán Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23592:517SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
45-137 3110
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Buben Vlastimil
Mokrejš Jan
 
 
95-6-8-82311
3.Šilhán PetrBuben Vlastimil8109  3021
4.Borůvka LukášHort Tomáš-11496 3131
5.Medek JosefMokrejš Jan105-614 3141
6.Blinka MichalLebeda Matyáš469  3051
7.Borůvka LukášBuben Vlastimil-7-4-9  0352
8.Medek JosefHort Tomáš68-8-9-52353
9.Blinka MichalMokrejš Jan3-10710 3163
10.Šilhán PetrLebeda Matyáš8-78-943273
11.Medek JosefBuben Vlastimil8-11-91053283
12.Blinka MichalHort Tomáš-3-1274-72384
13.Šilhán PetrMokrejš Jan6-7610 3194
14.Borůvka LukášLebeda Matyáš7-11-64532104
15.Blinka MichalŽBuben Vlastimil-5-9-10  03  
16.Šilhán PetrHort Tomáš         
17.Borůvka LukášMokrejš Jan         
18.Medek JosefLebeda Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr30Buben Vlastimil12
Borůvka Lukáš21Hort Tomáš21
Medek Josef21Mokrejš Jan03
Blinka Michal21Lebeda Matyáš03
Počet diváků: 5
ŽK: Blinka Michal (domácí) - kopnutí do stolu Zápas č. 15 byl odehrání dříve než zápas č. 14

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS