Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Absolon Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38546:623SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Dostál Jan
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
10-3-4-6 1301
2.Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
10-5-71063211
3.Bělohlávek DominikBako Radim-7-5-7  0312
4.Čopián OndřejKarabec Ivan-8-7-7  0313
5.Dostál JanMynář Vojtěch7-97-11-62314
6.Liška LiborMikolašík Michal18-1087 3124
7.Čopián OndřejBako Radim103-6-8-62325
8.Dostál JanKarabec Ivan7-6-7-5 1326
9.Liška LiborMynář Vojtěch8-995 3136
10.Bělohlávek DominikMikolašík Michal-8-4-9  0337
11.Dostál JanBako Radim-5-5-4  0338
12.Liška LiborKarabec Ivan4-8-8773248
13.Bělohlávek DominikMynář Vojtěch7-5-412-142349
14.Čopián OndřejMikolašík Michal511-5-1193259
15.Liška LiborBako Radim-10-77-8 13510
16.Bělohlávek DominikKarabec Ivan         
17.Čopián OndřejMynář Vojtěch         
18.Dostál JanMikolašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělohlávek Dominik03Bako Radim40
Čopián Ondřej12Karabec Ivan21
Dostál Jan03Mynář Vojtěch21
Liška Libor31Mikolašík Michal12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Bohdanecký Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35497:562TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Martinko Tomáš
Vybíral Filip
 
 
-693-853210
2.Sánchez Javier Francisco
Koldas Tomáš
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
-9-2-8  0311
3.Sánchez Javier FranciscoMartinko Tomáš-5-12-10  0312
4.Koldas TomášOnderka František-9-8-1  0313
5.Šlapák MilošVybíral Filip4610  3023
6.Foff LukášPřistál Tomáš9-6-5-5 1324
7.Koldas TomášMartinko Tomáš-8-8-6  0325
8.Šlapák MilošOnderka František-957-993235
9.Foff LukášVybíral Filip397  3045
10.Sánchez Javier FranciscoPřistál Tomáš-7-5-1  0346
11.Šlapák MilošMartinko Tomáš-911-59-32347
12.Foff LukášOnderka František776  3057
13.Sánchez Javier FranciscoVybíral Filip-5-796-102358
14.Koldas TomášPřistál Tomáš-3-19-8 1359
15.Foff LukášMartinko Tomáš7-587 3169
16.Sánchez Javier FranciscoOnderka František-9-9-9  03610
17.Koldas TomášVybíral Filip         
18.Šlapák MilošPřistál Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sánchez Javier Francisco04Martinko Tomáš31
Koldas Tomáš03Onderka František22
Šlapák Miloš21Vybíral Filip12
Foff Lukáš31Přistál Tomáš30
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31290:439TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
79-5-5-82301
2.Sikora Filip
Mihailovič Luka
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
12-9119 3111
3.Wawrosz PavelSkála Radek-4-89-8 1312
4.Wasilewski DamianYaremchuk Dmytro-8-7-9  0313
5.Pisarczyk TomekHandl Petr-5-6-9  0314
6.Mihailovič LukaSmýkal Tomáš-55-6-6 1315
7.Mihailovič NikolaSkála Radek-3-58-10 1316
8.Pisarczyk TomekYaremchuk Dmytro-6810-8-22317
9.Mihailovič LukaHandl Petr-108-5-6 1318
10.Wawrosz PavelSmýkal TomášWO    0319
11.Pisarczyk TomekSkála RadekWO    03110
12.Mihailovič LukaYaremchuk Dmytro         
13.Wawrosz PavelHandl Petr         
14.Mihailovič NikolaSmýkal Tomáš         
15.Mihailovič LukaSkála Radek         
16.Wawrosz PavelYaremchuk Dmytro         
17.Mihailovič NikolaHandl Petr         
18.Pisarczyk TomekSmýkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel01Skála Radek20
Wasilewski Damian01Yaremchuk Dmytro20
Pisarczyk Tomek02Handl Petr20
Mihailovič Luka02Smýkal Tomáš10
Mihailovič Nikola01   
WO02WO20
Počet diváků: 2
Hráč Wawrosz vzdal pro zranění nohy. Hráč Pisarczyk vzdal pro zranění nohy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Vincek Jindřich
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Toman Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19508:442TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal
Kowal René
 
 
Pavlovský Lukáš
Lapčík Ondřej
 
 
8-38-7103210
2.Hanák Martin
Javůrek Jiří
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
9-793 3120
3.Hanák MartinSchwarzer Antonín8108  3030
4.Javůrek JiříLapčík Ondřej1175  3040
5.Kowal RenéPavlovský Lukáš-98-6-9 1341
6.Kratochvíl MichalMesaroš Jakub-9-97-8 1342
7.Javůrek JiříSchwarzer Antonín994  3052
8.Kowal RenéLapčík Ondřej-446-393262
9.Kratochvíl MichalPavlovský Lukáš-710-7683272
10.Hanák MartinMesaroš Jakub468  3082
11.Kowal RenéSchwarzer Antonín-5-7-5  0383
12.Kratochvíl MichalLapčík OndřejŽ65-6-8-92384
13.Hanák MartinPavlovský Lukáš282  3094
14.Javůrek JiříMesaroš Jakub1042  30104
15.Kratochvíl MichalSchwarzer Antonín         
16.Hanák MartinLapčík Ondřej         
17.Javůrek JiříPavlovský Lukáš         
18.Kowal RenéMesaroš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák Martin30Schwarzer Antonín12
Javůrek Jiří30Lapčík Ondřej12
Kowal René12Pavlovský Lukáš12
Kratochvíl Michal12Mesaroš Jakub12
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23591:543SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Borůvka Lukáš
 
 
Zlámal Jaromír
Borůvka Jakub
 
 
710-6-6-82301
2.Blinka Michal
Pařízek Martin
 
 
Čamr František
Vaculovič Libor
 
 
98-78 3111
3.Šilhán PetrZlámal Jaromír-97-610-92312
4.Pařízek MartinVaculovič Libor-7-987103222
5.Blinka MichalBorůvka Jakub-109-7863232
6.Medek JosefČamr František41110  3042
7.Pařízek MartinZlámal Jaromír-5-9-11  0343
8.Blinka MichalVaculovič Libor99-88 3153
9.Medek JosefBorůvka Jakub-66-77123263
10.Šilhán PetrČamr František75-77 3173
11.Blinka MichalZlámal Jaromír8-84-9-92374
12.Medek JosefVaculovič Libor6128  3084
13.Šilhán PetrBorůvka Jakub986  3094
14.Pařízek MartinČamr František8-910-10532104
15.Medek JosefZlámal Jaromír-9-4   02  
16.Šilhán PetrVaculovič Libor         
17.Pařízek MartinBorůvka Jakub         
18.Blinka MichalČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr21Zlámal Jaromír30
Pařízek Martin21Vaculovič Libor03
Blinka Michal21Borůvka Jakub03
Medek Josef30Čamr František03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18497:413SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-1010-8-7 1301
2.Klimek Vojtěch
Stach Matěj
 
 
Mokrejš Jan
Lebeda Matyáš
 
 
5102  3011
3.Obešlo MarekMokrejš Jan69-89 3121
4.Stach MatějLebeda Matyáš6-966 3131
5.Rozínek VojtěchHort Tomáš-8-7-8  0332
6.Klimek VojtěchBuben Vlastimil7-48-883242
7.Stach MatějMokrejš Jan75-96 3152
8.Rozínek VojtěchLebeda Matyáš467  3062
9.Klimek VojtěchHort Tomáš-10-47873272
10.Obešlo MarekBuben Vlastimil9-88-663282
11.Rozínek VojtěchMokrejš Jan-5-313-82383
12.Klimek VojtěchLebeda Matyáš475  3093
13.Obešlo MarekHort Tomáš4116  30103
14.Stach MatějBuben Vlastimil-8-118-6 13  
15.Klimek VojtěchMokrejš Jan         
16.Obešlo MarekLebeda Matyáš         
17.Stach MatějHort Tomáš         
18.Rozínek VojtěchBuben Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Marek30Mokrejš Jan12
Stach Matěj20Lebeda Matyáš03
Rozínek Vojtěch12Hort Tomáš12
Klimek Vojtěch30Buben Vlastimil02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS