Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13469:410SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
127-67 3110
2.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Martinko Tomáš
Grela Marek Pawel
 
 
9108  3020
3.Mikolašík MichalPřistál Tomáš-81085 3130
4.Gorecki JanMartinko Tomáš957  3040
5.Bako RadimOnderka František81211  3050
6.Karabec IvanGrela Marek Pawel7-1339 3160
7.Gorecki JanPřistál Tomáš-8-69-3 1361
8.Bako RadimMartinko Tomáš-77-9-7 1362
9.Karabec IvanOnderka František976  3072
10.Mikolašík MichalGrela Marek Pawel6137  3082
11.Bako RadimPřistál Tomáš-3610-9113292
12.Karabec IvanMartinko Tomáš-713-104732102
13.Mikolašík MichalOnderka František-7    01  
14.Gorecki JanGrela Marek Pawel         
15.Karabec IvanPřistál Tomáš         
16.Mikolašík MichalMartinko Tomáš         
17.Gorecki JanOnderka František         
18.Bako RadimGrela Marek Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikolašík Michal20Přistál Tomáš12
Gorecki Jan11Martinko Tomáš12
Bako Radim21Onderka František02
Karabec Ivan30Grela Marek Pawel02
Neplatný kód ved.družstva hostů p.Přistála



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Skála Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32524:549TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
Laboutka Luděk
Moriya Tsubasa
 
 
-11-10-7  0301
2.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Šedivý Zdeněk
Hrnčiřík Jan
 
 
879  3011
3.Yaremchuk DmytroMoriya Tsubasa-7-5-6  0312
4.Smýkal TomášHrnčiřík Jan10-2-6-4 1313
5.Handl PetrLaboutka Luděk3-6156 3123
6.Skála RadekŠedivý Zdeněk545  3033
7.Smýkal TomášMoriya Tsubasa-86-9-11 1334
8.Handl PetrHrnčiřík Jan7-48-11-72335
9.Skála RadekLaboutka Luděk-510-8-10 1336
10.Yaremchuk DmytroŠedivý Zdeněk946  3046
11.Handl PetrMoriya Tsubasa4-11-73-62347
12.Skála RadekHrnčiřík Jan-4-9-7  0348
13.Yaremchuk DmytroLaboutka Luděk-10-889-112349
14.Smýkal Tomᚊedivý Zdeněk107-65 3159
15.Skála RadekMoriya Tsubasa-416-7-6 13510
16.Yaremchuk DmytroHrnčiřík Jan         
17.Smýkal TomášLaboutka Luděk         
18.Handl PetrŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Yaremchuk Dmytro12Moriya Tsubasa40
Smýkal Tomáš12Hrnčiřík Jan30
Handl Petr12Laboutka Luděk21
Skála Radek13Šedivý Zdeněk03
ČAST NEDODÁNO ELEKTRONICKÉ ZAŘÍZENÍ.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Melichar Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17534:469TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Hobl Lukáš
Černota Filip
 
 
57-39 3110
2.Lapčík Ondřej
Pavlovský Lukáš
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
-6910-7-82311
3.Schwarzer AntonínŽaloudík Jan-115-6-10 1312
4.Mesaroš JakubŽák Jan599  3022
5.Pavlovský LukášČernota Filip876  3032
6.Lapčík OndřejHobl Lukáš8-64-9113242
7.Mesaroš JakubŽaloudík Jan-65-7-6 1343
8.Pavlovský Lukᚎák Jan8511  3053
9.Lapčík OndřejČernota Filip664  3063
10.Schwarzer AntonínHobl Lukáš95-810 3173
11.Pavlovský Lukᚎaloudík Jan869  3083
12.Lapčík OndřejŽák Jan109-145 3193
13.Schwarzer AntonínČernota Filip1111-4-8-62394
14.Mesaroš JakubHobl Lukáš7611  30104
15.Lapčík OndřejŽaloudík Jan7    10  
16.Schwarzer AntonínŽák Jan         
17.Mesaroš JakubČernota Filip         
18.Pavlovský LukášHobl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarzer Antonín12Žaloudík Jan21
Mesaroš Jakub21Žák Jan03
Pavlovský Lukáš30Černota Filip12
Lapčík Ondřej30Hobl Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30347:430DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
-9-7-8  0301
2.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Koldas Tomáš
Šlapák Miloš
 
 
-8612-3-82302
3.Čamr FrantišekKoldas Tomáš-9-8-9  0303
4.Borůvka JakubFoff Lukáš10910  3013
5.Vaculovič LiborŠevec Jakub-11-248-22314
6.Zlámal JaromírŠlapák Miloš-3-7-8  0315
7.Borůvka JakubKoldas Tomáš-6-12-9  0316
8.Vaculovič LiborFoff Lukáš-8-8-8  0317
9.Zlámal JaromírŠevec Jakub687  3027
10.Čamr FrantišekŠlapák Miloš-9-53-4 1328
11.Vaculovič LiborKoldas Tomáš-69-3-4 1329
12.Zlámal JaromírFoff Lukáš-5-12-9  03210
13.Čamr FrantišekŠevec Jakub         
14.Borůvka JakubŠlapák Miloš         
15.Zlámal JaromírKoldas Tomáš         
16.Čamr FrantišekFoff Lukáš         
17.Borůvka JakubŠevec Jakub         
18.Vaculovič LiborŠlapák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čamr František02Koldas Tomáš30
Borůvka Jakub11Foff Lukáš21
Vaculovič Libor03Ševec Jakub11
Zlámal Jaromír12Šlapák Miloš20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Hušek Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17488:433TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
Čopián Ondřej
Stránský Matěj
 
 
8105  3010
2.Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
78-12-6-52311
3.Hort TomášBělohlávek Dominik81011  3021
4.Buben VlastimilŠtrof Vojtěch-39-8-0 1322
5.Mokrejš JanČopián Ondřej975  3032
6.Lebeda Michal ml.Stránský Matěj455  3042
7.Buben VlastimilBělohlávek Dominik3-889 3152
8.Mokrejš JanŠtrof Vojtěch-48-3-9 1353
9.Lebeda Michal ml.Čopián Ondřej978  3063
10.Hort TomášStránský Matěj682  3073
11.Mokrejš JanBělohlávek Dominik-85-8533283
12.Lebeda Michal ml.Štrof Vojtěch-3-7-3  0384
13.Hort TomášČopián Ondřej8-99-1073294
14.Buben VlastimilStránský Matěj5138  30104
15.Lebeda Michal ml.Bělohlávek Dominik         
16.Hort Tomᚊtrof Vojtěch         
17.Buben VlastimilČopián Ondřej         
18.Mokrejš JanStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hort Tomáš30Bělohlávek Dominik03
Buben Vlastimil21Štrof Vojtěch30
Mokrejš Jan21Čopián Ondřej03
Lebeda Michal ml.21Stránský Matěj03
Přítomen komisař Pavel Jirsa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13453:368SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Kratochvíl Michal
Kowal René
 
 
68-79 3110
2.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
64-97 3120
3.Málek TomášKratochvíl Michal9310  3030
4.Klimek VojtěchPavlík Tibor8-6-7773240
5.Rozínek VojtěchJavůrek Jiří7-5104 3150
6.Obešlo MarekKowal René6-836 3160
7.Klimek VojtěchKratochvíl Michal-6-911783270
8.Rozínek VojtěchPavlík Tibor994  3080
9.Obešlo MarekJavůrek Jiří7-9118 3190
10.Málek TomášKowal René4-8-48-92391
11.Rozínek VojtěchKratochvíl Michal-8946 31101
12.Obešlo MarekPavlík Tibor8-7   11  
13.Málek TomášJavůrek Jiří         
14.Klimek VojtěchKowal René         
15.Obešlo MarekKratochvíl Michal         
16.Málek TomášPavlík Tibor         
17.Klimek VojtěchJavůrek Jiří         
18.Rozínek VojtěchKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Málek Tomáš11Kratochvíl Michal03
Klimek Vojtěch20Pavlík Tibor02
Rozínek Vojtěch30Javůrek Jiří02
Obešlo Marek20Kowal René11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Mečl Jan ml.
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Smetana Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:15546:356SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
9103  3010
2.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Borůvka LukášWasilewski Damian3-6-515-82321
4.Medek JosefWawrosz PavelŽ736  3031
5.Blinka MichalPisarczyk Tomek-13555 3141
6.Šilhán PetrWO    3051
7.Medek JosefWasilewski Damian8-3-85-82352
8.Blinka MichalŽWawrosz Pavel-11-154-10 1353
9.Šilhán PetrPisarczyk Tomek-9117-6-52354
10.Borůvka LukášWO    3064
11.Blinka MichalWasilewski Damian1087  3074
12.Šilhán PetrWawrosz Pavel377  3084
13.Borůvka LukášPisarczyk Tomek136-12-683294
14.Medek JosefWO    30104
15.Šilhán PetrWasilewski Damian-7-89  12  
16.Borůvka LukášWawrosz Pavel         
17.Medek JosefPisarczyk Tomek         
18.Blinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Borůvka Lukáš11Wasilewski Damian21
Medek Josef11Wawrosz Pavel12
Blinka Michal21Pisarczyk Tomek12
Šilhán Petr11   
WO40WO04
Počet diváků: 14
Vedoucí družstva hostů nevěděl ověřovací heslo

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS