Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Baur Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11438:338TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
Hobl Lukáš
Černota Filip
 
 
-119-8573210
2.Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
865  3020
3.Smýkal Tomᚎaloudík Jan689  3030
4.Skála RadekČernota Filip842  3040
5.Yaremchuk DmytroŽák Jan-91079 3150
6.Handl PetrHobl Lukáš889  3060
7.Skála RadekŽaloudík Jan-115-9-8 1361
8.Yaremchuk DmytroČernota Filip4-996 3171
9.Handl PetrŽák Jan767  3081
10.Smýkal TomášHobl Lukáš654  3091
11.Yaremchuk DmytroŽaloudík Jan-5-5-7  0392
12.Handl PetrČernota Filip7-9145 31102
13.Smýkal Tomᚎák Jan1589  30  
14.Skála RadekHobl Lukáš         
15.Handl PetrŽaloudík Jan         
16.Smýkal TomášČernota Filip         
17.Skála RadekŽák Jan         
18.Yaremchuk DmytroHobl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš20Žaloudík Jan21
Skála Radek11Černota Filip03
Yaremchuk Dmytro21Žák Jan02
Handl Petr30Hobl Lukáš02
Počet diváků: 20
ČAST nedodalo elektronické zařízení.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Schwarzer Antonín
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Ondříšková Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32300:438TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Růžička Filip
 
 
Laboutka Luděk
Moriya Tsubasa
 
 
-4-6-4  0301
2.Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
Šedivý Zdeněk
Hrnčiřík Jan
 
 
68-98 3111
3.Mesaroš JakubMoriya Tsubasa-99-11-5 1312
4.Růžička FilipLaboutka Luděk-6-3-3  0313
5.Pavlovský LukášHrnčiřík Jan-4-6-7  0314
6.Lapčík OndřejŠedivý Zdeněk87-7-5-82315
7.Růžička FilipMoriya Tsubasa-5-3-6  0316
8.Pavlovský LukášLaboutka Luděk9-7-9-5 1317
9.Lapčík OndřejHrnčiřík Jan-9-9-1  0318
10.Mesaroš JakubŠedivý Zdeněk610-913 3128
11.Pavlovský LukášMoriya Tsubasa-8-9-8  0329
12.Lapčík OndřejLaboutka LuděkWO    03210
13.Mesaroš JakubHrnčiřík Jan         
14.Růžička FilipŠedivý Zdeněk         
15.Lapčík OndřejMoriya Tsubasa         
16.Mesaroš JakubLaboutka Luděk         
17.Růžička FilipHrnčiřík Jan         
18.Pavlovský Lukᚊedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub11Moriya Tsubasa30
Růžička Filip02Laboutka Luděk20
Pavlovský Lukáš03Hrnčiřík Jan20
Lapčík Ondřej02Šedivý Zdeněk11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23553:496ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Čopián Ondřej
Stránský Matěj
 
 
557  3010
2.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
-212-8-8 1311
3.Borůvka JakubŠtrof Vojtěch-9-6-8  0312
4.Čamr FrantišekBělohlávek Dominik-8-59-4 1313
5.Vaculovič LiborStránský Matěj316  3023
6.Zlámal JaromírČopián Ondřej35-98 3133
7.Čamr FrantišekŠtrof Vojtěch-713-4-10 1334
8.Vaculovič LiborBělohlávek Dominik-495-863244
9.Zlámal JaromírStránský Matěj469  3054
10.Borůvka JakubČopián Ondřej14-9615 3164
11.Vaculovič LiborŠtrof Vojtěch-3-72-8 1365
12.Zlámal JaromírBělohlávek Dominik8-8410 3175
13.Borůvka JakubStránský Matěj647  3085
14.Čamr FrantišekČopián Ondřej-8-7-10  0386
15.Zlámal JaromírŠtrof Vojtěch796  3096
16.Borůvka JakubBělohlávek Dominik999  30106
17.Čamr FrantišekStránský Matěj5    10  
18.Vaculovič LiborČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub31Štrof Vojtěch31
Čamr František03Bělohlávek Dominik13
Vaculovič Libor21Stránský Matěj03
Zlámal Jaromír40Čopián Ondřej12
Počet diváků: 5
Domácí nedostali od ČAST žádnou techniku, proto jsem používal NB svůj.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Lebeda Michal st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33615:612DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
11-1283 3110
2.Mokrejš Jan
Lebeda Michal ml.
 
 
Šlapák Miloš
Koldas Tomáš
 
 
-7-479-82311
3.Lebeda Michal ml.Šlapák Miloš-278-8-82312
4.Mokrejš JanKoldas Tomáš-4-78-7 1313
5.Hort TomášFoff Lukáš-67-46-22314
6.Buben VlastimilŠevec Jakub3710  3024
7.Mokrejš JanŠlapák Miloš-6-6-9  0325
8.Hort TomášKoldas Tomáš10-8-6-6 1326
9.Buben VlastimilFoff Lukáš765  3036
10.Lebeda Michal ml.Ševec Jakub247  3046
11.Hort Tomᚊlapák Miloš-916-10973256
12.Buben VlastimilKoldas Tomáš348  3066
13.Lebeda Michal ml.Foff Lukáš776  3076
14.Mokrejš JanŠevec Jakub-5-5-10  0377
15.Buben VlastimilŠlapák Miloš288  3087
16.Lebeda Michal ml.Koldas Tomáš-696-7-52388
17.Mokrejš JanFoff Lukáš-8-6-6  0389
18.Hort Tomᚊevec Jakub-89-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebeda Michal ml.22Šlapák Miloš22
Mokrejš Jan04Koldas Tomáš31
Hort Tomáš13Foff Lukáš22
Buben Vlastimil40Ševec Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:137SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
854  3010
2.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 

 
 
WO    3020
3.Obešlo MarekWasilewski Damian746  3030
4.Klimek VojtěchPisarczyk Tomek6-595 3140
5.Rozínek VojtěchWawrosz Pavel5-1010-1023250
6.Málek TomášWO    3060
7.Klimek VojtěchWasilewski Damian256  3070
8.Rozínek VojtěchPisarczyk Tomek936  3080
9.Málek TomášWawrosz PavelWO    3090
10.Obešlo MarekWO    30100
11.Rozínek VojtěchWasilewski Damian         
12.Málek TomášPisarczyk Tomek         
13.Obešlo MarekWawrosz Pavel         
14.Klimek Vojtěch         
15.Málek TomášWasilewski Damian         
16.Obešlo MarekPisarczyk Tomek         
17.Klimek VojtěchWawrosz Pavel         
18.Rozínek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Obešlo Marek10Wasilewski Damian02
Klimek Vojtěch20Pisarczyk Tomek02
Rozínek Vojtěch20Wawrosz Pavel01
WO40WO04
Vedoucí hostů nemá přístupové heslo.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Rakušan Ondřej
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Holík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22597:550SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
8-75-7-102301
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
10117  3011
3.Šilhán PetrKratochvíl Michal-2211-8-9 1312
4.Blinka MichalPavlík Tibor-8-471073222
5.Medek JosefJavůrek Jiří-210-9-10 1323
6.Borůvka LukášKowal René-671212 3133
7.Blinka MichalKratochvíl Michal-8-551293243
8.Medek JosefPavlík Tibor5-8128 3153
9.Borůvka LukášJavůrek Jiří9106  3063
10.Šilhán PetrKowal René784  3073
11.Medek JosefKratochvíl Michal98-9-8-112374
12.Borůvka LukášPavlík Tibor89-9-773284
13.Šilhán PetrJavůrek Jiří-673-763294
14.Blinka MichalKowal René4108  30104
15.Borůvka LukášKratochvíl Michal5    10  
16.Šilhán PetrPavlík Tibor         
17.Blinka MichalJavůrek Jiří         
18.Medek JosefKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr21Kratochvíl Michal21
Blinka Michal30Pavlík Tibor03
Medek Josef12Javůrek Jiří12
Borůvka Lukáš30Kowal René03
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS