Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Vincek Jindřich
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Nguyen Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39723:706TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
9-7-9-9 1301
2.Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
Wasilewski Damian
Mihailovič Luka
 
 
-96-9-9 1302
3.Javůrek JiříMihailovič Luka-97-7-9 1303
4.Kratochvíl MichalŽWawrosz Pavel9-2-11-6 1304
5.Kowal RenéWasilewski Damian-8653 3114
6.Pavlík TiborPisarczyk TomekŽ10-84-8-102315
7.Kratochvíl MichalMihailovič Luka97-3-4-112316
8.Kowal RenéWawrosz Pavel-6-665-112317
9.Pavlík TiborWasilewski Damian-53106 3127
10.Javůrek JiříPisarczyk Tomek56-8-953237
11.Kowal RenéMihailovič Luka-1111-6-8 1338
12.Pavlík TiborWawrosz Pavel9-9710 3148
13.Javůrek JiříWasilewski Damian-115-9493258
14.Kratochvíl MichalŽČPisarczyk Tomek107-12-10-102359
15.Pavlík TiborMihailovič Luka-510118 3169
16.Javůrek JiříWawrosz Pavel1345  3079
17.Kratochvíl MichalWasilewski Damian4-576 3189
18.Kowal RenéPisarczyk Tomek-4-7-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Javůrek Jiří31Mihailovič Luka31
Kratochvíl Michal13Wawrosz Pavel22
Kowal René13Wasilewski Damian04
Pavlík Tibor31Pisarczyk Tomek31
Počet diváků: 20
Hosté nastoupili od začátku v nejednotných dresech. P. Wawrosz do zápisu napsal, že na zahájení , čtyřhry a první kolo měli jednotné a pak už si je měnili za jiné, ale právě on měl trochu odlišný dres od spoluhráčů (byl podobný, ale ne úplně stejný).



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomancová Markéta
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Pauliš František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35560:587SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Šlapák Miloš
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
5-988 3110
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
-12-107-8 1311
3.Koldas TomᚎRozínek Vojtěch-7-99-9 1312
4.Ševec JakubMálek Tomáš-68-4-7 1313
5.Foff LukášKlimek Vojtěch-611-103-52314
6.Šlapák MilošObešlo Marek89-6-10-62315
7.Ševec JakubRozínek Vojtěch5-8-8-1 1316
8.Foff LukášMálek Tomáš36-69 3126
9.Šlapák MilošKlimek Vojtěch86-77 3136
10.Koldas TomášObešlo Marek7717  3046
11.Foff LukášRozínek VojtěchŽ5-11-12-9 1347
12.Šlapák MilošMálek Tomáš-76-8733257
13.Koldas TomášKlimek Vojtěch-9-10-12  0358
14.Ševec JakubObešlo Marek-3-3-4  0359
15.Šlapák MilošRozínek Vojtěch78-7-9-623510
16.Koldas TomášMálek Tomáš138-3  21  
17.Ševec JakubKlimek Vojtěch         
18.Foff LukášObešlo Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koldas Tomáš12Rozínek Vojtěch40
Ševec Jakub03Málek Tomáš12
Foff Lukáš12Klimek Vojtěch21
Šlapák Miloš22Obešlo Marek21
Vypadl server ČÁST, dopsáno 14.10. Vypracován zápis papírovou formou ŽK - Koldas a Rozínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Příhoda Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30296:408SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Dostál Jan
 
 
Šilhán Petr
Pařízek Martin
 
 
1147  3010
2.Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-6-6-2  0311
3.Dostál JanBorůvka Lukáš-813-5-10 1312
4.Stránský MatějŠilhán Petr-6-4-5  0313
5.Čopián OndřejBlinka Michal-5-10-12  0314
6.Bělohlávek DominikPařízek Martin-7-6-6  0315
7.Stránský MatějBorůvka Lukáš810-6-6-32316
8.Čopián OndřejŠilhán Petr-6-7-9  0317
9.Bělohlávek DominikBlinka Michal-84-6-7 1318
10.Dostál JanPařízek Martin8-8-5-4 1319
11.Čopián OndřejBorůvka Lukáš-5-98-3 13110
12.Bělohlávek DominikŠilhán Petr         
13.Dostál JanBlinka Michal         
14.Stránský MatějPařízek Martin         
15.Bělohlávek DominikBorůvka Lukáš         
16.Dostál JanŠilhán Petr         
17.Stránský MatějBlinka Michal         
18.Čopián OndřejPařízek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan02Borůvka Lukáš30
Stránský Matěj02Šilhán Petr20
Čopián Ondřej03Blinka Michal20
Bělohlávek Dominik02Pařízek Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31669:618TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčiřík Jan
Krameš Jan ml.
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
5-8-11-6 1301
2.Laboutka Luděk
Moriya Tsubasa
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
762  3011
3.Krameš Jan ml.Zlámal Jaromír-6-6-7  0312
4.Moriya TsubasaVaculovič Libor10-78-7-92313
5.Laboutka LuděkBorůvka Jakub-94712 3123
6.Hrnčiřík JanČamr František7-794 3133
7.Moriya TsubasaZlámal Jaromír-77-6-3 1334
8.Laboutka LuděkVaculovič Libor177  3044
9.Hrnčiřík JanBorůvka Jakub5-107-553254
10.Krameš Jan ml.Čamr František-13-9-8  0355
11.Laboutka LuděkZlámal Jaromír-4104-9-82356
12.Hrnčiřík JanVaculovič Libor964  3066
13.Krameš Jan ml.Borůvka Jakub3-4-3-8 1367
14.Moriya TsubasaČamr František-796-9113277
15.Hrnčiřík JanZlámal Jaromír-310156 3187
16.Krameš Jan ml.Vaculovič Libor8-59-11-102388
17.Moriya TsubasaBorůvka Jakub268  3098
18.Laboutka LuděkČamr František4107  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krameš Jan ml.04Zlámal Jaromír31
Moriya Tsubasa22Vaculovič Libor22
Laboutka Luděk31Borůvka Jakub13
Hrnčiřík Jan40Čamr František13
V průběhu zápasu spadl server, tudíž byl zbytek zápisu dopsán a podepsán vedoucími týmů v papírové podobě.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Kadavý Vladimír
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Špryňar Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33494:528TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
9-9-812-82301
2.Žák Jan
Černota Filip
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-2-5-7  0302
3.Žák JanLebeda Michal ml.-7-64-11 1303
4.Černota FilipBuben Vlastimil886  3013
5.Žaloudík JanMokrejš Jan84-9-11-62314
6.Polák MichalHort Tomáš-9-9124-92315
7.Černota FilipLebeda Michal ml.-7103-9-42316
8.Žaloudík JanBuben Vlastimil-8-11-9  0317
9.Polák MichalMokrejš Jan7-1111-9-112318
10.Žák JanHort Tomáš-8-6-6  0319
11.Žaloudík JanLebeda Michal ml.-99-10793229
12.Polák MichalBuben Vlastimil4-12511 3139
13.Žák JanMokrejš Jan-7-5-5  03310
14.Černota FilipHort Tomáš         
15.Polák MichalLebeda Michal ml.         
16.Žák JanBuben Vlastimil         
17.Černota FilipMokrejš Jan         
18.Žaloudík JanHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žák Jan03Lebeda Michal ml.21
Černota Filip11Buben Vlastimil12
Žaloudík Jan12Mokrejš Jan30
Polák Michal12Hort Tomáš20
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Čihák Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32709:676SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
-9-98-5 1301
2.Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
-65-8-8 1302
3.Mikolašík MichalSmýkal Tomáš-8-48-9 1303
4.Gorecki JanHandl Petr-10-7-3  0304
5.Bako RadimSkála Radek1199  3014
6.Karabec IvanYaremchuk Dmytro-105311 3124
7.Gorecki JanSmýkal Tomáš-11788 3134
8.Bako RadimHandl Petr9147  3044
9.Karabec IvanSkála Radek1054  3054
10.Mikolašík MichalYaremchuk Dmytro48-106 3164
11.Bako RadimSmýkal Tomáš6813  3074
12.Karabec IvanHandl Petr4-9-118203284
13.Mikolašík MichalSkála Radek-3136-9-62385
14.Gorecki JanYaremchuk Dmytro98-94 3195
15.Karabec IvanSmýkal Tomáš9-8-118-52396
16.Mikolašík MichalHandl Petr-8-78-2 1397
17.Gorecki JanSkála Radek8-13-5-7 1398
18.Bako RadimYaremchuk Dmytro-1110-93532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikolašík Michal13Smýkal Tomáš22
Gorecki Jan22Handl Petr22
Bako Radim40Skála Radek22
Karabec Ivan31Yaremchuk Dmytro04
Počet diváků: 10
V 18:15 vypadl server CAST



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18489:430TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
Mesaroš Jakub
Schwarzer Antonín
 
 
1146  3010
2.Martinko Tomáš
Štalzer Adam
 
 
Pavlovský Lukáš
Lapčík Ondřej
 
 
-7512-973220
3.Přistál TomášMesaroš Jakub675  3030
4.Martinko TomášLapčík OndřejŽ-998-163240
5.Onderka FrantišekSchwarzer Antonín1-8-3873250
6.Štalzer AdamPavlovský Lukáš979  3060
7.Martinko TomášMesaroš Jakub46-810 3170
8.Onderka FrantišekLapčík Ondřej-9-1212783280
9.Štalzer AdamSchwarzer Antonín-8-104-2 1381
10.Přistál TomášPavlovský Lukáš-87-9-10 1382
11.Onderka FrantišekMesaroš Jakub948  3092
12.Štalzer AdamLapčík Ondřej-4-7-4  0393
13.Přistál TomášSchwarzer Antonín768  30103
14.Martinko TomášPavlovský Lukáš87   20  
15.Štalzer AdamMesaroš Jakub         
16.Přistál TomášLapčík Ondřej         
17.Martinko TomášSchwarzer Antonín         
18.Onderka FrantišekPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přistál Tomáš21Mesaroš Jakub03
Martinko Tomáš20Lapčík Ondřej12
Onderka František30Schwarzer Antonín12
Štalzer Adam12Pavlovský Lukáš11
Počet diváků: 11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS