Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15464:387TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Mesaroš Jakub
Schwarzer Antonín
 
 
473  3010
2.Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
Lapčík Ondřej
Pavlovský Lukáš
 
 
-8-910793220
3.Smýkal TomášPavlovský Lukáš-65611 3130
4.Skála RadekLapčík Ondřej-97127 3140
5.Yaremchuk DmytroSchwarzer Antonín868  3050
6.Handl PetrMesaroš Jakub8-764 3160
7.Skála RadekPavlovský Lukáš-411-9-9 1361
8.Yaremchuk DmytroLapčík Ondřej-13-9-3  0362
9.Handl PetrSchwarzer Antonín7-6-91053272
10.Smýkal TomášMesaroš Jakub-8484 3182
11.Yaremchuk DmytroPavlovský Lukáš-5549 3192
12.Handl PetrLapčík Ondřej887  30102
13.Smýkal TomášSchwarzer Antonín7    10  
14.Skála RadekMesaroš Jakub         
15.Handl PetrPavlovský Lukáš         
16.Smýkal TomášLapčík Ondřej         
17.Skála RadekSchwarzer Antonín         
18.Yaremchuk DmytroMesaroš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš20Pavlovský Lukáš12
Skála Radek11Lapčík Ondřej12
Yaremchuk Dmytro21Schwarzer Antonín02
Handl Petr30Mesaroš Jakub02
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Novák Ladislav
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Čamr Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35569:608SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
1364  3010
2.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
8-79-9-62311
3.Borůvka JakubKarabec Ivan-68714 3121
4.Čamr FrantišekBako RadimŽ-7712-8-82322
5.Vaculovič LiborMikolašík Michal-5-7-6  0323
6.Zlámal JaromírGorecki Jan5-44-993233
7.Čamr FrantišekKarabec Ivan-4-107-5 1334
8.Vaculovič LiborBako Radim-6-8-8  0335
9.Zlámal JaromírMikolašík Michal-11779 3145
10.Borůvka JakubGorecki Jan-5-1114-7 1346
11.Vaculovič LiborKarabec Ivan-9-5-7  0347
12.Zlámal JaromírBako Radim7-8311 3157
13.Borůvka JakubMikolašík Michal288  3067
14.Čamr FrantišekGorecki Jan5-47-7-92368
15.Zlámal JaromírKarabec Ivan12-5-104-42369
16.Borůvka JakubBako Radim-3-6-5  03610
17.Čamr FrantišekMikolašík Michal         
18.Vaculovič LiborGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub22Karabec Ivan31
Čamr František03Bako Radim31
Vaculovič Libor03Mikolašík Michal12
Zlámal Jaromír31Gorecki Jan21
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:10Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Jakubský Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:30401:474TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
-8-77-15 1301
2.Mokrejš Jan
Lebeda Michal ml.
 
 
Martinko Tomáš
Grela Marek Pawel
 
 
-510-8-6 1302
3.Mokrejš JanPřistál Tomáš-7-109-4 1303
4.Hort TomášMartinko Tomáš44-8-11-72304
5.Buben VlastimilOnderka František-8-11-5  0305
6.Lebeda Michal ml.Grela Marek Pawel998  3015
7.Hort TomášPřistál Tomáš-8-38-6 1316
8.Buben VlastimilMartinko Tomáš61210  3026
9.Lebeda Michal ml.Onderka František8-4-9-6 1327
10.Mokrejš JanGrela Marek Pawel-4-8-5  0328
11.Buben VlastimilPřistál Tomáš10-10-812-112329
12.Lebeda Michal ml.Martinko Tomáš-44-3-7 13210
13.Mokrejš JanOnderka František-36   11  
14.Hort TomášGrela Marek Pawel         
15.Lebeda Michal ml.Přistál Tomáš         
16.Mokrejš JanMartinko Tomáš         
17.Hort TomášOnderka František         
18.Buben VlastimilGrela Marek Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mokrejš Jan02Přistál Tomáš30
Hort Tomáš02Martinko Tomáš21
Buben Vlastimil12Onderka František20
Lebeda Michal ml.12Grela Marek Pawel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:35604:653TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Hlaváček Tomáš
Thang Do Trong
 
 
9128  3010
2.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
Hrnčiřík Jan
Laboutka Luděk
 
 
-47-8-7 1311
3.Obešlo MarekHrnčiřík Jan7-378 3121
4.Málek TomášLaboutka Luděk98-96 3131
5.Klimek VojtěchThang Do Trong66-89 3141
6.Rozínek VojtěchŽHlaváček Tomáš7-5-11-6 1342
7.Málek TomášHrnčiřík Jan-10-98-4 1343
8.Klimek VojtěchŽLaboutka Luděk-99-3-6 1344
9.Rozínek VojtěchThang Do Trong-5-679-82345
10.Obešlo MarekHlaváček Tomáš-1111-97-52346
11.Klimek VojtěchHrnčiřík Jan10-5-58-42347
12.Rozínek VojtěchLaboutka Luděk-11611-9-62348
13.Obešlo MarekThang Do Trong8-9-121183258
14.Málek TomášHlaváček Tomáš8412  3068
15.Rozínek VojtěchHrnčiřík Jan-7-5-5  0369
16.Obešlo MarekLaboutka Luděk-56-66-423610
17.Málek TomášThang Do Trong6-778 31  
18.Klimek VojtěchHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Marek22Hrnčiřík Jan31
Málek Tomáš21Laboutka Luděk31
Klimek Vojtěch12Thang Do Trong12
Rozínek Vojtěch04Hlaváček Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20580:499SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Polák Michal
Černota Filip
 
 
7810  3010
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
758  3020
3.Šilhán PetrČernota Filip-11-69383230
4.Borůvka Lukᚎák Jan-911611 3140
5.Medek JosefŽaloudík Jan11-9-8-2 1341
6.Blinka MichalPolák Michal87-11-8-82342
7.Borůvka LukášČernota Filip8-657 3152
8.Medek JosefŽák Jan1358  3062
9.Blinka MichalŽaloudík Jan-8-812-7 1363
10.Šilhán PetrPolák Michal1036  3073
11.Medek JosefČernota Filip-6155-723283
12.Blinka MichalŽák Jan-11696 3193
13.Šilhán PetrŽaloudík Jan-10-839-82394
14.Borůvka LukášPolák Michal145-72 31104
15.Blinka MichalČernota Filip         
16.Šilhán PetrŽák Jan         
17.Borůvka Lukᚎaloudík Jan         
18.Medek JosefPolák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šilhán Petr21Černota Filip03
Borůvka Lukáš30Žák Jan03
Medek Josef21Žaloudík Jan30
Blinka Michal12Polák Michal12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Nguyen Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38712:717nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
-56-69-32301
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Koldas Tomáš
Šlapák Miloš
 
 
-6-9-5  0302
3.Kowal RenéKoldas Tomáš6-134-4-72303
4.Javůrek JiříFoff Lukáš98-12-563213
5.Kratochvíl MichalŠlapák Miloš124-6-973223
6.Pavlík TiborŠevec Jakub-9692 3133
7.Javůrek JiříKoldas Tomáš-5-610-6 1334
8.Kratochvíl MichalFoff Lukáš-87911 3144
9.Pavlík TiborŠlapák Miloš114-105 3154
10.Kowal RenéŠevec Jakub-4-5-8  0355
11.Kratochvíl MichalKoldas Tomᚎ-6-1064-92356
12.Pavlík TiborFoff Lukáš94-127 3166
13.Kowal RenéŠlapák Miloš-37-14-7 1367
14.Javůrek JiříŠevec Jakub-99-75103277
15.Pavlík TiborKoldas Tomáš48-11-7-32378
16.Kowal RenéFoff Lukáš78-87 3188
17.Javůrek JiříŠlapák Miloš9-5-75-52389
18.Kratochvíl MichalŠevec Jakub989  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kowal René13Koldas Tomáš40
Javůrek Jiří22Foff Lukáš04
Kratochvíl Michal31Šlapák Miloš22
Pavlík Tibor31Ševec Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35615:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
-4-5-9  0301
2.Wasilewski Damian
Mihailovič Luka
 
 
Čopián Ondřej
Stránský Matěj
 
 
-9-6-9  0302
3.Wawrosz PavelŠtrof Vojtěch9-7-5-3 1303
4.Wasilewski DamianBělohlávek Dominik-8-9-6  0304
5.Pisarczyk TomekStránský Matěj449  3014
6.Mihailovič LukaČopián Ondřej9109  3024
7.Wasilewski DamianŠtrof Vojtěch-10-56773234
8.Pisarczyk TomekBělohlávek Dominik57-2-853244
9.Mihailovič LukaStránský Matěj275  3054
10.Wawrosz PavelČopián Ondřej-7-10104-52355
11.Pisarczyk TomekŠtrof Vojtěch-712-7-1 1356
12.Mihailovič LukaBělohlávek Dominik-97-6553266
13.Wawrosz PavelStránský Matěj8710  3076
14.Wasilewski DamianČopián Ondřej8-4-5-13 1377
15.Mihailovič LukaŠtrof Vojtěch109-3-4-62378
16.Wawrosz PavelBělohlávek Dominik-9-9-11  0379
17.Wasilewski DamianStránský Matěj262  3089
18.Pisarczyk TomekČopián Ondřej8-810-483299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wawrosz Pavel13Štrof Vojtěch31
Wasilewski Damian22Bělohlávek Dominik22
Pisarczyk Tomek31Stránský Matěj04
Mihailovič Luka31Čopián Ondřej22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS