Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Novák Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32284:416TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
-5-10-4  0301
2.Čamr František
Zlámal Jaromír
 
 
Grela Marek Pawel
Martinko Tomáš
 
 
-810-6483211
3.Borůvka JakubPřistál Tomáš-3-12-6  0312
4.Vaculovič LiborMartinko Tomáš-8-2-3  0313
5.Čamr FrantišekOnderka František-5-388-52314
6.Zlámal JaromírGrela Marek Pawel-5-10-5  0315
7.Vaculovič LiborPřistál Tomáš-8-7-7  0316
8.Čamr FrantišekMartinko Tomáš-8-9-7  0317
9.Zlámal JaromírOnderka František8-3-13-9 1318
10.Borůvka JakubGrela Marek Pawel8-6-4-7 1319
11.Čamr FrantišekPřistál Tomáš-10-5-3  03110
12.Zlámal JaromírMartinko Tomáš         
13.Borůvka JakubOnderka František         
14.Vaculovič LiborGrela Marek Pawel         
15.Zlámal JaromírPřistál Tomáš         
16.Borůvka JakubMartinko Tomáš         
17.Vaculovič LiborOnderka František         
18.Čamr FrantišekGrela Marek Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub02Přistál Tomáš30
Vaculovič Libor02Martinko Tomáš20
Čamr František03Onderka František20
Zlámal Jaromír02Grela Marek Pawel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Jakubský Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36644:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
5810  3010
2.Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
Mikolašík Michal
Karabec Ivan
 
 
4-5-5993220
3.Buben VlastimilKarabec Ivan745  3030
4.Lebeda Michal ml.Bako Radim-74-59-62331
5.Hort TomášMikolašík Michal7-95-663241
6.Mokrejš JanGorecki Jan288  3051
7.Lebeda Michal ml.Karabec Ivan-6-26-9 1352
8.Hort TomášBako Radim97-5-9-82353
9.Mokrejš JanMikolašík Michal755  3063
10.Buben VlastimilGorecki Jan10-9-5-8 1364
11.Hort TomášKarabec Ivan4-59-2-82365
12.Mokrejš JanBako Radim8-5-7-6 1366
13.Buben VlastimilMikolašík Michal5-578 3176
14.Lebeda Michal ml.Gorecki Jan81-5-863286
15.Mokrejš JanKarabec Ivan-2-8-7  0387
16.Buben VlastimilBako Radim-8-10-5  0388
17.Lebeda Michal ml.Mikolašík Michal67-9-773298
18.Hort TomášGorecki Jan-69-8-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buben Vlastimil22Karabec Ivan31
Lebeda Michal ml.22Bako Radim40
Hort Tomáš13Mikolašík Michal04
Mokrejš Jan22Gorecki Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15539:439SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Žák Jan
Černota Filip
 
 
-843-8-62301
2.Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
911-76 3111
3.Rozínek VojtěchČernota Filip9910  3021
4.Obešlo MarekŽák Jan-13612 3131
5.Málek Tomᚎaloudík Jan735  3041
6.Klimek VojtěchPolák Michal-78-31093251
7.Obešlo MarekČernota Filip874  3061
8.Málek Tomᚎák Jan669  3071
9.Klimek VojtěchŽŽaloudík Jan9-13-66-102372
10.Rozínek VojtěchPolák Michal139-42 3182
11.Málek TomášČernota Filip744  3092
12.Klimek VojtěchŽák Jan713-6-8-82393
13.Rozínek VojtěchŽaloudík Jan15-17106 31103
14.Obešlo MarekPolák Michal         
15.Klimek VojtěchČernota Filip         
16.Rozínek VojtěchŽák Jan         
17.Obešlo MarekŽaloudík Jan         
18.Málek TomášPolák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch30Černota Filip03
Obešlo Marek20Žák Jan12
Málek Tomáš30Žaloudík Jan12
Klimek Vojtěch12Polák Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Klimenta Matouš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31315:425TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
-7-11-10  0301
2.Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
78-9-6-92302
3.Borůvka LukášLaboutka Luděk-49-9-4 1303
4.Medek JosefHrnčiřík Jan5-68-3-42304
5.Blinka MichalHlaváček Tomáš-69-3-9 1305
6.Šilhán PetrŠedivý Zdeněk-8-4-5  0306
7.Medek JosefLaboutka Luděk-2-7-7  0307
8.Blinka MichalHrnčiřík Jan-5-128-7 1308
9.Šilhán PetrHlaváček Tomáš9-976 3118
10.Borůvka Lukᚊedivý Zdeněk-5-6-4  0319
11.Blinka MichalLaboutka Luděk-11-8-5  03110
12.Šilhán PetrHrnčiřík Jan-7-3   02  
13.Borůvka LukášHlaváček Tomáš         
14.Medek JosefŠedivý Zdeněk         
15.Šilhán PetrLaboutka Luděk         
16.Borůvka LukášHrnčiřík Jan         
17.Medek JosefHlaváček Tomáš         
18.Blinka MichalŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borůvka Lukáš02Laboutka Luděk30
Medek Josef02Hrnčiřík Jan20
Blinka Michal03Hlaváček Tomáš11
Šilhán Petr11Šedivý Zdeněk20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Kratochvíl Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Nguyen Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27593:535TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
Čopián Ondřej
Stránský Matěj
 
 
1045  3010
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Bělohlávek Dominik
Štrof Vojtěch
 
 
-5-7-8  0311
3.Javůrek JiříŠtrof Vojtěch-910-4-4 1312
4.Kowal RenéBělohlávek Dominik593  3022
5.Kratochvíl MichalStránský Matěj666  3032
6.Pavlík TiborČopián Ondřej-73108 3142
7.Kowal RenéŠtrof Vojtěch-4-10-5  0343
8.Kratochvíl MichalBělohlávek Dominik-6-8910-92344
9.Pavlík TiborStránský Matěj4-857 3154
10.Javůrek JiříČopián Ondřej-7-117-7 1355
11.Kratochvíl MichalŠtrof Vojtěch-67-9-10 1356
12.Pavlík TiborBělohlávek Dominik14-37 3166
13.Javůrek JiříStránský Matěj565  3076
14.Kowal RenéČopián Ondřej77-8-753286
15.Pavlík TiborŠtrof Vojtěch-8-811-4 1387
16.Javůrek JiříBělohlávek Dominik9-994 3197
17.Kowal RenéStránský Matěj848  30107
18.Kratochvíl MichalČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Jiří22Štrof Vojtěch40
Kowal René31Bělohlávek Dominik13
Kratochvíl Michal12Stránský Matěj04
Pavlík Tibor31Čopián Ondřej12
Počet diváků: 18



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Kratochvíl Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34380:490DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mihailovič Nikola
Wasilewski Damian
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
10-310-1063210
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Koldas Tomáš
Šlapák Miloš
 
 
-6-9-3  0311
3.Wawrosz PavelKoldas Tomáš-6-5-9  0312
4.Wasilewski DamianŠlapák Miloš-8-9-9  0313
5.Pisarczyk TomekFoff Lukáš-710-8-9 1314
6.Mihailovič LukaŠevec Jakub89-78 3124
7.Wasilewski DamianKoldas Tomáš-5-7-5  0325
8.Pisarczyk TomekŠlapák Miloš87-108 3135
9.Mihailovič LukaFoff Lukáš-7-11-6  0336
10.Wawrosz PavelŠevec Jakub-49-49-92337
11.Pisarczyk TomekKoldas Tomáš-7-4-10  0338
12.Mihailovič LukaŠlapák Miloš-4-6-5  0339
13.Wawrosz PavelFoff Lukáš8-9-10-3 13310
14.Wasilewski DamianŠevec Jakub58-53 31  
15.Mihailovič LukaKoldas Tomáš         
16.Wawrosz PavelŠlapák Miloš         
17.Wasilewski DamianFoff Lukáš         
18.Pisarczyk TomekŠevec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel03Koldas Tomáš30
Wasilewski Damian02Šlapák Miloš21
Pisarczyk Tomek12Foff Lukáš30
Mihailovič Luka12Ševec Jakub11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS