Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomancová Markéta
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Bohdanecký Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19528:458DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Koldas Tomáš
 
 
Čopián Ondřej
Gregořica Radek
 
 
4-1159 3110
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
-12-99-6 1311
3.Foff Lukᚊtrof Vojtěch-86-510-62312
4.Ševec JakubBělohlávek Dominik494  3022
5.Šlapák MilošČopián Ondřej-6-58583232
6.Koldas TomášGregořica Radek658  3042
7.Ševec JakubŠtrof Vojtěch-8-10-2  0343
8.Šlapák MilošBělohlávek Dominik6-11919 3153
9.Koldas TomášČopián Ondřej-9-107463263
10.Foff LukášGregořica Radek1576  3073
11.Šlapák MilošŠtrof Vojtěch4124  3083
12.Sánchez Javier FranciscoBělohlávek Dominik-3-9-1  0384
13.Foff LukášČopián Ondřej1076  3094
14.Ševec JakubGregořica Radek-121041 31104
15.Sánchez Javier FranciscoŠtrof Vojtěch-8-6   02  
16.Foff LukášBělohlávek Dominik         
17.Ševec JakubČopián Ondřej         
18.Šlapák MilošGregořica Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš21Štrof Vojtěch21
Ševec Jakub21Bělohlávek Dominik12
Šlapák Miloš30Čopián Ondřej03
Koldas Tomáš20Gregořica Radek03
Sánchez Javier Francisco01   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22560:479TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
Pavlík Tibor
Javůrek Jiří
 
 
-7-76-6 1301
2.Hlaváček Tomáš
Thang Do Trong
 
 
Kratochvíl Michal
Kowal René
 
 
-5-9-3  0302
3.Thang Do TrongPavlík Tibor-997-7-92303
4.Hlaváček TomášJavůrek Jiří3-76-993213
5.Laboutka LuděkKratochvíl Michal-9979 3123
6.Hrnčiřík JanKowal RenéWO    3033
7.Hlaváček TomášPavlík Tibor-10-8-6  0334
8.Laboutka LuděkJavůrek Jiří88-83 3144
9.Hrnčiřík JanKratochvíl Michal848  3054
10.Thang Do TrongKowal René455  3064
11.Laboutka LuděkPavlík Tibor-7-1176133274
12.Hrnčiřík JanJavůrek Jiří8-6-911-82375
13.Thang Do TrongŽKratochvíl Michal-510119 3185
14.Hlaváček TomášKowal René686  3095
15.Hrnčiřík JanPavlík Tibor5106  30105
16.Thang Do TrongJavůrek Jiří10    10  
17.Hlaváček TomášKratochvíl Michal         
18.Laboutka LuděkKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Thang Do Trong21Pavlík Tibor22
Hlaváček Tomáš21Javůrek Jiří12
Laboutka Luděk30Kratochvíl Michal03
Hrnčiřík Jan21Kowal René02
WO10WO01



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27617:571Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Černota Filip
 
 
Wasilewski Damian
Mihailovič Luka
 
 
81110  3010
2.Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
6513  3020
3.Žák JanMihailovič Luka-6-9-6  0321
4.Černota FilipWawrosz Pavel-5-95-7 1322
5.Žaloudík JanWasilewski Damian-8-6-11  0323
6.Polák MichalPisarczyk Tomek-93-7783233
7.Černota FilipMihailovič Luka105-6-763243
8.Žaloudík JanWawrosz Pavel9-9104 3153
9.Polák MichalWasilewski Damian-771010 3163
10.Žák JanPisarczyk Tomek-1159-12-92364
11.Žaloudík JanMihailovič Luka10-7-76-92365
12.Polák MichalWawrosz Pavel-58610 3175
13.Žák JanWasilewski Damian4-107-893285
14.Černota FilipPisarczyk Tomek5118  3095
15.Polák MichalMihailovič Luka-7-11-9  0396
16.Žák JanWawrosz Pavel487  30106
17.Černota FilipWasilewski Damian         
18.Žaloudík JanPisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žák Jan22Mihailovič Luka31
Černota Filip21Wawrosz Pavel13
Žaloudík Jan12Wasilewski Damian12
Polák Michal31Pisarczyk Tomek12
Počet diváků: 10
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:Medvecký Ján
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:36686:691SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-813-3-5 1301
2.Gorecki Jan
Mynář Vojtěch
 
 
Klimek Vojtěch
Rozínek Vojtěch
 
 
108-6-11-102302
3.Gorecki JanObešlo Marek-8-8-3  0303
4.Mikolašík MichalMálek Tomáš88-9-4-92304
5.Mynář VojtěchKlimek Vojtěch597  3014
6.Karabec IvanRozínek VojtěchŽ86-5-6-92315
7.Mikolašík MichalObešlo Marek9-116-14-92316
8.Mynář VojtěchMálek Tomáš9107  3026
9.Karabec IvanKlimek Vojtěch-1091017 3136
10.Gorecki JanRozínek Vojtěch-45-95-82337
11.Mynář VojtěchObešlo Marek5-499 3147
12.Karabec IvanMálek Tomáš-103-9843257
13.Gorecki JanKlimek Vojtěch-666-863267
14.Mikolašík MichalRozínek Vojtěch-93-7-8 1368
15.Karabec IvanObešlo Marek7912  3078
16.Gorecki JanŽMálek Tomᚎ-4-14-7  0379
17.Mikolašík MichalKlimek Vojtěch9-6-911-1123710
18.Mynář VojtěchRozínek Vojtěch-6-78  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gorecki Jan13Obešlo Marek22
Mikolašík Michal04Málek Tomáš22
Mynář Vojtěch30Klimek Vojtěch13
Karabec Ivan31Rozínek Vojtěch30
Počet diváků: 12
žK Rozínek, Málek a Górecki všichni vulgární výrazy



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16468:399TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Tomáš
Štalzer Adam
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-7744 3110
2.Přistál Tomáš
Onderka František
 
 
Seibert Jakub
Šilhán Petr
 
 
-3-78-6 1311
3.Přistál TomášSeibert Jakub-106-61063221
4.Grela Marek PawelBlinka Michal-6-7-8  0322
5.Onderka FrantišekŠilhán Petr9-1022 3132
6.Martinko TomášBorůvka Lukáš738  3042
7.Grela Marek PawelSeibert Jakub-411-14-4 1343
8.Onderka FrantišekBlinka Michal767  3053
9.Martinko Tomᚊilhán Petr-149107 3163
10.Přistál TomášBorůvka Lukáš88-3-363273
11.Onderka FrantišekSeibert Jakub799  3083
12.Martinko TomášBlinka Michal833  3093
13.Přistál Tomᚊilhán Petr836  30103
14.Grela Marek PawelBorůvka Lukáš-77   11  
15.Martinko TomášSeibert Jakub         
16.Přistál TomášBlinka Michal         
17.Grela Marek PawelŠilhán Petr         
18.Onderka FrantišekBorůvka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš30Seibert Jakub12
Grela Marek Pawel02Blinka Michal12
Onderka František30Šilhán Petr03
Martinko Tomáš30Borůvka Lukáš02
Počet diváků: 14



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10412:347TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-810106 3110
2.Handl Petr
Yaremchuk Dmytro
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
795  3020
3.Smýkal TomášZlámal Jaromír-699-653230
4.Skála RadekBorůvka Jakub4-794 3140
5.Yaremchuk DmytroČamr František810-86 3150
6.Handl PetrVaculovič Libor99-69 3160
7.Skála RadekZlámal Jaromír-88-59113270
8.Yaremchuk DmytroBorůvka Jakub1039  3080
9.Handl PetrČamr František81411  3090
10.Smýkal TomášVaculovič Libor64-8-7632100
11.Yaremchuk DmytroZlámal Jaromír7    10  
12.Handl PetrBorůvka Jakub         
13.Smýkal TomášČamr František         
14.Skála RadekVaculovič Libor         
15.Handl PetrZlámal Jaromír         
16.Smýkal TomášBorůvka Jakub         
17.Skála RadekČamr František         
18.Yaremchuk DmytroVaculovič Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš20Zlámal Jaromír02
Skála Radek20Borůvka Jakub02
Yaremchuk Dmytro20Čamr František02
Handl Petr20Vaculovič Libor02
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Šafařík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34443:526TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
104-14-793210
2.Hoferik Petr
Lapčík Ondřej
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-17-31-3 1311
3.Mesaroš JakubBuben Vlastimil-78-88-92312
4.Hoferik PetrHort Tomáš-4-5-7  0313
5.Lapčík OndřejMokrejš Jan-911-4-7 1314
6.Pavlovský LukášLebeda Michal ml.-7-512-8 1315
7.Hoferik PetrBuben Vlastimil-4-6-8  0316
8.Lapčík OndřejHort Tomáš64-85 3126
9.Pavlovský LukášMokrejš Jan-8-8-9  0327
10.Mesaroš JakubLebeda Michal ml.149-911 3137
11.Lapčík OndřejBuben Vlastimil7-9-3-11 1338
12.Pavlovský LukášHort Tomáš98-5-7-102339
13.Mesaroš JakubMokrejš Jan-7-6-1  03310
14.Hoferik PetrLebeda Michal ml.-11-10   02  
15.Pavlovský LukášBuben Vlastimil         
16.Mesaroš JakubHort Tomáš         
17.Hoferik PetrMokrejš Jan         
18.Lapčík OndřejLebeda Michal ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub12Buben Vlastimil30
Hoferik Petr02Hort Tomáš21
Lapčík Ondřej12Mokrejš Jan30
Pavlovský Lukáš03Lebeda Michal ml.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS