Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13464:362TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Kolář Vlastimil
Bukovský Radek
 
 
6102  3010
2.Hruška Václav ml.
Hervert Josef
 
 
Košák Vojtěch
Blažek Jan
 
 
246  3020
3.Tschakert TomášKolář Vlastimil5810  3030
4.Hervert JosefBlažek Jan13127  3040
5.Hruška Václav ml.Stránský Michal103-75 3150
6.Pinka JanKošák Vojtěch5-7106 3160
7.Hervert JosefKolář Vlastimil-9-9-9  0361
8.Hruška Václav ml.Blažek Jan-10-776123271
9.Pinka JanStránský Michal4312  3081
10.Tschakert TomášBukovský Radek6-6-7-6 1382
11.Hruška Václav ml.Kolář Vlastimil3-14610 3192
12.Pinka JanBlažek Jan-956-5932102
13.Tschakert TomášStránský Michal56   20  
14.Hervert JosefBukovský Radek         
15.Pinka JanKolář Vlastimil         
16.Tschakert TomášBlažek Jan         
17.Hervert JosefStránský Michal         
18.Hruška Václav ml.Bukovský Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš11Kolář Vlastimil12
Hervert Josef11Blažek Jan03
Hruška Václav ml.30Stránský Michal02
Pinka Jan30Košák Vojtěch01
   Bukovský Radek10
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Dvořák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19485:441TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Pařízek Martin
Kodým Jiří
 
 
-6-19-9 1301
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
-13977 3111
3.Balog RolandPařízek Martin10109  3021
4.Postelt TomášKodým Jiří985  3031
5.Kaňka Luděk st.Mejsnar František-8-73943241
6.Zajíček PavelGireth Pavel-76-8753251
7.Postelt TomášPařízek Martin-79-5-8 1352
8.Kaňka Luděk st.Kodým Jiří1077  3062
9.Zajíček PavelMejsnar František-10810-643272
10.Balog RolandGireth Pavel57-85 3182
11.Kaňka Luděk st.Pařízek Martin-5-1-1  0383
12.Zajíček PavelKodým Jiří910-6-1233293
13.Balog RolandMejsnar František355  30103
14.Postelt TomášGireth Pavel         
15.Zajíček PavelPařízek Martin         
16.Balog RolandKodým Jiří         
17.Postelt TomášMejsnar František         
18.Kaňka Luděk st.Gireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland30Pařízek Martin21
Postelt Tomáš11Kodým Jiří03
Kaňka Luděk st.21Mejsnar František03
Zajíček Pavel30Gireth Pavel02
Počet diváků: 5
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Šoltés Juraj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30622:610TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Štepka Miroslav
Vaculík Petr
 
 
7-7109 3110
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Koděra Filip
Hejda Václav
 
 
95-96 3120
3.Dráždil RomanŠtepka Miroslav-109109 3130
4.Pour Pavel ml.Vaculík Petr-6-7-11  0331
5.Kříž DominikHejda Václav-8-6-10  0332
6.Belopotočan RomanKoděra Filip265  3042
7.Pour Pavel ml.Štepka Miroslav129-5-7-82343
8.Kříž DominikVaculík Petr-6-7-8  0344
9.Belopotočan RomanHejda Václav1174  3054
10.Dráždil RomanKoděra Filip10-1396 3164
11.Kříž DominikŠtepka Miroslav-5-7-9  0365
12.Belopotočan RomanVaculík Petr-7868 3175
13.Dráždil RomanHejda Václav1110-169 3185
14.Pour Pavel ml.Koděra Filip86-52 3195
15.Belopotočan RomanŠtepka Miroslav-11-65-1 1396
16.Dráždil RomanVaculík Petr8-7-54-72397
17.Pour Pavel ml.Hejda Václav7-49-8732107
18.Kříž DominikKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman31Štepka Miroslav31
Pour Pavel ml.22Vaculík Petr31
Kříž Dominik03Hejda Václav13
Belopotočan Roman31Koděra Filip03
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zs msgre Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:29557:566nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
-8-6-4  0301
2.Květon Ondřej
Sochor Miroslav
 
 
Březovský Petr
Ramsauer Tomáš
 
 
8-9-7-6 1302
3.Copák FrantišekGavlas Petr1279  3012
4.Sochor MiroslavBřezovský Petr-7-7-7  0313
5.Jehlík MiroslavLevora Vojtěch-7-11-9  0314
6.Květon OndřejRamsauer Tomáš7711  3024
7.Sochor MiroslavGavlas Petr-7-2-5  0325
8.Jehlík MiroslavBřezovský Petr-9-3-7  0326
9.Květon OndřejLevora Vojtěch4810  3036
10.Copák FrantišekRamsauer Tomáš649  3046
11.Jehlík MiroslavGavlas Petr-9-44-7 1347
12.Květon OndřejBřezovský Petr5109  3057
13.Copák FrantišekLevora Vojtěch669  3067
14.Pangrác MartinRamsauer Tomáš8-1099 3177
15.Květon OndřejGavlas Petr9-510-9-72378
16.Copák FrantišekBřezovský Petr116-77 3188
17.Pangrác MartinLevora Vojtěch-11-9-7  0389
18.Jehlík MiroslavRamsauer Tomáš778  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Copák František40Gavlas Petr31
Sochor Miroslav02Březovský Petr22
Jehlík Miroslav13Levora Vojtěch22
Květon Ondřej31Ramsauer Tomáš04
Pangrác Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14515:406SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Pluhař Jan
 
 
Kaucký Roman
Kocura Jiří
 
 
784  3010
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
812-117 3120
3.Stach MatějDrechsler Dušan-10-78-9 1321
4.Pluhař JanPejša Karel ml.-1648-7-102322
5.Šálený DavidKaucký Roman782  3032
6.Ezr VáclavKocura Jiří4-797 3142
7.Pluhař JanDrechsler Dušan9-6-119-72343
8.Šálený DavidPejša Karel ml.54-77 3153
9.Ezr VáclavKaucký Roman9119  3063
10.Stach MatějKocura Jiří967  3073
11.Šálený DavidDrechsler Dušan43-96 3183
12.Ezr VáclavPejša Karel ml.-8767 3193
13.Stach MatějKaucký Roman675  30103
14.Pluhař JanKocura Jiří49-7  21  
15.Ezr VáclavDrechsler Dušan         
16.Stach MatějPejša Karel ml.         
17.Pluhař JanKaucký Roman         
18.Šálený DavidKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj21Drechsler Dušan21
Pluhař Jan02Pejša Karel ml.12
Šálený David30Kaucký Roman03
Ezr Václav30Kocura Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10444:341TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Fausek Matěj
 
 
Kaucký Roman
Kocura Jiří
 
 
647  3010
2.Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
1212-5-3-112311
3.Krameš Jan ml.Pejša Karel ml.13-78-873221
4.Dvořák PetrDrechsler Dušan644  3031
5.Fausek MatějKaucký Roman898  3041
6.Hlaváček TomášKocura Jiří665  3051
7.Dvořák PetrPejša Karel ml.899  3061
8.Fausek MatějDrechsler Dušan-5-612573271
9.Hlaváček TomášKaucký Roman924  3081
10.Krameš Jan ml.Kocura Jiří576  3091
11.Fausek MatějPejša Karel ml.7-4-10-9 1392
12.Hlaváček TomášDrechsler Dušan265  30102
13.Krameš Jan ml.Kaucký Roman         
14.Dvořák PetrKocura Jiří         
15.Hlaváček TomášPejša Karel ml.         
16.Krameš Jan ml.Drechsler Dušan         
17.Dvořák PetrKaucký Roman         
18.Fausek MatějKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krameš Jan ml.20Pejša Karel ml.12
Dvořák Petr20Drechsler Dušan03
Fausek Matěj21Kaucký Roman02
Hlaváček Tomáš30Kocura Jiří02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28642:594AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
Pažma Lukáš
Janoštík Petr
 
 
67-98 3110
2.Hájek Michal
Petřík Aleš
 
 
Kortus Filip
Kortus Pavel ml.
 
 
-10-97-3 1311
3.Karásek VítKortus Pavel ml.-4-5-8  0312
4.Petřík AlešJanoštík Petr879  3022
5.Hájek MichalPažma Lukáš-6-104-9 1323
6.Strejc FilipKortus Filip698  3033
7.Petřík AlešKortus Pavel ml.-3-9911-92334
8.Hájek MichalJanoštík Petr-99712 3144
9.Strejc FilipPažma Lukáš89-92 3154
10.Karásek VítKortus Filip5-1662 3164
11.Hájek MichalKortus Pavel ml.-10511-6-52365
12.Strejc FilipJanoštík Petr69-88 3175
13.Karásek VítPažma Lukáš774  3085
14.Petřík AlešKortus Filip10-310-843295
15.Strejc FilipKortus Pavel ml.-1012-6-8 1396
16.Karásek VítJanoštík Petr9-3-35-32397
17.Petřík AlešPažma Lukáš531  30107
18.Hájek MichalKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karásek Vít22Kortus Pavel ml.40
Petřík Aleš31Janoštík Petr13
Hájek Michal12Pažma Lukáš13
Strejc Filip31Kortus Filip03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS