Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:37513:571SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Martin
Rosu Robert Alexandru
 
 
Šálený David
Klimek Vojtěch
 
 
-7-5-3  0301
2.Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
Stach Matěj
Přída Kryštof
 
 
-7-6-2  0302
3.Mejsnar FrantišekKlimek Vojtěch-7-8-6  0303
4.Gireth PavelStach Matěj-8-5-8  0304
5.Rosu Robert AlexandruŠálený David-3-5-7  0305
6.Pařízek MartinPřída Kryštof3118  3015
7.Kodým JiříKlimek Vojtěch-10-5-6  0316
8.Rosu Robert AlexandruStach Matěj-8-3-7  0317
9.Pařízek MartinŠálený David11-1035 3127
10.Mejsnar FrantišekPřída Kryštof972  3037
11.Rosu Robert AlexandruKlimek Vojtěch-7-9-9  0338
12.Pařízek MartinStach Matěj-575-773248
13.Mejsnar FrantišekŠálený David-10911-963258
14.Kodým JiříPřída Kryštof56-96 3168
15.Pařízek MartinKlimek VojtěchŽ-8999 3178
16.Mejsnar FrantišekStach Matěj-47-11-9 1379
17.Kodým JiříŠálený David-112-4-6 13710
18.Rosu Robert AlexandruPřída KryštofŽ99   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mejsnar František22Klimek Vojtěch31
Gireth Pavel01Stach Matěj31
Rosu Robert Alexandru03Šálený David22
Pařízek Martin40Přída Kryštof03
Kodým Jiří12   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:Kučera Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30626:607TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kolář Vlastimil
 
 
Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
-6-1175-62301
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Fausek Matěj
Juhasz Martin
 
 
-8-76-8 1302
3.Stránský MichalFausek Matěj11-5-8-9 1303
4.Blažek JanDvořák Petr-8117-7-62304
5.Košák VojtěchKrameš Jan ml.-7-3-2  0305
6.Kolář VlastimilJuhasz Martin492  3015
7.Blažek JanFausek Matěj99-9-993225
8.Košák VojtěchDvořák Petr1096  3035
9.Kolář VlastimilKrameš Jan ml.-167-973245
10.Stránský MichalJuhasz Martin7611  3055
11.Košák VojtěchFausek Matěj76-210 3165
12.Kolář VlastimilDvořák Petr-5-10-11  0366
13.Stránský MichalKrameš Jan ml.-6-4-7  0367
14.Blažek JanJuhasz Martin717  3077
15.Kolář VlastimilFausek Matěj777  3087
16.Stránský MichalDvořák Petr-127107 3197
17.Blažek JanKrameš Jan ml.5-8-7-9 1398
18.Košák VojtěchJuhasz Martin968  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stránský Michal22Fausek Matěj13
Blažek Jan22Dvořák Petr22
Košák Vojtěch31Krameš Jan ml.31
Kolář Vlastimil31Juhasz Martin04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Mareš Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31288:431AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kocáb Jan
Kuchař Jan
 
 
WO    0301
2.Stránský Michal
Kolář Vlastimil
 
 
Karásek Vít
Strejc Filip
 
 
-10-11-9  0302
3.Stránský MichalStrejc Filip-5-9-3  0303
4.Kocáb JanWO    0304
5.Košák VojtěchKarásek Vít-4-9-3  0305
6.Kolář VlastimilKuchař Jan89-8-11-82306
7.Strejc FilipWO    0307
8.Košák VojtěchKocáb Jan74WO  3017
9.Kolář VlastimilKarásek Vít810-88 3127
10.Stránský MichalKuchař Jan8-9-8-5 1328
11.Košák VojtěchStrejc Filip-7117-4-62329
12.Kolář VlastimilKocáb Jan-65-4-6 13210
13.Stránský MichalKarásek Vít         
14.Kuchař Jan         
15.Kolář VlastimilStrejc Filip         
16.Stránský MichalKocáb Jan         
17.Karásek Vít         
18.Košák VojtěchKuchař Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stránský Michal02Strejc Filip20
Košák Vojtěch12Kocáb Jan11
Kolář Vlastimil12Karásek Vít11
   Kuchař Jan20
WO03WO30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Pour Pavel
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Gallerach Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:33582:566SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Kortus Pavel ml.
Slapnička Jakub
 
 
81012  3010
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Kortus Filip
Pažma Lukáš
 
 
926  3020
3.Dráždil RomanSlapnička Jakub-9-8-7  0321
4.Pour Pavel ml.Kortus Pavel ml.610-7-8-92322
5.Chvátal MartinPažma Lukáš8-1139 3132
6.Belopotočan RomanKortus Filip-11656 3142
7.Pour Pavel ml.Slapnička Jakub-125-9-9 1343
8.Chvátal MartinKortus Pavel ml.-8-7-8  0344
9.Belopotočan RomanPažma Lukáš610-74 3154
10.Dráždil RomanKortus Filip-9-9-5  0355
11.Chvátal MartinSlapnička Jakub-9-6-6  0356
12.Belopotočan RomanKortus Pavel ml.5-48-6-72357
13.Dráždil RomanPažma Lukáš31-7-10-82358
14.Pour Pavel ml.Kortus Filip710-5-8-92359
15.Belopotočan RomanSlapnička Jakub688  3069
16.Dráždil RomanKortus Pavel ml.59-6-8-423610
17.Pour Pavel ml.Pažma Lukáš-9-97-6 13  
18.Chvátal MartinKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman04Slapnička Jakub31
Pour Pavel ml.03Kortus Pavel ml.40
Chvátal Martin12Pažma Lukáš12
Belopotočan Roman31Kortus Filip21
Počet diváků: 14
Zápas poř. č. 17 skončen dříve než poř č. 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33354:467TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Miroslav
Bacík Zdeněk
 
 
Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
6-55-473210
2.Jehlík Miroslav
Pangrác Martin
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-9-6-8  0311
3.Jehlík MiroslavPejša Karel ml.-4-6-1  0312
4.Pangrác MartinFaktor Radovan910-35 3122
5.Sochor MiroslavDrechsler Dušan-1189-4-52323
6.Bacík ZdeněkKaucký Roman-710-79-92324
7.Pangrác MartinPejša Karel ml.7-10-9-8 1325
8.Sochor MiroslavFaktor Radovan7-7-3-7 1326
9.Bacík ZdeněkDrechsler Dušan-6-126-4 1327
10.Jehlík MiroslavKaucký Roman-9-6-2  0328
11.Sochor MiroslavPejša Karel ml.-9-6-3  0329
12.Bacík ZdeněkFaktor Radovan-5-5-9  03210
13.Jehlík MiroslavDrechsler Dušan         
14.Pangrác MartinKaucký Roman         
15.Bacík ZdeněkPejša Karel ml.         
16.Jehlík MiroslavFaktor Radovan         
17.Pangrác MartinDrechsler Dušan         
18.Sochor MiroslavKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav02Pejša Karel ml.30
Pangrác Martin11Faktor Radovan21
Sochor Miroslav03Drechsler Dušan20
Bacík Zdeněk03Kaucký Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Nedbal Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26633:540TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Gavlas Petr
Březovský Petr
 
 
99-8-4133210
2.Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
9-1456 3120
3.Tschakert TomášBřezovský Petr1153  3030
4.Bartošek VítHobl Lukáš11-574 3140
5.Hruška Václav ml.Gavlas Petr-5-863-112341
6.Pinka JanLevora Vojtěch1-727 3151
7.Bartošek VítBřezovský Petr-711-8-10 1352
8.Hruška Václav ml.Hobl Lukáš-857-6-82353
9.Pinka JanGavlas Petr9-9-9-9 1354
10.Tschakert TomášLevora Vojtěch-6855 3164
11.Hruška Václav ml.Březovský Petr4-49-853274
12.Pinka JanHobl Lukáš37-6-9-92375
13.Tschakert TomášGavlas Petr-11968 3185
14.Bartošek VítLevora Vojtěch58-78 3195
15.Pinka JanBřezovský Petr2-945 31105
16.Tschakert TomášHobl Lukáš7    10  
17.Bartošek VítGavlas Petr         
18.Hruška Václav ml.Levora Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš30Březovský Petr13
Bartošek Vít21Hobl Lukáš21
Hruška Václav ml.12Gavlas Petr21
Pinka Jan22Levora Vojtěch03
Počet diváků: 15
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Grill Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33660:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
879  3010
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-6-96733220
3.Balog RolandHejda Václav-117-5-8 1321
4.Postelt Tomᚊtepka Miroslav-411-610-72322
5.Kaňka Luděk st.Koděra Filip-12-3-8  0323
6.Zajíček PavelCafourek Tomáš511-79 3133
7.Postelt TomášHejda Václav4-5-101193243
8.Kaňka Luděk st.Štepka Miroslav-8-79-8 1344
9.Zajíček PavelKoděra Filip735  3054
10.Balog RolandCafourek Tomáš-9-12-6  0355
11.Kaňka Luděk st.Hejda Václav-8-5-2  0356
12.Zajíček PavelŠtepka Miroslav-96-66-92357
13.Balog RolandKoděra Filip647  3067
14.Postelt TomášCafourek Tomáš-911-96-102368
15.Zajíček PavelHejda Václav762  3078
16.Balog RolandŠtepka Miroslav669  3088
17.Postelt TomášKoděra Filip56-117 3198
18.Kaňka Luděk st.Cafourek Tomáš-73-10-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balog Roland22Hejda Václav22
Postelt Tomáš22Štepka Miroslav31
Kaňka Luděk st.04Koděra Filip13
Zajíček Pavel31Cafourek Tomáš31
Počet diváků: 4
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS