Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:Šálený David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36595:620SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Matěj
Ezr Václav
 
 
Medek Josef
Mejsnar František
 
 
3-1110-983210
2.Klimek Vojtěch
Kaucký Jakub
 
 
Blinka Michal
Pařízek Martin
 
 
-9-4-10  0311
3.Ezr VáclavBlinka Michal-66-6-7 1312
4.Přída KryštofMedek Josef-1010-8-4 1313
5.Stach MatějPařízek Martin-875-6103223
6.Klimek VojtěchMejsnar František755  3033
7.Přída KryštofBlinka Michal4-8-8-7 1334
8.Stach MatějMedek Josef-14-11-11  0335
9.Klimek VojtěchPařízek Martin-5589 3145
10.Ezr VáclavMejsnar František9135  3055
11.Stach MatějBlinka Michal6128  3065
12.Klimek VojtěchMedek Josef-8-5-11  0366
13.Ezr VáclavPařízek Martin-9-910-4 1367
14.Přída KryštofMejsnar František-710-23-82368
15.Klimek VojtěchBlinka Michal66-25 3178
16.Ezr VáclavMedek Josef9-4-1-5 1379
17.Přída KryštofPařízek Martin1-9-13-5 13710
18.Stach MatějMejsnar František85   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav13Blinka Michal22
Přída Kryštof04Medek Josef40
Stach Matěj21Pařízek Martin22
Klimek Vojtěch31Mejsnar František12
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12435:346TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Průša David
 
 
Blažek Jan
Kolář Vlastimil
 
 
534  3010
2.Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
588  3020
3.Krameš Jan ml.Kolář Vlastimil-14-96-8 1321
4.Fausek MatějBlažek Jan-98510 3131
5.Dvořák PetrStránský Michal1099  3041
6.Průša DavidTrávníček Luboš-10574 3151
7.Fausek MatějKolář Vlastimil6-35-6103261
8.Dvořák PetrBlažek Jan8-65-483271
9.Průša DavidStránský Michal54-4-1393281
10.Krameš Jan ml.Trávníček Luboš-45210 3191
11.Dvořák PetrKolář Vlastimil579  30101
12.Průša DavidBlažek Jan376  30  
13.Krameš Jan ml.Stránský Michal         
14.Fausek MatějTrávníček Luboš         
15.Průša DavidKolář Vlastimil         
16.Krameš Jan ml.Blažek Jan         
17.Fausek MatějStránský Michal         
18.Dvořák PetrTrávníček Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krameš Jan ml.11Kolář Vlastimil12
Fausek Matěj20Blažek Jan02
Dvořák Petr30Stránský Michal02
Průša David20Trávníček Luboš02
Počet diváků: 5
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19521:433AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-113711 3110
2.Kuchař Jan
Petřík Aleš
 
 
Stránský Michal
Kolář Vlastimil
 
 
7-6-11-5 1311
3.Karásek VítKolář Vlastimil-48-11-8 1312
4.Petřík AlešBlažek Jan710-49 3122
5.Kuchař JanKošák Vojtěch-10-6116-92323
6.Strejc FilipStránský Michal7-152 3133
7.Petřík AlešKolář Vlastimil-5465 3143
8.Kuchař JanBlažek Jan66-7-973253
9.Strejc FilipKošák Vojtěch356  3063
10.Karásek VítStránský Michal796  3073
11.Kuchař JanKolář Vlastimil8115  3083
12.Strejc FilipBlažek Jan3-966 3193
13.Karásek VítKošák Vojtěch-9-8-7  0394
14.Petřík AlešStránský Michal573  30104
15.Strejc FilipKolář Vlastimil         
16.Karásek VítBlažek Jan         
17.Petřík AlešKošák Vojtěch         
18.Kuchař JanStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karásek Vít12Kolář Vlastimil12
Petřík Aleš30Blažek Jan03
Kuchař Jan21Košák Vojtěch21
Strejc Filip30Stránský Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Lojka Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31572:595SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažma Lukáš
Janoštík Petr
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
568  3010
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-6-8-6  0311
3.Janoštík PetrBelopotočan Roman-4-3-7  0312
4.Pažma LukášDráždil Roman49-47 3122
5.Kortus FilipPour Pavel ml.3910  3032
6.Kortus Pavel ml.Chvátal Martin698  3042
7.Pažma LukášBelopotočan Roman-4-4-6  0343
8.Kortus FilipDráždil Roman10-8-7-7 1344
9.Kortus Pavel ml.Pour Pavel ml.8-578 3154
10.Janoštík PetrChvátal Martin8-8-8-11 1355
11.Kortus FilipBelopotočan Roman-7-8-10  0356
12.Kortus Pavel ml.Dráždil Roman5-6711 3166
13.Janoštík PetrPour Pavel ml.9-889 3176
14.Pažma LukášChvátal Martin1077  3086
15.Kortus Pavel ml.Belopotočan Roman5-69-7143296
16.Janoštík PetrDráždil Roman-5-2-7  0397
17.Pažma LukášPour Pavel ml.-89-8-4 1398
18.Kortus FilipChvátal Martin-7673 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoštík Petr13Belopotočan Roman31
Pažma Lukáš22Dráždil Roman22
Kortus Filip22Pour Pavel ml.13
Kortus Pavel ml.40Chvátal Martin13
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Bárta Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31724:655TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Květon Ondřej
Důra Matouš
 
 
6-875 3110
2.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Copák František
Pangrác Martin
 
 
62-55 3120
3.Faktor RadovanKvěton Ondřej-118-76-102321
4.Kocura JiříCopák František8-8-95-112322
5.Kaucký RomanDůra Matouš4-107-1-92323
6.Pejša Karel ml.Pangrác Martin643  3033
7.Kocura JiříKvěton Ondřej-8-169-10 1334
8.Kaucký RomanCopák František-10-413-3 1335
9.Pejša Karel ml.Důra Matouš7-1477 3145
10.Faktor RadovanPangrác Martin6-775 3155
11.Kaucký RomanKvěton Ondřej7-8-9-8 1356
12.Pejša Karel ml.Copák František118-96 3166
13.Faktor RadovanDůra Matouš84-810 3176
14.Kocura JiříPangrác Martin669  3086
15.Pejša Karel ml.Květon Ondřej12810  3096
16.Faktor RadovanCopák František-88-13-9 1397
17.Kocura JiříDůra Matouš11-4-7-6 1398
18.Kaucký RomanPangrác Martin114-88 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan22Květon Ondřej31
Kocura Jiří13Copák František31
Kaucký Roman13Důra Matouš22
Pejša Karel ml.40Pangrác Martin04
Počet diváků: 20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, ChebRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Haluška Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35471:540TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březovský Petr
Ramsauer Tomáš
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-7-58-11 1301
2.Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
-876-10-72302
3.Ramsauer TomášPinka Jan-9-8-11  0303
4.Levora VojtěchTschakert Tomáš-4-8-11  0304
5.Březovský PetrBartošek Vít892  3014
6.Gavlas PetrHruška Václav ml.89-96 3124
7.Levora VojtěchPinka Jan699  3034
8.Březovský PetrTschakert Tomáš9-76-763244
9.Gavlas PetrBartošek Vít-11-5-3  0345
10.Ramsauer TomášHruška Václav ml.-5-8-7  0346
11.Březovský PetrPinka Jan-109-10863256
12.Špalek VítTschakert Tomáš-10-9-5  0357
13.Ramsauer TomášBartošek Vít9-7-7-6 1358
14.Levora VojtěchHruška Václav ml.-12-8-6  0359
15.Špalek VítPinka Jan-3-5-3  03510
16.Ramsauer TomášTschakert Tomáš-3-4-6  03  
17.Levora VojtěchBartošek Vít         
18.Březovský PetrHruška Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ramsauer Tomáš03Pinka Jan22
Levora Vojtěch12Tschakert Tomáš21
Březovský Petr30Bartošek Vít21
Gavlas Petr11Hruška Václav ml.21
Špalek Vít02   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Svoboda Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Jirásko Robert
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Vaculík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28567:568TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Vaculík Petr
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
-5846 3110
2.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
6-4-7-8 1311
3.Hejda VáclavZajíček Pavel-7-6-8  0312
4.Vaculík PetrBalog Roland96-77 3122
5.Koděra FilipPostelt Tomáš-58-610-102323
6.Štepka MiroslavKaňka Luděk st.745  3033
7.Vaculík PetrZajíček Pavel879  3043
8.Koděra FilipBalog Roland-1089-863253
9.Štepka MiroslavPostelt Tomáš9513  3063
10.Hejda VáclavKaňka Luděk st.-7-6-4  0364
11.Koděra FilipZajíček Pavel-4-88-8 1365
12.Štepka MiroslavBalog Roland-88-99-102366
13.Hejda VáclavPostelt Tomáš12-9-84113276
14.Vaculík PetrKaňka Luděk st.WOWOWO  3086
15.Štepka MiroslavZajíček Pavel7107  3096
16.Cafourek JanBalog Roland-8-3-4  0397
17.Vaculík PetrPostelt Tomáš9-699 31107
18.Koděra FilipKaňka Luděk st.-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav12Zajíček Pavel22
Vaculík Petr30Balog Roland22
Koděra Filip12Postelt Tomáš13
Štepka Miroslav31Kaňka Luděk st.11
Cafourek Jan01   
WO10WO01
Počet diváků: 23

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS