Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21595:526TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
35-59 3110
2.Hruška Václav ml.
Hervert Josef
 
 
Mejsnar František
Reliszka Jakub
 
 
611-78 3120
3.Tschakert TomášPařízek Martin-10-710-7 1321
4.Hervert JosefKodým Jiří-657-7-92322
5.Hruška Václav ml.Mejsnar František-10-76-7 1323
6.Pinka JanReliszka Jakub7144  3033
7.Hervert JosefPařízek Martin6-45-10-92334
8.Hruška Václav ml.Kodým Jiří1088  3044
9.Pinka JanMejsnar František9109  3054
10.Tschakert TomášReliszka Jakub-8-1578103264
11.Hruška Václav ml.Pařízek Martin-8910-6-92365
12.Pinka JanKodým Jiří886  3075
13.Tschakert TomášMejsnar František926  3085
14.Hervert JosefReliszka Jakub128-7-433295
15.Pinka JanPařízek Martin974  30105
16.Tschakert TomášKodým Jiří         
17.Hervert JosefMejsnar František         
18.Hruška Václav ml.Reliszka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš21Pařízek Martin31
Hervert Josef12Kodým Jiří12
Hruška Václav ml.12Mejsnar František12
Pinka Jan40Reliszka Jakub03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Dvořák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20550:490TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Bukovský Radek
Kolář Vlastimil
 
 
-778-2-72301
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-76-88-62302
3.Balog RolandKolář Vlastimil91010  3012
4.Postelt TomášBukovský Radek-510-9353222
5.Kaňka Luděk st.Blažek Jan810-56 3132
6.Zajíček PavelKošák Vojtěch793  3042
7.Postelt TomášKolář Vlastimil98-95 3152
8.Kaňka Luděk st.Bukovský RadekŽ-1468-8123262
9.Zajíček PavelBlažek Jan8-638 3172
10.Balog RolandKošák Vojtěch9108  3082
11.Kaňka Luděk st.Kolář Vlastimil74-56 3192
12.Zajíček PavelBukovský Radek-10-8-8  0393
13.Balog RolandBlažek Jan-66-87-82394
14.Postelt TomášKošák Vojtěch894  30104
15.Zajíček PavelKolář Vlastimil         
16.Balog RolandBukovský Radek         
17.Postelt TomášBlažek Jan         
18.Kaňka Luděk st.Košák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balog Roland21Kolář Vlastimil03
Postelt Tomáš30Bukovský Radek12
Kaňka Luděk st.30Blažek Jan12
Zajíček Pavel21Košák Vojtěch03
Počet diváků: 25
Žlutá karta: R.Bukovský



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Gallerach Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15514:424TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
Březovský Petr
Ramsauer Tomáš
 
 
557  3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
-11719 3120
3.Dráždil RomanLevora Vojtěch584  3030
4.Pour Pavel ml.Gavlas Petr576  3040
5.Kříž DominikBřezovský Petr-3-955-62341
6.Belopotočan RomanRamsauer Tomáš-101216 3151
7.Pour Pavel ml.Levora Vojtěch-12911-8-72352
8.Kříž DominikGavlas Petr1094  3062
9.Belopotočan RomanBřezovský Petr8-510-10-62363
10.Dráždil RomanRamsauer Tomáš958  3073
11.Kříž DominikLevora Vojtěch-61010-483283
12.Belopotočan RomanGavlas Petr788  3093
13.Dráždil RomanBřezovský Petr-5-786632103
14.Pour Pavel ml.Ramsauer Tomáš866  30  
15.Belopotočan RomanLevora Vojtěch         
16.Dráždil RomanGavlas Petr         
17.Pour Pavel ml.Březovský Petr         
18.Kříž DominikRamsauer Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman30Levora Vojtěch12
Pour Pavel ml.11Gavlas Petr03
Kříž Dominik21Březovský Petr21
Belopotočan Roman21Ramsauer Tomáš02
Zápas poř. č. 14 skončen dříve než poř. č. 13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:35468:547TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Koděra Filip
Hejda Václav
 
 
8-8610 3110
2.Květon Ondřej
Pangrác Martin
 
 
Štepka Miroslav
Vaculík Petr
 
 
-3-8-5  0311
3.Jehlík MiroslavŠtepka Miroslav-4-5-4  0312
4.Pangrác MartinVaculík Petr-5-9-4  0313
5.Copák FrantišekHejda Václav-10-103993223
6.Květon OndřejKoděra Filip8109  3033
7.Pangrác MartinŠtepka Miroslav-8-11-1  0334
8.Copák FrantišekVaculík Petr-13-69-10 1335
9.Květon OndřejHejda Václav89-96 3145
10.Jehlík MiroslavKoděra Filip-10-7-8  0346
11.Copák FrantišekŠtepka Miroslav-2-6-9  0347
12.Květon OndřejVaculík Petr-9764 3157
13.Jehlík MiroslavHejda Václav-5-5-7  0358
14.Pangrác MartinKoděra Filip-89-8-6 1359
15.Květon OndřejŠtepka Miroslav1065  3069
16.Jehlík MiroslavVaculík Petr-6-6-10  03610
17.Pangrác MartinHejda Václav-9    01  
18.Copák FrantišekKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav04Štepka Miroslav31
Pangrác Martin03Vaculík Petr31
Copák František12Hejda Václav12
Květon Ondřej40Koděra Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4372:235SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Pažma Lukáš
Janoštík Petr
 
 
94-154 3110
2.Šálený David
Klimek Vojtěch
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
1198  3020
3.Stach MatějKortus Pavel ml.7111  3030
4.Ezr VáclavPažma Lukáš158  3040
5.Šálený DavidJanoštík Petr668  3050
6.Klimek VojtěchKortus Filip254  3060
7.Ezr VáclavKortus Pavel ml.-7-26593270
8.Šálený DavidPažma Lukáš176  3080
9.Klimek VojtěchJanoštík Petr12-853 3190
10.Stach MatějKortus Filip4126  30100
11.Šálený DavidKortus Pavel ml.         
12.Klimek VojtěchPažma Lukáš         
13.Stach MatějJanoštík Petr         
14.Ezr VáclavKortus Filip         
15.Klimek VojtěchKortus Pavel ml.         
16.Stach MatějPažma Lukáš         
17.Ezr VáclavJanoštík Petr         
18.Šálený DavidKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj20Kortus Pavel ml.02
Ezr Václav20Pažma Lukáš02
Šálený David20Janoštík Petr02
Klimek Vojtěch20Kortus Filip02
.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22552:481TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Thang Do Trong
 
 
Janoštík Petr
Kortus Filip
 
 
936  3010
2.Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
Pažma Lukáš
Kortus Pavel ml.
 
 
10-9-7973220
3.Dvořák PetrKortus Pavel ml.-1113-6-4 1321
4.Hlaváček TomášPažma Lukáš775  3031
5.Thang Do TrongJanoštík Petr635  3041
6.Krameš Jan ml.Kortus Filip-66-81043251
7.Hlaváček TomášKortus Pavel ml.-10-94-8 1352
8.Thang Do TrongPažma Lukáš-10518 3162
9.Krameš Jan ml.Janoštík Petr-411-6173272
10.Dvořák PetrKortus Filip-6118-723282
11.Thang Do TrongKortus Pavel ml.1194  3092
12.Krameš Jan ml.Pažma Lukáš-8-78-3 1393
13.Dvořák PetrJanoštík Petr-97-10-12 1394
14.Hlaváček TomášKortus Filip-6969 31104
15.Krameš Jan ml.Kortus Pavel ml.-510   11  
16.Dvořák PetrPažma Lukáš         
17.Hlaváček TomášJanoštík Petr         
18.Thang Do TrongKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr12Kortus Pavel ml.21
Hlaváček Tomáš21Pažma Lukáš12
Thang Do Trong30Janoštík Petr12
Krameš Jan ml.21Kortus Filip03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Kubový Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32648:642AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
Kaucký Roman
Kocura Jiří
 
 
9-528 3110
2.Petřík Aleš
Hájek Michal
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-4-96-3 1311
3.Karásek VítPejša Karel ml.-9-776103221
4.Petřík AlešDrechsler Dušan-6-79-9 1322
5.Hájek MichalKaucký Roman-1109-10-62323
6.Strejc FilipKocura Jiří795  3033
7.Petřík AlešPejša Karel ml.-2-10-12  0334
8.Hájek MichalDrechsler Dušan97-1-4-72335
9.Strejc FilipKaucký Roman-6748 3145
10.Karásek VítKocura Jiří-11-8-3  0346
11.Hájek MichalPejša Karel ml.65-9-843256
12.Strejc FilipDrechsler Dušan997  3066
13.Karásek VítKaucký RomanŽ565  3076
14.Petřík AlešKocura Jiří898  3086
15.Strejc FilipPejša Karel ml.-965-12-62387
16.Karásek VítDrechsler Dušan-6-9-8  0388
17.Petřík AlešŽKaucký Roman1489  3098
18.Hájek MichalKocura Jiří9-7-97932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karásek Vít22Pejša Karel ml.22
Petřík Aleš22Drechsler Dušan31
Hájek Michal22Kaucký Roman13
Strejc Filip31Kocura Jiří13
Domácí bez hesla



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13464:362TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Kolář Vlastimil
Bukovský Radek
 
 
6102  3010
2.Hruška Václav ml.
Hervert Josef
 
 
Košák Vojtěch
Blažek Jan
 
 
246  3020
3.Tschakert TomášKolář Vlastimil5810  3030
4.Hervert JosefBlažek Jan13127  3040
5.Hruška Václav ml.Stránský Michal103-75 3150
6.Pinka JanKošák Vojtěch5-7106 3160
7.Hervert JosefKolář Vlastimil-9-9-9  0361
8.Hruška Václav ml.Blažek Jan-10-776123271
9.Pinka JanStránský Michal4312  3081
10.Tschakert TomášBukovský Radek6-6-7-6 1382
11.Hruška Václav ml.Kolář Vlastimil3-14610 3192
12.Pinka JanBlažek Jan-956-5932102
13.Tschakert TomášStránský Michal56   20  
14.Hervert JosefBukovský Radek         
15.Pinka JanKolář Vlastimil         
16.Tschakert TomášBlažek Jan         
17.Hervert JosefStránský Michal         
18.Hruška Václav ml.Bukovský Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš11Kolář Vlastimil12
Hervert Josef11Blažek Jan03
Hruška Václav ml.30Stránský Michal02
Pinka Jan30Košák Vojtěch01
   Bukovský Radek10
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Dvořák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19485:441TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Pařízek Martin
Kodým Jiří
 
 
-6-19-9 1301
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
-13977 3111
3.Balog RolandPařízek Martin10109  3021
4.Postelt TomášKodým Jiří985  3031
5.Kaňka Luděk st.Mejsnar František-8-73943241
6.Zajíček PavelGireth Pavel-76-8753251
7.Postelt TomášPařízek Martin-79-5-8 1352
8.Kaňka Luděk st.Kodým Jiří1077  3062
9.Zajíček PavelMejsnar František-10810-643272
10.Balog RolandGireth Pavel57-85 3182
11.Kaňka Luděk st.Pařízek Martin-5-1-1  0383
12.Zajíček PavelKodým Jiří910-6-1233293
13.Balog RolandMejsnar František355  30103
14.Postelt TomášGireth Pavel         
15.Zajíček PavelPařízek Martin         
16.Balog RolandKodým Jiří         
17.Postelt TomášMejsnar František         
18.Kaňka Luděk st.Gireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland30Pařízek Martin21
Postelt Tomáš11Kodým Jiří03
Kaňka Luděk st.21Mejsnar František03
Zajíček Pavel30Gireth Pavel02
Počet diváků: 5
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Šoltés Juraj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30622:610TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Štepka Miroslav
Vaculík Petr
 
 
7-7109 3110
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Koděra Filip
Hejda Václav
 
 
95-96 3120
3.Dráždil RomanŠtepka Miroslav-109109 3130
4.Pour Pavel ml.Vaculík Petr-6-7-11  0331
5.Kříž DominikHejda Václav-8-6-10  0332
6.Belopotočan RomanKoděra Filip265  3042
7.Pour Pavel ml.Štepka Miroslav129-5-7-82343
8.Kříž DominikVaculík Petr-6-7-8  0344
9.Belopotočan RomanHejda Václav1174  3054
10.Dráždil RomanKoděra Filip10-1396 3164
11.Kříž DominikŠtepka Miroslav-5-7-9  0365
12.Belopotočan RomanVaculík Petr-7868 3175
13.Dráždil RomanHejda Václav1110-169 3185
14.Pour Pavel ml.Koděra Filip86-52 3195
15.Belopotočan RomanŠtepka Miroslav-11-65-1 1396
16.Dráždil RomanVaculík Petr8-7-54-72397
17.Pour Pavel ml.Hejda Václav7-49-8732107
18.Kříž DominikKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman31Štepka Miroslav31
Pour Pavel ml.22Vaculík Petr31
Kříž Dominik03Hejda Václav13
Belopotočan Roman31Koděra Filip03
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zs msgre Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:29557:566nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
-8-6-4  0301
2.Květon Ondřej
Sochor Miroslav
 
 
Březovský Petr
Ramsauer Tomáš
 
 
8-9-7-6 1302
3.Copák FrantišekGavlas Petr1279  3012
4.Sochor MiroslavBřezovský Petr-7-7-7  0313
5.Jehlík MiroslavLevora Vojtěch-7-11-9  0314
6.Květon OndřejRamsauer Tomáš7711  3024
7.Sochor MiroslavGavlas Petr-7-2-5  0325
8.Jehlík MiroslavBřezovský Petr-9-3-7  0326
9.Květon OndřejLevora Vojtěch4810  3036
10.Copák FrantišekRamsauer Tomáš649  3046
11.Jehlík MiroslavGavlas Petr-9-44-7 1347
12.Květon OndřejBřezovský Petr5109  3057
13.Copák FrantišekLevora Vojtěch669  3067
14.Pangrác MartinRamsauer Tomáš8-1099 3177
15.Květon OndřejGavlas Petr9-510-9-72378
16.Copák FrantišekBřezovský Petr116-77 3188
17.Pangrác MartinLevora Vojtěch-11-9-7  0389
18.Jehlík MiroslavRamsauer Tomáš778  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Copák František40Gavlas Petr31
Sochor Miroslav02Březovský Petr22
Jehlík Miroslav13Levora Vojtěch22
Květon Ondřej31Ramsauer Tomáš04
Pangrác Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14515:406SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Pluhař Jan
 
 
Kaucký Roman
Kocura Jiří
 
 
784  3010
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
812-117 3120
3.Stach MatějDrechsler Dušan-10-78-9 1321
4.Pluhař JanPejša Karel ml.-1648-7-102322
5.Šálený DavidKaucký Roman782  3032
6.Ezr VáclavKocura Jiří4-797 3142
7.Pluhař JanDrechsler Dušan9-6-119-72343
8.Šálený DavidPejša Karel ml.54-77 3153
9.Ezr VáclavKaucký Roman9119  3063
10.Stach MatějKocura Jiří967  3073
11.Šálený DavidDrechsler Dušan43-96 3183
12.Ezr VáclavPejša Karel ml.-8767 3193
13.Stach MatějKaucký Roman675  30103
14.Pluhař JanKocura Jiří49-7  21  
15.Ezr VáclavDrechsler Dušan         
16.Stach MatějPejša Karel ml.         
17.Pluhař JanKaucký Roman         
18.Šálený DavidKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj21Drechsler Dušan21
Pluhař Jan02Pejša Karel ml.12
Šálený David30Kaucký Roman03
Ezr Václav30Kocura Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10444:341TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Fausek Matěj
 
 
Kaucký Roman
Kocura Jiří
 
 
647  3010
2.Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
1212-5-3-112311
3.Krameš Jan ml.Pejša Karel ml.13-78-873221
4.Dvořák PetrDrechsler Dušan644  3031
5.Fausek MatějKaucký Roman898  3041
6.Hlaváček TomášKocura Jiří665  3051
7.Dvořák PetrPejša Karel ml.899  3061
8.Fausek MatějDrechsler Dušan-5-612573271
9.Hlaváček TomášKaucký Roman924  3081
10.Krameš Jan ml.Kocura Jiří576  3091
11.Fausek MatějPejša Karel ml.7-4-10-9 1392
12.Hlaváček TomášDrechsler Dušan265  30102
13.Krameš Jan ml.Kaucký Roman         
14.Dvořák PetrKocura Jiří         
15.Hlaváček TomášPejša Karel ml.         
16.Krameš Jan ml.Drechsler Dušan         
17.Dvořák PetrKaucký Roman         
18.Fausek MatějKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krameš Jan ml.20Pejša Karel ml.12
Dvořák Petr20Drechsler Dušan03
Fausek Matěj21Kaucký Roman02
Hlaváček Tomáš30Kocura Jiří02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28642:594AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
Pažma Lukáš
Janoštík Petr
 
 
67-98 3110
2.Hájek Michal
Petřík Aleš
 
 
Kortus Filip
Kortus Pavel ml.
 
 
-10-97-3 1311
3.Karásek VítKortus Pavel ml.-4-5-8  0312
4.Petřík AlešJanoštík Petr879  3022
5.Hájek MichalPažma Lukáš-6-104-9 1323
6.Strejc FilipKortus Filip698  3033
7.Petřík AlešKortus Pavel ml.-3-9911-92334
8.Hájek MichalJanoštík Petr-99712 3144
9.Strejc FilipPažma Lukáš89-92 3154
10.Karásek VítKortus Filip5-1662 3164
11.Hájek MichalKortus Pavel ml.-10511-6-52365
12.Strejc FilipJanoštík Petr69-88 3175
13.Karásek VítPažma Lukáš774  3085
14.Petřík AlešKortus Filip10-310-843295
15.Strejc FilipKortus Pavel ml.-1012-6-8 1396
16.Karásek VítJanoštík Petr9-3-35-32397
17.Petřík AlešPažma Lukáš531  30107
18.Hájek MichalKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karásek Vít22Kortus Pavel ml.40
Petřík Aleš31Janoštík Petr13
Hájek Michal12Pažma Lukáš13
Strejc Filip31Kortus Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12439:336SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Kodým Jiří
 
 
Kortus Pavel
Janoštík Petr
 
 
12-1073 3110
2.Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
-5-8127113220
3.Kodým JiříKortus Filip1099  3030
4.Mejsnar FrantišekKortus Pavel ml.-410-8-4 1331
5.Gireth PavelKortus Pavel747  3041
6.Medek JosefWO    3051
7.Mejsnar FrantišekKortus Filip-710-5-8 1352
8.Gireth PavelKortus Pavel ml.79-6-283262
9.Medek JosefKortus Pavel487  3072
10.Kodým JiříWO    3082
11.Gireth PavelKortus Filip1456  3092
12.Medek JosefKortus Pavel ml.46-47 31102
13.Kodým JiříKortus Pavel         
14.Mejsnar František         
15.Medek JosefKortus Filip         
16.Kodým JiříKortus Pavel ml.         
17.Mejsnar FrantišekKortus Pavel         
18.Gireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodým Jiří10Kortus Filip12
Mejsnar František02Kortus Pavel ml.12
Gireth Pavel30Kortus Pavel02
Medek Josef20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Mareš Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38700:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Radek
Kolář Vlastimil
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-8-9-5  0301
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
10-8-9-6 1302
3.Blažek JanPejša Karel ml.57-8-9-62303
4.Košák VojtěchFaktor Radovan8-4-9-14 1304
5.Kolář VlastimilDrechsler Dušan-139-7653214
6.Bukovský RadekKaucký Roman44-84 3124
7.Košák VojtěchPejša Karel ml.4-6-98-102325
8.Kolář VlastimilFaktor Radovan-9119-7-82326
9.Bukovský RadekDrechsler Dušan9810  3036
10.Blažek JanKaucký Roman698  3046
11.Kolář VlastimilPejša Karel ml.-6987 3156
12.Bukovský RadekFaktor Radovan-11882 3166
13.Blažek JanDrechsler Dušan106-8-493276
14.Košák VojtěchKaucký Roman69-8-993286
15.Bukovský RadekPejša Karel ml.-9-4-10  0387
16.Blažek JanFaktor Radovan7-5-7-3 1388
17.Košák VojtěchDrechsler Dušan-9-8-4  0389
18.Kolář VlastimilKaucký Roman-1292-1083299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Jan22Pejša Karel ml.31
Košák Vojtěch13Faktor Radovan31
Kolář Vlastimil31Drechsler Dušan13
Bukovský Radek31Kaucký Roman04
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20574:477SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
9-8-55-102301
2.Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
Hájek Michal
Kroupa Tomáš
 
 
-11927 3111
3.Březovský PetrStrejc Filip-889-9-132312
4.Levora VojtěchHájek Michal675  3022
5.Hobl LukášKarásek Vít7-8104 3132
6.Gavlas PetrKroupa Tomáš-106-7-10 1333
7.Levora VojtěchStrejc Filip7-693 3143
8.Hobl LukášHájek Michal1127  3053
9.Gavlas PetrKarásek Vít9-9-9-10 1354
10.Březovský PetrKroupa Tomáš68-48 3164
11.Hobl LukášStrejc Filip9-9-9383274
12.Gavlas PetrHájek Michal6-1195 3184
13.Březovský PetrKarásek Vít959  3094
14.Levora VojtěchKroupa Tomáš-9684 31104
15.Gavlas PetrStrejc Filip         
16.Březovský PetrHájek Michal         
17.Levora VojtěchKarásek Vít         
18.Hobl LukášKroupa Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březovský Petr21Strejc Filip12
Levora Vojtěch30Hájek Michal03
Hobl Lukáš30Karásek Vít12
Gavlas Petr12Kroupa Tomáš12
Počet diváků: 20
Bez připominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:Špryňar Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31633:633SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
Pluhař Jan
Šálený David
 
 
7613  3010
2.Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
-9-39-15 1311
3.Březovský PetrStach Matěj1195  3021
4.Levora VojtěchŠálený David38-119 3131
5.Gavlas PetrEzr Václav-5-9-9  0332
6.Hobl LukášPluhař Jan10-587 3142
7.Levora VojtěchStach Matěj78-7-2-102343
8.Gavlas PetrŠálený David-5-7-8  0344
9.Hobl LukášEzr Václav2-877 3154
10.Březovský PetrPluhař Jan1079  3064
11.Gavlas PetrStach Matěj-69-8-4 1365
12.Hobl Lukᚊálený David1097  3075
13.Březovský PetrEzr Václav10-67-333285
14.Levora VojtěchPluhař Jan-10-79-3 1386
15.Hobl LukášStach Matěj69-66 3196
16.Březovský PetrŠálený David-4-11-7  0397
17.Levora VojtěchEzr Václav-98-12-9 1398
18.Gavlas PetrPluhař Jan-9868 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březovský Petr31Stach Matěj22
Levora Vojtěch13Šálený David22
Gavlas Petr13Ezr Václav22
Hobl Lukáš40Pluhař Jan13
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Jirásko Robert
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Vaculík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39553:627TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Štepka Miroslav
 
 
Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
-8-86973210
2.Hejda Václav
Cafourek Tomáš
 
 
Dvořák Petr
Thang Do Trong
 
 
-4-7-8  0311
3.Hejda VáclavŽThang Do Trong-6-10-9  0312
4.Vaculík PetrHlaváček Tomáš44-2-733222
5.Cafourek TomášDvořák Petr-11-6-5  0323
6.Štepka MiroslavŠedivý Zdeněk-7-8-4  0324
7.Vaculík PetrThang Do Trong7-110-753234
8.Cafourek TomášHlaváček Tomáš-610-8-12 1335
9.Štepka MiroslavDvořák Petr61010  3045
10.Hejda VáclavŠedivý Zdeněk-10-69-4 1346
11.Cafourek TomášThang Do Trong-9-7-4  0347
12.Štepka MiroslavHlaváček Tomáš11-8-9-8 1348
13.Hejda VáclavDvořák Petr9-6-77-92349
14.Vaculík PetrŽŠedivý Zdeněk-8111010 3159
15.Štepka MiroslavThang Do Trong810-8-7113269
16.Hejda VáclavHlaváček Tomáš3-8-10-4 13610
17.Vaculík PetrDvořák Petr         
18.Cafourek Tomᚊedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav04Thang Do Trong22
Vaculík Petr30Hlaváček Tomáš31
Cafourek Tomáš03Dvořák Petr21
Štepka Miroslav22Šedivý Zdeněk21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20530:480TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
-8610-493210
2.Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
8-7115 3120
3.Tschakert TomášBelopotočan Roman-79-6-9 1321
4.Bartošek VítDráždil Roman-991115 3131
5.Hruška Václav ml.Pour Pavel ml.65-108 3141
6.Pinka JanKříž Dominik5-4-9553251
7.Bartošek VítBelopotočan Roman-3812-10-62352
8.Hruška Václav ml.Dráždil Roman12-596 3162
9.Pinka JanPour Pavel ml.2-668 3172
10.Tschakert TomášKříž Dominik109-811 3182
11.Hruška Václav ml.Belopotočan Roman-9-9-6  0383
12.Pinka JanDráždil Roman-12358 3193
13.Tschakert TomášPour Pavel ml.667  30103
14.Bartošek VítKříž Dominik         
15.Pinka JanBelopotočan Roman         
16.Tschakert TomášDráždil Roman         
17.Bartošek VítPour Pavel ml.         
18.Hruška Václav ml.Kříž Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš21Belopotočan Roman30
Bartošek Vít11Dráždil Roman03
Hruška Václav ml.21Pour Pavel ml.03
Pinka Jan30Kříž Dominik02
Počet diváků: 4
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19519:433TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Copák František
Květon Ondřej
 
 
7-7713 3110
2.Zajíček Pavel
Kapras Karel
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
56-86 3120
3.Balog RolandKvěton Ondřej-411-95-72321
4.Postelt TomášCopák František11-5-7-3 1322
5.Kapras KarelPangrác Martin37-77 3132
6.Zajíček PavelBaštář Ondřej214  3042
7.Postelt TomášKvěton Ondřej-10887 3152
8.Kapras KarelCopák František-7-5-5  0353
9.Zajíček PavelPangrác Martin537  3063
10.Balog RolandBaštář Ondřej189  3073
11.Kapras KarelKvěton Ondřej-6-77-13 1374
12.Zajíček PavelCopák František8117  3084
13.Balog RolandPangrác Martin35-69 3194
14.Postelt TomášBaštář Ondřej4-108-9532104
15.Zajíček PavelKvěton Ondřej-6    01  
16.Balog RolandCopák František         
17.Postelt TomášPangrác Martin         
18.Kapras KarelBaštář Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balog Roland21Květon Ondřej21
Postelt Tomáš21Copák František21
Kapras Karel12Pangrác Martin03
Zajíček Pavel30Baštář Ondřej03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26595:550SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Kodým Jiří
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
697  3010
2.Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-7-8-5  0311
3.Kodým JiříFaktor Radovan-9-89-9 1312
4.Mejsnar FrantišekPejša Karel ml.2-769 3122
5.Gireth PavelDrechsler Dušan-48-5-3 1323
6.Medek JosefKaucký Roman8-928 3133
7.Mejsnar FrantišekFaktor Radovan98-7-8113243
8.Gireth PavelPejša Karel ml.-2-10-13  0344
9.Medek JosefDrechsler Dušan795  3054
10.Kodým JiříKaucký Roman959  3064
11.Gireth PavelFaktor Radovan-838-12-52365
12.Medek JosefPejša Karel ml.696  3075
13.Kodým JiříDrechsler Dušan64-6-1063285
14.Mejsnar FrantišekKaucký Roman16-8-7-42386
15.Medek JosefFaktor Radovan279  3096
16.Kodým JiříPejša Karel ml.-59-10121432106
17.Mejsnar FrantišekDrechsler Dušan         
18.Gireth PavelKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodým Jiří31Faktor Radovan22
Mejsnar František21Pejša Karel ml.13
Gireth Pavel03Drechsler Dušan12
Medek Josef40Kaucký Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Stránský Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13465:340TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Radek
Kolář Vlastimil
 
 
Janoštík Petr
Kortus Pavel
 
 
837  3010
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
-18-10-9 1311
3.Blažek JanKortus Pavel ml.-10-5-9  0312
4.Košák VojtěchKortus Filip9102  3022
5.Kolář VlastimilJanoštík Petr634  3032
6.Bukovský RadekKortus Pavel7214  3042
7.Košák VojtěchKortus Pavel ml.9-6-13-5 1343
8.Kolář VlastimilKortus Filip87-1010 3153
9.Bukovský RadekJanoštík Petr-1286-933263
10.Blažek JanKortus Pavel791  3073
11.Kolář VlastimilKortus Pavel ml.6-766 3183
12.Bukovský RadekKortus Filip486  3093
13.Blažek JanJanoštík PetrWO    30103
14.Košák VojtěchKortus Pavel         
15.Bukovský RadekKortus Pavel ml.         
16.Blažek JanKortus Filip         
17.Košák VojtěchJanoštík Petr         
18.Kolář VlastimilKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan11Kortus Pavel ml.21
Košák Vojtěch11Kortus Filip03
Kolář Vlastimil30Janoštík Petr02
Bukovský Radek30Kortus Pavel02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Špryňar Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:38643:673TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
9-4-69-92301
2.Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
Dvořák Petr
Rochowanski Pavel
 
 
69-4-9-72302
3.Březovský PetrHlaváček Tomáš1114-16-10-62303
4.Levora VojtěchDvořák Petr8-49-583213
5.Gavlas PetrRochowanski Pavel510-6-9-92314
6.Hobl Lukᚊedivý Zdeněk78-4-8-62315
7.Levora VojtěchHlaváček Tomáš4-54-7-62316
8.Gavlas PetrDvořák Petr-96-9683226
9.Hobl LukášRochowanski Pavel125-84 3136
10.Březovský PetrŠedivý Zdeněk-9-11-4  0337
11.Gavlas PetrHlaváček Tomáš10-7-10-3 1338
12.Hobl LukášDvořák Petr6-76-743248
13.Březovský PetrRochowanski Pavel1298  3058
14.Levora VojtěchŠedivý Zdeněk-7-6-11  0359
15.Hobl LukášHlaváček Tomáš96-75 3169
16.Březovský PetrDvořák Petr-55-8-8 13610
17.Levora VojtěchRochowanski Pavel         
18.Gavlas PetrŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Březovský Petr13Hlaváček Tomáš31
Levora Vojtěch12Dvořák Petr13
Gavlas Petr12Rochowanski Pavel12
Hobl Lukáš31Šedivý Zdeněk30
Počet diváků: 15
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Jirásko Robert
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34460:535SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Štepka Miroslav
 
 
Šálený David
Pluhař Jan
 
 
-89-10-13 1301
2.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
7-8-8563211
3.Koděra FilipŠálený David-3-4-9  0312
4.Cafourek TomášStach Matěj-6-6-2  0313
5.Hejda VáclavEzr Václav6-811-6-32314
6.Štepka MiroslavPluhař Jan785  3024
7.Cafourek Tomᚊálený David9-6-89-82325
8.Hejda VáclavStach Matěj-7910-9-62326
9.Štepka MiroslavEzr Václav-9105-793236
10.Koděra FilipPluhař Jan-109-9-10 1337
11.Hejda VáclavŠálený David-10-8-6  0338
12.Štepka MiroslavStach Matěj8-611-4-62339
13.Koděra FilipEzr Václav-5-8-9  03310
14.Cafourek TomášPluhař Jan         
15.Štepka MiroslavŠálený David         
16.Koděra FilipStach Matěj         
17.Cafourek TomášEzr Václav         
18.Hejda VáclavPluhař Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip03Šálený David30
Cafourek Tomáš02Stach Matěj30
Hejda Václav03Ezr Václav21
Štepka Miroslav21Pluhař Jan11
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Jirásko Robert
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Vaculík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22539:488TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Štepka Miroslav
 
 
Karásek Vít
Strejc Filip
 
 
7-39-783210
2.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Šmíd Miroslav
Kuchař Jan
 
 
5106  3020
3.Koděra FilipKarásek Vít-9-11-8  0321
4.Vaculík PetrStrejc Filip79-79 3131
5.Hejda VáclavKuchař Jan-7-910-14 1332
6.Štepka MiroslavŠmíd Miroslav927  3042
7.Vaculík PetrKarásek Vít773  3052
8.Hejda VáclavStrejc Filip9-6-3-10 1353
9.Štepka MiroslavKuchař Jan56-73 3163
10.Koděra FilipŠmíd Miroslav103-8-10103273
11.Hejda VáclavKarásek Vít1199  3083
12.Štepka MiroslavStrejc Filip587  3093
13.Koděra FilipKuchař Jan-109-4-8 1394
14.Cafourek Tomᚊmíd Miroslav-8-8-8  0395
15.Štepka MiroslavKarásek Vít45-58 31105
16.Koděra FilipStrejc Filip         
17.Cafourek TomášKuchař Jan         
18.Hejda VáclavŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip12Karásek Vít13
Vaculík Petr20Strejc Filip12
Hejda Václav12Kuchař Jan21
Štepka Miroslav40Šmíd Miroslav12
Cafourek Tomáš01   
Zhroutil se systém



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15480:376TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Květon Ondřej
Baštář Ondřej
 
 
669  3010
2.Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
767  3020
3.Tschakert TomášKvěton Ondřej-11-98-8 1321
4.Bartošek VítCopák František-9-6-2  0322
5.Hruška Václav ml.Jehlík Miroslav656  3032
6.Pinka JanBaštář Ondřej375  3042
7.Bartošek VítKvěton Ondřej-10-79-4 1343
8.Hruška Václav ml.Copák František-10-87-5 1344
9.Pinka JanJehlík Miroslav2311  3054
10.Tschakert TomášBaštář Ondřej335  3064
11.Hruška Václav ml.Květon Ondřej615-88 3174
12.Pinka JanCopák František55-47 3184
13.Tschakert TomášJehlík Miroslav882  3094
14.Bartošek VítBaštář Ondřej57-87 31104
15.Pinka JanKvěton Ondřej5    10  
16.Tschakert TomášCopák František         
17.Bartošek VítJehlík Miroslav         
18.Hruška Václav ml.Baštář Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš21Květon Ondřej21
Bartošek Vít12Copák František21
Hruška Václav ml.21Jehlík Miroslav03
Pinka Jan30Baštář Ondřej03
Počet diváků: 6
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Dvořák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34664:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-7-4-6  0301
2.Zajíček Pavel
Kapras Karel
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
-8-104923211
3.Balog RolandBelopotočan Roman-4510-2-42312
4.Postelt TomášDráždil Roman-109510 3122
5.Kapras KarelPour Pavel ml.-89-87-62323
6.Zajíček PavelChvátal Martin334  3033
7.Postelt TomášBelopotočan Roman-911-7-7 1334
8.Kapras KarelDráždil Roman-11-6-6  0335
9.Zajíček PavelPour Pavel ml.864  3045
10.Balog RolandChvátal Martin-91057 3155
11.Kapras KarelBelopotočan Roman-7-3-5  0356
12.Zajíček PavelDráždil Roman-13-748-122357
13.Balog RolandPour Pavel ml.Ž-10593 3167
14.Postelt TomášKříž Dominik-9-66-9 1368
15.Zajíček PavelBelopotočan Roman-48127 3178
16.Balog RolandDráždil Roman911-66 3188
17.Postelt TomášPour Pavel ml.687  3098
18.Kapras KarelKříž Dominik8-910-10-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland31Belopotočan Roman31
Postelt Tomáš22Dráždil Roman22
Kapras Karel04Pour Pavel ml.13
Zajíček Pavel31Chvátal Martin02
   Kříž Dominik20
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Pour Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23546:482TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
63-76 3110
2.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
9310  3020
3.Dráždil RomanPařízek Martin-8-12-8  0321
4.Pour Pavel ml.Kodým Jiří-77710 3131
5.Chvátal MartinMejsnar František758  3041
6.Belopotočan RomanGireth Pavel7108  3051
7.Pour Pavel ml.Pařízek Martin-7-9-6  0352
8.Chvátal MartinKodým Jiří-6-10-8  0353
9.Belopotočan RomanMejsnar František781  3063
10.Dráždil RomanGireth Pavel-5612-913273
11.Chvátal MartinPařízek Martin-10-8-8  0374
12.Belopotočan RomanKodým Jiří7-949 3184
13.Dráždil RomanMejsnar František10-98-8-92385
14.Pour Pavel ml.Gireth Pavel-6-676123295
15.Belopotočan RomanPařízek Martin-9974 31105
16.Dráždil RomanKodým Jiří         
17.Pour Pavel ml.Mejsnar František         
18.Chvátal MartinGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman12Pařízek Martin31
Pour Pavel ml.21Kodým Jiří12
Chvátal Martin12Mejsnar František12
Belopotočan Roman40Gireth Pavel03
Počet diváků: 17



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32613:578SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
-9-6-7  0301
2.Květon Ondřej
Důra Matouš
 
 
Blažek Jan
Kolář Vlastimil
 
 
-7-5-8  0302
3.Copák FrantišekBukovský Radek-8-25-8 1303
4.Jehlík MiroslavKolář Vlastimil-7-6-5  0304
5.Důra MatoušBlažek Jan-51026 3114
6.Květon OndřejStránský Michal69-67 3124
7.Jehlík MiroslavBukovský Radek97-13-8-82325
8.Důra MatoušKolář Vlastimil-910-5293235
9.Květon OndřejBlažek Jan636  3045
10.Copák FrantišekStránský Michal6-9101 3155
11.Důra MatoušBukovský Radek-6-9-11  0356
12.Květon OndřejKolář Vlastimil689  3066
13.Copák FrantišekBlažek Jan-8167 3176
14.Jehlík MiroslavStránský Michal-7-19-10 1377
15.Květon OndřejBukovský Radek-101074 3187
16.Copák FrantišekKolář Vlastimil-9571 3197
17.Jehlík MiroslavBlažek Jan-5-6-12  0398
18.Důra MatoušStránský Michal939  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Copák František31Bukovský Radek31
Jehlík Miroslav04Kolář Vlastimil13
Důra Matouš31Blažek Jan13
Květon Ondřej40Stránský Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Plachý Jiří
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Plachý Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16523:425SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimek Vojtěch
Ezr Václav
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
44-99 3110
2.Šálený David
Pluhař Jan
 
 
Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
1077  3020
3.Ezr VáclavPinka Jan11-998 3130
4.Pluhař JanTschakert Tomáš-127-6-10 1331
5.Šálený DavidBartošek Vít6-69-10-72332
6.Klimek VojtěchHruška Václav ml.256  3042
7.Pluhař JanPinka Jan-9-66-5 1343
8.Šálený DavidTschakert Tomáš-4-114-7 1344
9.Klimek VojtěchBartošek Vít677  3054
10.Ezr VáclavHruška Václav ml.1039  3064
11.Šálený DavidPinka JanŽ6109  3074
12.Klimek VojtěchTschakert Tomáš866  3084
13.Ezr VáclavBartošek Vít7-7312 3194
14.Pluhař JanHruška Václav ml.-101161 31104
15.Klimek VojtěchPinka Jan         
16.Ezr VáclavTschakert Tomáš         
17.Pluhař JanBartošek Vít         
18.Šálený DavidHruška Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ezr Václav30Pinka Jan12
Pluhař Jan12Tschakert Tomáš21
Šálený David12Bartošek Vít12
Klimek Vojtěch30Hruška Václav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35683:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Průša David
 
 
Zajíček Pavel
Lapka Miroslav
 
 
9-99-12103210
2.Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
-1-910-6 1311
3.Dvořák PetrBalog Roland-85-7-11 1312
4.Šedivý ZdeněkPostelt Tomáš-75-85103222
5.Krameš Jan ml.Zajíček Pavel-9-57-9 1323
6.Průša DavidLapka Miroslav687  3033
7.Šedivý ZdeněkBalog Roland957  3043
8.Krameš Jan ml.Postelt Tomáš-9-106-9 1344
9.Průša DavidZajíček Pavel-89-5-3 1345
10.Dvořák PetrLapka Miroslav774  3055
11.Krameš Jan ml.Balog Roland-8-713-9 1356
12.Průša DavidPostelt Tomáš7-14-6-6 1357
13.Dvořák PetrZajíček Pavel-8-5-3  0358
14.Šedivý ZdeněkLapka Miroslav6-934 3168
15.Průša DavidBalog Roland9-12810 3178
16.Dvořák PetrPostelt Tomáš11-1087 3188
17.Šedivý ZdeněkZajíček Pavel9-68-8-92389
18.Fausek MatějLapka Miroslav77-129 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr22Balog Roland22
Šedivý Zdeněk31Postelt Tomáš22
Krameš Jan ml.03Zajíček Pavel40
Průša David22Lapka Miroslav04
Fausek Matěj10   
Počet diváků: 10
Vrchní rozhodčí neměl heslo do STISu, domácí oddíl připravil veškeré pomůcky pro zadání online zápisu. Hosté nebyli upozorněni vrchním rozhodčím na nezadávání zápisu online.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:Havazík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26584:547AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Vít
Strejc Filip
 
 
Zajíček Pavel
Kapras Karel
 
 
862  3010
2.Kuchař Jan
Kroupa Tomáš
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
-787-11103220
3.Kroupa TomášZajíček Pavel-8-7-8  0321
4.Karásek VítBalog Roland8411  3031
5.Kuchař JanŽPostelt Tomáš10-95-653241
6.Strejc FilipKapras Karel118-101 3151
7.Karásek VítZajíček Pavel-10-5-4  0352
8.Kuchař JanBalog Roland4-410-4-82353
9.Strejc FilipPostelt Tomáš864  3063
10.Kroupa TomášKapras Karel586  3073
11.Kuchař JanZajíček Pavel6-412-873283
12.Strejc FilipBalog Roland-810-9-6 1384
13.Šmíd MiroslavPostelt Tomáš10-44-2-92385
14.Karásek VítKapras Karel7-99-953295
15.Strejc FilipZajíček Pavel-6-71112932105
16.Šmíd MiroslavBalog Roland-477-9-823  
17.Karásek VítPostelt Tomáš         
18.Kuchař JanKapras Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroupa Tomáš11Zajíček Pavel22
Karásek Vít21Balog Roland21
Kuchař Jan21Postelt Tomáš12
Strejc Filip31Kapras Karel03
Šmíd Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Lojka Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33654:637SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Pažma Lukáš
 
 
Březovský Petr
Hobl Lukáš
 
 
1210-99 3110
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
-6-88983220
3.Smažík DavidHobl Lukáš-6-7109-42321
4.Kortus FilipBřezovský Petr-11-7-6  0322
5.Pažma LukášLevora Vojtěch1177  3032
6.Kortus Pavel ml.Gavlas Petr777  3042
7.Kortus FilipHobl Lukáš-5-10-7  0343
8.Pažma LukášBřezovský Petr87-10-9-42344
9.Kortus Pavel ml.Levora Vojtěch5-9-75-72345
10.Janoštík PetrGavlas Petr6-12-7-7 1346
11.Pažma LukášHobl Lukáš-11-5-5  0347
12.Kortus Pavel ml.Březovský Petr84-55 3157
13.Janoštík PetrLevora Vojtěch5-157 3167
14.Kortus FilipGavlas Petr7-98-873277
15.Kortus Pavel ml.Hobl Lukáš5-1169 3187
16.Janoštík PetrBřezovský Petr-7-5-10  0388
17.Kortus FilipLevora Vojtěch66-55 3198
18.Pažma LukášGavlas Petr395  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smažík David01Hobl Lukáš31
Kortus Filip22Březovský Petr31
Pažma Lukáš22Levora Vojtěch13
Kortus Pavel ml.31Gavlas Petr13
Janoštík Petr12   
Počet diváků: 25
Lukáš Kotlorz přítomen na kontrole



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18501:445TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Hejda Václav
Štepka Miroslav
 
 
9146  3010
2.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
7-1298 3120
3.Faktor RadovanHejda Václav-78-51043230
4.Kocura JiříŠtepka Miroslav108-5-9-62331
5.Kaucký RomanKoděra Filip-4-9-6  0332
6.Pejša Karel ml.Cafourek Tomáš345  3042
7.Kocura JiříHejda Václav610-316 3152
8.Kaucký RomanŠtepka Miroslav-8-9-7  0353
9.Pejša Karel ml.Koděra Filip637  3063
10.Faktor RadovanCafourek Tomáš7-688 3173
11.Kaucký RomanHejda Václav69-119 3183
12.Pejša Karel ml.Štepka Miroslav711-7-883293
13.Faktor RadovanKoděra Filip47-104 31103
14.Kocura JiříCafourek Tomáš         
15.Pejša Karel ml.Hejda Václav         
16.Faktor RadovanŠtepka Miroslav         
17.Kocura JiříKoděra Filip         
18.Kaucký RomanCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan30Hejda Václav03
Kocura Jiří11Štepka Miroslav21
Kaucký Roman12Koděra Filip12
Pejša Karel ml.30Cafourek Tomáš02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Pour Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Krivda František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19513:381TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
-79117 3110
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Blažek Jan
Kolář Vlastimil
 
 
8-7-9-7 1311
3.Dráždil RomanKolář Vlastimil9-10-88-32312
4.Pour Pavel ml.Blažek Jan-1146-293222
5.Kříž DominikStránský Michal-559-663232
6.Belopotočan RomanBukovský RadekWO    3042
7.Pour Pavel ml.Kolář Vlastimil9-8-6863252
8.Kříž DominikBlažek Jan496  3062
9.Belopotočan RomanStránský Michal547  3072
10.Dráždil RomanBukovský RadekWO    3082
11.Kříž DominikKolář Vlastimil-64-8-9 1383
12.Belopotočan RomanBlažek Jan655  3093
13.Dráždil RomanStránský Michal-8-8-9  0394
14.Pour Pavel ml.Bukovský RadekWO    30104
15.Belopotočan RomanKolář Vlastimil         
16.Dráždil RomanBlažek Jan         
17.Pour Pavel ml.Stránský Michal         
18.Kříž DominikBukovský Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman02Kolář Vlastimil21
Pour Pavel ml.20Blažek Jan03
Kříž Dominik21Stránský Michal12
Belopotočan Roman20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZS Msgre Staška, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37680:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
-9-125-10 1301
2.Květon Ondřej
Důra Matouš
 
 
Mejsnar František
Gireth Pavel
 
 
-8798 3111
3.Copák FrantišekPařízek Martin71010  3021
4.Jehlík MiroslavKodým Jiří-7-10-9  0322
5.Důra MatoušMejsnar František36-87 3132
6.Květon OndřejGireth Pavel-987-9-92333
7.Jehlík MiroslavPařízek Martin9-9-5-7 1334
8.Důra MatoušKodým Jiří-5-8-7  0335
9.Květon OndřejMejsnar František8810  3045
10.Copák FrantišekGireth Pavel68-57 3155
11.Důra MatoušPařízek Martin8-144-6-42356
12.Květon OndřejKodým Jiří87-9-1463266
13.Copák FrantišekMejsnar František73-10-563276
14.Jehlík MiroslavGireth Pavel-9-5-3  0377
15.Květon OndřejPařízek Martin-167-82-42378
16.Copák FrantišekKodým Jiří184-79 3188
17.Pangrác MartinMejsnar František-4-3-4  0389
18.Důra MatoušGireth Pavel7-5-7973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Copák František40Pařízek Martin31
Jehlík Miroslav03Kodým Jiří22
Důra Matouš22Mejsnar František13
Květon Ondřej22Gireth Pavel22
Pangrác Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15476:380SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Kaucký Jakub
 
 
Zajíček Pavel
Lapka Miroslav
 
 
5-8-66113210
2.Pluhař Jan
Šálený David
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
6710  3020
3.Kaucký JakubBalog Roland786  3030
4.Pluhař JanPostelt Tomáš65-64 3140
5.Šálený DavidZajíček Pavel6-5-29-102341
6.Ezr VáclavLapka Miroslav543  3051
7.Pluhař JanBalog Roland-7-10-6  0352
8.Šálený DavidPostelt Tomáš634  3062
9.Ezr VáclavZajíček Pavel-7-23-11 1363
10.Kaucký JakubLapka Miroslav7117  3073
11.Šálený DavidBalog Roland1067  3083
12.Ezr VáclavPostelt Tomáš-9410-863293
13.Kaucký JakubZajíček Pavel78-94 31103
14.Pluhař JanLapka Miroslav87   20  
15.Ezr VáclavBalog Roland         
16.Kaucký JakubPostelt Tomáš         
17.Pluhař JanZajíček Pavel         
18.Šálený DavidLapka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaucký Jakub30Balog Roland12
Pluhař Jan11Postelt Tomáš03
Šálený David21Zajíček Pavel21
Ezr Václav21Lapka Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37608:632TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Fausek Matěj
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
5-8-129-112301
2.Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
5-4126 3111
3.Dvořák PetrPinka Jan5-1058 3121
4.Průša DavidTschakert Tomáš-11565 3131
5.Fausek MatějHruška Václav ml.69-9-533241
6.Krameš Jan ml.Skokan Viktor10-7-47-92342
7.Průša DavidPinka Jan694  3052
8.Fausek MatějTschakert Tomáš7-4-5-8 1353
9.Krameš Jan ml.Hruška Václav ml.5-8-10-3 1354
10.Dvořák PetrSkokan Viktor7-47-13-22355
11.Fausek MatějPinka Jan-310-10-4 1356
12.Krameš Jan ml.Tschakert Tomáš-3-7-6  0357
13.Dvořák PetrHruška Václav ml.5-7-98-102358
14.Průša DavidSkokan Viktor-57-7863268
15.Benák LiborPinka Jan-9-9-7  0369
16.Dvořák PetrTschakert Tomáš8-47-6-923610
17.Průša DavidHruška Václav ml.3-7-3  12  
18.Fausek MatějSkokan Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr13Pinka Jan22
Průša David30Tschakert Tomáš31
Fausek Matěj12Hruška Václav ml.21
Krameš Jan ml.03Skokan Viktor21
Benák Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31615:590AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-856-733210
2.Petřík Aleš
Kuchař Jan
 
 
Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
10-125-8-52311
3.Karásek VítPinka Jan-914-8-6 1312
4.Petřík AlešTschakert Tomáš7-98-1243222
5.Kuchař JanBartošek Vít6-83-6-92323
6.Strejc FilipHruška Václav ml.-8-6-9  0324
7.Petřík AlešPinka Jan-29-7-2 1325
8.Kuchař JanTschakert Tomáš6-963 3135
9.Strejc FilipBartošek Vít-889-993245
10.Karásek VítHruška Václav ml.849  3055
11.Kuchař JanPinka Jan-7-6-5  0356
12.Strejc FilipTschakert Tomáš5WOWO  3066
13.Karásek VítBartošek Vít-11-5-7  0367
14.Petřík AlešHruška Václav ml.-7885 3177
15.Strejc FilipPinka Jan810-79 3187
16.Karásek VítTschakert Tomáš774  3097
17.Petřík AlešBartošek Vít13-896 31107
18.Kuchař JanHruška Václav ml.76-8  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karásek Vít22Pinka Jan31
Petřík Aleš31Tschakert Tomáš04
Kuchař Jan12Bartošek Vít22
Strejc Filip31Hruška Václav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Lojka Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38668:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Pažma Lukáš
 
 
Hejda Václav
Štepka Miroslav
 
 
-107-5-5 1301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
84-7-1163211
3.Janoštík PetrHejda Václav-75-2-7 1312
4.Pažma Lukᚊtepka Miroslav-8-9-5  0313
5.Kortus FilipKoděra Filip-7-47-6 1314
6.Kortus Pavel ml.Cafourek Tomáš1085  3024
7.Pažma LukášHejda Václav-7-797-62325
8.Kortus FilipŠtepka Miroslav-2-9-5  0326
9.Kortus Pavel ml.Koděra Filip1946  3036
10.Janoštík PetrCafourek Tomáš1096  3046
11.Kortus FilipHejda Václav-48-9-6 1347
12.Kortus Pavel ml.Štepka Miroslav-8-856103257
13.Janoštík PetrKoděra Filip-108-7793267
14.Pažma LukášCafourek Tomáš511-75 3177
15.Kortus Pavel ml.Hejda Václav58-12-2123287
16.Janoštík PetrŠtepka Miroslav-8-9-5  0388
17.Pažma LukášKoděra Filip6-7-76143298
18.Kortus FilipCafourek Tomáš1-9-610-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoštík Petr22Hejda Václav31
Pažma Lukáš22Štepka Miroslav31
Kortus Filip04Koděra Filip13
Kortus Pavel ml.40Cafourek Tomáš13
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37698:678TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Březovský Petr
Hobl Lukáš
 
 
-55-8-10 1301
2.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Levora Vojtěch
Gavlas Petr
 
 
-78311 3111
3.Faktor RadovanHobl Lukáš4-6-10663221
4.Kocura JiříGavlas Petr-10-3-4  0322
5.Kaucký RomanBřezovský Petr-9-611-8 1323
6.Pejša Karel ml.Levora Vojtěch96-116 3133
7.Kocura JiříHobl Lukáš-113-10-8 1334
8.Kaucký RomanGavlas Petr711-79 3144
9.Pejša Karel ml.Březovský Petr9-976 3154
10.Faktor RadovanLevora Vojtěch-78-6-7 1355
11.Kaucký RomanHobl Lukáš-473-693265
12.Pejša Karel ml.Gavlas Petr-2-961073275
13.Faktor RadovanBřezovský Petr-5873 3185
14.Kocura JiříLevora Vojtěch-744-2-82386
15.Pejša Karel ml.Hobl Lukáš955  3096
16.Faktor RadovanGavlas Petr8-83-8-42397
17.Kocura JiříBřezovský Petr-97-10-5 1398
18.Kaucký RomanLevora Vojtěch312-4-6732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan22Hobl Lukáš13
Kocura Jiří04Gavlas Petr22
Kaucký Roman31Březovský Petr22
Pejša Karel ml.40Levora Vojtěch22
Počet diváků: 10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Veselka Jiří st.
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Smetana Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19517:447SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Pařízek Martin
 
 
Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
94-410 3110
2.Mejsnar František
Reliszka Jakub
 
 
Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
-47-7-4 1311
3.Pařízek MartinHobl Lukáš475  3021
4.Mejsnar FrantišekGavlas Petr7-87-4-82322
5.Reliszka JakubBřezovský Petr152-6-593232
6.Medek JosefLevora Vojtěch651  3042
7.Mejsnar FrantišekHobl Lukáš-5-8-5  0343
8.Reliszka JakubGavlas Petr88-4-5-62344
9.Medek JosefBřezovský Petr796  3054
10.Pařízek MartinLevora Vojtěch386  3064
11.Reliszka JakubHobl Lukáš-68-7-9 1365
12.Medek JosefGavlas Petr545  3075
13.Pařízek MartinBřezovský Petr883  3085
14.Mejsnar FrantišekLevora Vojtěch-5872 3195
15.Medek JosefHobl Lukáš1368  30105
16.Pařízek MartinGavlas Petr-9    01  
17.Mejsnar FrantišekBřezovský Petr         
18.Reliszka JakubLevora Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Martin30Hobl Lukáš22
Mejsnar František12Gavlas Petr21
Reliszka Jakub12Březovský Petr03
Medek Josef40Levora Vojtěch03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo HradištěRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Stránský Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33365:469TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kolář Vlastimil
 
 
Vaculík Petr
Štepka Miroslav
 
 
-86-3-3 1301
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-6-5-9  0302
3.Stránský MichalŠtepka Miroslav-4-9-7  0303
4.Košák VojtěchVaculík Petr-5-5-9  0304
5.Blažek JanHejda Václav-109-5-10 1305
6.Kolář VlastimilKoděra Filip979  3015
7.Košák VojtěchŠtepka Miroslav-5-7-4  0316
8.Blažek JanVaculík Petr-610129 3126
9.Kolář VlastimilHejda Václav7-97-1033236
10.Stránský MichalKoděra Filip-9-9-7  0337
11.Blažek JanŠtepka Miroslav-8-8-5  0338
12.Kolář VlastimilVaculík Petr-710-5-7 1339
13.Stránský MichalHejda Václav-11-12-1  03310
14.Košák VojtěchKoděra Filip         
15.Kolář VlastimilŠtepka Miroslav         
16.Stránský MichalVaculík Petr         
17.Košák VojtěchHejda Václav         
18.Blažek JanKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stránský Michal03Štepka Miroslav30
Košák Vojtěch02Vaculík Petr21
Blažek Jan12Hejda Václav21
Kolář Vlastimil21Koděra Filip11
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12442:360TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 Ž
Pažma Lukáš
Janoštík Petr
 
 
-56-64143210
2.Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
106-98 3120
3.Tschakert TomášKortus Pavel ml.1087  3030
4.Bartošek VítPažma Lukáš6-761 3140
5.Hruška Václav ml.Kortus Filip-82511 3150
6.Pinka JanKortus Pavel614  3060
7.Bartošek VítKortus Pavel ml.-3-69-7 1361
8.Hruška Václav ml.Pažma Lukáš6-1189 3171
9.Pinka JanKortus Filip41011  3081
10.Tschakert TomášJanoštík Petr477  3091
11.Hruška Václav ml.Kortus Pavel ml.-8-1-9  0392
12.Pinka JanPažma Lukáš151011  30102
13.Tschakert TomášKortus Filip554  30  
14.Bartošek VítJanoštík Petr         
15.Pinka JanKortus Pavel ml.         
16.Tschakert TomášPažma Lukáš         
17.Bartošek VítKortus Filip         
18.Hruška Václav ml.Janoštík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš20Kortus Pavel ml.21
Bartošek Vít11Pažma Lukáš03
Hruška Václav ml.21Kortus Filip02
Pinka Jan30Kortus Pavel01
   Janoštík Petr01
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Kaňka Luděk st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Dvořák Karel
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Balcar Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:41661:708TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
-9-949-82301
2.Zajíček Pavel
Kapras Karel
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-10-5-2  0302
3.Balog RolandFaktor RadovanŽ66-5-15113212
4.Postelt TomášPejša Karel ml.6-7-9-8 1313
5.Kapras KarelKaucký Roman-7-78-11 1314
6.Zajíček PavelKocura Jiří-848-8123224
7.Postelt TomášFaktor RadovanŽČ8-7-9-10 1325
8.Kapras KarelPejša Karel ml.-416-12-6 1326
9.Zajíček PavelKaucký RomanŽ8-888 3136
10.Balog RolandKocura Jiří101010  3046
11.Kapras KarelFaktor Radovan-9-3-12  0347
12.Zajíček PavelŽPejša Karel ml.-910-6-7 1348
13.Balog RolandKaucký Roman-7-93473258
14.Postelt TomášKocura Jiří-873-953268
15.Zajíček PavelFaktor Radovan-6109-5-52369
16.Balog RolandPejša Karel ml.139-9-493279
17.Postelt TomášKaucký Roman-4-7-7  03710
18.Kapras KarelKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balog Roland40Faktor Radovan31
Postelt Tomáš13Pejša Karel ml.31
Kapras Karel03Kaucký Roman22
Zajíček Pavel22Kocura Jiří03
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Kaňka Luděk st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Šoltés Juraj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23539:414TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
8-558 3120
3.Dráždil RomanStrejc Filip-7-86-9 1321
4.Chvátal MartinKarásek Vít-8-2-9  0322
5.Kříž DominikLánský Jakub7-686 3132
6.Belopotočan RomanWO    3042
7.Chvátal MartinStrejc Filip-3-6-1  0343
8.Kříž DominikKarásek Vít-615-45-42344
9.Belopotočan RomanLánský Jakub67-46 3154
10.Dráždil RomanWO    3064
11.Kříž DominikStrejc Filip-8-66-5 1365
12.Belopotočan RomanKarásek Vít8-8-611-72366
13.Dráždil RomanLánský Jakub537  3076
14.Chvátal MartinWO    3086
15.Belopotočan RomanStrejc Filip76-78 3196
16.Dráždil RomanKarásek Vít3-682 31106
17.Pour Pavel ml.Lánský Jakub         
18.Kříž Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dráždil Roman21Strejc Filip31
Chvátal Martin02Karásek Vít31
Kříž Dominik12Lánský Jakub03
Belopotočan Roman21   
WO40WO04
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Kaňka Luděk st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Šoltés Juraj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:33661:620SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Beran Tomáš
Šálený David
 
 
-810-3-11 1301
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
796  3011
3.Belopotočan RomanEzr Václav-9-711-8 1312
4.Pour Pavel ml.Stach Matěj-10-10-7  0313
5.Kříž DominikŠálený David-9-79-10 1314
6.Dráždil RomanBeran Tomáš877  3024
7.Pour Pavel ml.Ezr Václav7-6-8-9 1325
8.Kříž DominikStach Matěj38-5-9-62326
9.Dráždil RomanŠálený David-11-9-9  0327
10.Belopotočan RomanBeran Tomáš667  3037
11.Kříž DominikEzr Václav8-11-99-82338
12.Dráždil RomanStach Matěj-118511 3148
13.Belopotočan RomanŠálený David859  3058
14.Pour Pavel ml.Beran Tomáš7-558 3168
15.Dráždil RomanEzr Václav109-78 3178
16.Belopotočan RomanStach MatějWO    3088
17.Pour Pavel ml.Šálený David4-67-10-22389
18.Kříž DominikBeran Tomáš-576-8-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Belopotočan Roman21Ezr Václav31
Pour Pavel ml.13Stach Matěj21
Kříž Dominik04Šálený David31
Dráždil Roman31Beran Tomáš13
WO10WO01
Počet diváků: 18



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Kaňka Luděk st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24588:544SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Šedivý Zdeněk
Píša Radovan
 
 
9-614-4133210
2.Legát Petr
Důra Matouš
 
 
Dvořák Petr
Juhasz Martin
 
 
103-55 3120
3.Pangrác MartinDvořák Petr-4-810-9 1321
4.Důra MatoušPíša Radovan-11-118953231
5.Legát PetrJuhasz Martin5-877 3141
6.Copák FrantišekŠedivý Zdeněk-5-968-72342
7.Důra MatoušDvořák Petr-99106 3152
8.Legát PetrPíša Radovan4-58-9-112353
9.Copák FrantišekJuhasz Martin633  3063
10.Pangrác MartinŠedivý Zdeněk-44-8-10 1364
11.Legát PetrDvořák Petr-4-710683274
12.Copák FrantišekPíša Radovan956  3084
13.Pangrác MartinJuhasz Martin61010  3094
14.Důra MatoušŠedivý Zdeněk-29-5-5 1395
15.Copák FrantišekDvořák Petr769  30105
16.Pangrác MartinPíša Radovan-9    01  
17.Důra MatoušJuhasz Martin         
18.Legát PetrŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pangrác Martin12Dvořák Petr13
Důra Matouš21Píša Radovan12
Legát Petr21Juhasz Martin03
Copák František31Šedivý Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Kaňka Luděk st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Veselka Jiří st.
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Smetana Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32593:594SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Pařízek Martin
 
 
Štepka Miroslav
Vaculík Petr
 
 
-89-6-13 1301
2.Mejsnar František
Reliszka Jakub
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
8811  3011
3.Pařízek MartinŠtepka Miroslav-3-8-8  0312
4.Mejsnar FrantišekVaculík Petr-1-9-4  0313
5.Reliszka JakubHejda Václav-6-5-9  0314
6.Medek JosefKoděra Filip-97-5633224
7.Mejsnar FrantišekŠtepka Miroslav-3-3-9  0325
8.Reliszka JakubVaculík Petr-8-510-8 1326
9.Medek JosefHejda Václav55-65 3136
10.Pařízek MartinKoděra Filip9-998 3146
11.Reliszka JakubŠtepka Miroslav-83-4-4 1347
12.Medek JosefVaculík Petr-9598 3157
13.Pařízek MartinHejda Václav794  3067
14.Mejsnar FrantišekKoděra Filip99-8-483277
15.Medek JosefŠtepka Miroslav1-10119 3187
16.Pařízek MartinŽVaculík Petr-88-5-9 1388
17.Mejsnar FrantišekHejda Václav775  3098
18.Reliszka JakubKoděra Filip456  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Martin22Štepka Miroslav31
Mejsnar František22Vaculík Petr31
Reliszka Jakub13Hejda Václav13
Medek Josef40Koděra Filip04
Hráč Pařízek obdržel pouze jednu žlutou kartu za odpálení míčku. Drihá tam nastočila omylem.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Stránský Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31377:470SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kolář Vlastimil
 
 
Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
95-9-5-102301
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
-617-1-5 1302
3.Stránský MichalHobl Lukáš9-4-9-6 1303
4.Košák VojtěchGavlas Petr-7-3-5  0304
5.Blažek JanBřezovský Petr-312-49-82305
6.Kolář VlastimilLevora Vojtěch86-1410 3115
7.Košák VojtěchHobl Lukáš-5-7-7  0316
8.Blažek JanGavlas Petr-106-9-8 1317
9.Kolář VlastimilBřezovský Petr-5-9-9  0318
10.Stránský MichalLevora Vojtěch-812-10-12 1319
11.Blažek JanHobl Lukáš5-610-5-923110
12.Kolář VlastimilGavlas Petr         
13.Stránský MichalBřezovský Petr         
14.Košák VojtěchLevora Vojtěch         
15.Kolář VlastimilHobl Lukáš         
16.Stránský MichalGavlas Petr         
17.Košák VojtěchBřezovský Petr         
18.Blažek JanLevora Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stránský Michal02Hobl Lukáš30
Košák Vojtěch02Gavlas Petr20
Blažek Jan03Březovský Petr20
Kolář Vlastimil11Levora Vojtěch11
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26598:579TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
-7119-863210
2.Hruška Václav ml.
Kopecký Filip
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-2-7128-102311
3.Tschakert TomášFaktor Radovan-9-9-3  0312
4.Kopecký FilipPejša Karel ml.-7-6-8  0313
5.Hruška Václav ml.Kaucký Roman887  3023
6.Pinka JanKocura Jiří-5813-983233
7.Kopecký FilipFaktor Radovan-3-669153243
8.Hruška Václav ml.Pejša Karel ml.7-7-8-1 1344
9.Pinka JanKaucký Roman7-948 3154
10.Tschakert TomášKocura Jiří495  3064
11.Hruška Václav ml.Faktor Radovan88-117 3174
12.Pinka JanŽPejša Karel ml.85-5-6-62375
13.Tschakert TomášKaucký Roman964  3085
14.Kopecký FilipKocura Jiří9-7-87-42386
15.Pinka JanFaktor Radovan7114  3096
16.Tschakert TomášPejša Karel ml.10114  30106
17.Kopecký FilipKaucký Roman-6-8   02  
18.Hruška Václav ml.Kocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš31Faktor Radovan13
Kopecký Filip12Pejša Karel ml.31
Hruška Václav ml.21Kaucký Roman03
Pinka Jan31Kocura Jiří12
Počet diváků: 7
Bez pripominek