Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Filip
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Veselý Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33342:440SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan st.
Mráz Jiří
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
-9-4-6  0301
2.Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
Plachý Ladislav
Beran Matěj
 
 
-4-8-1  0302
3.Pospíšil MilanPřída Kryštof-16-8-6  0303
4.Mráz JiříBeran Matěj-81-89-122304
5.Hrbáček MilanBeran Tomáš54-56 3114
6.Krameš Jan st.Plachý Ladislav611-6-12-82315
7.Mráz JiříPřída Kryštof-8-4-7  0316
8.Hrbáček MilanBeran Matěj-10-9-5  0317
9.Krameš Jan st.Beran Tomáš3-7-10893227
10.Pospíšil MilanPlachý Ladislav-4-7-2  0328
11.Hrbáček MilanPřída Kryštof-4-7-6  0329
12.Krameš Jan st.Beran Matěj-9-5-5  03210
13.Pospíšil MilanBeran Tomáš         
14.Mráz JiříPlachý Ladislav         
15.Krameš Jan st.Přída Kryštof         
16.Pospíšil MilanBeran Matěj         
17.Mráz JiříBeran Tomáš         
18.Hrbáček MilanPlachý Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Milan02Přída Kryštof30
Mráz Jiří02Beran Matěj30
Hrbáček Milan12Beran Tomáš02
Krameš Jan st.12Plachý Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Skopec Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35685:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Hájek Michal
 
 
Kuba Josef
Milek Petr
 
 
9-8-7-11 1301
2.Hüttl Michal
Vilga Filip
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
-9-78-7 1302
3.Hájek MichalKočvara Martin894  3012
4.Hüttl MichalDe Filippo Martin-11-281-12313
5.Podrazil VáclavKuba Josef6-3-711113223
6.Vilga FilipMilek Petr778  3033
7.Hüttl MichalKočvara Martin-9494 3143
8.Podrazil VáclavDe Filippo Martin46-10-5-52344
9.Vilga FilipKuba Josef-89-5-10 1345
10.Hájek MichalMilek Petr675  3055
11.Kroupa TomášKočvara Martin10-8-81-82356
12.Vilga FilipDe Filippo Martin-11106-1063266
13.Hájek MichalKuba Josef-99-76-52367
14.Hüttl MichalMilek Petr9511  3077
15.Vilga FilipKočvara Martin9-7-5-3 1378
16.Hájek MichalDe Filippo Martin-6-17-5 1379
17.Hüttl MichalKuba Josef-49-77103289
18.Kroupa TomášMilek Petr31-74 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Michal22Kočvara Martin22
Hüttl Michal31De Filippo Martin31
Podrazil Václav11Kuba Josef22
Vilga Filip22Milek Petr04
Kroupa Tomáš11   
Počet diváků: 5
Střídání domácí: Kroupa za Podrazil



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65Rozhodčí:Horka Jan
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Kovářík Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31298:400KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Špeta Michal
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
-10598 3110
2.Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-6-7-8  0311
3.Soldát TomášVorlíček Luboš-7-8-6  0312
4.Alexa JiříPisár Jan-9-12-7  0313
5.Pučégl PavelHýža Daniel-10-66-4 1314
6.Špeta MichalKettner Martin-8-10-2  0315
7.Syrovátka JanVorlíček Luboš-6-9-6  0316
8.Pučégl PavelPisár Jan-69-10-2 1317
9.Špeta MichalHýža Daniel-99-7-8 1318
10.Soldát TomášKettner Martin-3-105-3 1319
11.Pučégl PavelVorlíček Luboš-8-5-9  03110
12.Špeta MichalPisár Jan         
13.Soldát TomášHýža Daniel         
14.Syrovátka JanKettner Martin         
15.Špeta MichalVorlíček Luboš         
16.Soldát TomášPisár Jan         
17.Syrovátka JanHýža Daniel         
18.Pučégl PavelKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soldát Tomáš02Vorlíček Luboš30
Alexa Jiří01Pisár Jan20
Pučégl Pavel03Hýža Daniel20
Špeta Michal02Kettner Martin20
Syrovátka Jan01   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:Calta David
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:22532:486TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Jakubec Vladimír
Grus Matěj
 
 
1410-9-9103210
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-68108 3120
3.Borovka TomášFranc Štěpán674  3030
4.David JakubGrus Matěj86-10-683240
5.Hach MartinHoch Jiří-56-11-4 1341
6.Hubáček FilipJakubec Vladimír-4-6-8  0342
7.David JakubFranc Štěpán5-48-993252
8.Hach MartinGrus Matěj-116-4-11 1353
9.Hubáček FilipHoch Jiří6-1033 3163
10.Borovka TomášJakubec Vladimír28-96 3173
11.Hach MartinFranc Štěpán119-12-8103283
12.Hubáček FilipGrus Matěj398  3093
13.Borovka TomášHoch Jiří65-5-61132103
14.David JakubJakubec Vladimír         
15.Hubáček FilipFranc Štěpán         
16.Borovka TomášGrus Matěj         
17.David JakubHoch Jiří         
18.Hach MartinJakubec Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš30Franc Štěpán03
David Jakub20Grus Matěj12
Hach Martin12Hoch Jiří12
Hubáček Filip21Jakubec Vladimír11
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13479:378TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Obertík Milan
 
 
656  3010
2.Krejčí Ondřej
Končal Adam
 
 
Korbel Petr
Chodounský Martin
 
 
1099  3020
3.Novotný PetrObertík Milan6-9-104-82321
4.Končal AdamChodounský Martin7115  3031
5.Krejčí OndřejŠlehofer Stanislav ml.-78-7993241
6.Slapnička JakubKorbel Petr27-107 3151
7.Končal AdamObertík Milan1036  3061
8.Krejčí OndřejChodounský Martin-99-7-10 1362
9.Slapnička JakubŠlehofer Stanislav ml.3116  3072
10.Novotný PetrKorbel Petr846  3082
11.Krejčí OndřejObertík Milan-9-7-12  0383
12.Slapnička JakubChodounský Martin1711  3093
13.Novotný PetrŠlehofer Stanislav ml.8-388 31103
14.Končal AdamKorbel Petr957  30  
15.Slapnička JakubObertík Milan         
16.Novotný PetrChodounský Martin         
17.Končal AdamŠlehofer Stanislav ml.         
18.Krejčí OndřejKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr21Obertík Milan21
Končal Adam20Chodounský Martin12
Krejčí Ondřej12Šlehofer Stanislav ml.03
Slapnička Jakub30Korbel Petr02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:33446:513Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-6-5-1  0301
2.Sivera Adam
Krotký Marek
 
 
Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
-6-11-5  0302
3.Heinzl LukášKirchman Ondřej-119-9-8 1303
4.Sivera AdamVaněček Petr-5-5-8  0304
5.Krotký MarekLegát Petr-10-9-9  0305
6.Šimek MarekKlier Jakub7104  3015
7.Sivera AdamKirchman Ondřej-578-6-92316
8.Krotký MarekVaněček Petr7-8-61083226
9.Šimek MarekLegát Petr-9-699-52327
10.Heinzl LukášKlier Jakub14-8105 3137
11.Krotký MarekKirchman Ondřej-75-4-4 1338
12.Šimek MarekVaněček Petr144  3048
13.Heinzl LukášLegát Petr-1-894-102349
14.Sivera AdamKlier Jakub-4-7-3  03410
15.Šimek MarekKirchman Ondřej8    10  
16.Heinzl LukášVaněček Petr         
17.Sivera AdamLegát Petr         
18.Krotký MarekKlier Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heinzl Lukáš12Kirchman Ondřej30
Sivera Adam03Vaněček Petr12
Krotký Marek12Legát Petr30
Šimek Marek21Klier Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS