Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32470:528Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Provazník Petr
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
7-7-8-8 1301
2.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
1097  3011
3.Kočvara MartinKirchman Ondřej7-9-78-82312
4.Švec RadekLegát Petr-10-58-13 1313
5.Kuba JosefVaněček Petr37-46 3123
6.De Filippo MartinKlier Jakub4-4106 3133
7.Švec RadekKirchman Ondřej-4-4-8  0334
8.Kuba JosefLegát Petr-85-1-6 1335
9.De Filippo MartinVaněček Petr61110  3045
10.Kočvara MartinKlier Jakub-812-5-5 1346
11.Kuba JosefKirchman Ondřej-87-5-9 1347
12.De Filippo MartinLegát Petr-89-10-5 1348
13.Kočvara MartinVaněček Petr297  3058
14.Švec RadekKlier Jakub-8-3-5  0359
15.De Filippo MartinKirchman Ondřej-9-2-5  03510
16.Kočvara MartinLegát Petr-7    01  
17.Švec RadekVaněček Petr         
18.Kuba JosefKlier Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin12Kirchman Ondřej40
Švec Radek03Legát Petr30
Kuba Josef12Vaněček Petr03
De Filippo Martin22Klier Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21563:491SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kubát Jan
 
 
782  3010
2.Pluhař Jan
Kaucký Jakub
 
 
Obertík Milan
Chodounský Martin
 
 
-18-6-9  0311
3.Beran TomášObertík Milan-12-9-6  0312
4.Beran MatějChodounský Martin563  3022
5.Pluhař JanŠlehofer Stanislav ml.8810  3032
6.Kaucký JakubKubát Jan9119  3042
7.Beran MatějObertík Milan1099  3052
8.Pluhař JanChodounský Martin11-697 3162
9.Kaucký JakubŠlehofer Stanislav ml.-9-13-12  0363
10.Beran TomášKubát Jan-8-6-8  0364
11.Pluhař JanObertík Milan-10-956-72365
12.Kaucký JakubChodounský Martin-783-983275
13.Beran Tomᚊlehofer Stanislav ml.-154-98113285
14.Beran MatějKubát Jan11107  3095
15.Kaucký JakubObertík Milan-12108 31105
16.Beran TomášChodounský Martin-68   11  
17.Beran MatějŠlehofer Stanislav ml.         
18.Pluhař JanKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš12Obertík Milan22
Beran Matěj30Chodounský Martin03
Pluhař Jan21Šlehofer Stanislav ml.12
Kaucký Jakub31Kubát Jan12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15494:344TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jakub
Brožek Michal
 
 
Franc Štěpán
 
 
WO    3010
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Hoch Jiří
Jakubec Vladimír
 
 
-9839 3120
3.Brožek MichalJakubec Vladimír-78-9-2 1321
4.Novotný PetrFranc Štěpán87-3-6-92322
5.Fiala JakubHoch Jiří-910187 3132
6.Slapnička JakubWO    3042
7.Novotný PetrJakubec Vladimír698  3052
8.Fiala JakubFranc Štěpán657  3062
9.Slapnička JakubHoch Jiří4-266 3172
10.Brožek MichalWO    3082
11.Fiala JakubJakubec Vladimír-6-667-92383
12.Slapnička JakubFranc Štěpán-8-84763293
13.Brožek MichalHoch Jiří3-674 31103
14.Novotný Petr         
15.Slapnička JakubJakubec Vladimír         
16.Brožek MichalFranc Štěpán         
17.Novotný PetrHoch Jiří         
18.Fiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brožek Michal11Jakubec Vladimír21
Novotný Petr11Franc Štěpán12
Fiala Jakub21Hoch Jiří03
Slapnička Jakub20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:33494:557KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
-4-3-4  0301
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
-5412-11-52302
3.Šimek MarekVorlíček Luboš3-5-7673212
4.Sivera AdamPisár Jan-11-8-3  0313
5.Sivera RadekHýža Daniel7-2-8-3 1314
6.Heinzl LukášKettner Martin876  3024
7.Sivera AdamVorlíček Luboš-6-49-3 1325
8.Sivera RadekPisár Jan-2-6-8  0326
9.Heinzl LukášHýža Daniel-135-7-7 1327
10.Šimek MarekKettner Martin865  3037
11.Sivera RadekVorlíček Luboš-6-7-8  0338
12.Heinzl LukášPisár Jan699  3048
13.Šimek MarekHýža Daniel36-612 3158
14.Sivera AdamKettner Martin699  3068
15.Heinzl LukášVorlíček Luboš-7-7-4  0369
16.Šimek MarekPisár Jan5810  3079
17.Sivera AdamHýža Daniel-10-4-7  03710
18.Sivera RadekKettner Martin-5-9-0  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Marek40Vorlíček Luboš31
Sivera Adam13Pisár Jan22
Sivera Radek03Hýža Daniel31
Heinzl Lukáš22Kettner Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65Rozhodčí:Kovářík Ivo
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Horka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:31697:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špeta Michal
Soldát Tomáš
 
 
Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
-10-4-5  0301
2.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Marat Filip
Knobloch Miroslav
 
 
-89-85-122302
3.Alexa JiříPospíšil Milan1086  3012
4.Špeta MichalKnobloch Miroslav-361010 3122
5.Kupilík OndřejHrbáček Milan7164  3032
6.Soldát TomášMarat Filip3-95-9103242
7.Špeta MichalPospíšil Milan9-10-9-6 1343
8.Kupilík OndřejKnobloch Miroslav5-7-43-42344
9.Soldát TomášHrbáček Milan-910-129-72345
10.Alexa JiříMarat Filip745  3055
11.Kupilík OndřejPospíšil Milan59-9-9-202356
12.Soldát TomášKnobloch Miroslav-857-11-22357
13.Alexa JiříHrbáček Milan112  3067
14.Špeta MichalMarat Filip-6479 3177
15.Pučégl PavelPospíšil Milan-3-998-82378
16.Alexa JiříKnobloch Miroslav-10-9-5  0379
17.Špeta MichalHrbáček Milan955  3089
18.Kupilík OndřejMarat Filip232  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Alexa Jiří31Pospíšil Milan31
Špeta Michal31Knobloch Miroslav31
Kupilík Ondřej22Hrbáček Milan13
Soldát Tomáš12Marat Filip04
Pučégl Pavel01   
Počet diváků: 4
Přítomen komisař ČAST p.Kotil Miloslav



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40610:640AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
Kroupa Tomáš
Havlíček Tomáš
 
 
-8188 3110
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
-78-97-92311
3.Borovka TomášHüttl Michal3-256 3121
4.Hubáček FilipKroupa Tomáš-7-5-8  0322
5.Hach MartinLánský Jakub-4-6-6  0323
6.David JakubHavlíček Tomáš6-5-59-62324
7.Hubáček FilipHüttl Michal6-710-993234
8.Hach MartinKroupa Tomáš9-9512 3144
9.David JakubLánský Jakub-9-64-10 1345
10.Borovka TomášHavlíček Tomáš-62-10-8 1346
11.Hach MartinHüttl Michal9-7-9733256
12.David JakubKroupa Tomáš-9-9-4  0357
13.Borovka TomášLánský Jakub-4-8-3  0358
14.Hubáček FilipHavlíček Tomáš1010-88 3168
15.David JakubHüttl Michal-6-8-4  0369
16.Borovka TomášKroupa Tomáš471  3079
17.Hubáček FilipLánský Jakub10-66-653289
18.Hach MartinHavlíček Tomáš-9-9-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš22Hüttl Michal13
Hubáček Filip31Kroupa Tomáš22
Hach Martin22Lánský Jakub31
David Jakub04Havlíček Tomáš31
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS