Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25649:548SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Přída Kryštof
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
1075  3010
2.Kaucký Jakub
Beran Matěj
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-106-115-72311
3.Přída KryštofKirchman Ondřej-11-167-5 1312
4.Beran MatějLegát Petr-6-9-8  0313
5.Pluhař JanKlier Jakub-12-881-92314
6.Kaucký JakubVaněček Petr11-5125 3124
7.Beran MatějKirchman Ondřej-1312-69-82325
8.Pluhař JanLegát Petr-4-78-8 1326
9.Kaucký JakubKlier Jakub376  3036
10.Přída KryštofSochor Miroslav5-797 3146
11.Pluhař JanKirchman Ondřej3-9-7-5 1347
12.Kaucký JakubLegát Petr863  3057
13.Přída KryštofKlier Jakub226  3067
14.Beran MatějSochor Miroslav727  3077
15.Kaucký JakubKirchman Ondřej3-7812 3187
16.Přída KryštofLegát Petr8-1085 3197
17.Plachý LadislavKlier Jakub659  30107
18.Pluhař JanSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přída Kryštof31Kirchman Ondřej31
Beran Matěj12Legát Petr22
Pluhař Jan03Klier Jakub13
Kaucký Jakub40Vaněček Petr01
Plachý Ladislav10Sochor Miroslav02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Provazník Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Kočvara Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29586:584TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kubát Jan
 
 
488  3010
2.Kuba Josef
Provazník Petr
 
 
Obertík Milan
Chodounský Martin
 
 
9-7-710-82311
3.Kočvara MartinObertík Milan-4-7-7  0312
4.Pour TomášChodounský Martin-4-3-9  0313
5.Kuba JosefŠlehofer Stanislav ml.6-710-943223
6.De Filippo MartinKubát Jan-715-863233
7.Pour TomášObertík Milan-8-8-10  0334
8.Kuba JosefChodounský Martin69-68 3144
9.De Filippo MartinŠlehofer Stanislav ml.978  3054
10.Kočvara MartinKubát Jan69-69 3164
11.Kuba JosefObertík Milan10-6-79-82365
12.De Filippo MartinChodounský Martin885  3075
13.Kočvara MartinŠlehofer Stanislav ml.106-65 3185
14.Pour TomášKubát Jan-4-39-4 1386
15.De Filippo MartinObertík Milan10-716-953296
16.Kočvara MartinChodounský Martin-46-68732106
17.Provazník PetrŠlehofer Stanislav ml.-5    01  
18.Kuba JosefKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin31Obertík Milan31
Pour Tomáš03Chodounský Martin13
Kuba Josef21Šlehofer Stanislav ml.03
De Filippo Martin40Kubát Jan12
Střídání: Provazník Petr za Pour Tomáš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35396:503TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-6-687103210
2.Nitrianský Igor
Gyori Richard
 
 
Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
-13-7-8  0311
3.Heinzl LukášDůra Matouš-9-5-6  0312
4.Nitrianský IgorJakubec Vladimír-3-69963222
5.Gyori RichardFranc Štěpán-6-6-9  0323
6.Šimek MarekHoch Jiří-18-7-9 1324
7.Nitrianský IgorDůra Matouš-9-5-4  0325
8.Gyori RichardJakubec Vladimír-05-6-6 1326
9.Šimek MarekFranc Štěpán642  3036
10.Heinzl LukášHoch Jiří9-1189 3146
11.Gyori RichardDůra Matouš-5-6-7  0347
12.Šimek MarekJakubec Vladimír-10-9-10  0348
13.Heinzl LukášFranc Štěpán6-4-54-42349
14.Nitrianský IgorHoch Jiří-2-2-7  03410
15.Šimek MarekDůra Matouš         
16.Heinzl LukášJakubec Vladimír         
17.Nitrianský IgorFranc Štěpán         
18.Gyori RichardHoch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heinzl Lukáš12Důra Matouš30
Nitrianský Igor12Jakubec Vladimír21
Gyori Richard03Franc Štěpán21
Šimek Marek12Hoch Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29660:610TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
698  3010
2.Končal Adam
Brožek Michal
 
 
Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
-6-9-2  0311
3.Končal AdamVorlíček Luboš-7-13106-112312
4.Brožek MichalPisár Jan-6-3-9  0313
5.Novotný PetrHýža Daniel-8-126-10 1314
6.Slapnička JakubPisár Petr877  3024
7.Brožek MichalVorlíček Luboš27-6-1293234
8.Novotný PetrPisár Jan-69-8-7 1335
9.Slapnička JakubHýža Daniel4-8118 3145
10.Končal AdamPisár Petr-3-11-10  0346
11.Novotný PetrVorlíček Luboš4-9-78-122347
12.Slapnička JakubPisár Jan9139  3057
13.Končal AdamHýža Daniel84-97 3167
14.Brožek MichalPisár Petr644  3077
15.Slapnička JakubVorlíček Luboš986  3087
16.Končal AdamPisár Jan6-59-6-82388
17.Brožek MichalHýža Daniel555  3098
18.Novotný PetrPisár Petr134-89 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Končal Adam13Vorlíček Luboš22
Brožek Michal31Pisár Jan31
Novotný Petr13Hýža Daniel13
Slapnička Jakub40Pisár Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19563:461TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
783  3010
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Knobloch Miroslav
Marat Filip
 
 
8-5-9-9 1311
3.Borovka TomášPospíšil Milan11-1265 3121
4.Hubáček FilipKnobloch Miroslav-6-976-112322
5.David JakubHrbáček Milan67-63 3132
6.Hach MartinMarat Filip-7510-5-72333
7.Hubáček FilipPospíšil Milan6911  3043
8.David JakubKnobloch Miroslav96-10-863253
9.Hach MartinHrbáček Milan666  3063
10.Borovka TomášMarat Filip846  3073
11.David JakubPospíšil Milan-689-733283
12.Hach MartinKnobloch Miroslav12-66-10-82384
13.Borovka TomášHrbáček Milan257  3094
14.Hubáček FilipMarat Filip-7765 31104
15.Hach MartinPospíšil Milan-5    01  
16.Borovka TomášKnobloch Miroslav         
17.Hubáček FilipHrbáček Milan         
18.David JakubMarat Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš30Pospíšil Milan03
Hubáček Filip21Knobloch Miroslav21
David Jakub30Hrbáček Milan03
Hach Martin12Marat Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65Rozhodčí:Kovářík Ivo
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Horka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40634:704AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
-75-9-7 1301
2.Pučégl Pavel
Špeta Michal
 
 
Havlíček Tomáš
Kroupa Tomáš
 
 
9129  3011
3.Alexa JiříHüttl Michal109-109 3121
4.Soldát TomášLánský Jakub-779-893231
5.Kupilík OndřejKroupa Tomáš-6-5-5  0332
6.Špeta MichalHavlíček Tomáš-6-6-6  0333
7.Soldát TomášHüttl Michal-56-14-5 1334
8.Kupilík OndřejLánský Jakub8-5-8-7 1335
9.Pučégl PavelKroupa Tomáš-691012 3145
10.Alexa JiříHavlíček Tomáš-912512 3155
11.Kupilík OndřejHüttl Michal-1168-633265
12.Pučégl PavelLánský Jakub-117-6-7 1366
13.Alexa JiříKroupa Tomáš3-885 3176
14.Soldát TomášHavlíček Tomáš-4-5-10  0377
15.Pučégl PavelHüttl Michal-2618-9113287
16.Alexa JiříLánský Jakub3-9-2-11 1388
17.Soldát TomášKroupa Tomáš-10-8-9  0389
18.Kupilík OndřejHavlíček Tomáš10-1-6-2 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Alexa Jiří31Hüttl Michal13
Soldát Tomáš13Lánský Jakub31
Kupilík Ondřej13Kroupa Tomáš22
Špeta Michal01Havlíček Tomáš31
Pučégl Pavel21   
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS