Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29627:560TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Fišar Martin
Milek Petr
 
 
-5-4-10  0301
2.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
6-6-5873211
3.Borovka TomášDe Filippo Martin-9-971-72312
4.Hach MartinKočvara Martin591  3022
5.David JakubFišar Martin968  3032
6.Hubáček FilipMilek Petr11-9-10-6 1333
7.Hach MartinDe Filippo Martin-9-6-5  0334
8.David JakubKočvara Martin6-5-6-5 1335
9.Hubáček FilipFišar Martin10-867 3145
10.Borovka TomášMilek Petr964  3055
11.David JakubDe Filippo Martin-66-6-8 1356
12.Hubáček FilipKočvara Martin277  3066
13.Borovka TomášFišar Martin22-118 3176
14.Hach MartinMilek Petr7-86-1053286
15.Hubáček FilipDe Filippo Martin7-9-69-102387
16.Borovka TomášKočvara Martin-9446 3197
17.Hach MartinFišar Martin-98109 31107
18.David JakubMilek Petr77   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš31De Filippo Martin40
Hach Martin31Kočvara Martin13
David Jakub12Fišar Martin04
Hubáček Filip22Milek Petr12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65Rozhodčí:Horka Jan
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Kovářík Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32359:453SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soldát Tomáš
Pučégl Pavel
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-8-10-6  0301
2.Alexa Jiří
Špeta Michal
 
 
Pluhař Jan
Plachý Ladislav
 
 
-9-7-14  0302
3.Alexa JiříPluhař Jan-9-57663212
4.Soldát TomášPlachý Ladislav-2-6-2  0313
5.Špeta MichalBeran Tomáš-6-3-7  0314
6.Pučégl PavelBeran Matěj-10-3-9  0315
7.Soldát TomášPluhař Jan-4-610-9 1316
8.Špeta MichalPlachý Ladislav1436  3026
9.Pučégl PavelBeran Tomáš-7-8-5  0327
10.Alexa JiříBeran Matěj557  3037
11.Špeta MichalPluhař Jan8-7-7-5 1338
12.Pučégl PavelPlachý Ladislav-4-7-5  0339
13.Alexa JiříBeran Tomáš-28-66-1223310
14.Soldát TomášBeran Matěj-55-10-9 13  
15.Pučégl PavelPluhař Jan         
16.Alexa JiříPlachý Ladislav         
17.Soldát TomášBeran Tomáš         
18.Špeta MichalBeran Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Alexa Jiří21Pluhař Jan21
Soldát Tomáš02Plachý Ladislav21
Špeta Michal12Beran Tomáš30
Pučégl Pavel03Beran Matěj11
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33474:513TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Vilga Filip
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-3-8-8  0301
2.Hüttl Michal
Kroupa Tomáš
 
 
Končal Adam
Brožek Michal
 
 
-10-685-122302
3.Havlíček TomášSlapnička Jakub6-5-7-6 1303
4.Hüttl MichalNovotný Petr7-1168 3113
5.Kroupa TomášKončal Adam-8-8-16  0314
6.Vilga FilipBrožek Michal43-710 3124
7.Hüttl MichalSlapnička Jakub-7-89-2 1325
8.Kroupa TomášNovotný Petr-10-6-2  0326
9.Vilga FilipKončal Adam-714-95-92327
10.Havlíček TomášBrožek Michal88-66 3137
11.Kroupa TomášSlapnička Jakub-98-8-8 1338
12.Vilga FilipNovotný Petr-11-646-72339
13.Havlíček TomášKončal Adam6-93-5-423310
14.Hüttl MichalBrožek Michal5    10  
15.Vilga FilipSlapnička Jakub         
16.Havlíček TomášNovotný Petr         
17.Hüttl MichalKončal Adam         
18.Kroupa TomášBrožek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlíček Tomáš12Slapnička Jakub30
Hüttl Michal11Novotný Petr21
Kroupa Tomáš03Končal Adam30
Vilga Filip12Brožek Michal02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Kačírková Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36618:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Knobloch Miroslav
 
 
Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
9-9-3-5 1301
2.Hrbáček Milan
Mráz Jiří
 
 
Sivera Adam
Nitrianský Igor
 
 
6-13910 3111
3.Veselý FilipŠimek Marek-2-2-6  0312
4.Hrbáček MilanHeinzl Lukáš765  3022
5.Knobloch MiroslavSivera Adam5-7-9593232
6.Mráz JiříNitrianský Igor8711  3042
7.Hrbáček MilanŠimek Marek9-11-9-6 1343
8.Knobloch MiroslavHeinzl Lukáš7-12-3-8 1344
9.Mráz JiříSivera Adam-8897 3154
10.Veselý FilipNitrianský Igor-79-8683264
11.Knobloch MiroslavŠimek Marek-95-11-7 1365
12.Mráz JiříHeinzl Lukáš5-6-4473275
13.Veselý FilipSivera Adam-5-7-5  0376
14.Hrbáček MilanNitrianský Igor5-11-9-7 1377
15.Mráz JiříŠimek Marek-6-4-6  0378
16.Veselý FilipHeinzl Lukáš-9-8-9  0379
17.Hrbáček MilanSivera Adam698  3089
18.Knobloch MiroslavNitrianský Igor-12745 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Filip13Šimek Marek40
Hrbáček Milan22Heinzl Lukáš22
Knobloch Miroslav22Sivera Adam13
Mráz Jiří31Nitrianský Igor13
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21532:484KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-6410-1083210
2.Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
8-8109 3120
3.Pisár JanKirchman Ondřej6107  3030
4.Přibík JanKlier Jakub765  3040
5.Pisár PetrVaněček Petr311-114 3150
6.Vorlíček LubošLegát Petr1093  3060
7.Přibík JanKirchman Ondřej-4-46-4 1361
8.Pisár PetrKlier Jakub-46-6-9 1362
9.Vorlíček LubošVaněček Petr598  3072
10.Pisár JanLegát Petr-4-11-9  0373
11.Pisár PetrKirchman Ondřej9-5-6-4 1374
12.Vorlíček LubošKlier Jakub-119127 3184
13.Pisár JanVaněček Petr474  3094
14.Kettner MartinLegát Petr-113-5-4 1395
15.Vorlíček LubošKirchman Ondřej-81456 31105
16.Pisár JanKlier Jakub14   20  
17.Kettner MartinVaněček Petr         
18.Pisár PetrLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisár Jan21Kirchman Ondřej22
Přibík Jan11Klier Jakub12
Pisár Petr12Vaněček Petr03
Vorlíček Luboš40Legát Petr21
Kettner Martin01   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Kůs Pavel
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Vyletová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21519:447TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kubát Jan
 
 
893  3010
2.Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
Obertík Milan
Chodounský Martin
 
 
6-8-9-7 1311
3.Důra MatoušObertík Milan663  3021
4.Franc ŠtěpánChodounský Martin-3977 3131
5.Grus MatějŠlehofer Stanislav ml.-11-6-6  0332
6.Jakubec VladimírKubát Jan564  3042
7.Franc ŠtěpánObertík Milan-10-710-10 1343
8.Grus MatějChodounský Martin-78-5663253
9.Jakubec VladimírŠlehofer Stanislav ml.564  3063
10.Důra MatoušKubát Jan-9-9-7  0364
11.Grus MatějObertík Milan-4-9-8  0365
12.Jakubec VladimírChodounský Martin-12-85883275
13.Důra MatoušŠlehofer Stanislav ml.6117  3085
14.Franc ŠtěpánKubát Jan948  3095
15.Jakubec VladimírObertík Milan87-94 31105
16.Důra MatoušChodounský Martin1-10   11  
17.Franc ŠtěpánŠlehofer Stanislav ml.         
18.Grus MatějKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Důra Matouš21Obertík Milan22
Franc Štěpán21Chodounský Martin03
Grus Matěj12Šlehofer Stanislav ml.12
Jakubec Vladimír40Kubát Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS