Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Provazník Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30654:618TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Kuba Josef
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-5798 3110
2.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
69-107 3120
3.Kuba JosefJakubec Vladimír444  3030
4.Milek PetrDůra Matouš9-575 3140
5.Kočvara MartinFranc Štěpán-65-2-7 1341
6.De Filippo MartinHoch Jiří85-58 3151
7.Milek PetrJakubec Vladimír-8-879-72352
8.Kočvara MartinDůra Matouš6-7-5-7 1353
9.De Filippo MartinFranc ŠtěpánŽ1068  3063
10.Kuba JosefHoch Jiří9-1184 3173
11.Kočvara MartinJakubec Vladimír-1215-2-6 1374
12.De Filippo MartinDůra Matouš-108-10-6 1375
13.Kuba JosefFranc Štěpán-35-9-7 1376
14.Milek PetrHoch Jiří6-4-611113286
15.De Filippo MartinJakubec Vladimír75-43 3196
16.Kuba JosefDůra Matouš2-8-106-132397
17.Milek PetrFranc Štěpán410-910 31107
18.Kočvara MartinHoch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuba Josef22Jakubec Vladimír22
Milek Petr31Důra Matouš31
Kočvara Martin03Franc Štěpán22
De Filippo Martin31Hoch Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27583:527SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
467  3010
2.Pluhař Jan
Kaucký Jakub
 
 
Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
-9-57-9 1311
3.Přída KryštofVorlíček LubošŽ127-8-11113221
4.Pluhař JanPisár Jan-10-3-7  0322
5.Beran TomášHýža Daniel5-10-11-9 1323
6.Kaucký JakubPisár Petr558  3033
7.Pluhař JanVorlíček Luboš-9083 3143
8.Beran TomášPisár Jan-7-96-7 1344
9.Kaucký JakubHýža Daniel-7-9-9  0345
10.Přída KryštofPisár Petr56-1110 3155
11.Beran TomášVorlíček Luboš964  3065
12.Kaucký JakubPisár Jan613-78 3175
13.Přída KryštofHýža Daniel-8-7-7  0376
14.Pluhař JanPisár Petr-788-483286
15.Kaucký JakubVorlíček Luboš7-4102 3196
16.Přída KryštofPisár Jan6-557 31106
17.Pluhař JanHýža Daniel456  30  
18.Beran TomášPisár Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přída Kryštof31Vorlíček Luboš04
Pluhař Jan21Pisár Jan22
Beran Tomáš12Hýža Daniel30
Kaucký Jakub31Pisár Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16495:422Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
Veselý Filip
Marat Filip
 
 
774  3010
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
-159-78-62311
3.Kirchman OndřejKnobloch Miroslav597  3021
4.Klier JakubPospíšil Milan-8898 3131
5.Vaněček PetrMarat Filip7-116-5113241
6.Legát PetrHrbáček Milan99-77 3151
7.Sochor MiroslavKnobloch Miroslav-56-6-6 1352
8.Vaněček PetrPospíšil Milan-11-75863262
9.Legát PetrVeselý Filip65-911 3172
10.Kirchman OndřejHrbáček Milan7-10104 3182
11.Vaněček PetrKnobloch Miroslav468  3092
12.Legát PetrPospíšil Milan-5-977532102
13.Kirchman OndřejVeselý Filip6-99-6732  
14.Sochor MiroslavHrbáček Milan         
15.Legát PetrKnobloch Miroslav         
16.Kirchman OndřejPospíšil Milan         
17.Sochor MiroslavVeselý Filip         
18.Vaněček PetrHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchman Ondřej20Knobloch Miroslav12
Klier Jakub10Pospíšil Milan03
Vaněček Petr30Marat Filip01
Legát Petr30Hrbáček Milan02
Sochor Miroslav01Veselý Filip01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Smutná Daniela
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Horek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39664:668AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Obertík Milan
 
 
Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
-610-5683210
2.Šlehofer Stanislav ml.
Peckert Daniel
 
 
Kroupa Tomáš
Havlíček Tomáš
 
 
8-88-9-122311
3.Chodounský MartinKroupa Tomáš-8-109-7 1312
4.Šlehofer Stanislav ml.Lánský Jakub85-9-763222
5.Peckert DanielHüttl Michal6-87-11-82323
6.Obertík MilanHavlíček Tomáš-9787 3133
7.Šlehofer Stanislav ml.Kroupa Tomáš-910-10-4 1334
8.Peckert DanielLánský Jakub8109  3044
9.Obertík MilanHüttl Michal5117  3054
10.Chodounský MartinHavlíček Tomáš-4-8-8  0355
11.Peckert DanielKroupa Tomáš-265-6-112356
12.Obertík MilanLánský JakubWO    3066
13.Chodounský MartinHüttl Michal7-7-10-7 1367
14.Šlehofer Stanislav ml.Havlíček Tomáš-9-2-9  0368
15.Obertík MilanKroupa Tomáš73-7-873278
16.Chodounský MartinLánský Jakub97-7-683288
17.Šlehofer Stanislav ml.Hüttl Michal7-5-8-6 1389
18.Peckert DanielHavlíček Tomáš-4-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chodounský Martin13Kroupa Tomáš31
Šlehofer Stanislav ml.13Lánský Jakub03
Peckert Daniel13Hüttl Michal31
Obertík Milan30Havlíček Tomáš31
WO10WO01
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11453:323TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Brožek Michal
 
 
Alexa Jiří
Špeta Michal
 
 
512-9-873210
2.Končal Adam
Soukup Zdeněk ml.
 
 
Kupilík Ondřej
Pučégl Pavel
 
 
71-98 3120
3.Novotný PetrŠpeta Michal663  3030
4.Brožek MichalKupilík Ondřej963  3040
5.Soukup Zdeněk ml.Pučégl Pavel7411  3050
6.Končal AdamAlexa Jiří463  3060
7.Brožek MichalŠpeta Michal6-872 3170
8.Soukup Zdeněk ml.Kupilík Ondřej-76-7-8 1371
9.Končal AdamPučégl Pavel785  3081
10.Novotný PetrAlexa Jiří-6-798-62382
11.Soukup Zdeněk ml.Špeta Michal-10656 3192
12.Končal AdamKupilík Ondřej585  30102
13.Novotný PetrPučégl Pavel888  30  
14.Brožek MichalAlexa Jiří         
15.Končal AdamŠpeta Michal         
16.Novotný PetrKupilík Ondřej         
17.Brožek MichalPučégl Pavel         
18.Soukup Zdeněk ml.Alexa Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr11Špeta Michal03
Brožek Michal20Kupilík Ondřej12
Soukup Zdeněk ml.21Pučégl Pavel02
Končal Adam30Alexa Jiří11
Počet diváků: 10
13 utkání se dohrálo až po 12 utkání



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37659:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
8-776 3110
2.Sivera Adam
Krotký Marek
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
8910  3020
3.Heinzl LukášBorovka Tomáš-896-2103230
4.Sivera AdamHubáček Filip-8-96-6 1331
5.Krotký MarekHach Martin8-9-86-22332
6.Šimek MarekDavid Jakub76-86 3142
7.Sivera AdamBorovka Tomáš9-6-7-7 1343
8.Krotký MarekHubáček Filip-6-79-6 1344
9.Šimek MarekHach Martin679  3054
10.Heinzl LukášDavid Jakub-6-891093264
11.Krotký MarekBorovka Tomáš-6-8-9  0365
12.Šimek MarekHubáček Filip6-879 3175
13.Heinzl LukášHach Martin68-96 3185
14.Sivera AdamDavid Jakub8-9-7-8 1386
15.Šimek MarekBorovka Tomáš-699-763296
16.Heinzl LukášHubáček Filip-89-6-7 1397
17.Sivera AdamHach Martin-9-876-102398
18.Krotký MarekDavid Jakub-6-5-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heinzl Lukáš31Borovka Tomáš22
Sivera Adam04Hubáček Filip31
Krotký Marek04Hach Martin22
Šimek Marek40David Jakub22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS