Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10426:336TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Jakub
Brožek Michal
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
95-86 3110
2.Končal Adam
Soukup Zdeněk ml.
 
 
Kuba Josef
Milek Petr
 
 
-3654 3120
3.Brožek MichalDe Filippo Martin85-1010 3130
4.Končal AdamKuba Josef5109  3040
5.Soukup Zdeněk ml.Milek Petr8-912-1053250
6.Slapnička JakubKočvara Martin6-967 3160
7.Končal AdamDe Filippo Martin6119  3070
8.Soukup Zdeněk ml.Kuba Josef-10-7118103280
9.Slapnička JakubMilek Petr-8495 3190
10.Brožek MichalKočvara Martin-89213 31100
11.Soukup Zdeněk ml.De Filippo MartinWO    03  
12.Slapnička JakubKuba Josef726  30  
13.Brožek MichalMilek Petr         
14.Končal AdamKočvara Martin         
15.Slapnička JakubDe Filippo Martin         
16.Brožek MichalKuba Josef         
17.Končal AdamMilek Petr         
18.Soukup Zdeněk ml.Kočvara Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožek Michal20De Filippo Martin02
Končal Adam20Kuba Josef02
Soukup Zdeněk ml.20Milek Petr02
Slapnička Jakub20Kočvara Martin02
Počet diváků: 6
Utkání č.12 bylo dohráno před utkáním č.10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:31229:388SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
Plachý Ladislav
Pluhař Jan
 
 
-410-3-5 1301
2.Bauer Jan st.
Gyori Richard
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-3-6-7  0302
3.Šimek MarekBeran Matěj336  3012
4.Bauer Jan st.Pluhař Jan-7-7-9  0313
5.Gyori RichardPlachý Ladislav-3-2-9  0314
6.Heinzl LukášBeran Tomáš-5-2-7  0315
7.Bauer Jan st.Beran Matěj-4-10-7  0316
8.Gyori RichardPluhař Jan-8-10-3  0317
9.Heinzl LukášPlachý LadislavWO    0318
10.Šimek MarekBeran Tomáš67-79 3128
11.Gyori RichardBeran Matěj-10-5-8  0329
12.Heinzl LukášPluhař JanWO    03210
13.Šimek MarekPlachý Ladislav         
14.Bauer Jan st.Beran Tomáš         
15.Heinzl LukášBeran Matěj         
16.Šimek MarekPluhař Jan         
17.Bauer Jan st.Plachý Ladislav         
18.Gyori RichardBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Marek20Beran Matěj21
Bauer Jan st.02Pluhař Jan20
Gyori Richard03Plachý Ladislav10
Heinzl Lukáš01Beran Tomáš11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65Rozhodčí:Kovářík Ivo
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Horka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33562:580Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-8-8-11  0301
2.Špeta Michal
Pučégl Pavel
 
 
Závora Adam
Pachner Jan
 
 
5104  3011
3.Soldát TomášSochor Miroslav8-9-911-32312
4.Alexa JiříVaněček Petr8-8-1312-102313
5.Kupilík OndřejZávora Adam374  3023
6.Pučégl PavelPachner Jan11-16-98-72324
7.Alexa JiříSochor Miroslav-91077 3134
8.Kupilík OndřejVaněček Petr-5-10-13  0335
9.Pučégl PavelZávora Adam8-4-98-52336
10.Soldát TomášPachner Jan6-4-8493246
11.Kupilík OndřejSochor Miroslav8-36-7-92347
12.Špeta MichalVaněček Petr-4-8-5  0348
13.Soldát TomášZávora Adam48-7-7-92349
14.Alexa JiříPachner Jan1192  3059
15.Špeta MichalSochor Miroslav-7-7-3  03510
16.Soldát TomášVaněček Petr-2-6-9  03  
17.Alexa JiříZávora Adam         
18.Kupilík OndřejPachner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soldát Tomáš12Sochor Miroslav31
Alexa Jiří21Vaněček Petr30
Kupilík Ondřej12Závora Adam21
Pučégl Pavel02Pachner Jan12
Špeta Michal02   
Počet diváků: 1
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Calta David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33542:565SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
Obertík Milan
Chodounský Martin
 
 
-4-88-6 1301
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kubát Jan
 
 
-10-857-62302
3.Borovka TomášObertík Milan-8-66-10 1303
4.Hach MartinChodounský Martin9-810-19-62304
5.David JakubŠlehofer Stanislav ml.-85-4-11 1305
6.Hubáček FilipKubát Jan1011-82 3115
7.Hach MartinObertík Milan-8-7-6  0316
8.David JakubChodounský Martin9-7-58123226
9.Hubáček FilipŠlehofer Stanislav ml.-77-9-6 1327
10.Borovka TomášKubát Jan832  3037
11.David JakubObertík Milan-48-79-82338
12.Hubáček FilipChodounský Martin5-87-11-152339
13.Borovka Tomᚊlehofer Stanislav ml.8516  3049
14.Hach MartinKubát Jan-9-8-9  03410
15.Hubáček FilipObertík Milan         
16.Borovka TomášChodounský Martin         
17.Hach MartinŠlehofer Stanislav ml.         
18.David JakubKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borovka Tomáš21Obertík Milan30
Hach Martin03Chodounský Martin21
David Jakub12Šlehofer Stanislav ml.21
Hubáček Filip12Kubát Jan12
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Veselý Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:21574:520TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Mráz Jiří
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-5-812-8 1301
2.Krameš Jan st.
Knobloch Miroslav
 
 
Jakubec Vladimír
Grus Matěj
 
 
-131093 3111
3.Pospíšil MilanJakubec Vladimír4120  3021
4.Knobloch MiroslavGrus Matěj6-948 3131
5.Krameš Jan st.Franc Štěpán10-10117 3141
6.Mráz JiříHoch Jiří-76-21193251
7.Knobloch MiroslavJakubec Vladimír4911  3061
8.Krameš Jan st.Grus Matěj9-135-4-52362
9.Mráz JiříFranc Štěpán-5-81011-82363
10.Pospíšil MilanHoch Jiří8-10-79-72364
11.Krameš Jan st.Koutník Vojtěch958  3074
12.Mráz JiříGrus Matěj1063  3084
13.Pospíšil MilanFranc Štěpán-48-78103294
14.Knobloch MiroslavHoch Jiří-45-47232104
15.Mráz JiříKoutník Vojtěch         
16.Pospíšil MilanGrus Matěj         
17.Knobloch MiroslavFranc Štěpán         
18.Krameš Jan st.Hoch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan21Jakubec Vladimír02
Knobloch Miroslav30Grus Matěj12
Krameš Jan st.21Franc Štěpán12
Mráz Jiří21Hoch Jiří12
   Koutník Vojtěch01
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Havazík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31301:405KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
10-5-8-8 1301
2.Havlíček Tomáš
Podrazil Václav
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
10-97-8-82302
3.Lánský JakubVorlíček Luboš-5-7-3  0303
4.Havlíček TomášPisár Jan-6-9-5  0304
5.Podrazil VáclavHýža Daniel3-3-9-10 1305
6.Hüttl MichalPisár Petr-3-774-32306
7.Havlíček TomášVorlíček Luboš-5-6-8  0307
8.Podrazil VáclavPisár Jan-12-5-5  0308
9.Hüttl MichalHýža Daniel9-573 3118
10.Lánský JakubPisár Petr-5-6-7  0319
11.Podrazil VáclavVorlíček Luboš-5-7-8  03110
12.Hüttl MichalPisár Jan-8    01  
13.Lánský JakubHýža Daniel         
14.Havlíček TomášPisár Petr         
15.Hüttl MichalVorlíček Luboš         
16.Lánský JakubPisár Jan         
17.Havlíček TomášHýža Daniel         
18.Podrazil VáclavPisár Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lánský Jakub02Vorlíček Luboš30
Havlíček Tomáš02Pisár Jan20
Podrazil Václav03Hýža Daniel11
Hüttl Michal11Pisár Petr20
Počet diváků: 3
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS