Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:36555:597TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krotký Marek
Sivera Adam
 
 
Kuba Josef
Milek Petr
 
 
-4-8-4  0301
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-4-9-6  0302
3.Šimek MarekDe Filippo Martin-22-113-102303
4.Sivera AdamKuba Josef-3-66-6 1304
5.Krotký MarekKočvara Martin-6-11-8  0305
6.Heinzl LukášMilek Petr699  3015
7.Sivera AdamDe Filippo Martin-3-5-8  0316
8.Bauer Jan st.Kuba Josef-10-1310-4 1317
9.Heinzl LukášKočvara Martin-711-106113227
10.Šimek MarekMilek Petr732  3037
11.Bauer Jan st.De Filippo Martin-6-1010-8 1338
12.Heinzl LukášKuba Josef-17-41053248
13.Šimek MarekKočvara Martin-7108-1323258
14.Sivera AdamMilek Petr-11-7-9  0359
15.Heinzl LukášDe Filippo Martin966  3069
16.Šimek MarekKuba Josef1168  3079
17.Sivera AdamKočvara Martin-9-8-8  03710
18.Bauer Jan st.Milek Petr10-7   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Marek31De Filippo Martin31
Sivera Adam04Kuba Josef22
Krotký Marek01Kočvara Martin22
Heinzl Lukáš40Milek Petr12
Bauer Jan st.02   
Střídaní - Krotký-Bauer



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32703:678TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
6-995 3110
2.Brožek Michal
Končal Adam
 
 
Pluhař Jan
Kaucký Jakub
 
 
-66-311-92311
3.Končal AdamPluhař Jan-77-97-92312
4.Brožek MichalKaucký Jakub48-8-7-72313
5.Novotný PetrPřída Kryštof-6-7-9  0314
6.Slapnička JakubBeran Tomáš989  3024
7.Brožek MichalPluhař Jan10-8-6-9 1325
8.Novotný PetrKaucký Jakub9-7-107-42326
9.Slapnička JakubPřída Kryštof4128  3036
10.Končal AdamBeran Tomáš9107  3046
11.Novotný PetrPluhař Jan-89-8-7 1347
12.Slapnička JakubKaucký Jakub-1886 3157
13.Končal AdamPřída Kryštof10-7-62-82358
14.Brožek MichalBeran Matěj-527-583268
15.Slapnička JakubPluhař Jan8512  3078
16.Končal AdamKaucký Jakub1010-10-583288
17.Brožek MichalPřída Kryštof3-8512 3198
18.Novotný PetrBeran Matěj-26146 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Končal Adam22Pluhař Jan31
Brožek Michal22Kaucký Jakub22
Novotný Petr13Přída Kryštof22
Slapnička Jakub40Beran Tomáš02
   Beran Matěj02
Počet diváků: 15
utkání č.14 hosté střídají za Berana Tomáše nastoupil Beran Matěj



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26599:555TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-8-68-10 1301
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Pachner Jan
Kirchman Ondřej
 
 
83-68 3111
3.Hach MartinPachner Jan9-997 3121
4.David JakubSochor Miroslav-4-211-10 1322
5.Hubáček FilipVaněček Petr-610-78-42323
6.Borovka TomášKirchman Ondřej9-978 3133
7.David JakubPachner Jan4-12510 3143
8.Hubáček FilipSochor Miroslav1-9-5463253
9.Borovka TomášVaněček Petr-9975 3163
10.Hach MartinKirchman Ondřej108-7-3-72364
11.Hubáček FilipPachner Jan136-7-983274
12.Borovka TomášSochor Miroslav-6496 3184
13.Hach MartinVaněček Petr5-5-7-9 1385
14.David JakubKirchman Ondřej8-789 3195
15.Borovka TomášPachner Jan617  30105
16.Hach MartinSochor Miroslav         
17.David JakubVaněček Petr         
18.Hubáček FilipKirchman Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hach Martin12Pachner Jan04
David Jakub21Sochor Miroslav12
Hubáček Filip21Vaněček Petr21
Borovka Tomáš40Kirchman Ondřej12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65Rozhodčí:Horka Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Kovářík Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32422:492SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špeta Michal
Alexa Jiří
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kubát Jan
 
 
11-9-95-52301
2.Kupilík Ondřej
Pučégl Pavel
 
 
Chodounský Martin
Obertík Milan
 
 
7-8-6-6 1302
3.Špeta MichalObertík Milan-12-3-6  0303
4.Pučégl PavelChodounský Martin-1-4-8  0304
5.Kupilík OndřejŠlehofer Stanislav ml.8-35-7-52305
6.Alexa JiříKubát Jan533  3015
7.Pučégl PavelObertík Milan-109-35-22316
8.Kupilík OndřejChodounský Martin-5-2-14  0317
9.Alexa JiříŠlehofer Stanislav ml.7-7-87103227
10.Špeta MichalKubát Jan10-88-6-112328
11.Soldát TomášObertík Milan-9-76-4 1329
12.Alexa JiříChodounský Martin963  3039
13.Špeta MichalŠlehofer Stanislav ml.-6-4-11  03310
14.Pučégl PavelKubát Jan-64-7-6 13  
15.Alexa JiříObertík Milan         
16.Špeta MichalChodounský Martin         
17.Pučégl PavelŠlehofer Stanislav ml.         
18.Soldát TomášKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špeta Michal03Obertík Milan30
Pučégl Pavel02Chodounský Martin21
Kupilík Ondřej02Šlehofer Stanislav ml.21
Alexa Jiří30Kubát Jan11
Soldát Tomáš01   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18495:450AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-69813 3110
2.Havlíček Tomáš
Podrazil Václav
 
 
Jakubec Vladimír
Koutník Vojtěch
 
 
-8-288-72311
3.Lánský JakubJakubec Vladimír-2-5-9  0312
4.Hüttl MichalFranc Štěpán7617  3022
5.Podrazil VáclavHoch Jiří-3-7-6  0323
6.Havlíček TomášKoutník Vojtěch9105  3033
7.Hüttl MichalJakubec Vladimír-855-793243
8.Podrazil VáclavFranc Štěpán-11-128633253
9.Havlíček TomášHoch Jiří1489  3063
10.Lánský JakubKoutník Vojtěch278  3073
11.Podrazil VáclavJakubec Vladimír7210  3083
12.Havlíček TomášFranc Štěpán1076  3093
13.Lánský JakubHoch Jiří-7-7-8  0394
14.Hüttl MichalKoutník Vojtěch8-876 31104
15.Havlíček TomášJakubec Vladimír-4-911-9 13  
16.Lánský JakubFranc Štěpán         
17.Hüttl MichalHoch Jiří         
18.Podrazil VáclavKoutník Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lánský Jakub12Jakubec Vladimír12
Hüttl Michal30Franc Štěpán03
Podrazil Václav21Hoch Jiří21
Havlíček Tomáš30Koutník Vojtěch03
Počet diváků: 2
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Filip
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Veselý Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:33412:516KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Mráz Jiří
 
 
Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
99-6-873210
2.Krameš Jan st.
Knobloch Miroslav
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
-9-11-3  0311
3.Pospíšil MilanVorlíček Luboš8-3-10-8 1312
4.Knobloch MiroslavPisár Jan-68-79-72313
5.Krameš Jan st.Hýža Daniel8-8-9-9 1314
6.Mráz JiříPisár Petr-4-868-62315
7.Knobloch MiroslavVorlíček Luboš-3-3-7  0316
8.Krameš Jan st.Pisár Jan-3-885-62317
9.Mráz JiříHýža Daniel9-5-68-52318
10.Pospíšil MilanPisár Petr-710125 3128
11.Krameš Jan st.Vorlíček Luboš-310-6-5 1329
12.Mráz JiříPisár Jan-511-8-5 13210
13.Pospíšil MilanHýža Daniel-7-10   02  
14.Knobloch MiroslavPisár Petr         
15.Mráz JiříVorlíček Luboš         
16.Pospíšil MilanPisár Jan         
17.Knobloch MiroslavHýža Daniel         
18.Krameš Jan st.Pisár Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan11Vorlíček Luboš30
Knobloch Miroslav02Pisár Jan30
Krameš Jan st.03Hýža Daniel20
Mráz Jiří03Pisár Petr11
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS