Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Vyletová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32628:600TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
796  3010
2.Jakubec Vladimír
Pechman Petr
 
 
Kuba Josef
Švec Radek
 
 
-7-94-7 1311
3.Franc ŠtěpánDe Filippo Martin6-777 3121
4.Koutník VojtěchKočvara Martin-4-8-8  0322
5.Hoch JiříKuba Josef84-6-553232
6.Jakubec VladimírŠvec Radek78-57 3142
7.Koutník VojtěchDe Filippo Martin-8-9-8  0343
8.Hoch JiříKočvara Martin436  3053
9.Jakubec VladimírKuba Josef777  3063
10.Franc ŠtěpánŠvec Radek5107  3073
11.Hoch JiříDe Filippo Martin8-9-9-8 1374
12.Jakubec VladimírKočvara Martin10104  3084
13.Franc ŠtěpánKuba Josef-8-7-21  0385
14.Koutník VojtěchŠvec Radek-9-57-3 1386
15.Jakubec VladimírDe Filippo Martin9-87-953296
16.Franc ŠtěpánKočvara Martin10-9-8-8 1397
17.Koutník VojtěchKuba Josef9-3-8-3 1398
18.Hoch JiříŠvec Radek64-6-7632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán22De Filippo Martin22
Koutník Vojtěch04Kočvara Martin22
Hoch Jiří31Kuba Josef22
Jakubec Vladimír40Švec Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36724:719KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Beran Matěj
Kaucký Jakub
 
 
-8899 3110
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Pluhař Jan
Přída Kryštof
 
 
-45-8-7 1311
3.Pisár JanPluhař Jan-2119-9-72312
4.Hýža DanielKaucký Jakub-798-9-92313
5.Vorlíček LubošPřída Kryštof-56-8-12 1314
6.Pisár PetrBeran Matěj8-14-8583224
7.Hýža DanielPluhař Jan98-912 3134
8.Vorlíček LubošKaucký Jakub-5-11-9  0335
9.Pisár PetrPřída Kryštof11-267 3145
10.Pisár JanBeran Matěj513-48 3155
11.Vorlíček LubošPluhař Jan-11858 3165
12.Pisár PetrKaucký Jakub-797-6-72366
13.Pisár JanPřída Kryštof-6387 3176
14.Hýža DanielBeran Tomáš-39-6863286
15.Pisár PetrPluhař Jan97-69 3196
16.Pisár JanKaucký Jakub-956-9-142397
17.Hýža DanielPřída Kryštof-6-6-7  0398
18.Vorlíček LubošBeran Tomáš-13383 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan22Pluhař Jan13
Hýža Daniel22Kaucký Jakub40
Vorlíček Luboš22Přída Kryštof22
Pisár Petr31Beran Matěj02
   Beran Tomáš02
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Filip
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Veselý Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34409:480Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
-8-13-5  0301
2.Krameš Jan st.
Knobloch Miroslav
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
76-5-9-92302
3.Hrbáček MilanKirchman Ondřej-81-614-82303
4.Krameš Jan st.Legát Petr-3-8-5  0304
5.Pospíšil MilanVaněček Petr-77-6643214
6.Mráz JiříSochor Miroslav-12-78753224
7.Krameš Jan st.Kirchman Ondřej-11-3-8  0325
8.Knobloch MiroslavLegát Petr-9-4-8  0326
9.Mráz JiříVaněček Petr10-7-6-5 1327
10.Hrbáček MilanSochor Miroslav-99-2-9 1328
11.Knobloch MiroslavKirchman Ondřej-9-9-9  0329
12.Mráz JiříLegát Petr58-8-7-723210
13.Hrbáček MilanVaněček Petr-8-5-10  03  
14.Krameš Jan st.Sochor Miroslav         
15.Mráz JiříKirchman Ondřej         
16.Hrbáček MilanLegát Petr         
17.Krameš Jan st.Vaněček Petr         
18.Knobloch MiroslavSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrbáček Milan02Kirchman Ondřej30
Krameš Jan st.02Legát Petr30
Pospíšil Milan10Vaněček Petr11
Mráz Jiří12Sochor Miroslav11
Knobloch Miroslav02   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:22516:465AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Hájek Michal
 
 
Korbel Petr
Chodounský Martin
 
 
6109  3010
2.Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
Obertík Milan
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-772-7103220
3.Kroupa TomášChodounský Martin-9-9-11  0321
4.Hüttl MichalObertík Milan-11-64-11 1322
5.Hájek MichalŠlehofer Stanislav ml.-83-11653232
6.Lánský JakubKorbel Petr-6966 3142
7.Hüttl MichalChodounský Martin-9998 3152
8.Hájek MichalObertík Milan-5-7-9  0353
9.Lánský JakubŠlehofer Stanislav ml.7-4-2933263
10.Kroupa TomášKorbel Petr-8775 3173
11.Hájek MichalChodounský Martin598  3083
12.Lánský JakubObertík Milan126-8-783293
13.Kroupa Tomᚊlehofer Stanislav ml.-99-68332103
14.Hüttl MichalKorbel Petr         
15.Lánský JakubChodounský Martin         
16.Kroupa TomášObertík Milan         
17.Hüttl MichalŠlehofer Stanislav ml.         
18.Hájek MichalKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroupa Tomáš21Chodounský Martin12
Hüttl Michal11Obertík Milan21
Hájek Michal21Šlehofer Stanislav ml.03
Lánský Jakub30Korbel Petr02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31314:426TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soldát Tomáš
Pučégl Pavel
 
 
Končal Adam
Fiala Jakub
 
 
-4-6-8  0301
2.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-7-68-12 1302
3.Kupilík OndřejSlapnička Jakub-4-8-3  0303
4.Alexa JiříKončal Adam6-6-10-8 1304
5.Pučégl PavelNovotný Petr-5-6-9  0305
6.Soldát TomášFiala Jakub994  3015
7.Alexa JiříSlapnička Jakub-13-7-6  0316
8.Pučégl PavelKončal Adam9-11-8-4 1317
9.Soldát TomášNovotný Petr-5-7-1  0318
10.Kupilík OndřejFiala Jakub10-174 3128
11.Pučégl PavelSlapnička Jakub-89-6-5 1329
12.Soldát TomášKončal Adam-4-9-6  03210
13.Kupilík OndřejNovotný Petr-7-12-7  03  
14.Alexa JiříFiala Jakub         
15.Soldát TomášSlapnička Jakub         
16.Kupilík OndřejKončal Adam         
17.Alexa JiříNovotný Petr         
18.Pučégl PavelFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kupilík Ondřej11Slapnička Jakub30
Alexa Jiří02Končal Adam30
Pučégl Pavel03Novotný Petr20
Soldát Tomáš12Fiala Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38732:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Kaštánek Petr
Heinzl Lukáš
 
 
7-89-383210
2.Hubáček Filip
Fesl Martin
 
 
Šimek Marek
Krotký Marek
 
 
9-7-88113220
3.Hubáček FilipKaštánek Petr-10-12-9  0321
4.David JakubHeinzl Lukáš-107-11-9 1322
5.Fesl MartinŠimek Marek9-7-5-9 1323
6.Borovka TomášKrotký Marek1467  3033
7.David JakubKaštánek Petr-910-87-112334
8.Fesl MartinHeinzl Lukáš-5-754-72335
9.Borovka Tomᚊimek Marek9-9-73-82336
10.Hubáček FilipKrotký Marek398  3046
11.Fesl MartinKaštánek Petr6-7-7-8 1347
12.Borovka TomášHeinzl Lukáš10-9-4763257
13.Hubáček FilipŠimek Marek2-11-9-9 1358
14.David JakubKrotký Marek102-86 3168
15.Borovka TomášKaštánek Petr-85-6-11 1369
16.Hubáček FilipHeinzl Lukáš-5898 3179
17.David JakubŠimek Marek-4-6101093289
18.Fesl MartinKrotký Marek910-107 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubáček Filip22Kaštánek Petr40
David Jakub22Heinzl Lukáš22
Fesl Martin13Šimek Marek31
Borovka Tomáš22Krotký Marek04
Počet diváků: 10
Vrchní rozhodčí se kvůli poruše automobilu nedostavil, o tomto nás informoval telefonicky před začátkem utkání. Po domluvě se soupeřem utkání rozhodcoval Jakub David

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS