Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0101:52TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová JanaHolíková Kristýna3111  3010
2.Březinová BarboraJuchelková Lucie958  3020
3.Vašendová Jana
Březinová Barbora
 
 
Holíková Kristýna
Juchelková Lucie
 
 
654  3030
4.Vašendová JanaJuchelková Lucie         
5.Březinová BarboraHolíková Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašendová Jana10Holíková Kristýna01
Březinová Barbora10Juchelková Lucie01



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:33:988:125SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková LenkaGrimmerová Diana1049  3010
2.Glücková RomanaKoďousková Eliška-1-6-4  0311
3.Glücková Lenka
Glücková Romana
 
 
Grimmerová Diana
Koďousková Eliška
 
 
-6-6-4  0312
4.Glücková LenkaKoďousková Eliška-10-6-11  0313
5.Glücková RomanaGrimmerová Diana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glücková Lenka11Grimmerová Diana01
Glücková Romana01Koďousková Eliška20



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:3156:110TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová LindaNeufingerová Lucie734  3010
2.Halasová LudmilaBayerová Anežka ml.-99-87-112311
3.Záděrová Linda
Halasová Ludmila
 
 
Bayerová Anežka ml.
Neufingerová Lucie
 
 
3164  3021
4.Záděrová LindaBayerová Anežka ml.796  3031
5.Halasová LudmilaNeufingerová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Záděrová Linda20Neufingerová Lucie01
Halasová Ludmila01Bayerová Anežka ml.11



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Turay Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:960:110TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová KlaudieBártová Tereza-2-8-12  0301
2.Jaramillo VěraKlempererová Anna-2-48-6 1302
3.Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
Masopustová Lucie
Tonarová Tereza
 
 
-4-2-9  0303
4.Holubová KlaudieKlempererová Anna         
5.Jaramillo VěraBártová Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holubová Klaudie01Bártová Tereza10
Jaramillo Věra01Klempererová Anna10



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC PříbramRozhodčí:Turay Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:43SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorná EvaSilavecká Ema476  3010
2.Sommerová HelenaSilavecká Julie345  3020
3.Pokorná Eva
Sommerová Helena
 
 
Silavecká Ema
Silavecká Julie
 
 
734  3030
4.Pokorná EvaSilavecká Julie         
5.Sommerová HelenaSilavecká Ema         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Eva10Silavecká Ema01
Sommerová Helena10Silavecká Julie01



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StařečVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:955:100KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražáková KateřinaPetrů Andrea-6-3-5  0301
2.Pražáková LucieMeškánová Andrea-6-6-10  0302
3.Pražáková Kateřina
Pražáková Lucie
 
 
Meškánová Andrea
Levaiová Tereza
 
 
-9-7-3  0303
4.Pražáková KateřinaMeškánová Andrea         
5.Pražáková LuciePetrů Andrea         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pražáková Kateřina01Petrů Andrea10
Pražáková Lucie01Meškánová Andrea10



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0102:62TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová KarolínaKárová Klára842  3010
2.Franeková VěraSankotová Klára1084  3020
3.Vydrová Lucie
Franeková Věra
 
 
Kárová Klára
Sankotová Klára
 
 
61010  3030
4.Strnadová KarolínaSankotová Klára         
5.Franeková VěraKárová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnadová Karolína10Kárová Klára01
Franeková Věra10Sankotová Klára01



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:956:108SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajgerová KristýnaHanáková Nela-37-7-5 1301
2.Vavřinová PetraHrabicová Klára-4-2-4  0302
3.Bajgerová Kristýna
Vavřinová Petra
 
 
Hanáková Nela
Hrabicová Klára
 
 
-5-4-11  0303
4.Bajgerová KristýnaHrabicová Klára         
5.Vavřinová PetraHanáková Nela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bajgerová Kristýna01Hanáková Nela10
Vavřinová Petra01Hrabicová Klára10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy