Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BorRozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:4144:123AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová AnetaKašubiaková Viktorie886  3010
2.Handlová NatálieNykodýmová Natálie910-4-5-62311
3.Kohlmannová Aneta
Handlová Natálie
 
 
Kašubiaková Viktorie
Nykodýmová Natálie
 
 
-6915 3121
4.Kohlmannová AnetaNykodýmová Natálie6107  3031
5.Handlová NatálieKašubiaková Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta20Kašubiaková Viktorie01
Handlová Natálie01Nykodýmová Natálie11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:11151:181TJ Batesta Chodov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková ŠárkaMorová Natálie-9-69-12 1301
2.Meškánová AndreaKárová Klára6109  3011
3.Procházková Šárka
Meškánová Andrea
 
 
Morová Natálie
Kárová Klára
 
 
-88-75103221
4.Procházková ŠárkaKárová Klára-1-7-8  0322
5.Meškánová AndreaMorová Natálie-4-2-8  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Šárka02Morová Natálie20
Meškánová Andrea11Kárová Klára11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0100:49TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová LindaHolíková Kristýna524  3010
2.Halasová LudmilaKrčmářová Magdaléna4106  3020
3.Záděrová Linda
Halasová Ludmila
 
 
Holíková Kristýna
Krčmářová Magdaléna
 
 
738  3030
4.Záděrová LindaKrčmářová Magdaléna         
5.Halasová LudmilaHolíková Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Záděrová Linda10Holíková Kristýna01
Halasová Ludmila10Krčmářová Magdaléna01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1107:80TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayerová Anežka ml.Holubová Klaudie71010  3010
2.Voženílková AlenaVyletová Helena ml.987  3020
3.Bayerová Anežka ml.
Voženílková Alena
 
 
Vyletová Helena ml.
Hromiaková Andrea
 
 
77-64 3130
4.Bayerová Anežka ml.Vyletová Helena ml.         
5.Voženílková AlenaHolubová Klaudie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bayerová Anežka ml.10Holubová Klaudie01
Voženílková Alena10Vyletová Helena ml.01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy