Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
várenská 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1103:54SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovská AnnaHandlová Natálie662  3010
2.Pytlíková TerezaKohlmannová Aneta5-443 3120
3.Matějovská Anna
Polívková Barbora
 
 
Handlová Natálie
Kohlmannová Aneta
 
 
656  3030
4.Matějovská AnnaKohlmannová Aneta         
5.Pytlíková TerezaHandlová Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějovská Anna10Handlová Natálie01
Pytlíková Tereza10Kohlmannová Aneta01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BorRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:49SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová NiamhKašubiaková Viktorie671  3010
2.Sommerová HelenaNykodýmová Natálie456  3020
3.Štricová Niamh
Sommerová Helena
 
 
Kašubiaková Viktorie
Kašubiaková Viktorie
 
 
677  3030
4.Štricová NiamhNykodýmová Natálie         
5.Sommerová HelenaKašubiaková Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štricová Niamh10Kašubiaková Viktorie01
Sommerová Helena10Nykodýmová Natálie01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:993:125SK Dobré A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morová NatálieBačinová Pavla-76-87-62301
2.Kárová KláraKoďousková Eliška-6-6-4  0302
3.Morová Natálie
Kárová Klára
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
-28-7-14 1303
4.Morová NatálieKoďousková Eliška         
5.Kárová KláraBačinová Pavla         
6.Kárová KláraBačinová Pavla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Morová Natálie01Bačinová Pavla10
Kárová Klára01Koďousková Eliška10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:213:6197:163SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková KláraMeškánová Andrea11-35-9-62301
2.Žižkovská RebekaProcházková Šárka10-118-9-82302
3.Ševčíková Klára
Žižkovská Rebeka
 
 
Levaiová Tereza
Petrů Andrea
 
 
541  3012
4.Ševčíková KláraProcházková Šárka6114  3022
5.Žižkovská RebekaMeškánová Andrea91011  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Klára11Meškánová Andrea11
Žižkovská Rebeka11Procházková Šárka11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:4135:83TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieHalasová Ludmila134  3010
2.Jirásková TerezaZáděrová Linda-6-10-9  0311
3.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Halasová Ludmila
Záděrová Linda
 
 
047  3021
4.Sazimová TerezieZáděrová Linda4-10410 3131
5.Jirásková TerezaHalasová Ludmila         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Terezie20Halasová Ludmila01
Jirásková Tereza01Záděrová Linda11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:963:105SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčmářová MagdalénaBošinová Aneta6-9-6-5 1301
2.Holíková KristýnaPěnkavová Kristýna-5-9-4  0302
3.Krčmářová Magdaléna
Holíková Kristýna
 
 
Bošinová Aneta
Pěnkavová Kristýna
 
 
-3-6-5  0303
4.Krčmářová MagdalénaPěnkavová Kristýna         
5.Holíková KristýnaBošinová Aneta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krčmářová Magdaléna01Bošinová Aneta10
Holíková Kristýna01Pěnkavová Kristýna10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:964:104TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyletová Helena ml.Březinová Barbora-4-7-5  0301
2.Holubová KlaudieVašendová Jana-7-2-10  0302
3.Vyletová Helena ml.
Hromiaková Andrea
 
 
Bajgerová Kristýna
Březinová Barbora
 
 
-7-11-11  0303
4.Vyletová Helena ml.Vašendová Jana         
5.Holubová KlaudieBřezinová Barbora         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyletová Helena ml.01Březinová Barbora10
Holubová Klaudie01Vašendová Jana10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:970:122SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voženílková AlenaŠtěpánová Gabriela-310-5-4 1301
2.Bayerová Anežka ml.Grigelová Natália-3-5-5  0302
3.Voženílková Alena
Bayerová Anežka ml.
 
 
Hanáková Nela
Hrabicová Klára
 
 
13-5-7-6 1303
4.Voženílková AlenaGrigelová Natália         
5.Bayerová Anežka ml.Štěpánová Gabriela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Voženílková Alena01Štěpánová Gabriela10
Bayerová Anežka ml.01Grigelová Natália10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 2/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:6184:153SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívková BarboraŠtricová Niamh710-8-9-122301
2.Matějovská AnnaSommerová Helena-9-1215463211
3.Polívková Barbora
Matějovská Anna
 
 
Štricová Niamh
Sommerová Helena
 
 
806  3021
4.Polívková BarboraSommerová Helena-6979 3131
5.Matějovská AnnaŠtricová Niamh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polívková Barbora11Štricová Niamh10
Matějovská Anna10Sommerová Helena02



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 2/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ARozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:970:118SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koďousková EliškaIlčíková Anežka-510-8-5 1301
2.Bačinová PavlaŠevčíková Klára-9-3-4  0302
3.Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
Ilčíková Anežka
Ševčíková Klára
 
 
-4-79-2 1303
4.Koďousková EliškaŠevčíková Klára         
5.Bačinová PavlaIlčíková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koďousková Eliška01Ilčíková Anežka10
Bačinová Pavla01Ševčíková Klára10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 2/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:210:9167:168TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieBošinová Aneta759  3010
2.Jirásková TerezaPěnkavová Kristýna-79-4-6 1311
3.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Bošinová Aneta
Pěnkavová Kristýna
 
 
-83-6953221
4.Sazimová TereziePěnkavová Kristýna-7-6-9  0322
5.Jirásková TerezaBošinová Aneta77-48 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Terezie11Bošinová Aneta02
Jirásková Tereza11Pěnkavová Kristýna20



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 2/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:972:108SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová JanaŠtěpánová Gabriela-3-75-9 1301
2.Březinová BarboraGrigelová Natália-3-10-6  0302
3.Vašendová Jana
Březinová Barbora
 
 
Štěpánová Gabriela
Grigelová Natália
 
 
-2-10-11  0303
4.Vašendová JanaGrigelová Natália         
5.Březinová BarboraŠtěpánová Gabriela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašendová Jana01Štěpánová Gabriela10
Březinová Barbora01Grigelová Natália10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 3/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:12221:211SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaPytlíková Tereza-8-856123210
2.Ševčíková KláraMatějovská Anna-5-7-8  0311
3.Ilčíková Anežka
Ševčíková Klára
 
 
Matějovská Anna
Polívková Barbora
 
 
4-710-933221
4.Ilčíková AnežkaMatějovská Anna-969-7-102322
5.Ševčíková KláraPytlíková Tereza-1095-883232

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ilčíková Anežka11Pytlíková Tereza02
Ševčíková Klára11Matějovská Anna20



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 3/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:34:9118:137SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieŠtěpánová Gabriela65-12-9-62301
2.Jirásková TerezaGrigelová Natália-87-6-4 1302
3.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Štěpánová Gabriela
Grigelová Natália
 
 
9-13-3-13 1303
4.Sazimová TerezieGrigelová Natália         
5.Jirásková TerezaŠtěpánová Gabriela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sazimová Terezie01Štěpánová Gabriela10
Jirásková Tereza01Grigelová Natália10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 4/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ARozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 15:30 Začátek
utkání
16:25Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:7169:156SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigelová NatáliaIlčíková Anežka1-6-37-82301
2.Štěpánová GabrielaŠevčíková Klára10510  3011
3.Štěpánová Gabriela
Grigelová Natália
 
 
Ilčíková Anežka
Ševčíková Klára
 
 
-7512-673221
4.Grigelová NatáliaŠevčíková Klára-6-77963231
5.Štěpánová GabrielaIlčíková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grigelová Natália11Ilčíková Anežka10
Štěpánová Gabriela10Ševčíková Klára02



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 4/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 15:30 Začátek
utkání
16:25Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:991:124SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TereziePolívková Barbora-7-99-8 1301
2.Jirásková TerezaMatějovská Anna-10-4-3  0302
3.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Polívková Barbora
Matějovská Anna
 
 
6-7-89-22303
4.Sazimová TerezieMatějovská Anna         
5.Jirásková TerezaPolívková Barbora         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sazimová Terezie01Polívková Barbora10
Jirásková Tereza01Matějovská Anna10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BorRozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:4144:123AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová AnetaKašubiaková Viktorie886  3010
2.Handlová NatálieNykodýmová Natálie910-4-5-62311
3.Kohlmannová Aneta
Handlová Natálie
 
 
Kašubiaková Viktorie
Nykodýmová Natálie
 
 
-6915 3121
4.Kohlmannová AnetaNykodýmová Natálie6107  3031
5.Handlová NatálieKašubiaková Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta20Kašubiaková Viktorie01
Handlová Natálie01Nykodýmová Natálie11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:11151:181TJ Batesta Chodov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková ŠárkaMorová Natálie-9-69-12 1301
2.Meškánová AndreaKárová Klára6109  3011
3.Procházková Šárka
Meškánová Andrea
 
 
Morová Natálie
Kárová Klára
 
 
-88-75103221
4.Procházková ŠárkaKárová Klára-1-7-8  0322
5.Meškánová AndreaMorová Natálie-4-2-8  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Šárka02Morová Natálie20
Meškánová Andrea11Kárová Klára11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0100:49TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová LindaHolíková Kristýna524  3010
2.Halasová LudmilaKrčmářová Magdaléna4106  3020
3.Záděrová Linda
Halasová Ludmila
 
 
Holíková Kristýna
Krčmářová Magdaléna
 
 
738  3030
4.Záděrová LindaKrčmářová Magdaléna         
5.Halasová LudmilaHolíková Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Záděrová Linda10Holíková Kristýna01
Halasová Ludmila10Krčmářová Magdaléna01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1107:80TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayerová Anežka ml.Holubová Klaudie71010  3010
2.Voženílková AlenaVyletová Helena ml.987  3020
3.Bayerová Anežka ml.
Voženílková Alena
 
 
Vyletová Helena ml.
Hromiaková Andrea
 
 
77-64 3130
4.Bayerová Anežka ml.Vyletová Helena ml.         
5.Voženílková AlenaHolubová Klaudie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bayerová Anežka ml.10Holubová Klaudie01
Voženílková Alena10Vyletová Helena ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 12/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2116:80AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová AnetaKárová Klára737  3010
2.Handlová NatálieMorová Natálie96-8-943220
3.Kohlmannová Aneta
Kohlmannová Aneta
 
 
Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
778  3030
4.Kohlmannová AnetaMorová Natálie         
5.Handlová NatálieKárová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta10Kárová Klára01
Handlová Natálie10Morová Natálie01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 12/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1106:66TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová LindaBayerová Anežka ml.538  3010
2.Halasová LudmilaVoženílková Alena942  3020
3.Záděrová Linda
Halasová Ludmila
 
 
Bayerová Anežka ml.
Voženílková Alena
 
 
79-78 3130
4.Záděrová LindaVoženílková Alena         
5.Halasová LudmilaBayerová Anežka ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Záděrová Linda10Bayerová Anežka ml.01
Halasová Ludmila10Voženílková Alena01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 13/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 16:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:7152:134TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halasová LudmilaHandlová Natálie-8-9-9  0301
2.Záděrová LindaKohlmannová Aneta469  3011
3.Záděrová Linda
Halasová Ludmila
 
 
Handlová Natálie
Kohlmannová Aneta
 
 
-9785 3121
4.Halasová LudmilaKohlmannová Aneta-8-6-4  0322
5.Záděrová LindaHandlová Natálie873  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila02Handlová Natálie11
Záděrová Linda20Kohlmannová Aneta11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 13/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 16:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:38:10151:174TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sankotová KláraVoženílková Alena-985-4-72301
2.Morová NatálieBayerová Anežka ml.5-4-5-8 1302
3.Morová Natálie
Kárová Klára
 
 
Voženílková Alena
Bayerová Anežka ml.
 
 
-109108 3112
4.Sankotová KláraBayerová Anežka ml.-2-5135-42313
5.Morová NatálieVoženílková Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sankotová Klára02Voženílková Alena10
Morová Natálie01Bayerová Anežka ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 21/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha ARozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:961:99SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grimmerová DianaSommerová Helena-9-5-8  0301
2.Bačinová PavlaŠtricová Niamh-3-9-4  0302
3.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Sommerová Helena
Štricová Niamh
 
 
-8-8-7  0303
4.Grimmerová DianaŠtricová Niamh         
5.Bačinová PavlaSommerová Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grimmerová Diana01Sommerová Helena10
Bačinová Pavla01Štricová Niamh10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 21/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:36:11147:178TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KristýnaBřezinová Barbora-7-47863210
2.Bošinová AnetaVašendová Jana10-9-13-5 1311
3.Bošinová Aneta
Pěnkavová Kristýna
 
 
Březinová Barbora
Vašendová Jana
 
 
-4-7-8  0312
4.Pěnkavová KristýnaVašendová Jana129-10-6-42313
5.Bošinová AnetaBřezinová Barbora         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pěnkavová Kristýna11Březinová Barbora01
Bošinová Aneta01Vašendová Jana20



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 22/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 16:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:4143:112TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová JanaSommerová Helena366  3010
2.Březinová BarboraŠtricová Niamh879  3020
3.Vašendová Jana
Březinová Barbora
 
 
Sommerová Helena
Štricová Niamh
 
 
-10-78-8 1321
4.Vašendová JanaŠtricová Niamh7-894 3131
5.Březinová BarboraSommerová Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašendová Jana20Sommerová Helena01
Březinová Barbora10Štricová Niamh02



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 22/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 16:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1108:73SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová AnetaBačinová Pavla-9696 3110
2.Pěnkavová KristýnaGrimmerová Diana797  3020
3.Pěnkavová Kristýna
Bošinová Aneta
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
954  3030
4.Bošinová AnetaGrimmerová Diana954  30  
5.Pěnkavová KristýnaBačinová Pavla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta10Bačinová Pavla01
Pěnkavová Kristýna10Grimmerová Diana01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 31/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BorRozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:3135:98KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová AndreaKašubiaková Viktorie168  3010
2.Procházková ŠárkaNykodýmová Natálie-12-8-12  0311
3.Meškánová Andrea
Procházková Šárka
 
 
Kašubiaková Viktorie
Nykodýmová Natálie
 
 
985  3021
4.Meškánová AndreaNykodýmová Natálie0913  3031
5.Procházková ŠárkaKašubiaková Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Meškánová Andrea20Kašubiaková Viktorie01
Procházková Šárka01Nykodýmová Natálie11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 31/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:6157:129TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyletová Helena ml.Krčmářová Magdaléna-8-67-9 1301
2.Holubová KlaudieHolíková Kristýna96-86 3111
3.Vyletová Helena ml.
Holubová Klaudie
 
 
Krčmářová Magdaléna
Holíková Kristýna
 
 
149  3021
4.Vyletová Helena ml.Holíková Kristýna-10-65873231
5.Holubová KlaudieKrčmářová Magdaléna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyletová Helena ml.11Krčmářová Magdaléna10
Holubová Klaudie10Holíková Kristýna02



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 32/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Zajíc František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 16:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:54KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová AndreaJaramillo Věra927  3010
2.Procházková ŠárkaHolubová Klaudie178  3020
3.Meškánová Andrea
Procházková Šárka
 
 
Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
695  3030
4.Meškánová AndreaHolubová Klaudie         
5.Procházková ŠárkaJaramillo Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Meškánová Andrea10Jaramillo Věra01
Procházková Šárka10Holubová Klaudie01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 32/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 16:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:5146:118Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykodýmová NatálieHolíková Kristýna58-106 3110
2.Kašubiaková ViktorieKrčmářová Magdaléna-7-9-11  0311
3.Nykodýmová Natálie
Kašubiaková Viktorie
 
 
Holíková Kristýna
Krčmářová Magdaléna
 
 
6410  3021
4.Nykodýmová NatálieKrčmářová Magdaléna-81074 3131
5.Kašubiaková ViktorieHolíková Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nykodýmová Natálie20Holíková Kristýna01
Kašubiaková Viktorie01Krčmářová Magdaléna11

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS