Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39593:644Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nguyen Van Vui
Chinh Ngo Van
 
 
Šmíd Miroslav
Hakl Petr
 
 
-7-7-8  0301
2.Větrovský Petr
Novák Stanislav
 
 
Pech Jan
Dvořák Jan
 
 
-711-15-6 1302
3.Nguyen Van VuiPech Jan-6-5-10  0303
4.Větrovský PetrŠmíd Miroslav108-9-7-52304
5.Chinh Ngo VanDvořák Jan945  3014
6.Novák StanislavHakl Petr-3876 3124
7.Větrovský PetrPech Jan10-58-2123234
8.Chinh Ngo VanŠmíd Miroslav-6-6-7  0335
9.Novák StanislavDvořák Jan-8-46-3 1336
10.Nguyen Van VuiHakl Petr3-9104 3146
11.Chinh Ngo VanPech Jan-5-4-10  0347
12.Novák StanislavŠmíd Miroslav-6-59-10 1348
13.Nguyen Van VuiDvořák Jan8-7-8-6 1349
14.Větrovský PetrHakl Petr-1389-5-1223410
15.Novák StanislavPech Jan-8897 31510
16.Nguyen Van VuiŠmíd Miroslav-2-7-4  03511
17.Větrovský PetrDvořák Jan-9893 31611
18.Chinh Ngo VanHakl PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nguyen Van Vui13Pech Jan22
Větrovský Petr22Šmíd Miroslav40
Chinh Ngo Van12Dvořák Jan22
Novák Stanislav22Hakl Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
loko zdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35618:635TJ Lokomotiva Zdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Robert
Holý Martin
 
 
Praizler Roman
Kuksa Zdeněk
 
 
-8-99-5 1301
2.Cajthaml Miroslav
Žihla Petr
 
 
Myslík Martin st.
Spousta Martin
 
 
889  3011
3.Cajthaml MiroslavSpousta Martin4-6316 3121
4.Pastorek RobertPraizler Roman-7-9-3  0322
5.Holý MartinMyslík Martin st.2-6-611-82323
6.Žihla PetrKuksa Zdeněk1298  3033
7.Pastorek RobertSpousta Martin-1159-743243
8.Holý MartinPraizler Roman-2-38-8 1344
9.Žihla PetrMyslík Martin st.79-7-783254
10.Cajthaml MiroslavKuksa Zdeněk-89-6-12 1355
11.Holý MartinSpousta Martin-9-9512-82356
12.Žihla PetrPraizler Roman497  3066
13.Cajthaml MiroslavMyslík Martin st.586  3076
14.Pastorek RobertKuksa Zdeněk-6-7-9  0377
15.Žihla PetrSpousta Martin-8-10-8  0378
16.Cajthaml MiroslavJohan Oldřich879  3088
17.Pastorek RobertMyslík Martin st.-6-7-8  0389
18.Holý MartinKuksa Zdeněk-10-75-1 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cajthaml Miroslav31Spousta Martin22
Pastorek Robert13Praizler Roman21
Holý Martin04Myslík Martin st.22
Žihla Petr31Kuksa Zdeněk31
   Johan Oldřich01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31696:670TJ Sokol Žebrák B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuška Miroslav
Křemen Josef
 
 
Novák Aleš
Bárta Michal
 
 
67-6-663210
2.Macháček Pavel
Svoboda Jaromír
 
 
Týbl Vladimír
Bláha Hynek
 
 
6-78-7-62311
3.Macháček PavelNovák Aleš97-129 3121
4.Křemen JosefTýbl Vladimír5-9-6963231
5.Kuška MiroslavBláha Hynek68-6-9-82332
6.Svoboda JaromírBárta Michal67-78 3142
7.Křemen JosefNovák Aleš786  3052
8.Kuška MiroslavTýbl Vladimír68-6-983262
9.Svoboda JaromírBláha Hynek-6-9-8  0363
10.Macháček PavelBárta Michal6-78-9-52364
11.Kuška MiroslavNovák Aleš6-68-9123274
12.Svoboda JaromírTýbl Vladimír87-6-9143284
13.Macháček PavelBláha Hynek12-10-8-8 1385
14.Křemen JosefBárta Michal698  3095
15.Svoboda JaromírNovák Aleš678  30105
16.Macháček PavelTýbl Vladimír6-869 31115
17.Křemen JosefBláha HynekWO    03116
18.Kuška MiroslavBárta Michal689  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel22Novák Aleš04
Křemen Josef30Týbl Vladimír04
Kuška Miroslav31Bláha Hynek30
Svoboda Jaromír31Bárta Michal13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záluží 143, Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51454:622TJ Olešná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Václav
Hnízdil Jan
 
 
Lysák Stanislav
Kopp Jan
 
 
-9-8-10  0301
2.Chlustina Jaroslav
Hnízdil Tomáš
 
 
Herman Miloš
Kroc František
 
 
-6-8-7  0302
3.Chlustina JaroslavKroc František-10-4-8  0303
4.Ptáček VáclavKopp Jan-9-4-5  0304
5.Hnízdil TomášHerman Miloš-1-8-7  0305
6.Hnízdil JanLysák Stanislav-6-8-8  0306
7.Ptáček VáclavKroc František-79-4-6 1307
8.Hnízdil TomášKopp Jan9-11-8-9 1308
9.Hnízdil JanHerman Miloš-6-5-7  0309
10.Chlustina JaroslavLysák Stanislav-65-7-3 13010
11.Hnízdil TomášKroc František-8-5-5  03011
12.Hnízdil JanKopp Jan-7-5-9  03012
13.Chlustina JaroslavHerman Miloš-10-9-2  03013
14.Ptáček VáclavLysák Stanislav11-11-7-8 13014
15.Hnízdil JanKroc František11-8-6-5 13015
16.Chlustina JaroslavKopp JanWO    30115
17.Ptáček VáclavHerman Miloš-99-8-7 13116
18.Hnízdil TomášLysák Stanislav-5-5-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlustina Jaroslav03Kroc František40
Ptáček Václav04Kopp Jan30
Hnízdil Tomáš04Herman Miloš40
Hnízdil Jan04Lysák Stanislav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22660:544TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Dražan Jiří
 
 
-9587 3110
2.Prokop Břetislav
Šín Jaroslav ml.
 
 
Němec Tomáš
Jirkovský Antonín st.
 
 
-96-7863220
3.Slezák VáclavJirkovský Antonín ml.-8-7-9  0321
4.Šín Jaroslav ml.Dražan Jiří866  3031
5.Flodr LeošNěmec Tomáš64-99 3141
6.Prokop BřetislavJirkovský Antonín st.6126  3051
7.Šín Jaroslav ml.Jirkovský Antonín ml.-6-9-10  0352
8.Flodr LeošDražan Jiří7-525 3162
9.Prokop BřetislavNěmec Tomáš-799-1073272
10.Slezák VáclavJirkovský Antonín st.987  3082
11.Flodr LeošJirkovský Antonín ml.-119-2-7 1383
12.Prokop BřetislavDražan Jiří987  3093
13.Slezák VáclavNěmec Tomáš-99-76932103
14.Šín Jaroslav ml.Jirkovský Antonín st.97-108 31113
15.Prokop BřetislavJirkovský Antonín ml.-89-4-10 13114
16.Slezák VáclavDražan JiříWO    30124
17.Šín Jaroslav ml.Němec Tomáš897  30134
18.Flodr LeošJirkovský Antonín st.538  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slezák Václav21Jirkovský Antonín ml.40
Šín Jaroslav ml.31Dražan Jiří03
Flodr Leoš31Němec Tomáš04
Prokop Břetislav31Jirkovský Antonín st.04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS