Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46759:849TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Preis Tomáš
Pleštil David
 
 
Solar Václav
Kalerta František
 
 
-1449-10-5 1301
2.Poncar Václav
Hašek Zdeněk
 
 
Švamberk Jan
Šmíd Tomáš
 
 
-11610-953211
3.Hašek ZdeněkŠmíd Tomáš399  3021
4.Preis TomášKalerta František-57-10-12 1322
5.Pleštil DavidŠvamberk Jan-8-9-4  0323
6.Poncar VáclavSolar Václav-8-9-3  0324
7.Preis Tomᚊmíd Tomáš58-11-673234
8.Pleštil DavidKalerta František-7-5-5  0335
9.Poncar VáclavŠvamberk Jan-710-3-6 1336
10.Hašek ZdeněkSolar Václav-910-29-72337
11.Pleštil DavidŠmíd Tomáš55-107 3147
12.Poncar VáclavKalerta František-7-5-6  0348
13.Hašek ZdeněkŠvamberk Jan-7-8-9  0349
14.Preis TomášSolar Václav6-76-7-923410
15.Poncar VáclavŠmíd Tomáš9-610-101032510
16.Hašek ZdeněkKalerta František-6-8-9  03511
17.Preis Tomᚊvamberk Jan-6-610-6 13512
18.Pleštil DavidSolar Václav713-8-11-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hašek Zdeněk13Šmíd Tomáš04
Preis Tomáš13Kalerta František40
Pleštil David13Švamberk Jan40
Poncar Václav13Solar Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZdejcinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37578:605TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Josef
Gladič Michal
 
 
Cajthaml Pavel
Koros Zdeněk
 
 
-9-7-2  0301
2.Pertl Antonín
Kodet Roman
 
 
Zíma Radek
Koros Filip
 
 
468  3011
3.Gladič MichalKoros Filip8-798 3121
4.Urban JosefZíma Radek-97-10-7 1322
5.Pertl AntonínCajthaml Pavel-134-104-72323
6.Kodet RomanKoros Zdeněk-5-9-7  0324
7.Urban JosefKoros Filip245  3034
8.Pertl AntonínZíma Radek-79613 3144
9.Kodet RomanCajthaml Pavel-6-7-4  0345
10.Gladič MichalKoros Zdeněk-8-10-9  0346
11.Pertl AntonínKoros Filip61310  3056
12.Kodet RomanZíma Radek65-7-683266
13.Gladič MichalCajthaml Pavel-5-0-8  0367
14.Urban JosefKoros Zdeněk-8-89-8 1368
15.Kodet RomanKoros Filip574  3078
16.Gladič MichalZíma Radek-1210-2-5 1379
17.Urban JosefCajthaml Pavel7-6-10-9 13710
18.Pertl AntonínKoros Zdeněk-9-9-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gladič Michal13Koros Filip04
Urban Josef13Zíma Radek22
Pertl Antonín22Cajthaml Pavel40
Kodet Roman22Koros Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24643:557TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Stanislav
Sedláček Petr
 
 
Ranzi Piero
Vavřinec Jiří
 
 
-7889 3110
2.Kořínek František
Mraček František
 
 
Šeršeň Miroslav
Lev Těšivoj
 
 
7-9210 3120
3.Mraček FrantišekŠeršeň Miroslav-6-6-2  0321
4.Novák StanislavRanzi Piero6-7-6-1 1322
5.Sedláček PetrVavřinec Jiří373  3032
6.Kořínek FrantišekLev Těšivoj363  3042
7.Novák StanislavŠeršeň Miroslav6719  3052
8.Sedláček PetrRanzi Piero9-976 3162
9.Kořínek FrantišekVavřinec Jiří81012  3072
10.Mraček FrantišekLev Těšivoj89-98 3182
11.Sedláček PetrŠeršeň Miroslav-5114-963292
12.Kořínek FrantišekRanzi Piero575  30102
13.Růžička JaroslavVavřinec Jiří-10-849-123103
14.Novák StanislavLev Těšivoj695  30113
15.Kořínek FrantišekŠeršeň Miroslav-8-8-9  03114
16.Růžička JaroslavRanzi Piero-8-6-6  03115
17.Novák StanislavVavřinec Jiří-7764 31125
18.Sedláček PetrLev Těšivoj7-97-8632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mraček František11Šeršeň Miroslav22
Novák Stanislav31Ranzi Piero22
Sedláček Petr40Vavřinec Jiří13
Kořínek František31Lev Těšivoj04
Růžička Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlštejn č.p. 106 PSČ 267 18 Karlštejn, Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:45514:628TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boudník Petr
Pastorek Ondřej
 
 
Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
-148-3-5 1301
2.Gottwald Miroslav
Habětín Jaroslav
 
 
Spousta Jan
Drsek Václav
 
 
-7-8-4  0302
3.Pastorek OndřejŠlosar Roman-810-310-92303
4.Habětín JaroslavŠlosar Milan-4-7-7  0304
5.Boudník PetrSpousta JanWO    0305
6.Gottwald MiroslavDrsek Václav-6-8-9  0306
7.Habětín JaroslavŠlosar Roman-9-2-7  0307
8.Boudník PetrŠlosar Milan7113  3017
9.Gottwald MiroslavSpousta Jan-9-8-12  0318
10.Pastorek OndřejDrsek Václav-6-78-1 1319
11.Boudník PetrŠlosar Roman9-129-753229
12.Gottwald MiroslavŠlosar Milan-8-6-8  03210
13.Pastorek OndřejSpousta Jan-4-8-9  03211
14.Habětín JaroslavDrsek Václav-7-7-6  03212
15.Gottwald MiroslavŠlosar Roman-8-5-6  03213
16.Pastorek OndřejŠlosar Milan-74-97732313
17.Habětín JaroslavSpousta JanWO    30413
18.Boudník PetrDrsek Václav-12-999332513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pastorek Ondřej13Šlosar Roman31
Habětín Jaroslav03Šlosar Milan22
Boudník Petr30Spousta Jan20
Gottwald Miroslav04Drsek Václav31
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32634:630TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Kamil
Nový Oto
 
 
Plecitý Stanislav
Rácz Rudolf
 
 
7-899 3110
2.Bartůněk David
Štanc Ota
 
 
Anděl Miloš
Jirkovský Antonín st.
 
 
-9-8-8  0311
3.Nový OtoJirkovský Antonín st.-3-869-32312
4.Dvořák KamilRácz Rudolf9-794 3122
5.Bartůněk DavidPlecitý Stanislav7-8713 3132
6.Štanc OtaAnděl Miloš8-7-4-10 1333
7.Dvořák KamilJirkovský Antonín st.-4-8-4  0334
8.Bartůněk DavidRácz Rudolf-68-8983244
9.Štanc OtaPlecitý Stanislav-687-6-72345
10.Nový OtoAnděl Miloš5-87-993255
11.Bartůněk DavidJirkovský Antonín st.889  3065
12.Štanc OtaRácz Rudolf-6-8-10  0366
13.Nový OtoPlecitý Stanislav87-53 3176
14.Dvořák KamilAnděl Miloš675  3086
15.Štanc OtaJirkovský Antonín st.39-10-9-62387
16.Nový OtoRácz Rudolf-7-6-6  0388
17.Dvořák KamilPlecitý Stanislav686  3098
18.Bartůněk DavidAnděl Miloš6108  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nový Oto22Jirkovský Antonín st.31
Dvořák Kamil31Rácz Rudolf22
Bartůněk David40Plecitý Stanislav13
Štanc Ota04Anděl Miloš13
Teplota na začátku 18, na konci 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35615:634TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Luděk
Pánek Petr
 
 
Švamberk Michal
Vurm Jiří
 
 
-86-12-6 1301
2.Johan Oldřich
Klaus Ladislav
 
 
Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
-658-11-52302
3.Klaus LadislavVurm Jiří9-796 3112
4.Pech LuděkŠvamberk Michal988  3022
5.Johan OldřichHerman Miloš ml.-68-2-7 1323
6.Pánek PetrVurm Radek-5-94-4 1324
7.Pech LuděkVurm Jiří-28-8-12 1325
8.Johan OldřichŠvamberk Michal248  3035
9.Pánek PetrHerman Miloš ml.78-98 3145
10.Klaus LadislavVurm Radek-6-8-9  0346
11.Johan OldřichVurm Jiří-12-9-8  0347
12.Pánek PetrŠvamberk Michal888  3057
13.Klaus LadislavHerman Miloš ml.8-88-883267
14.Pech LuděkVurm Radek-8346 3177
15.Pánek PetrVurm Jiří8-8-910-122378
16.Klaus LadislavŠvamberk Michal12109  3088
17.Pech LuděkHerman Miloš ml.-6-7-3  0389
18.Johan OldřichVurm Radek-6-9-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Ladislav31Vurm Jiří31
Pech Luděk22Švamberk Michal04
Johan Oldřich13Herman Miloš ml.22
Pánek Petr22Vurm Radek31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS