Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34655:648TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc František
Solar Václav
 
 
Herman Miloš ml.
Vurm Radek
 
 
9-77-8-82301
2.Kalerta František
Hřeben Stanislav
 
 
Švamberk Michal
Vurm Jiří
 
 
8-878 3111
3.Kroc FrantišekHerman Miloš ml.868  3021
4.Kalerta FrantišekŠvamberk Michal7-6-8-4 1322
5.Solar VáclavVurm Jiří8-65-4-62323
6.Hřeben StanislavVurm Radek-44-4943233
7.Kalerta FrantišekHerman Miloš ml.88-7-8-82334
8.Solar VáclavŠvamberk Michal7-978 3144
9.Hřeben StanislavVurm Jiří-8-8-8  0345
10.Kroc FrantišekVurm Radek-2669 3155
11.Solar VáclavHerman Miloš ml.-8-9-7  0356
12.Hřeben StanislavŠvamberk Michal8-867 3166
13.Kroc FrantišekVurm Jiří877  3076
14.Kalerta FrantišekVurm Radek-95-8783286
15.Hřeben StanislavHerman Miloš ml.9-7-6-8 1387
16.Kroc FrantišekŠvamberk Michal848  3097
17.Kalerta FrantišekVurm Jiří-8-4-6  0398
18.Solar VáclavVurm Radek7-98-81032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroc František40Herman Miloš ml.31
Kalerta František13Švamberk Michal13
Solar Václav22Vurm Jiří31
Hřeben Stanislav22Vurm Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26611:565TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Oldřich
Klaus Ladislav
 
 
Anděl Miloš
Rácz Rudolf
 
 
-7897 3110
2.Pánek Petr
Pech Luděk
 
 
Kureš Milan
Plecitý Stanislav
 
 
7-5-8-10 1311
3.Klaus LadislavRácz Rudolf-9-47-8 1312
4.Pánek PetrAnděl Miloš936  3022
5.Johan OldřichKureš Milan-7-108-8 1323
6.Pech LuděkPlecitý Stanislav1088  3033
7.Pánek PetrRácz Rudolf10610  3043
8.Johan OldřichAnděl Miloš-11-68-6 1344
9.Pech LuděkKureš Milan-7-7-4  0345
10.Klaus LadislavPlecitý Stanislav79-56 3155
11.Johan OldřichRácz Rudolf-7-5-9  0356
12.Pech LuděkAnděl Miloš989  3066
13.Klaus LadislavKureš Milan34-910 3176
14.Pánek PetrPlecitý Stanislav865  3086
15.Pech LuděkRácz Rudolf-11-7-9  0387
16.Klaus LadislavAnděl Miloš5108  3097
17.Pánek PetrKureš Milan55-10-10932107
18.Johan OldřichPlecitý Stanislav867  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klaus Ladislav31Rácz Rudolf31
Pánek Petr40Anděl Miloš13
Johan Oldřich13Kureš Milan22
Pech Luděk22Plecitý Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32643:659TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta Jan
Spousta David
 
 
Štanc Ota
Bartůněk David
 
 
37-96 3110
2.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Nový Oto
Dvořák Kamil
 
 
614-1111 3120
3.Šlosar RomanNový Oto12-3-48-62321
4.Spousta JanZíma Petr636  3031
5.Šlosar MilanDvořák Kamil-7-59-11 1332
6.Spousta DavidBartůněk David3-97-2103242
7.Spousta JanNový Oto695  3052
8.Šlosar MilanZíma Petr63-8-7103262
9.Spousta DavidDvořák Kamil7-897 3172
10.Šlosar RomanBartůněk David12-7-7-3 1373
11.Šlosar MilanNový Oto-410-6-7 1374
12.Spousta DavidZíma Petr7-1047 3184
13.Šlosar RomanDvořák Kamil-689-7-102385
14.Spousta JanBartůněk David-1087-9103295
15.Spousta DavidNový Oto78-88 31105
16.Šlosar RomanZíma Petr4711  30115
17.Spousta JanDvořák KamilWO    03116
18.Šlosar MilanBartůněk DavidWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlosar Roman13Nový Oto22
Spousta Jan30Zíma Petr04
Šlosar Milan12Dvořák Kamil21
Spousta David40Bartůněk David12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlštejn č.p. 106 PSČ 267 18 KarlštejnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:42477:584TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boudník Petr
Pastorek Ondřej
 
 
Novák Stanislav
Sedláček Petr
 
 
-5-78-7 1301
2.Pastorek Jaroslav
Manzac Jean-Paul
 
 
Mraček František
Růžička Jaroslav
 
 
-9-7-7  0302
3.Pastorek JaroslavRůžička Jaroslav-8-6-7  0303
4.Manzac Jean-PaulNovák Stanislav-4-1-5  0304
5.Boudník PetrMraček František756  3014
6.Pastorek OndřejSedláček Petr-5-7-6  0315
7.Manzac Jean-PaulRůžička Jaroslav-7-7-13  0316
8.Boudník PetrNovák Stanislav-910-910-92317
9.Pastorek OndřejMraček František428  3027
10.Pastorek JaroslavSedláček Petr-10-9-5  0328
11.Boudník PetrRůžička Jaroslav353  3038
12.Pastorek OndřejNovák Stanislav-7-7-7  0339
13.Pastorek JaroslavMraček František-89-11-4 13310
14.Manzac Jean-PaulSedláček Petr-0-1-2  03311
15.Pastorek OndřejRůžička Jaroslav548  30411
16.Pastorek JaroslavNovák Stanislav-6-9-7  03412
17.Manzac Jean-PaulMraček František-7-3-3  03413
18.Boudník PetrSedláček Petr-9-1197-623414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pastorek Jaroslav04Růžička Jaroslav22
Manzac Jean-Paul04Novák Stanislav40
Boudník Petr22Mraček František22
Pastorek Ondřej22Sedláček Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna žebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43551:659TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Těšivoj
Němec Filip
 
 
Drahovzal Petr
Zíma Radek
 
 
-61011-6-72301
2.Šeršeň Miroslav
Ranzi Piero
 
 
Cajthaml Pavel
Müller Michal
 
 
11109  3011
3.Šeršeň MiroslavZíma Radek-6-87-8 1312
4.Ranzi PieroMüller Michal-75-9933222
5.Němec FilipDrahovzal Petr-8-6-8  0323
6.Lev TěšivojCajthaml Pavel-77-2-8 1324
7.Ranzi PieroZíma Radek-9-9-6  0325
8.Němec FilipMüller Michal-5-7-9  0326
9.Lev TěšivojDrahovzal Petr-18-9-4  0327
10.Šeršeň MiroslavCajthaml Pavel-7-84683237
11.Němec FilipZíma Radek-85-9-9 1338
12.Lev TěšivojMüller Michal-5-1-7  0339
13.Šeršeň MiroslavDrahovzal Petr963  3049
14.Ranzi PieroCajthaml Pavel-6789 3159
15.Lev TěšivojZíma Radek-1-4-4  03510
16.Šeršeň MiroslavMüller Michal-4-779932610
17.Ranzi PieroDrahovzal Petr-14-5-5  03611
18.Němec FilipCajthaml Pavel-4-7-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeršeň Miroslav31Zíma Radek40
Ranzi Piero22Müller Michal22
Němec Filip04Drahovzal Petr31
Lev Těšivoj04Cajthaml Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZdejcinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29668:638TJ Zdejcina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodet Roman
Urban Josef
 
 
Hašek Zdeněk
Preis Tomáš
 
 
12-4-79-72301
2.Hazuka Jiří
Pertl Antonín
 
 
Poncar Václav
Kolínský Václav
 
 
-8-10-4  0302
3.Kodet RomanHašek Zdeněk11-77-1153212
4.Urban JosefKolínský Václav-7-7-8  0313
5.Hazuka JiříPreis Tomáš55-89 3123
6.Pertl AntonínPoncar Václav58-105 3133
7.Urban JosefHašek Zdeněk-9-58-6 1334
8.Hazuka JiříKolínský Václav7105  3044
9.Pertl AntonínPreis Tomáš896  3054
10.Kodet RomanPoncar Václav-6118-1143264
11.Hazuka JiříHašek Zdeněk5-77-1273274
12.Pertl AntonínKolínský Václav6-7108 3184
13.Kodet RomanPreis Tomáš4-596 3194
14.Urban JosefPoncar Václav8-78-8-72395
15.Pertl AntonínHašek Zdeněk1237  30105
16.Kodet RomanKolínský Václav587  30115
17.Urban JosefPreis TomášWO    03116
18.Hazuka JiříPoncar Václav-167910 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodet Roman40Hašek Zdeněk13
Urban Josef03Kolínský Václav13
Hazuka Jiří40Preis Tomáš03
Pertl Antonín40Poncar Václav13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS