Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:18690:538TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalerta František
Solar Václav
 
 
Anděl Miloš
Plecitý Stanislav
 
 
-7557 3110
2.Švamberk Jan
Šmíd Tomáš
 
 
Janeček Václav
Chot Vladimír
 
 
74-4-8113220
3.Šmíd TomášAnděl Miloš-5-6-8  0321
4.Švamberk JanPlecitý Stanislav10-9-8483231
5.Solar VáclavChot Vladimír377  3041
6.Kalerta FrantišekJaneček Václav474  3051
7.Švamberk JanAnděl Miloš7-7-8873261
8.Solar VáclavPlecitý Stanislav-713-131183271
9.Kalerta FrantišekChot Vladimír444  3081
10.Šmíd TomášJaneček Václav-106511 3191
11.Solar VáclavAnděl Miloš6810  30101
12.Kalerta FrantišekPlecitý Stanislav566  30111
13.Šmíd TomášChot Vladimír99-89 31121
14.Švamberk JanJaneček Václav638  30131
15.Kalerta FrantišekAnděl Miloš555  30141
16.Šmíd TomášPlecitý Stanislav7-8-9-5 13142
17.Švamberk JanChot Vladimír6-795 31152
18.Solar VáclavJaneček Václav7119  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Tomáš22Anděl Miloš13
Švamberk Jan40Plecitý Stanislav13
Solar Václav40Chot Vladimír04
Kalerta František40Janeček Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28707:587TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Jiří
Fischer Lukáš
 
 
Šlosar Milan
Šlosar Roman
 
 
-9710-11103210
2.Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
Drsek Václav
Spousta David
 
 
9107  3020
3.Herman Miloš ml.Spousta David-10-77-5 1321
4.Vurm JiříDrsek Václav6-967 3131
5.Vurm RadekŠlosar Roman-128-6-8 1332
6.Fischer Lukᚊlosar Milan-7-67553242
7.Vurm JiříSpousta David69-12-643252
8.Vurm RadekDrsek Václav-8105-783262
9.Fischer Lukᚊlosar Roman12-7107 3172
10.Herman Miloš ml.Šlosar Milan552  3082
11.Vurm RadekSpousta David-10-3-10  0383
12.Fischer LukášDrsek Václav57-88 3193
13.Herman Miloš ml.Šlosar Roman-7-96-10 1394
14.Vurm JiříŠlosar Milan467  30104
15.Fischer LukášSpousta David667  30114
16.Herman Miloš ml.Drsek Václav-9-10-10  03115
17.Vurm JiříŠlosar Roman4-8-135332125
18.Vurm RadekŠlosar MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herman Miloš ml.13Spousta David22
Vurm Jiří40Drsek Václav13
Vurm Radek12Šlosar Roman22
Fischer Lukáš40Šlosar Milan03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47504:655TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jaroslav
Mraček František
 
 
Johan Oldřich
Johan František
 
 
-5-5-5  0301
2.Kořínek František
Sedláček Petr
 
 
Klaus Ladislav
Pech Luděk
 
 
-68911 3111
3.Růžička JaroslavPech Luděk-9-4-6  0312
4.Mraček FrantišekKlaus Ladislav12-5-2-7 1313
5.Sedláček PetrJohan Oldřich-4-8-6  0314
6.Kořínek FrantišekJohan Jiří782  3024
7.Mraček FrantišekPech Luděk-8-8-6  0325
8.Sedláček PetrKlaus Ladislav-8-6-8  0326
9.Kořínek FrantišekJohan Oldřich9-57-323236
10.Růžička JaroslavJohan Jiří-96-11-8 1337
11.Sedláček PetrPech Luděk-6-8-5  0338
12.Kořínek FrantišekKlaus Ladislav-53-2-8 1339
13.Růžička JaroslavJohan Oldřich-85-5-9 13310
14.Mraček FrantišekJohan Jiří-8-711-8 13311
15.Kořínek FrantišekPech Luděk-5-654932411
16.Růžička JaroslavKlaus Ladislav-6-4-9  03412
17.Mraček FrantišekJohan Oldřich8-6-97-1223413
18.Sedláček PetrJohan JiříWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jaroslav04Pech Luděk31
Mraček František04Klaus Ladislav40
Sedláček Petr03Johan Oldřich31
Kořínek František31Johan Jiří21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38646:653TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zíma Radek
Drahovzal Petr
 
 
Nový Oto
Bartůněk David
 
 
-941114 3110
2.Cajthaml Pavel
Müller Michal
 
 
Zíma Petr
Štanc Ota
 
 
-108-9-10 1311
3.Zíma RadekZíma Petr912-10-753221
4.Cajthaml PavelNový Oto-8-86-1 1322
5.Drahovzal PetrŠtanc Ota-911511 3132
6.Müller MichalBartůněk David7-710-7-72333
7.Cajthaml PavelZíma Petr-9-1289-72334
8.Drahovzal PetrNový Oto349  3044
9.Müller MichalŠtanc Ota3-3-7-7 1345
10.Zíma RadekBartůněk David810-4-9-82346
11.Drahovzal PetrZíma Petr38-102 3156
12.Müller MichalNový Oto5-8-69-152357
13.Zíma RadekŠtanc Ota-7-5-8  0358
14.Cajthaml PavelBartůněk David-3-7-1  0359
15.Müller MichalZíma Petr7-8-9-12 13510
16.Zíma RadekNový Oto468  30610
17.Cajthaml PavelŠtanc OtaWO    30710
18.Drahovzal PetrBartůněk DavidWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zíma Radek22Zíma Petr22
Cajthaml Pavel03Nový Oto22
Drahovzal Petr30Štanc Ota21
Müller Michal04Bartůněk David30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlštejn č.p. 106 PSČ 267 18 KarlštejnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45546:643TJ Lokomotiva Zdice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Ondřej
Habětín Jaroslav
 
 
Hašek Zdeněk
Preis Tomáš
 
 
-98-95-82301
2.Boudník Petr
Gottwald Miroslav
 
 
Poncar Václav
Kolínský Václav
 
 
-6-10-6  0302
3.Gottwald MiroslavHašek Zdeněk-47-6-8 1303
4.Habětín JaroslavKolínský Václav-1-3-4  0304
5.Boudník PetrPreis Tomáš95-76 3114
6.Pastorek OndřejPoncar Václav-5-6-8  0315
7.Habětín JaroslavHašek Zdeněk-5867 3125
8.Boudník PetrKolínský Václav-1111-11-5 1326
9.Pastorek OndřejPreis Tomáš-9-8-7  0327
10.Gottwald MiroslavPoncar Václav-9-6-4  0328
11.Boudník PetrHašek Zdeněk10-733 3138
12.Pastorek OndřejKolínský Václav-5-68-5 1339
13.Gottwald MiroslavPreis Tomáš-711-611-1223310
14.Habětín JaroslavPoncar Václav-7-6-7  03311
15.Pastorek OndřejHašek Zdeněk11-9-3-5 13312
16.Gottwald MiroslavKolínský Václav-6-7-6  03313
17.Habětín JaroslavPreis Tomáš65-2-8-623314
18.Boudník PetrPoncar VáclavWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gottwald Miroslav04Hašek Zdeněk22
Habětín Jaroslav13Kolínský Václav40
Boudník Petr21Preis Tomáš31
Pastorek Ondřej04Poncar Václav30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZdejcinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19622:471TJ Srbsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ranzi Piero
Vavřinec Jiří
 
 
Pertl Antonín
Ledvoň Jaroslav
 
 
44-87 3110
2.Šeršeň Miroslav
Lev Těšivoj
 
 
Urban Josef
Kodet Roman
 
 
-9-8-10  0311
3.Šeršeň MiroslavPertl Antonín86-95 3121
4.Vavřinec JiříLedvoň Jaroslav444  3031
5.Ranzi PieroUrban Josef79-88 3141
6.Lev TěšivojKodet Roman-9-6-5  0342
7.Vavřinec JiříPertl Antonín-98910 3152
8.Ranzi PieroLedvoň Jaroslav1068  3062
9.Lev TěšivojUrban Josef-6-5-7  0363
10.Šeršeň MiroslavKodet Roman465  3073
11.Ranzi PieroPertl Antonín-96-9-8 1374
12.Lev TěšivojLedvoň Jaroslav-98-5973284
13.Šeršeň MiroslavUrban Josef354  3094
14.Vavřinec JiříKodet Roman99-89 31104
15.Lev TěšivojPertl AntonínWO    30114
16.Šeršeň MiroslavLedvoň Jaroslav524  30124
17.Vavřinec JiříUrban Josef957  30134
18.Ranzi PieroKodet Roman879  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeršeň Miroslav40Pertl Antonín12
Vavřinec Jiří40Ledvoň Jaroslav04
Ranzi Piero31Urban Josef13
Lev Těšivoj12Kodet Roman13
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS