Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28626:593TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solar Václav
Švamberk Jan
 
 
Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
7-15-6-72301
2.Hřeben Stanislav
Kalerta František
 
 
Drsek Václav
Dvořák Pavel
 
 
977  3011
3.Hřeben StanislavŠlosar Roman-9-78-9 1312
4.Švamberk JanŠlosar Milan878  3022
5.Solar VáclavDrsek Václav-66108 3132
6.Kalerta FrantišekDvořák Pavel755  3042
7.Švamberk JanŠlosar Roman9-12-15-9 1343
8.Solar VáclavŠlosar Milan-8-76883253
9.Kalerta FrantišekDrsek Václav626  3063
10.Hřeben StanislavDvořák Pavel10-1082 3173
11.Solar VáclavŠlosar Roman-3-4-12  0374
12.Kalerta FrantišekŠlosar Milan3-887 3184
13.Hřeben StanislavDrsek Václav-3-4-10  0385
14.Švamberk JanDvořák Pavel618  3095
15.Kalerta FrantišekŠlosar Roman107-9-6832105
16.Hřeben StanislavŠlosar Milan-5-8-2  03106
17.Švamberk JanDrsek Václav812-2-4-523107
18.Solar VáclavDvořák Pavel669  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hřeben Stanislav13Šlosar Roman31
Švamberk Jan22Šlosar Milan13
Solar Václav31Drsek Václav22
Kalerta František40Dvořák Pavel04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:31535:440nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kureš Milan
Plecitý Stanislav
 
 
Kořínek František
Novák Stanislav
 
 
-8-11-11  0301
2.Anděl Miloš
Rácz Rudolf
 
 

 
 
WO    3011
3.Plecitý StanislavKořínek František-1-2-6  0312
4.Janeček TomášMraček František-4-8-7  0313
5.Rácz RudolfNovák Stanislav-88-9-7 1314
6.Kureš MilanWO    3024
7.Janeček TomášKořínek František-8-12-12  0325
8.Rácz RudolfMraček František666  3035
9.Kureš MilanNovák Stanislav-3-3-3  0336
10.Plecitý StanislavWO    3046
11.Rácz RudolfKořínek František65-44 3156
12.Kureš MilanMraček František-5567 3166
13.Plecitý StanislavNovák Stanislav-7-9-5  0367
14.Janeček TomášWO    3077
15.Kureš MilanKořínek František8-6-8-8 1378
16.Plecitý StanislavMraček František-8-67683288
17.Janeček TomášNovák Stanislav-9-8-10  0389
18.Rácz RudolfWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plecitý Stanislav12Kořínek František31
Janeček Tomáš03Mraček František13
Rácz Rudolf21Novák Stanislav40
Kureš Milan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38588:631TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Jiří
Velvarský Jiří
 
 
Cajthaml Pavel
Koros Zdeněk
 
 
-7-9-5  0301
2.Herman Miloš ml.
Vurm Radek
 
 
Drahovzal Petr
Müller Michal
 
 
-8687 3111
3.Velvarský JiříKoros Zdeněk-6-5-6  0312
4.Vurm JiříDrahovzal Petr2-4-9-9 1313
5.Vurm RadekMüller Michal-1497-8-82314
6.Herman Miloš ml.Cajthaml Pavel-104-714-92315
7.Vurm JiříKoros Zdeněk-6-8-6  0316
8.Vurm RadekDrahovzal Petr-5107-10-82317
9.Herman Miloš ml.Müller Michal10-799 3127
10.Velvarský JiříCajthaml Pavel-4-6-3  0328
11.Vurm RadekKoros Zdeněk-4-6-4  0329
12.Herman Miloš ml.Drahovzal Petr398  3039
13.Velvarský JiříMüller Michal-7-6-5  03310
14.Vurm JiříKoros Filip41011  30410
15.Herman Miloš ml.Koros Zdeněk-10-11117-1323411
16.Velvarský JiříDrahovzal Petr-5-76-3 13412
17.Vurm JiříMüller Michal654  30512
18.Vurm RadekKoros Filip373  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velvarský Jiří04Koros Zdeněk40
Vurm Jiří22Drahovzal Petr31
Vurm Radek13Müller Michal22
Herman Miloš ml.22Cajthaml Pavel20
   Koros Filip02
Počet diváků: 32146



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33677:642TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Oldřich
Pech Luděk
 
 
Poncar Václav
Hašek Zdeněk
 
 
-10799 3110
2.Pánek Petr
Jílek Jiří
 
 
Pleštil David
Preis Tomáš
 
 
7410  3020
3.Johan OldřichPleštil David8-57-863230
4.Pech LuděkHašek Zdeněk-10-7-9  0331
5.Jílek JiříPreis Tomáš-7-106-7 1332
6.Pánek PetrJeníček Vladimír7-88-9-92333
7.Pech LuděkPleštil David89-76 3143
8.Jílek JiříHašek Zdeněk5-6-9-8 1344
9.Pánek PetrPreis Tomáš786  3054
10.Johan OldřichJeníček Vladimír47-7-883264
11.Jílek JiříPleštil David86-7-793274
12.Pánek PetrHašek Zdeněk-7-8-7  0375
13.Johan OldřichPreis Tomáš1063  3085
14.Pech LuděkJeníček Vladimír-9998 3195
15.Pánek PetrPleštil David78-5-9332105
16.Johan OldřichHašek Zdeněk-5-94-11 13106
17.Pech LuděkPreis Tomáš86-149 31116
18.Jílek JiříPoncar Václav-5-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Johan Oldřich31Pleštil David04
Pech Luděk31Hašek Zdeněk40
Jílek Jiří13Preis Tomáš13
Pánek Petr22Jeníček Vladimír12
   Poncar Václav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZdejcinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45533:639TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Josef
Hazuka Jiří
 
 
Dvořák Kamil
Bartůněk David
 
 
-8-97-5 1301
2.Pertl Antonín
Kodet Roman
 
 
Zíma Petr
Štanc Ota
 
 
7-910-7-112302
3.Hazuka JiříBartůněk David9-8-107-82303
4.Urban JosefZíma Petr-7-8-8  0304
5.Pertl AntonínDvořák Kamil-6-8-7  0305
6.Kodet RomanŠtanc Ota-92-7-6 1306
7.Urban JosefBartůněk David-4-88-9 1307
8.Pertl AntonínZíma Petr-10-68-6 1308
9.Kodet RomanDvořák Kamil-8-7-8  0309
10.Hazuka JiříŠtanc Ota-69-4-4 13010
11.Pertl AntonínBartůněk David-987-10732110
12.Kodet RomanZíma Petr-5-5-10  03111
13.Hazuka JiříDvořák Kamil-11799 31211
14.Urban JosefŠtanc OtaWO    03212
15.Kodet RomanBartůněk DavidWO    30312
16.Hazuka JiříZíma Petr379  30412
17.Urban JosefDvořák KamilWO    03413
18.Pertl AntonínŠtanc Ota-12-9-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hazuka Jiří22Bartůněk David21
Urban Josef02Zíma Petr31
Pertl Antonín13Dvořák Kamil21
Kodet Roman03Štanc Ota30
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlštejn č.p. 106 PSČ 267 18 KarlštejnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:36546:570TJ Srbsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boudník Petr
Pastorek Ondřej
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
5910  3010
2.Holý Stanislav
Habětín Jaroslav
 
 
Šeršeň Miroslav
Hubinger Josef
 
 
-8-48-9 1311
3.Pastorek OndřejHubinger Josef-5-611-7 1312
4.Habětín JaroslavVavřinec Jiří-6-8-8  0313
5.Boudník PetrRanzi Piero866  3023
6.Holý StanislavŠeršeň Miroslav-10915-4-92324
7.Habětín JaroslavHubinger Josef-9-13-5  0325
8.Boudník PetrVavřinec Jiří743  3035
9.Holý StanislavRanzi Piero-4-11-3  0336
10.Pastorek OndřejŠeršeň Miroslav-7-9-9  0337
11.Boudník PetrHubinger Josef578  3047
12.Holý StanislavVavřinec JiříWO    3057
13.Pastorek OndřejRanzi Piero8-4-78-52358
14.Habětín JaroslavŠeršeň Miroslav-510-8-11 1359
15.Holý StanislavHubinger Josef10-10-47-823510
16.Pastorek OndřejVavřinec JiříWO    30610
17.Habětín JaroslavRanzi Piero-8-8-6  03611
18.Boudník PetrŠeršeň MiroslavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Ondřej03Hubinger Josef31
Habětín Jaroslav04Vavřinec Jiří11
Boudník Petr30Ranzi Piero31
Holý Stanislav03Šeršeň Miroslav30
WO21WO12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS