Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlštejn č.p. 106 PSČ 267 18 KarlštejnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:36451:559TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Stanislav
Gürtner Adam
 
 
Švamberk Jan
Kalerta František
 
 
-2-3-1  0301
2.Boudník Petr
Pastorek Ondřej
 
 
Šmíd Tomáš
Herman Marek
 
 
1104  3011
3.Holý StanislavHerman Marek679  3021
4.Gürtner AdamŠmíd Tomáš-1-4-3  0322
5.Boudník PetrKalerta František-610-79113232
6.Pastorek OndřejŠvamberk Jan9-4-8-7 1333
7.Gürtner AdamHerman Marek-5-7-6  0334
8.Boudník PetrŠmíd Tomáš678  3044
9.Pastorek OndřejKalerta František-9-9-10  0345
10.Holý StanislavŠvamberk Jan-8-3-10  0346
11.Boudník PetrHerman Marek444  3056
12.Pastorek OndřejŠmíd Tomáš4-639 3166
13.Holý StanislavKalerta František-59-8-8 1367
14.Gürtner AdamŠvamberk Jan-1-3-4  0368
15.Pastorek OndřejHerman Marek565  3078
16.Holý StanislavŠmíd Tomáš10-6-10-6 1379
17.Gürtner AdamKalerta František-4-4-4  03710
18.Boudník PetrŠvamberk JanWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Stanislav13Herman Marek13
Gürtner Adam04Šmíd Tomáš22
Boudník Petr30Kalerta František31
Pastorek Ondřej22Švamberk Jan30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23671:572TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štanc Ota
Zíma Petr
 
 
Vavřinec Jiří
Hubingerová Natálie
 
 
-8757 3110
2.Bartůněk David
Sarvaš Vilém
 
 
Šeršeň Miroslav
Němec Filip
 
 
-8868 3120
3.Sarvaš VilémVavřinec Jiří7-7-66-32321
4.Zíma PetrŠeršeň Miroslav14-9-10-8 1322
5.Štanc OtaNěmec Filip798  3032
6.Bartůněk DavidHubingerová Natálie547  3042
7.Zíma PetrVavřinec Jiří8-9-11963252
8.Štanc OtaŠeršeň Miroslav-8-8-7  0353
9.Bartůněk DavidNěmec Filip658  3063
10.Sarvaš VilémHubingerová Natálie-59-81093273
11.Štanc OtaVavřinec Jiří256  3083
12.Bartůněk DavidŠeršeň Miroslav5-9-8-8 1384
13.Sarvaš VilémNěmec Filip11-4-49103294
14.Zíma PetrHubingerová Natálie559  30104
15.Bartůněk DavidVavřinec Jiří1185  30114
16.Sarvaš VilémŠeršeň Miroslav5-8-10-10 13115
17.Zíma PetrNěmec Filip478  30125
18.Štanc OtaHubingerová Natálie768  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sarvaš Vilém22Vavřinec Jiří13
Zíma Petr31Šeršeň Miroslav40
Štanc Ota31Němec Filip04
Bartůněk David31Hubingerová Natálie04
TZ: 20°C TK: 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZdejcinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39575:584TJ Zdejcina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Oldřich
Johan František
 
 
Gladič Michal
Hazuka Jiří
 
 
4-9-8-9 1301
2.Pech Luděk
Pánek Petr
 
 
Pertl Antonín
Kodet Roman
 
 
-4-4-9  0302
3.Pánek PetrGladič Michal1555  3012
4.Pech LuděkKodet Roman-108-8783222
5.Johan OldřichPertl Antonín-910-6-8 1323
6.Johan JiříHazuka Jiří-7-5-6  0324
7.Pech LuděkGladič Michal245  3034
8.Johan OldřichKodet Roman-485-6-92335
9.Johan JiříPertl Antonín-88-5-4 1336
10.Pánek PetrHazuka Jiří-8-89-5 1337
11.Johan OldřichGladič MichalWO    3047
12.Johan JiříKodet Roman10-88-4-92348
13.Pánek PetrPertl Antonín-108-7-9 1349
14.Pech LuděkHazuka Jiří-9788 3159
15.Johan JiříGladič MichalWO    3069
16.Pánek PetrKodet Roman-8-7-9  03610
17.Pech LuděkPertl Antonín-2-3-3  03611
18.Johan OldřichHazuka Jiří-8-5-10  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pánek Petr13Gladič Michal02
Pech Luděk31Kodet Roman31
Johan Oldřich03Pertl Antonín40
Johan Jiří03Hazuka Jiří31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44497:650TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašek Zdeněk
Preis Tomáš
 
 
Vurm Jiří
Fischer Lukáš
 
 
WO    0301
2.Kolínský Václav
Pleštil David
 
 
Vurm Radek
Švamberk Michal
 
 
-5-4-7  0302
3.Hašek ZdeněkVurm Jiří-9-86-9 1303
4.Kolínský VáclavŠvamberk Michal77-49 3113
5.Pleštil DavidFischer Lukáš787  3023
6.Preis TomášVurm RadekWO    0324
7.Kolínský VáclavVurm Jiří-11-6-10  0325
8.Pleštil DavidŠvamberk Michal787  3035
9.Preis TomášFischer LukášWO    0336
10.Hašek ZdeněkVurm Radek-710-44-92337
11.Pleštil DavidVurm Jiří9-9-6-6 1338
12.Preis Tomᚊvamberk Michal-7-9-8  0339
13.Hašek ZdeněkFischer Lukáš-6-10-4  03310
14.Kolínský VáclavVurm Radek78-86 31410
15.Preis TomášVurm Jiří-8-9-6  03411
16.Hašek ZdeněkŠvamberk Michal117-6-7-623412
17.Kolínský VáclavFischer Lukáš-987-6-623413
18.Pleštil DavidVurm Radek6-9-96-523414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hašek Zdeněk04Vurm Jiří40
Kolínský Václav22Švamberk Michal22
Pleštil David22Fischer Lukáš21
Preis Tomáš02Vurm Radek21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17675:524TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zíma Radek
Drahovzal Petr
 
 
Janeček Tomáš
Nevolný Milan
 
 
5-926 3110
2.Cajthaml Pavel
Müller Michal
 
 
Janeček Václav
Plecitý Stanislav
 
 
987  3020
3.Zíma RadekPlecitý Stanislav5166  3030
4.Drahovzal PetrJaneček Václav879  3040
5.Cajthaml PavelJaneček Tomáš-5996 3150
6.Müller MichalNevolný Milan-8-8-12  0351
7.Drahovzal PetrPlecitý Stanislav673  3061
8.Cajthaml PavelJaneček Václav584  3071
9.Müller MichalJaneček Tomáš679  3081
10.Zíma RadekNevolný Milan99-1-10-102382
11.Cajthaml PavelPlecitý Stanislav6610  3092
12.Müller MichalJaneček Václav-9564 31102
13.Zíma RadekJaneček Tomáš795  30112
14.Drahovzal PetrNevolný Milan77-74 31122
15.Müller MichalPlecitý Stanislav68-8-7-823123
16.Zíma RadekJaneček Václav584  30133
17.Drahovzal PetrJaneček Tomáš-85-66632143
18.Cajthaml PavelNevolný Milan-7118-3432153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zíma Radek31Plecitý Stanislav13
Drahovzal Petr40Janeček Václav04
Cajthaml Pavel40Janeček Tomáš04
Müller Michal22Nevolný Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40642:689TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mraček František
Kořínek František
 
 
Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
-29-310-82301
2.Sedláček Petr
Novák Stanislav
 
 
Spousta Jan
Spousta David
 
 
-12899 3111
3.Mraček FrantišekŠlosar Roman-8-4-7  0312
4.Novák StanislavŠlosar Milan6-9-4883222
5.Sedláček PetrSpousta David-7-9-9  0323
6.Kořínek FrantišekSpousta Jan-7-8-13  0324
7.Novák StanislavŠlosar Roman128-7-973234
8.Sedláček PetrŠlosar Milan-688-9-12335
9.Kořínek FrantišekSpousta David5-5-8-9 1336
10.Mraček FrantišekSpousta Jan-5-7-4  0337
11.Sedláček PetrŠlosar Roman98-66 3147
12.Kořínek FrantišekŠlosar Milan375  3057
13.Mraček FrantišekSpousta David-8-12-8  0358
14.Novák StanislavSpousta Jan-775-783268
15.Kořínek FrantišekŠlosar Roman108-107 3178
16.Mraček FrantišekŠlosar Milan-5-16-9 1379
17.Novák StanislavSpousta David3-107-10-623710
18.Sedláček PetrSpousta Jan87-67 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mraček František04Šlosar Roman13
Novák Stanislav31Šlosar Milan22
Sedláček Petr22Spousta David40
Kořínek František22Spousta Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS