Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZdejcinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:12570:436TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc František
Kalerta František
 
 
Ledvoň Jaroslav
Hazuka Jiří
 
 
857  3010
2.Švamberk Jan
Šmíd Tomáš
 
 
Gladič Michal
Klaus Ladislav
 
 
993  3020
3.Kroc FrantišekLedvoň Jaroslav736  3030
4.Švamberk JanGladič Michal985  3040
5.Kalerta FrantišekHazuka Jiří881  3050
6.Šmíd TomášKlaus Ladislav-5-9-8  0351
7.Švamberk JanLedvoň Jaroslav859  3061
8.Kalerta FrantišekGladič Michal584  3071
9.Šmíd TomášHazuka Jiří-5-6-6  0372
10.Kroc FrantišekKlaus Ladislav1165  3082
11.Kalerta FrantišekLedvoň Jaroslav8106  3092
12.Šmíd TomášGladič Michal876  30102
13.Kroc FrantišekHazuka Jiří866  30112
14.Švamberk JanKlaus Ladislav1-9-6-6 13113
15.Šmíd TomášLedvoň Jaroslav889  30123
16.Kroc FrantišekGladič Michal676  30133
17.Švamberk JanHazuka Jiří1099  30143
18.Kalerta FrantišekKlaus Ladislav-8-89-6 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroc František40Ledvoň Jaroslav04
Švamberk Jan31Gladič Michal04
Kalerta František31Hazuka Jiří13
Šmíd Tomáš22Klaus Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18, Restaurace u LvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24620:387TJ Srbsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeršeň Miroslav
Lev Těšivoj
 
 
Hašek Zdeněk
Jeníček Vladimír
 
 
-7613 3110
2.Vavřinec Jiří
Němec Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Šeršeň MiroslavHašek Zdeněk631  3030
4.Němec FilipJeníček Vladimír10-5-7-7 1331
5.Lev TěšivojPoncar Václav-9-78-5 1332
6.Vavřinec JiříWO    3042
7.Němec FilipHašek Zdeněk-16-5-4  0343
8.Lev TěšivojJeníček Vladimír-8-75-9 1344
9.Vavřinec JiříPoncar Václav8-10-6763254
10.Šeršeň MiroslavWO    3064
11.Lev TěšivojHašek Zdeněk-96-75-102365
12.Vavřinec JiříJeníček Vladimír-10-581073275
13.Šeršeň MiroslavPoncar Václav82-83 3185
14.Němec FilipWO    3095
15.Vavřinec JiříHašek ZdeněkWO    30105
16.Šeršeň MiroslavJeníček VladimírWO    30115
17.Němec FilipPoncar Václav-3-0-3  03116
18.Lev TěšivojWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šeršeň Miroslav20Hašek Zdeněk21
Němec Filip03Jeníček Vladimír21
Lev Těšivoj03Poncar Václav22
Vavřinec Jiří20   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:24583:504TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Michal
Mencl Josef
 
 
Holý Stanislav
Habětín Jaroslav
 
 
357  3010
2.Zíma Radek
Koros Filip
 
 
Pastorek Ondřej
Manzac Jean-Paul
 
 
-75-87-62311
3.Zíma RadekHolý Stanislav3410  3021
4.Koros FilipHabětín Jaroslav-6-5-2  0322
5.Müller MichalPastorek Ondřej656  3032
6.Mencl JosefManzac Jean-Paul442  3042
7.Koros FilipHolý Stanislav-47-8-5 1343
8.Müller MichalHabětín Jaroslav8-961 3153
9.Mencl JosefPastorek Ondřej-8-9-7  0354
10.Zíma RadekManzac Jean-Paul757  3064
11.Müller MichalHolý Stanislav10-1079 3174
12.Mencl JosefHabětín Jaroslav348  3084
13.Zíma RadekPastorek Ondřej-6787 3194
14.Koros FilipManzac Jean-Paul8-710-6-72395
15.Mencl JosefHolý Stanislav-9-58-3 1396
16.Zíma RadekHabětín Jaroslav10410  30106
17.Koros FilipPastorek Ondřej-4-6-2  03107
18.Müller MichalManzac Jean-Paul293  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zíma Radek40Holý Stanislav22
Koros Filip04Habětín Jaroslav13
Müller Michal40Pastorek Ondřej22
Mencl Josef22Manzac Jean-Paul13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34575:615TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk David
Štanc Ota
 
 
Novák Stanislav
Trejbal Petr
 
 
7-9-4-7 1301
2.Dvořák Kamil
Sarvaš Vilém
 
 
Mraček František
Sedláček Petr
 
 
-9-3-9  0302
3.Dvořák KamilNovák Stanislav6-4-7-6 1303
4.Sarvaš VilémTrejbal Petr79-87 3113
5.Štanc OtaSedláček Petr10-4-6-9 1314
6.Bartůněk DavidMraček František694  3024
7.Sarvaš VilémNovák Stanislav-4-6-15  0325
8.Štanc OtaTrejbal Petr-8-8-10  0326
9.Bartůněk DavidSedláček Petr-99-8-2 1327
10.Dvořák KamilMraček František698  3037
11.Štanc OtaNovák Stanislav-7-89-7 1338
12.Bartůněk DavidTrejbal Petr9810  3048
13.Dvořák KamilSedláček Petr-612811 3158
14.Sarvaš VilémMraček František5-796 3168
15.Bartůněk DavidNovák Stanislav-87-9-8 1369
16.Dvořák KamilTrejbal Petr6-798 3179
17.Sarvaš VilémSedláček Petr-7-1-7  03710
18.Štanc OtaMraček František1064  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Kamil31Novák Stanislav40
Sarvaš Vilém22Trejbal Petr13
Štanc Ota13Sedláček Petr31
Bartůněk David22Mraček František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:53507:690TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krbec Václav
Pech Luděk
 
 
Šlosar Milan
Šlosar Roman
 
 
-10-11-7  0301
2.Pánek Petr
Jílek Jiří
 
 
Spousta Jan
Spousta David
 
 
10-72-873211
3.Krbec VáclavSpousta David-8-9-8  0312
4.Pech LuděkŠlosar Roman-5-10-8  0313
5.Jílek JiříŠlosar Milan-4-5-8  0314
6.Pánek PetrSpousta Jan-3-1110-7 1315
7.Pech LuděkSpousta David-2-5710-72316
8.Jílek JiříŠlosar Roman-69-9-8 1317
9.Pánek PetrŠlosar Milan-81410-8-92318
10.Krbec VáclavSpousta Jan-2-3-7  0319
11.Jílek JiříSpousta David86-6-6-723110
12.Pánek PetrŠlosar Roman-9-8-10  03111
13.Krbec VáclavŠlosar Milan-8-6-8  03112
14.Pech LuděkSpousta Jan-8-7-8  03113
15.Pánek PetrSpousta David-9-8-7  03114
16.Krbec VáclavŠlosar Roman-4-7-5  03115
17.Pech LuděkŠlosar Milan7-3-8-5 13116
18.Jílek JiříSpousta Jan-6-7-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krbec Václav04Spousta David40
Pech Luděk04Šlosar Roman40
Jílek Jiří04Šlosar Milan40
Pánek Petr04Spousta Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17639:481TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
Jirkovský Antonín st.
Chot Vladimír
 
 
-10977 3110
2.Švamberk Michal
Vurm Jiří
 
 
Janeček Václav
Plecitý Stanislav
 
 
357  3020
3.Vurm JiříJirkovský Antonín st.58-77 3130
4.Herman Miloš ml.Chot Vladimír957  3040
5.Vurm RadekJaneček Václav668  3050
6.Švamberk MichalPlecitý Stanislav5-6-8873260
7.Herman Miloš ml.Jirkovský Antonín st.3-896 3170
8.Vurm RadekChot Vladimír563  3080
9.Švamberk MichalJaneček Václav678  3090
10.Vurm JiříPlecitý Stanislav6-977 31100
11.Vurm RadekJirkovský Antonín st.-877-8132110
12.Švamberk MichalChot Vladimír552  30120
13.Vurm JiříJaneček Václav7105  30130
14.Velvarský JiříPlecitý Stanislav9-5-3-5 13131
15.Švamberk MichalJirkovský Antonín st.-3-9-8  03132
16.Vurm JiříChot Vladimír118  30142
17.Velvarský JiříJaneček Václav9-9-7-8 13143
18.Vurm RadekPlecitý Stanislav888  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vurm Jiří40Jirkovský Antonín st.13
Herman Miloš ml.20Chot Vladimír04
Vurm Radek40Janeček Václav13
Švamberk Michal31Plecitý Stanislav13
Velvarský Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS