Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37553:592TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalerta František
Hřeben Stanislav
 
 
Cajthaml Pavel
Koros Zdeněk
 
 
-8-6-4  0301
2.Solar Václav
Švamberk Jan
 
 
Drahovzal Petr
Müller Michal
 
 
8910  3011
3.Hřeben StanislavDrahovzal Petr-9-10-5  0312
4.Švamberk JanKoros Zdeněk6-5-8-8 1313
5.Solar VáclavCajthaml Pavel-898-12-72314
6.Kalerta FrantišekMüller Michal-10-84963224
7.Švamberk JanDrahovzal Petr2103  3034
8.Solar VáclavKoros Zdeněk-5-6-4  0335
9.Kalerta FrantišekCajthaml Pavel3-8-1110-62336
10.Hřeben StanislavMüller Michal-6-8-5  0337
11.Sviták LukášDrahovzal Petr-4-6-7  0338
12.Kalerta FrantišekKoros Zdeněk-7-5-7  0339
13.Hřeben StanislavCajthaml Pavel-9986 3149
14.Švamberk JanMüller Michal448  3059
15.Kalerta FrantišekDrahovzal Petr4-11812 3169
16.Hřeben StanislavKoros Zdeněk-8-6-6  03610
17.Švamberk JanKoros Filip772  30710
18.Sviták LukášMüller Michal-7-6-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hřeben Stanislav13Drahovzal Petr22
Švamberk Jan31Koros Zdeněk40
Solar Václav02Cajthaml Pavel21
Kalerta František22Müller Michal22
Sviták Lukáš02Koros Filip01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:31522:473TJ Lokomotiva Zdice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mraček František
Růžička Jaroslav
 
 
Kolínský Václav
Poncar Václav
 
 
-79-2-5 1301
2.Novák Stanislav
Pekárek Ondřej
 
 

 
 
WO    3011
3.Růžička JaroslavWO    3021
4.Novák StanislavPoncar Václav9139  3031
5.Pekárek OndřejZíma Karel-7-2-6  0332
6.Mraček FrantišekKolínský Václav-6-11-7  0333
7.Novák StanislavWO    3043
8.Pekárek OndřejPoncar Václav-1-3-2  0344
9.Mraček FrantišekZíma Karel-11-1058-92345
10.Růžička JaroslavKolínský Václav-2-4-9  0346
11.Pekárek OndřejWO    3056
12.Mraček FrantišekPoncar Václav-4-56-11 1357
13.Růžička JaroslavZíma Karel8-7-67-122358
14.Novák StanislavKolínský Václav-581011 3168
15.Mraček FrantišekWO    3078
16.Růžička JaroslavPoncar Václav-6-8-5  0379
17.Novák StanislavZíma Karel649  3089
18.Pekárek OndřejKolínský Václav-3-6-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžička Jaroslav03Poncar Václav31
Novák Stanislav30Zíma Karel31
Pekárek Ondřej03Kolínský Václav31
Mraček František03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZdejcinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:41488:610TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodet Roman
Pertl Antonín
 
 
Šlosar Roman
Šlosar Vojtěch
 
 
-7896 3110
2.Hazuka Jiří
Ledvoň Jaroslav
 
 
Drsek Václav
Spousta Jan
 
 
-8-4-6  0311
3.Pertl AntonínŠlosar Roman-28-69-72312
4.Kodet RomanSpousta Jan-9-11-5  0313
5.Hazuka JiříŠlosar Vojtěch589  3023
6.Ledvoň JaroslavDrsek Václav-7-6-5  0324
7.Kodet RomanŠlosar Roman-89-6-7 1325
8.Hazuka JiříSpousta Jan-4-69-10 1326
9.Ledvoň JaroslavŠlosar Vojtěch-668-10-52327
10.Pertl AntonínDrsek Václav-8-7-4  0328
11.Hazuka JiříŠlosar Roman9107  3038
12.Ledvoň JaroslavSpousta Jan-8-7-4  0339
13.Pertl AntonínŠlosar Vojtěch569  3049
14.Kodet RomanDrsek Václav-6-4-9  03410
15.Ledvoň JaroslavŠlosar Roman-4-6-4  03411
16.Pertl AntonínSpousta Jan-5-8-11  03412
17.Kodet RomanŠlosar Vojtěch-6643 31512
18.Hazuka JiříDrsek Václav-5-4-1  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pertl Antonín13Šlosar Roman31
Kodet Roman13Spousta Jan40
Hazuka Jiří22Šlosar Vojtěch13
Ledvoň Jaroslav04Drsek Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30639:634TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kureš Milan
Plecitý Stanislav
 
 
Šeršeň Miroslav
Hubinger Josef
 
 
87-1010 3110
2.Nevolný Milan
Chot Vladimír
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
-5974 3120
3.Chot VladimírRanzi Piero-10-5-6  0321
4.Plecitý StanislavŠeršeň Miroslav-8-7-6  0322
5.Nevolný MilanVavřinec Jiří11812  3032
6.Kureš MilanHubinger Josef-13879 3142
7.Plecitý StanislavRanzi Piero-5711-8-122343
8.Nevolný MilanŠeršeň Miroslav6-6106 3153
9.Kureš MilanVavřinec Jiří8-88-883263
10.Anděl MilošHubinger Josef-51210-4-42364
11.Nevolný MilanRanzi Piero543  3074
12.Kureš MilanŠeršeň Miroslav-103-5-5 1375
13.Anděl MilošVavřinec Jiří-9877 3185
14.Plecitý StanislavHubinger Josef-7-310-7 1386
15.Kureš MilanRanzi Piero5-757 3196
16.Anděl MilošŠeršeň MiroslavWO    0397
17.Plecitý StanislavHubingerová Natálie688  30107
18.Nevolný MilanHubinger Josef311-116 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chot Vladimír01Ranzi Piero22
Plecitý Stanislav13Šeršeň Miroslav21
Nevolný Milan40Vavřinec Jiří03
Kureš Milan31Hubinger Josef22
Anděl Miloš11Hubingerová Natálie01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:5616:344TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Jiří
Fischer Lukáš
 
 
Holý Stanislav
Kratochvíl Jindřich
 
 
8-6-8283210
2.Vurm Radek
Švamberk Michal
 
 
Gottwald Miroslav
Manzac Jean-Paul
 
 
833  3020
3.Vurm JiříHolý Stanislav5810  3030
4.Fischer LukášKratochvíl Jindřich782  3040
5.Vurm RadekGottwald Miroslav1055  3050
6.Švamberk MichalManzac Jean-Paul575  3060
7.Fischer LukášHolý Stanislav945  3070
8.Vurm RadekKratochvíl Jindřich7810  3080
9.Švamberk MichalGottwald Miroslav1088  3090
10.Vurm JiříManzac Jean-Paul433  30100
11.Vurm RadekHolý Stanislav-66-7-9 13101
12.Švamberk MichalKratochvíl Jindřich488  30111
13.Vurm JiříGottwald Miroslav255  30121
14.Fischer LukášManzac Jean-Paul115  30131
15.Švamberk MichalHolý Stanislav5109  30141
16.Vurm JiříKratochvíl Jindřich1255  30151
17.Fischer LukášGottwald MiroslavWO    30161
18.Vurm RadekManzac Jean-Paul343  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vurm Jiří40Holý Stanislav13
Fischer Lukáš30Kratochvíl Jindřich04
Vurm Radek31Gottwald Miroslav03
Švamberk Michal40Manzac Jean-Paul04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22631:540TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štanc Ota
Zíma Petr
 
 
Klaus Ladislav
Pánek Petr
 
 
-8-75-10 1301
2.Bartůněk David
Dvořák Kamil
 
 
Johan Oldřich
Johan Jiří
 
 
-9875 3111
3.Bartůněk DavidKlaus Ladislav-5-5-4  0312
4.Zíma PetrPánek Petr559  3022
5.Dvořák KamilJohan Oldřich74-56 3132
6.Štanc OtaJohan Jiří88-107 3142
7.Zíma PetrKlaus Ladislav8-978 3152
8.Dvořák KamilPánek Petr1-1087 3162
9.Štanc OtaJohan Oldřich493  3072
10.Bartůněk DavidJohan Jiří6-785 3182
11.Dvořák KamilKlaus Ladislav1198  3092
12.Sarvaš VilémPánek Petr-1-79-4 1393
13.Bartůněk DavidJohan Oldřich-8825 31103
14.Zíma PetrJohan Jiří858  30113
15.Sarvaš VilémKlaus Ladislav-5-4-6  03114
16.Bartůněk DavidPánek Petr-76810 31124
17.Zíma PetrJohan Oldřich87-68 31134
18.Dvořák KamilJohan Jiří-7755 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartůněk David31Klaus Ladislav22
Zíma Petr40Pánek Petr13
Dvořák Kamil40Johan Oldřich04
Štanc Ota20Johan Jiří04
Sarvaš Vilém02   
TZ: 20°C TK: 21°C S: Štanc Ota -> Sarvaš Vilém

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS