Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál hostince U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:48590:715TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirkovský Antonín st.
Anděl Miloš
 
 
Solar Václav
Švamberk Jan
 
 
-99-71063210
2.Chot Vladimír
Plecitý Stanislav
 
 
Hřeben Stanislav
Kalerta František
 
 
-610-79-82311
3.Jirkovský Antonín st.Hřeben Stanislav-94-7-11 1312
4.Anděl MilošKalerta František-2-7-6  0313
5.Chot VladimírŠvamberk Jan-5-8-8  0314
6.Plecitý StanislavSolar Václav-58-7-4 1315
7.Anděl MilošHřeben Stanislav7915  3025
8.Chot VladimírKalerta František-8-9-4  0326
9.Plecitý StanislavŠvamberk Jan-8-8-8  0327
10.Jirkovský Antonín st.Solar Václav-10-77-8 1328
11.Chot VladimírHřeben Stanislav-68-10-5 1329
12.Plecitý StanislavKalerta František-7-4-9  03210
13.Jirkovský Antonín st.Švamberk Jan910-8-9-723211
14.Anděl MilošSolar Václav-58-9-9 13212
15.Plecitý StanislavHřeben Stanislav9-699 31312
16.Jirkovský Antonín st.Kalerta František-119-47-1023313
17.Anděl MilošŠvamberk Jan7-9-9-6 13314
18.Chot VladimírSolar Václav-5-10-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirkovský Antonín st.04Hřeben Stanislav22
Anděl Miloš13Kalerta František40
Chot Vladimír04Švamberk Jan40
Plecitý Stanislav13Solar Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:20624:562TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta Jan
Spousta David
 
 
Vurm Radek
Vurm Jiří
 
 
8-97-893210
2.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Velvarský Jiří
Švamberk Michal
 
 
786  3020
3.Spousta JanŠvamberk Michal-4777 3130
4.Šlosar MilanVelvarský Jiří5-874 3140
5.Šlosar RomanVurm Jiří10-9107 3150
6.Spousta DavidVurm Radek-8965 3160
7.Šlosar MilanŠvamberk Michal889  3070
8.Šlosar RomanVelvarský Jiří677  3080
9.Spousta DavidVurm Jiří9-789 3190
10.Spousta JanVurm Radek747  30100
11.Šlosar RomanŠvamberk Michal688  30110
12.Spousta DavidVelvarský Jiří877  30120
13.Spousta JanVurm JiříWO    03121
14.Šlosar MilanVurm Radek-91077 31131
15.Spousta DavidŠvamberk Michal97-5-4432141
16.Spousta JanVelvarský JiříWO    03142
17.Šlosar MilanVurm Jiří3-89-5-823143
18.Šlosar RomanVurm Radek-12498 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spousta Jan20Švamberk Michal04
Šlosar Milan31Velvarský Jiří03
Šlosar Roman40Vurm Jiří12
Spousta David40Vurm Radek04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36647:640TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Petr
Jílek Jiří
 
 
Novák Stanislav
Sedláček Petr
 
 
-58-96-92301
2.Johan Oldřich
Pech Luděk
 
 
Mraček František
Růžička Jaroslav
 
 
871  3011
3.Jílek JiříNovák Stanislav5-44-2-72312
4.Johan OldřichSedláček Petr-7-946-72313
5.Pech LuděkTrejbal Petr1078  3023
6.Pánek PetrRůžička Jaroslav785  3033
7.Johan OldřichNovák Stanislav-8-8-1  0334
8.Pech LuděkSedláček Petr4-6-8-5 1335
9.Pánek PetrTrejbal Petr-89310 3145
10.Jílek JiříRůžička Jaroslav-9838 3155
11.Pech LuděkNovák Stanislav9-98-10-42356
12.Pánek PetrSedláček Petr9-58-1-22357
13.Jílek JiříTrejbal Petr-94-10373267
14.Johan OldřichMraček František8212  3077
15.Pánek PetrNovák Stanislav-4-9-5  0378
16.Jílek JiříSedláček Petr-7-7-5  0379
17.Johan OldřichTrejbal Petr-1010-8-6 13710
18.Pech LuděkMraček František44-9-81432810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Jiří22Novák Stanislav40
Johan Oldřich13Sedláček Petr40
Pech Luděk22Trejbal Petr13
Pánek Petr22Růžička Jaroslav02
   Mraček František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22655:535TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Kamil
Nový Oto
 
 
Cajthaml Pavel
Drahovzal Petr
 
 
8-483 3110
2.Štanc Ota
Bartůněk David
 
 
Koros Zdeněk
Koros Filip
 
 
-8-84453220
3.Nový OtoZíma Radek-9-9-9  0321
4.Bartůněk DavidDrahovzal Petr9-9-95-82322
5.Dvořák KamilCajthaml Pavel1564  3032
6.Štanc OtaKoros Filip457  3042
7.Bartůněk DavidZíma Radek8158  3052
8.Dvořák KamilDrahovzal Petr7810  3062
9.Štanc OtaCajthaml Pavel7-7-9-5 1363
10.Nový OtoKoros Filip939  3073
11.Dvořák KamilZíma Radek8109  3083
12.Štanc OtaDrahovzal Petr-9-88-14 1384
13.Nový OtoCajthaml Pavel654  3094
14.Bartůněk DavidKoros Filip785  30104
15.Štanc OtaZíma Radek-9-99-5 13105
16.Nový OtoDrahovzal Petr8-7-7-9 13106
17.Bartůněk DavidCajthaml Pavel-8755 31116
18.Dvořák KamilKoros Filip481  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nový Oto22Zíma Radek22
Bartůněk David31Drahovzal Petr31
Dvořák Kamil40Cajthaml Pavel13
Štanc Ota13Koros Filip04
TZ: 20°C TK: 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:23627:532TJ Lokomotiva Zdice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poncar Václav
Hašek Zdeněk
 
 
Holý Stanislav
Habětín Jaroslav
 
 
-9497 3110
2.Pleštil David
Preis Tomáš
 
 
Kratochvíl Jindřich
Polomík Albert
 
 
827  3020
3.Hašek ZdeněkHolý Stanislav-99-51653230
4.Pleštil DavidHabětín Jaroslav-3-98973240
5.Poncar VáclavKratochvíl Jindřich2-103-1033250
6.Preis TomášPolomík Albert665  3060
7.Pleštil DavidHolý Stanislav8-72-9143270
8.Poncar VáclavHabětín Jaroslav9-1044 3180
9.Preis TomášKratochvíl Jindřich6-678 3190
10.Hašek ZdeněkPolomík Albert325  30100
11.Poncar VáclavHolý StanislavWO    03101
12.Preis TomášHabětín Jaroslav-10480 31111
13.Hašek ZdeněkKratochvíl JindřichWO    03112
14.Pleštil DavidPolomík Albert363  30122
15.Preis TomášHolý Stanislav78-78 31132
16.Hašek ZdeněkHabětín JaroslavWO    03133
17.Pleštil DavidKratochvíl Jindřich1212-107 31143
18.Poncar VáclavPolomík Albert332  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hašek Zdeněk20Holý Stanislav03
Pleštil David40Habětín Jaroslav03
Poncar Václav30Kratochvíl Jindřich03
Preis Tomáš40Polomík Albert04
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS