Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25595:559TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta David
Spousta Jan
 
 
Solar Václav
Švamberk Jan
 
 
-8-6-8  0301
2.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Kalerta František
Hřeben Stanislav
 
 
53-86 3111
3.Spousta JanHřeben Stanislav485  3021
4.Spousta DavidKalerta František-8875 3131
5.Šlosar RomanŠvamberk Jan-5-8-10  0332
6.Šlosar MilanSolar Václav-8-9-17  0333
7.Spousta DavidHřeben Stanislav784  3043
8.Šlosar RomanKalerta František-2867 3153
9.Šlosar MilanŠvamberk Jan-9-59-4 1354
10.Spousta JanSolar Václav978  3064
11.Šlosar RomanHřeben Stanislav5118  3074
12.Šlosar MilanKalerta František-78-9-8 1375
13.Spousta JanŠvamberk Jan6106  3085
14.Spousta DavidSolar Václav10-96-1083295
15.Šlosar MilanHřeben Stanislav5-5610 31105
16.Spousta JanKalerta František1011-68 31115
17.Spousta DavidŠvamberk Jan688  30125
18.Šlosar RomanSolar VáclavWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spousta Jan40Hřeben Stanislav04
Spousta David40Kalerta František13
Šlosar Roman21Švamberk Jan22
Šlosar Milan13Solar Václav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21644:582TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek František
Růžička Jaroslav
 
 
Plecitý Stanislav
Chot Vladimír
 
 
8138  3010
2.Novák Stanislav
Sedláček Petr
 
 
Rácz Rudolf
Anděl Miloš
 
 
373  3020
3.Trejbal PetrPlecitý Stanislav-15-8-7  0321
4.Novák StanislavChot Vladimír859  3031
5.Sedláček PetrRácz Rudolf9-8-9-11 1332
6.Kořínek FrantišekAnděl Miloš8106  3042
7.Novák StanislavPlecitý Stanislav55-116 3152
8.Sedláček PetrChot Vladimír87-106 3162
9.Kořínek FrantišekRácz Rudolf8-87-363272
10.Trejbal PetrAnděl Miloš-78911 3182
11.Sedláček PetrPlecitý Stanislav1169  3092
12.Kořínek FrantišekChot Vladimír9126  30102
13.Trejbal PetrRácz Rudolf109-8-6-523103
14.Růžička JaroslavAnděl Miloš-4-6-10  03104
15.Kořínek FrantišekPlecitý Stanislav10-769 31114
16.Trejbal PetrChot Vladimír10811  30124
17.Růžička JaroslavRácz Rudolf-6-7-6  03125
18.Sedláček PetrAnděl Miloš91011  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trejbal Petr22Plecitý Stanislav13
Novák Stanislav20Chot Vladimír04
Sedláček Petr31Rácz Rudolf31
Kořínek František40Anděl Miloš13
Růžička Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28615:573TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cajthaml Pavel
Koros Zdeněk
 
 
Vurm Radek
Fischer Lukáš
 
 
-13-1166103210
2.Drahovzal Petr
Zíma Radek
 
 
Švamberk Michal
Vurm Jiří
 
 
6610  3020
3.Zíma RadekVurm Radek11911  3030
4.Drahovzal PetrŠvamberk Michal688  3040
5.Koros FilipVelvarský Jiří-67-8-2 1341
6.Cajthaml PavelFischer Lukáš-9-8-13  0342
7.Drahovzal PetrVurm Radek9-7125 3152
8.Koros FilipŠvamberk Michal-7-3-5  0353
9.Cajthaml PavelVelvarský Jiří295  3063
10.Zíma RadekFischer Lukáš-8-75-8 1364
11.Koros FilipVurm Radek-4-7-7  0365
12.Cajthaml PavelŠvamberk Michal737  3075
13.Zíma RadekVurm Jiří8-25-11-92376
14.Drahovzal PetrFischer Lukáš5-7-11723286
15.Cajthaml PavelVurm Radek-5867 3196
16.Zíma RadekŠvamberk Michal767  30106
17.Drahovzal PetrVurm Jiří4-656 31116
18.Koros FilipFischer Lukáš-1-6-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zíma Radek22Vurm Radek13
Drahovzal Petr40Švamberk Michal13
Koros Filip04Velvarský Jiří11
Cajthaml Pavel31Fischer Lukáš31
   Vurm Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25673:533TJ Lokomotiva Zdice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poncar Václav
Hašek Zdeněk
 
 
Pánek Petr
Jílek Jiří
 
 
374  3010
2.Pleštil David
Preis Tomáš
 
 
Johan Oldřich
Pech Luděk
 
 
9-7-61273220
3.Poncar VáclavPánek Petr6-11-5-11 1321
4.Hašek ZdeněkJílek Jiří-56-4553231
5.Pleštil DavidJohan Oldřich9-1298 3141
6.Preis TomášPech Luděk-8-7-6  0342
7.Hašek ZdeněkPánek Petr758  3052
8.Pleštil DavidJílek Jiří249  3062
9.Preis TomášJohan Oldřich-884-1123272
10.Poncar VáclavPech Luděk694  3082
11.Pleštil DavidPánek Petr76-98 3192
12.Preis TomášJílek Jiří1258  30102
13.Poncar VáclavJohan Oldřich-879-8732112
14.Hašek ZdeněkPech Luděk6-8-7-9 13113
15.Preis TomášPánek PetrWO    30123
16.Poncar VáclavJílek Jiří6-8-109-723124
17.Hašek ZdeněkJohan OldřichWO    30134
18.Pleštil DavidPech Luděk-8-5-6  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poncar Václav22Pánek Petr12
Hašek Zdeněk21Jílek Jiří13
Pleštil David31Johan Oldřich03
Preis Tomáš21Pech Luděk31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZdejcinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19630:535TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Kamil
Nový Oto
 
 
Hazuka Jiří
Urban Josef
 
 
6-846 3110
2.Bartůněk David
Štanc Ota
 
 
Pertl Antonín
Klaus Ladislav
 
 
6-89-3-92311
3.Nový OtoHazuka Jiří786  3021
4.Bartůněk DavidUrban Josef658  3031
5.Dvořák KamilPertl Antonín485  3041
6.Štanc OtaKlaus Ladislav-59-7-7 1342
7.Bartůněk DavidHazuka Jiří6108  3052
8.Dvořák KamilUrban Josef644  3062
9.Štanc OtaPertl Antonín6-5811 3172
10.Nový OtoKlaus Ladislav10-8-7-10 1373
11.Dvořák KamilHazuka Jiří333  3083
12.Štanc OtaUrban Josef101010  3093
13.Nový OtoPertl Antonín-610-59832103
14.Bartůněk DavidKlaus Ladislav-4-4-5  03104
15.Štanc OtaHazuka Jiří687  30114
16.Nový OtoUrban Josef789  30124
17.Bartůněk DavidPertl Antonín-111011-5-723125
18.Dvořák KamilKlaus Ladislav759  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nový Oto31Hazuka Jiří04
Bartůněk David22Urban Josef04
Dvořák Kamil40Pertl Antonín13
Štanc Ota31Klaus Ladislav31
TZ: 20°C TK: 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18, Restaurace u LvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:22653:543TJ Srbsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeršeň Miroslav
Lev Těšivoj
 
 
Holý Stanislav
Habětín Jaroslav
 
 
976  3010
2.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Kratochvíl Jindřich
Pastorek Ondřej
 
 
5-566 3120
3.Šeršeň MiroslavHolý Stanislav-102-6563230
4.Ranzi PieroHabětín Jaroslav647  3040
5.Vavřinec JiříKratochvíl Jindřich9119  3050
6.Lev TěšivojPastorek Ondřej-99911 3160
7.Ranzi PieroHolý Stanislav648  3070
8.Vavřinec JiříHabětín Jaroslav627  3080
9.Lev TěšivojKratochvíl Jindřich8-4-9-5 1381
10.Šeršeň MiroslavPastorek Ondřej569  3091
11.Vavřinec JiříHolý Stanislav8-8-64-72392
12.Lev TěšivojHabětín Jaroslav-87-4-7 1393
13.Šeršeň MiroslavKratochvíl Jindřich336  30103
14.Ranzi PieroPastorek Ondřej597  30113
15.Lev TěšivojHolý Stanislav109-4-8-823114
16.Šeršeň MiroslavHabětín Jaroslav725  30124
17.Ranzi PieroKratochvíl Jindřich-43-27-823125
18.Vavřinec JiříPastorek Ondřej-6-598-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šeršeň Miroslav40Holý Stanislav22
Ranzi Piero31Habětín Jaroslav13
Vavřinec Jiří22Kratochvíl Jindřich22
Lev Těšivoj13Pastorek Ondřej13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS