Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18, Restaurace u LvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40581:655TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeršeň Miroslav
Němec Filip
 
 
Solar Václav
Švamberk Jan
 
 
-7-3-5  0301
2.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Hřeben Stanislav
Kalerta František
 
 
6118  3011
3.Šeršeň MiroslavHřeben Stanislav-7844 3121
4.Ranzi PieroKalerta František11-8-5-8 1322
5.Vavřinec JiříŠvamberk Jan-8-3-9  0323
6.Němec FilipSolar Václav-4-8-8  0324
7.Ranzi PieroHřeben Stanislav769  3034
8.Vavřinec JiříKalerta František-115-5-10 1335
9.Němec FilipŠvamberk Jan8-6-4-6 1336
10.Šeršeň MiroslavSolar Václav8-5-6883246
11.Vavřinec JiříHřeben Stanislav911-69 3156
12.Němec FilipKalerta František-8-6-6  0357
13.Šeršeň MiroslavŠvamberk Jan5-639 3167
14.Ranzi PieroSolar Václav-8-8-6  0368
15.Němec FilipHřeben Stanislav-6-979-122369
16.Šeršeň MiroslavKalerta František-8159-793279
17.Ranzi PieroŠvamberk Jan-8-9-8  03710
18.Vavřinec JiříSolar Václav-11-10-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeršeň Miroslav40Hřeben Stanislav13
Ranzi Piero13Kalerta František31
Vavřinec Jiří13Švamberk Jan31
Němec Filip04Solar Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZdejcinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna zdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26618:540TJ Sokol Karlštejn B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boudník Petr
Holý Stanislav
 
 
Hazuka Jiří
Urban Josef
 
 
875  3010
2.Kratochvíl Jindřich
Pastorek Ondřej
 
 
Pertl Antonín
Ledvoň Jaroslav
 
 
97-169 3120
3.Boudník PetrPertl Antonín557  3030
4.Holý StanislavLedvoň Jaroslav-10-46-7 1331
5.Kratochvíl JindřichUrban Josef1066  3041
6.Pastorek OndřejHazuka Jiří10-7-710-52342
7.Holý StanislavPertl Antonín-7-66-4 1343
8.Kratochvíl JindřichLedvoň Jaroslav664  3053
9.Pastorek OndřejUrban Josef45-10-1263263
10.Boudník PetrHazuka Jiří8-8-36113273
11.Kratochvíl JindřichPertl Antonín-5-6-2  0374
12.Pastorek OndřejLedvoň Jaroslav582  3084
13.Boudník PetrUrban Josef662  3094
14.Holý StanislavHazuka Jiří-7-5-6  0395
15.Pastorek OndřejPertl Antonín-8-887-92396
16.Boudník PetrLedvoň Jaroslav395  30106
17.Holý StanislavUrban JosefWO    30116
18.Kratochvíl JindřichHazuka Jiří-1-49-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boudník Petr40Pertl Antonín31
Holý Stanislav03Ledvoň Jaroslav13
Kratochvíl Jindřich22Urban Josef03
Pastorek Ondřej22Hazuka Jiří31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19691:477TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Kamil
Nový Oto
 
 
Hašek Zdeněk
Preis Tomáš
 
 
-10368 3110
2.Bartůněk David
Štanc Ota
 
 
Poncar Václav
Pleštil David
 
 
776  3020
3.Nový OtoHašek Zdeněk-1010-10-7 1321
4.Bartůněk DavidPreis Tomáš8134  3031
5.Dvořák KamilPleštil David684  3041
6.Štanc OtaPoncar Václav-7-9-5  0342
7.Bartůněk DavidHašek Zdeněk10-7-89-62343
8.Dvořák KamilPreis Tomáš-9674 3153
9.Štanc OtaPleštil David876  3063
10.Nový OtoPoncar Václav5-1157 3173
11.Dvořák KamilHašek Zdeněk6-10-9763283
12.Štanc OtaPreis Tomáš-103-1010-92384
13.Nový OtoPleštil David-10826 3194
14.Bartůněk DavidPoncar VáclavWO    30104
15.Štanc OtaHašek ZdeněkWO    30114
16.Nový OtoPreis Tomáš697  30124
17.Bartůněk DavidPleštil David78-109 31134
18.Dvořák KamilPoncar VáclavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nový Oto31Hašek Zdeněk21
Bartůněk David21Preis Tomáš13
Dvořák Kamil30Pleštil David04
Štanc Ota12Poncar Václav11
WO30WO03
TZ: 20°C TK: 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41627:654TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Oldřich
Pech Luděk
 
 
Koros Zdeněk
Drahovzal Petr
 
 
-9-5-8  0301
2.Pánek Petr
Jílek Jiří
 
 
Koros Filip
Müller Michal
 
 
-9527 3111
3.Johan OldřichDrahovzal Petr-9-10-7  0312
4.Pech LuděkMüller Michal8-8-8963222
5.Jílek JiříZíma Radek8-988 3132
6.Pánek PetrKoros Filip284  3042
7.Pech LuděkDrahovzal Petr-6-10-6  0343
8.Johan OldřichMüller Michal-4-667-102344
9.Pánek PetrZíma Radek4-5-7-7 1345
10.Jílek JiříKoros Filip322  3055
11.Pánek PetrDrahovzal Petr-82-5983265
12.Jílek JiříMüller Michal6-36-883275
13.Johan OldřichZíma Radek97-11-6-122376
14.Pech LuděkKoros Filip-1-1-3  0377
15.Jílek JiříDrahovzal Petr5-48-6-102378
16.Pánek PetrMüller Michal-84-109-82379
17.Pech LuděkZíma Radek-1-358-623710
18.Johan OldřichKoros Filip-6-3-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Johan Oldřich04Drahovzal Petr31
Pech Luděk13Müller Michal22
Jílek Jiří31Zíma Radek31
Pánek Petr22Koros Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33638:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek František
Mraček František
 
 
Švamberk Michal
Vurm Jiří
 
 
-10-7-8  0301
2.Sedláček Petr
Novák Stanislav
 
 
Vurm Radek
Fischer Lukáš
 
 
7-16-9833211
3.Růžička JaroslavFischer Lukáš-213-97-52312
4.Novák StanislavŠvamberk Michal498  3022
5.Sedláček PetrVurm Jiří-6-12-4  0323
6.Kořínek FrantišekVurm Radek84-88 3133
7.Novák StanislavFischer Lukáš7-8612 3143
8.Sedláček PetrŠvamberk Michal674  3053
9.Kořínek FrantišekVurm Jiří-3-6-7  0354
10.Růžička JaroslavVurm Radek10-5-311-82355
11.Sedláček PetrFischer Lukáš-476-953265
12.Kořínek FrantišekŠvamberk Michal778  3075
13.Růžička JaroslavVurm Jiří-5-8-7  0376
14.Novák StanislavVurm Radek5512  3086
15.Kořínek FrantišekFischer Lukáš575  3096
16.Růžička JaroslavŠvamberk Michal4-8-115-62397
17.Novák StanislavVurm Jiří-11-10-3  0398
18.Sedláček PetrVurm Radek-6-878-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jaroslav04Fischer Lukáš13
Novák Stanislav31Švamberk Michal13
Sedláček Petr22Vurm Jiří40
Kořínek František31Vurm Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29665:597TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta Jan
Dvořák Pavel
 
 
Rácz Rudolf
Plecitý Stanislav
 
 
877  3010
2.Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
Jirkovský Antonín st.
Anděl Miloš
 
 
-8-78-10 1311
3.Hatina PetrRácz Rudolf-5-5-3  0312
4.Drsek VáclavPlecitý Stanislav613-9-653222
5.Dvořák PavelJirkovský Antonín st.-64-8-8 1323
6.Spousta JanAnděl Miloš286  3033
7.Drsek VáclavRácz Rudolf583  3043
8.Dvořák PavelPlecitý Stanislav-11-289-72344
9.Spousta JanJirkovský Antonín st.58-9-993254
10.Hatina PetrAnděl Miloš1379  3064
11.Dvořák PavelRácz Rudolf13-10-6-8 1365
12.Spousta JanPlecitý Stanislav26-73 3175
13.Hatina PetrJirkovský Antonín st.-119-9-7 1376
14.Drsek VáclavKureš Milan844  3086
15.Spousta JanRácz Rudolf1064  3096
16.Hatina PetrPlecitý Stanislav8-99-7632106
17.Drsek VáclavJirkovský Antonín st.-10-10-9  03107
18.Spousta DavidKureš Milan-7785 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hatina Petr22Rácz Rudolf22
Drsek Václav31Plecitý Stanislav13
Dvořák Pavel03Jirkovský Antonín st.31
Spousta Jan40Anděl Miloš02
Spousta David10Kureš Milan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS